Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εγω? απο που και ως που? Εγω ειπα απλα τι γνωριζω

τωρα που θα βρει δουλεια η φιλη σου.... μακαρι να μπορεσει να βρει
εγω τι σχεση εχω με ολα αυτα?

ε αφου εχει δουλειες τωρα με την αναπτυξη του σαμαρα, θα βρεις εσυ που εισαι στην πιατσα και εχεις γνωριμιες. Τι να ζητησω να βρει ο εξυπνακιας ο νατσο που ειναι λεφτας και ολη μερα καφεδες στα κολωνακια;

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ε αφου εχει δουλειες τωρα με την αναπτυξη του σαμαρα, θα βρεις εσυ που εισαι στην πιατσα και εχεις γνωριμιες. Τι να ζητησω να βρει ο εξυπνακιας ο νατσο που ειναι λεφτας και ολη μερα καφεδες στα κολωνακια;

Κατσε ενα λεπτο εσυ εχεις δουλεια? εργαζεσαι?
ε δεν μου κανει και για βιοπαλαιστης να ποσταρει στις 9 το πρωι εδω μεσα
με συγχωρεις... πως να το κανουμε τωρα
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
μη το πειραζεις το χαζουλη ντροπη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν θελω να μου πεις τι δουλεια εχεις... αλλα αν εχεις...

και οχι μονο εσυ και οι υπολοιποι να δεις αμεσως πως κοβεται η συζητηση και η κλαουρα περι Σαμαρα και δουλειων που δεν υπαρχουν
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Δεν θελω να μου πεις τι δουλεια εχεις... αλλα αν εχεις...

και οχι μονο εσυ και οι υπολοιποι να δεις αμεσως πως κοβεται η συζητηση και η κλαουρα περι Σαμαρα και δουλειων που δεν υπαρχουν
μπολντι τρωνε απ την καβατζα...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κατσε ενα λεπτο εσυ εχεις δουλεια? εργαζεσαι?
ε δεν μου κανει και για βιοπαλαιστης να ποσταρει στις 9 το πρωι εδω μεσα
με συγχωρεις... πως να το κανουμε τωρα

Σε φαμπρικα δεν ειπαμε ; παλι θα τα λεμε; θα ρωτησεις σκλαβενιτη να δουμε αν εχει δουλεια τελικα, τι να πω στην αλλη Ο νατσο ειναι λεφτας μανα μου τι να τν νοιαζει για τον φτωχο και καταφρονεμενο ;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τι φαμπρικα δηλαδη?

τωρα θα μου πει εσυ ειπες να μην σου πω σε τι... δεν βγαζεις ακρη
πουλανε τρελα ... μονο να κραζουν την κυβερνηση ξερουν
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τι φαμπρικα δηλαδη?

τωρα θα μου πει εσυ ειπες να μην σου πω σε τι... δεν βγαζεις ακρη
πουλανε τρελα ... μονο να κραζουν την κυβερνηση ξερουν
παντως ρε μπολ, ξερεις τα παντα για μενα. Ανοικτο βιβλιο ειμαι ρε πουστικ μου; τι θα πω, τι πιστευω, τι εχω και τι δεν εχω, για τους φιλους για τους εχθρους. υπαρχει κατι που δεν ξες για μενα;  :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
παντως ρε μπολ, ξερεις τα παντα για μενα. Ανοικτο βιβλιο ειμαι ρε πουστικ μου; τι θα πω, τι πιστευω, τι εχω και τι δεν εχω, για τους φιλους για τους εχθρους. υπαρχει κατι που δεν ξες για μενα;  :think:

Η ερωτηση ειναι απλη.... δουλευεις ή δεν δουλευεις καπου κοριτσι μου?
Τι φαμπρικα και μαλακιες μου λες... με δουλευεις?
 

Επισκέπτης
Σωωωπα. Τι εισαι διατεθειμενη να θυσιασεις προκειμενου να φερεις τον παραδεισο που επιθυμεις?
Οτι και καθε καλος φαν του Μωλ και του Κοστα Μποντα:Toυς αλλους.

"Το προφίλ του νεο-φιλελεύθερου έχει ως εξής. Πεινασμένα, σχιστά και σκοτεινά μάτια-χάντρες που λαμπυρίζουν μοχθηρά σαν του τυφλοπόντικα στο σκοτάδι.

Σφιχτά, λεπτά χείλη σε σύσπαση συγκρατημένου αλλά αιώνιου και επικίνδυνου θυμού.

Ντύσιμο που παραπέμπει στο πρότυπο του καθωσπρεπισμού όπως τον φαντάζονται οι επαρχιώτες που αγνοούν ότι στα καλύτερα σαλόνια ο κόσμος φοράει ό,τι του κατέβει στο κεφάλι και ποτέ στολή (αυτές είναι για το προσωπικό).

Ψυχοπαθολογία που συνοψίζεται στον συνδυασμό κακοήθους ναρκισσισμού, πλήρους απουσίας ενσυναίσθησης, κοινωνικο-πάθεια (δηλαδή εκδικητική ψύχωση εναντίον της ανθρώπινης ύπαρξης εν γένει) και μεθοριακή διαταραχή προσωπικότητας (δηλαδή πλήρης ασυνειδησία περί ορίων και σεβασμού τους, με πολλά άλλα συμπτώματα όπως η διαρκής απειλή ή πράξη βίας ως αντίποινο.)

Κοινωνικά ο νεο-φιλελεύθερος έχει ινδάλματα διάφορα αποτρόπαια καθίκια, όπως ηθικούς αυτουργούς και χρηματοδότες σφαγέων (Φρίντμαν/Πινοσέτ), αδίστακτους μαφιόζους και δουλέμπορους (Ωνάσης/Στήβεν Τζομπς/Αλαφούζος/Μπόμπολας).

Ιδεολογικά ο νεο-φιλελεύθερος δεν ασπάζεται τίποτε, αλλά είναι ικανός να επικαλεστεί τα πάντα προκειμένου να επιτύχει εκείνο που τον αφορά - όχι το χρήμα, αλλά το χρήμα εις βάρος των άλλων.


Και όσο περισσότερο χρήμα απαιτεί, τόσο υψηλότερο κόστος.

Σε έναν κόσμο που η ανθρώπινη ζωή έχει την τιμή ενός λογαριασμού πετρελαίου - περίπου 1000 ευρώ τον χρόνο, αν δεν απατώμαι - πρέπει να πεθάνουν πολλοί ακόμα ώστε τα παιδιά όλων αυτών των καθαρμάτων να πάνε στο Χάρβαρντ και στην Σορβόννη.

Ενώ τα δικά σου στα θυμαράκια."

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κοιτα ποιανου αρθρο εβαλε... του τρελου του Χατζηστεφανου

που ο ιδιος εβγαινε στα καναλια και ελεγε οτι παιζει με βιζιτες

οι βιζιτες τι ειναι? μαυρο χρημα δεν ειναι? κοιτα ποιοι μιλανε ρε πουστη μου
για καπιταλισμο.... οι αγιοι
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κοιτα ποιανου αρθρο εβαλε... του τρελου του Χατζηστεφανου

που ο ιδιος εβγαινε στα καναλια και ελεγε οτι παιζει με βιζιτες

οι βιζιτες τι ειναι? μαυρο χρημα δεν ειναι? κοιτα ποιοι μιλανε ρε πουστη μου
για καπιταλισμο.... οι αγιοι
Ton τύπο  Λαμπατέρ ?? :rolleyes: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ton τύπο  Λαμπατέρ ?? :rolleyes: :2funny:

Καλα ενταξει ειναι αστειοι ετσι? παει και βαζει μπλογκ του τρελαρα να μας πεισει  :2funny: :2funny:

ο ιδιος εχει παραδεχθει οτι κανει ακριβες βιζιτες οι βιζιτες τι ειναι? ΜΑΥΡΟ ΧΡΗΜΑ αρα φοροδιαφυγη.... και λεει μετα για αδιστακτους μαφιοζους...
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Καλα ενταξει ειναι αστειοι ετσι? παει και βαζει μπλογκ του τρελαρα να μας πεισει  :2funny: :2funny:

ο ιδιος εχει παραδεχθει οτι κανει ακριβες βιζιτες οι βιζιτες τι ειναι? ΜΑΥΡΟ ΧΡΗΜΑ αρα φοροδιαφυγη.... και λεει μετα για αδιστακτους μαφιοζους...
την φοροδιαφυγή μην την χλευάζεις ...τόσο αν δεν υπήρχε θα είχε πeθάνει πολύς κόσμος  ;)

μπαί δε γουει η Eρι πρέπει νάναι ματσό ...θυληκός Nάτσος  :rolleyes: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στο 1.06 του λεει ενας καραγκιοζη κοιτα και απο εδω χαχαχα η κοπελα δειτε πως τον κοιταει ετοιμη να πεθανει στα γελια ειναι.... ε τετοιους διαβαζει ο ποντικος
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Η ερωτηση ειναι απλη.... δουλευεις ή δεν δουλευεις καπου κοριτσι μου?
Τι φαμπρικα και μαλακιες μου λες... με δουλευεις?

αφου ηδη ξερεις τα παντα για μενα πως γινεται να με ρωτας;  περιεργα πραγματα..υποπτα. μπας και εισαι τρομοκρατης και μας το παιζεις καπιταλιστης; :S
 

Επισκέπτης
"Το προφίλ του νεο-φιλελεύθερου έχει ως εξής. Πεινασμένα, σχιστά και σκοτεινά μάτια-χάντρες που λαμπυρίζουν μοχθηρά σαν του τυφλοπόντικα στο σκοτάδι.

Σφιχτά, λεπτά χείλη σε σύσπαση συγκρατημένου αλλά αιώνιου και επικίνδυνου θυμού.




Ὁρίστε! Ὁρίστε! Δικαιωνόμεθα!

 

Συνημμένα

  • film-eternal-jew.jpg
    film-eternal-jew.jpg
    119,2 KB · Εμφανίσεις: 16

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Οτι και καθε καλος φαν του Μωλ και του Κοστα Μποντα:Toυς αλλους.

"Το προφίλ του νεο-φιλελεύθερου έχει ως εξής. Πεινασμένα, σχιστά και σκοτεινά μάτια-χάντρες που λαμπυρίζουν μοχθηρά σαν του τυφλοπόντικα στο σκοτάδι.

Σφιχτά, λεπτά χείλη σε σύσπαση συγκρατημένου αλλά αιώνιου και επικίνδυνου θυμού.

Ντύσιμο που παραπέμπει στο πρότυπο του καθωσπρεπισμού όπως τον φαντάζονται οι επαρχιώτες που αγνοούν ότι στα καλύτερα σαλόνια ο κόσμος φοράει ό,τι του κατέβει στο κεφάλι και ποτέ στολή (αυτές είναι για το προσωπικό).

Ψυχοπαθολογία που συνοψίζεται στον συνδυασμό κακοήθους ναρκισσισμού, πλήρους απουσίας ενσυναίσθησης, κοινωνικο-πάθεια (δηλαδή εκδικητική ψύχωση εναντίον της ανθρώπινης ύπαρξης εν γένει) και μεθοριακή διαταραχή προσωπικότητας (δηλαδή πλήρης ασυνειδησία περί ορίων και σεβασμού τους, με πολλά άλλα συμπτώματα όπως η διαρκής απειλή ή πράξη βίας ως αντίποινο.)

Κοινωνικά ο νεο-φιλελεύθερος έχει ινδάλματα διάφορα αποτρόπαια καθίκια, όπως ηθικούς αυτουργούς και χρηματοδότες σφαγέων (Φρίντμαν/Πινοσέτ), αδίστακτους μαφιόζους και δουλέμπορους (Ωνάσης/Στήβεν Τζομπς/Αλαφούζος/Μπόμπολας).

Ιδεολογικά ο νεο-φιλελεύθερος δεν ασπάζεται τίποτε, αλλά είναι ικανός να επικαλεστεί τα πάντα προκειμένου να επιτύχει εκείνο που τον αφορά - όχι το χρήμα, αλλά το χρήμα εις βάρος των άλλων.


Και όσο περισσότερο χρήμα απαιτεί, τόσο υψηλότερο κόστος.

Σε έναν κόσμο που η ανθρώπινη ζωή έχει την τιμή ενός λογαριασμού πετρελαίου - περίπου 1000 ευρώ τον χρόνο, αν δεν απατώμαι - πρέπει να πεθάνουν πολλοί ακόμα ώστε τα παιδιά όλων αυτών των καθαρμάτων να πάνε στο Χάρβαρντ και στην Σορβόννη.

Ενώ τα δικά σου στα θυμαράκια."

ποντικε μαλλον και οι γονεις αυτων των τυπων πρεπει να ειναι καθαρματα κατα τον χαντημαλακα..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αφου ηδη ξερεις τα παντα για μενα πως γινεται να με ρωτας;  περιεργα πραγματα..υποπτα. μπας και εισαι τρομοκρατης και μας το παιζεις καπιταλιστης; :S

Ειρωνιες για να αποφυγεις τις ερωτησεις.... σε ρωτησα κατι και αντι να απαντησεις οπως κανει ο καθενας που θελει να συζητησει ξεκινας τα δικα σου....

χθες ο *Lord μας απαντησε και εγω εχω απαντησει στα περισσοτερα .... η δικη σου η παρεα δεν εχει απαντησει σε τιποτα μονο να κανει προπαγανδα κατα της κυβερνησης ξερει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom