Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Που θα παει,δεν θα τον αλλαξει ο Αντωνακης τον νομο για την πρωτη κατοικια?Θα τον αλλαξει,και τοτε θα πηγαινεις κωλοπιλαλα...


Θες να αλλαξει ο αντωνακης τον νομο για να χασουν ενα καρο ελληνες τα σπιτια τους?
Κατα τα αλλα ΣΙμος Κεδικογλου ο "εχθρος του λαου..." εσυ εισαι ο φιλος του λαου  :P

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Θες να αλλαξει ο αντωνακης τον νομο για να χασουν ενα καρο ελληνες τα σπιτια τους?
Κατα τα αλλα ΣΙμος Κεδικογλου ο "εχθρος του λαου..." εσυ εισαι ο φιλος του λαου  :P

ο πόντικας μπόλντη δεν έχει ανάγκη... ο πατέρας του άφησε σπίτι χωρίς δάνεια και λοιπές μαλακίες... οπότε ας ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
jhonny64 poly kaλη ερωτηση...

geoMan εισαι σωστος αν και μπορεις να πουλησεις ανετα 8 ευρω το λιτρο λαδι

δεν μπορες γιατι,
1) παραγεις σε ευρω και εχεις να ανταγωνιστεις χωρες με κατωτερης αξιας νομισματα οπως τυνησια, τουρκια, μαροκο κλπ.
2) η παγκοσμια αγορα ελεγχεται απο μεγαλους οικους οι οποιοι καθοριζουν τις τιμες.
3) για τους κινεζους η τιμη ειναι και τωρα ακριβη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ο πόντικας μπόλντη δεν έχει ανάγκη... ο πατέρας του άφησε σπίτι χωρίς δάνεια και λοιπές μαλακίες... οπότε ας ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα...

Δεν ξέρουμε ακριβως με τι καταπιανεται διοτι ειναι πονηρος και δεν λεει
αλλα και μη συνεργασιμος... οποιος δεν δεχεται να κανει σωστο διαλογο δεν ειναι συνεργασιμος απλα τα πραγματα.

Ο ποντικας ξερει οτι θα εξετασουμε τις πραξεις του και οχι αυτα που λεει για να τις καλυπτει... σκεψου οτι κρινεις καποιον ιδεολογικα απο την πορεια του... Του κλονιζουμε τις βαθεια ριζωμενες ιδεες... για αυτο ειμαστε εχθροι του. Ο Κεδικογλου ειναι εχθρος του ποντικου οχι του λαου  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σκεφτειτε το εξης... τοσο καιρο συζητατε στην πολιτικη με τους νατσο και ποντικο
και αν ρωτησω ποιος  πιστευετε οτι ειναι ο πραγματικος ιδεολογικος τους προσανατολισμος δεν θα ξερετε να μου απαντησετε.... βεβαια μεταξυ μας σιγα τα σπουδαια προσωπικα και νικς απο ενα φορουμ

αλλα αυτους τους χαρακτηρες θα τους συναντησεις αυριο - μεθαυριο και στη δουλεια και παντου
πρεπει να ξερεις πως θα κινηθεις  :P

Θολωνουν τα νερα.... και αυτο ειναι υποπτο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλά, πιάσε εσύ δουλειά αύριο μεθαύριο και βλέπουμε..

Εγω αγαπητε μου δουλευω απο τα 19 μου... αλλοι καθονται σπιτι και γραφουν θεωριες.

Βαζω στοιχημα παιζει να μην εχεις δουλεψει ποτε... και αν το εχεις κανει θα ειναι στο δημοσιο  :P

εσυ να εισαι ελευθερος επαγγελματιας? αποκλειεται. Καλα για ιδιωτικη δεν το συζητω δεν εισαι συνεργασιμος για να δουλεψεις εσυ σε ιδιωτικη.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω αν σε ειχα σε ιδιωτικη... θα σε αναγκαζα να βρεις το αμαξι και να μου το καψεις
αμα καθοσουν και το επαιζες ετσι στη δουλεια  :P

θα ειχε πολυ γελιο η φαση.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αφου την αλλη φορα ειχες πει στον τζονυ να πεσει κατω και να σφανταζει απο τους πονους χαχαχαχαχ

 

Επισκέπτης
Εγω αγαπητε μου δουλευω απο τα 19 μου... αλλοι καθονται σπιτι και γραφουν θεωριες.

Βαζω στοιχημα παιζει να μην εχεις δουλεψει ποτε... και αν το εχεις κανει θα ειναι στο δημοσιο  :P

εσυ να εισαι ελευθερος επαγγελματιας? αποκλειεται. Καλα για ιδιωτικη δεν το συζητω δεν εισαι συνεργασιμος για να δουλεψεις εσυ σε ιδιωτικη.

Ούτε ο πνευματικός μου να ήσουν τόσο καλά δε θα με "διάβαζες"  :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Νατσε θελω να μου πεις την γνωμη σου με ενα ΝΑΙ ή ενα ΟΧΙ.

Εισαι υπερ της τρομοκρατικης δρασης του τρομοκρατη Ρωμανου και της παρέας του? θεωρεις ολα οσα εκανε δικαιολογημενα και οτι ειχε κινητρο την υπερασπιση της χωρας απο την οικονομικη καταστροφη και του συνολου της?

Εγω ειμαι ΚΑΤΑ.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Νατσε θελω να μου πεις την γνωμη σου με ενα ΝΑΙ ή ενα ΟΧΙ.

Εισαι υπερ της τρομοκρατικης δρασης του τρομοκρατη Ρωμανου και της παρέας του? θεωρεις ολα οσα εκανε δικαιολογημενα και οτι ειχε κινητρο την υπερασπιση της χωρας απο την οικονομικη καταστροφη και του συνολου της?

Εγω ειμαι ΚΑΤΑ.

Εγω ειμαι υπερ του μολ και του σαμαρα. Και του κοστα μποντα φυσικα. Και χειροκροτω τον παπανδρεο που μας εφερε την αναπυΚΤΣΗ. Αγαπω καθημερινη και διαβαζω ανελλιπως. Αποφασισα να γινω  καπιταλα μπολ με επεισες και απαξ και δω κανεναν να του παιρνουν το σπιτι θα γελαω. Πανε οι ανθρωπισμοι  :rockon:  στο κατω κατω της γραφης τι με νοιαζει εμενα για τους φτωχουληδες  :think:


 

Επισκέπτης
Νατσε θελω να μου πεις την γνωμη σου με ενα ΝΑΙ ή ενα ΟΧΙ.

Εισαι υπερ της τρομοκρατικης δρασης του τρομοκρατη Ρωμανου και της παρέας του? θεωρεις ολα οσα εκανε δικαιολογημενα και οτι ειχε κινητρο την υπερασπιση της χωρας απο την οικονομικη καταστροφη και του συνολου της?

Εγω ειμαι ΚΑΤΑ.

Tώρα εγώ σκιάζομαι να σου απαντήσω μην τυχόν και με πετύχεις σε δουλειά και με τρέξεις..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Tώρα εγώ σκιάζομαι να σου απαντήσω μην τυχόν και με πετύχεις σε δουλειά και με τρέξεις..

Δεν θα σε ετρεχα ρε νατσε.... παρεξηγησες
εγω ειπα οτι θα καναμε χαβαλε με αυτα που θα ελεγες  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω ειμαι υπερ του μολ και του σαμαρα. Και του κοστα μποντα φυσικα. Και χειροκροτω τον παπανδρεο που μας εφερε την αναπυΚΤΣΗ. Αγαπω καθημερινη και διαβαζω ανελλιπως. Αποφασισα να γινω  καπιταλα μπολ με επεισες και απαξ και δω κανεναν να του παιρνουν το σπιτι θα γελαω. Πανε οι ανθρωπισμοι  :rockon:  στο κατω κατω της γραφης τι με νοιαζει εμενα για τους φτωχουληδες  :think:

Ολοι μερος του συστηματος ειμαστε.

Εγω ομως ρωτησα κατι αλλο... και ποτε δεν παιρνω απαντηση σε αυτα που ρωταω
οταν ρωταω την συγκεκριμενη παρεα που περιφερεται εδω μεσα  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom