Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φυσικα και ειμαι γατονι... επειδη ξερω πως θα πραξεις πριν πραξεις...

οποτε σε στριμωχνουν και δεν θες να απαντησεις σε κατι .... καταφευγεις στις ειρωνειες...

οπως και τωρα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ολοι μερος του συστηματος ειμαστε.

Εγω ομως ρωτησα κατι αλλο... και ποτε δεν παιρνω απαντηση σε αυτα που ρωταω
οταν ρωταω την συγκεκριμενη παρεα που περιφερεται εδω μεσα  :P

Ρε μπολ ασχετο μια φιλη απο αθηνα θελει να βρει δουλεια γιατι την απολυσανε, νταξ χεστηκα αλλα επειδη και καλα ειναι φιλη ειπα να ρωτησω αν υπαρχουν δουλειες με 1000 ε εκει στον σκλαβενιτη της περιοχης σου γιατι εχει δυο πτυχια η κοπελα και πανω στην δουλεια της της δινουν λεει 400 και εχει δυο παιδια οποτε απο 200 ο καθενας τεσσερα ατομα χρειαζονται για να ζησουν τουλαχιστον 800 αναγκαστικα. Οι γονεις της την εχουν γραμμενη οποτε μαλλον πρεπει να δουλεψει.  για ρωτα μπας και την βολεψουμε στον σκλαβενιτη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αν και η εριναλ ειχε απαντησει θυμαμαι ειχε πει πως ειναι υπερ των τρομοκρατικων ενεργειων του αγγελου τιμωρου ρωμανου ενος αγγελικου παιδιου που ηρθε απο πανω για να μας σωσει απο το κακο συστημα...  :P
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αν και η εριναλ ειχε απαντησει θυμαμαι ειχε πει πως ειναι υπερ των τρομοκρατικων ενεργειων του αγγελου τιμωρου ρωμανου ενος αγγελικου παιδιου που ηρθε απο πανω για να μας σωσει απο το κακο συστημα...  :P

ο μπαρμπας το ειχε γραψει αυτο το κειμενο και το παραθεσα εγω. μαλιστα αν το βρεις εχει απο κατω τον ιδιο με το εικονακι οκ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εγω ειμαι υπερ του μολ και του σαμαρα. Και του κοστα μποντα φυσικα. Και χειροκροτω τον παπανδρεο που μας εφερε την αναπυΚΤΣΗ. Αγαπω καθημερινη και διαβαζω ανελλιπως. Αποφασισα να γινω  καπιταλα μπολ με επεισες και απαξ και δω κανεναν να του παιρνουν το σπιτι θα γελαω. Πανε οι ανθρωπισμοι  :rockon:  στο κατω κατω της γραφης τι με νοιαζει εμενα για τους φτωχουληδες  :think:

Σωωωπα. Τι εισαι διατεθειμενη να θυσιασεις προκειμενου να φερεις τον παραδεισο που επιθυμεις?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε μπολ ασχετο μια φιλη απο αθηνα θελει να βρει δουλεια γιατι την απολυσανε, νταξ χεστηκα αλλα επειδη και καλα ειναι φιλη ειπα να ρωτησω αν υπαρχουν δουλειες με 1000 ε εκει στον σκλαβενιτη της περιοχης σου γιατι εχει δυο πτυχια η κοπελα και πανω στην δουλεια της της δινουν λεει 400 και εχει δυο παιδια οποτε απο 200 ο καθενας τεσσερα ατομα χρειαζονται για να ζησουν τουλαχιστον 800 αναγκαστικα. Οι γονεις της την εχουν γραμμενη οποτε μαλλον πρεπει να δουλεψει.  για ρωτα μπας και την βολεψουμε στον σκλαβενιτη

Γιατι αμφιβαλλεις οτι ο ΣΚλαβενιτης ειναι απο τους καλυτερους εργοδοτες? Μαζι με τους Γερμανους του Λιντλ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και το μεγαλύτερό σου προσόν είναι η αυτογνωσία  :rockon: :rockon:

Νατσε... πουλας τρελα εδω μεσα αυτο ειναι το point  :P

δεν απαντας σε ερωτησεις δεν μπορεις να κανεις διαλογο δεν εισαι συνεργασιμος
και ασε τις ειρωνιες. Δεν περνιεσαι ετσι για εξυπνος

θα ρθεις τωρα να μου πεις εμενα που εχω κανει απο τα 19 μου δουλειες.... και εχω αλλαξει καμποσες
και εχω δει τι παιζει τις θεωριες σου αστο.... πες τα σε καναν αλλον  :P
 

Επισκέπτης
Νατσε... πουλας τρελα εδω μεσα αυτο ειναι το point  :P

δεν απαντας σε ερωτησεις δεν μπορεις να κανεις διαλογο δεν εισαι συνεργασιμος
και ασε τις ειρωνιες. Δεν περνιεσαι ετσι για εξυπνος

θα ρθεις τωρα να μου πεις εμενα που εχω κανει απο τα 19 μου δουλειες.... και εχω αλλαξει καμποσες
και εχω δει τι παιζει τις θεωριες σου αστο.... πες τα σε καναν αλλον  :P

Eπειδή σε λέω γατόνι θεωρείς πως πουλάω τρελίτσα??
Είναι μια καλή αρχή κι αυτό  ;)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ρε μπολ ασχετο μια φιλη απο αθηνα θελει να βρει δουλεια γιατι την απολυσανε, νταξ χεστηκα αλλα επειδη και καλα ειναι φιλη ειπα να ρωτησω αν υπαρχουν δουλειες με 1000 ε εκει στον σκλαβενιτη της περιοχης σου γιατι εχει δυο πτυχια η κοπελα και πανω στην δουλεια της της δινουν λεει 400 και εχει δυο παιδια οποτε απο 200 ο καθενας τεσσερα ατομα χρειαζονται για να ζησουν τουλαχιστον 800 αναγκαστικα. Οι γονεις της την εχουν γραμμενη οποτε μαλλον πρεπει να δουλεψει.  για ρωτα μπας και την βολεψουμε στον σκλαβενιτη
ειναι καλη? λαντζα θελει?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Νατσε... πουλας τρελα εδω μεσα αυτο ειναι το point  :P

δεν απαντας σε ερωτησεις δεν μπορεις να κανεις διαλογο δεν εισαι συνεργασιμος
και ασε τις ειρωνιες. Δεν περνιεσαι ετσι για εξυπνος

θα ρθεις τωρα να μου πεις εμενα που εχω κανει απο τα 19 μου δουλειες.... και εχω αλλαξει καμποσες
και εχω δει τι παιζει τις θεωριες σου αστο.... πες τα σε καναν αλλον  :P

φαινεσαι οτι εχεις λιωσει στην δουλεια  :rockon: :rockon: τον ηπιε παλι ο νατσο  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
φαινεσαι οτι εχεις λιωσει στην δουλεια  :rockon: :rockon: τον ηπιε παλι ο νατσο  :grin:

Κοιτα απο το φιλο σου εχω δουλεψει περισσοτερο αυτο το ξερω δεν μπορεις να το χωνεψεις
γιατι θελετε να το παιζετε εξυπνοι σε ολα τα θεματα... αλλα τι να κανουμε τωρα?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κοιτα απο το φιλο σου εχω δουλεψει περισσοτερο αυτο το ξερω δεν μπορεις να το χωνεψεις
γιατι θελετε να το παιζετε εξυπνοι σε ολα τα θεματα... αλλα τι να κανουμε τωρα?

Μα αυτο ειπα φαινεσαι παιδι της πιατσας, ψημενο στην δουλεια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θα της βρει δουλεια ο μπολ στον σκαβενιτη η στα λιντλ που ειναι και καλοι εργοδοτες

Εγω? απο που και ως που? Εγω ειπα απλα τι γνωριζω

τωρα που θα βρει δουλεια η φιλη σου.... μακαρι να μπορεσει να βρει
εγω τι σχεση εχω με ολα αυτα?

Μα εισαι με τα καλα σου?

χαχαχα καλα ειστε και οι 2 για αυτο και κανετε παρεα τρεις λαλουν και 2 χορευουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom