Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
ΑΥΤΗ η εφαρμογη παιζει τον ρολο του "αμοιβαιου κολλητου/της"...Σφυραγες ας πουμε στην χοντρουλα κολλητη σου(που δεν γουσταρες να γαμησεις) πως κανεις κεφι να ιδρωσεις με τη μαιρουλα...μπλα μπλα μπλα η χοντρουλα κολλητη στο φερνε το μαιρακι(αν αυτο γουσταρε)...Αντιστοιχα το μαιρακι σφυραγε στον κολλητο της μπαμπη (που ειχε καραφλα απο τα 14 και καυλοσπυρα βεζουβιους)πως γουσταρει τον φιλαρακο του ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ (  :pipa1:  :fuck1:) το προσεχες ΣΚ πριν την πενταημερη...
...ΓΑΜΩ ΤΑ ΧΑΡΒΑΡΝΤ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΤ τους μεσα ....Φτασαμε 2013 ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΦΑΡΜΟΓΗ "Η ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΚΟΛΛΗΤΗ"....ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΛΕΜΕ ,ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑ!!!!  :2funny: :2funny:

Μην ανησυχείτε.

Ετοιμάζουν τα γραφεία ΛΟΥΗΣ μια μηνυσάρα, που θα τρίβουν όλοι τα μάτια τους.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
το χειρότερο το έχω πάθει εγώ. Σε απότομη στροφή έφυγε το κινητό από το ταμπλώ και βούτηξε μέσα στον καφέ  :2funny:

ακομα κλαιω το μοτορολα ρεηζορ που εφυγε απο τη μηχανη και απλωσε στη μιση βαρη. τα γαμημενα νοκια ισα που εβγαινε το καπακι το πολυ.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
χρεοκοπει η ελλαδα αλλα θα γαμησουμε τελικα με την εφαρμογη;  :think:
εγω οταν παω για καφε παντα παιζω με το φεισμπουκ εννοειται  :rockon: :rockon: :rockon:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ακομα κλαιω το μοτορολα ρεηζορ που εφυγε απο τη μηχανη και απλωσε στη μιση βαρη. τα γαμημενα νοκια ισα που εβγαινε το καπακι το πολυ.
που είναι ρε ο Σταύρακας? Ακόμα γαμάει? Μου έχει λείψει ο μπαγάσας
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
ρε λατρεια πανε κλαμπ πανε μπαρ πανε καφε και βλεπουν φβ. να μη δειρω?

Και ξέχασες κι άλλα,πολλά...Δεύτερη φύση ρε παιδί μου..όπως ξύνεις τα 'ρχίδια σου,τη μύτη σου...
Αλλά όπως και να το κάνεις..είσαι πρώτη μούρη με τα λευκά ακουστικά ,εμ τι??? κι ας κάνουν παζάρια για 1 ευρώ....ούστ ρε καριόλια !!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
---ΤΙ ΜΙΚΡΑ ΔΡΑΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ.....ρισπεκτ....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
χρεοκοπει η ελλαδα αλλα θα γαμησουμε τελικα με την εφαρμογη;  :think:
εγω οταν παω για καφε παντα παιζω με το φεισμπουκ εννοειται  :rockon: :rockon: :rockon:

εσυ καλα κανεις. αφου δε σου μιλαει ανθρωπος.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
χρεοκοπει η ελλαδα αλλα θα γαμησουμε τελικα με την εφαρμογη;  :think:
εγω οταν παω για καφε παντα παιζω με το φεισμπουκ εννοειται  :rockon: :rockon: :rockon:
-ρε μανιτσα ,συ εισαι εξτρα ορντιναρυ...εδω τον κουρκουνανε για παρτυ σου σε 69 διαφορετικους ταχυδρομικους  κωδικες ανα την υφηλιο ,να 'ουμε!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
-ρε μανιτσα ,συ εισαι εξτρα ορντιναρυ...εδω τον κουρκουνανε για παρτυ σου σε 69 διαφορετικους ταχυδρομικους  κωδικες ανα την υφηλιο ,να 'ουμε!
:fuck2:
το ρηματακι κουρκουναω κουρκουνω;  :grin:  Σε αγαπω κλοουζερ στο λεω με παρρησια γιατι με δέχεσαι με τα μειονεκτηματά μου - κουσούρια :-*
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Περιμένω τον πρώτο που θα γράψει πως ο καρκινοπαθής έπαθε ότι έπαθε από επιλογή και πόσο μας κοστίζουν τα φάρμακά του..

Αν κάποιος καπνίζει 3 πακέτα τη μέρα και η πιθανότητα να πάθει καρκίνο στον πνεύμονα είναι 1.000(!!) φορές μεγαλύτερη από κάποιον που δεν καπνίζει, μήπως το έπαθε με επιλογή του;
Λέω τώρα εγώ.

Διότι από το γραφείο μου έχουν περάσει διάφοροι "μάγκες" που καμαρώνουν γι αυτό (για τα τρία πακέτα) κι όταν τους λέω για την πιθανότητα χλευάζουν κι όλας...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αν κάποιος καπνίζει 3 πακέτα τη μέρα και η πιθανότητα να πάθει καρκίνο στον πνεύμονα είναι 1.000(!!) φορές μεγαλύτερη από κάποιον που δεν καπνίζει, μήπως το έπαθε με επιλογή του;
Λέω τώρα εγώ.

Διότι από το γραφείο μου έχουν περάσει διάφοροι "μάγκες" που καμαρώνουν γι αυτό (για τα τρία πακέτα) κι όταν τους λέω για την πιθανότητα χλευάζουν κι όλας...

εχεις χασει κανεναν ανθρωπο δικο σου απο καρκινο; ειχε ποτε καποιος στην οικογενεια σου τετοια ασθένεια;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αν κάποιος καπνίζει 3 πακέτα τη μέρα και η πιθανότητα να πάθει καρκίνο στον πνεύμονα είναι 1.000(!!) φορές μεγαλύτερη από κάποιον που δεν καπνίζει, μήπως το έπαθε με επιλογή του;
Λέω τώρα εγώ.

κατι δε παει καλα με αυτο το ποστ
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Αν κάποιος καπνίζει 3 πακέτα τη μέρα και η πιθανότητα να πάθει καρκίνο στον πνεύμονα είναι 1.000(!!) φορές μεγαλύτερη από κάποιον που δεν καπνίζει, μήπως το έπαθε με επιλογή του;
Λέω τώρα εγώ.


Διότι από το γραφείο μου έχουν περάσει διάφοροι "μάγκες" που καμαρώνουν γι αυτό (για τα τρία πακέτα) κι όταν τους λέω για την πιθανότητα χλευάζουν κι όλας...
....ειπες τωρα να κανεις το νημα λορδεμπου πανω που πιασαμε κουβεντα για προοδο και αναπτυξη ,ετσι??? ΕΤΣΙ ξαφνικα σου ρθε τωρα πανω στην τρελα σου!...πες μου οτι εισαι ατριχος,αυτο μονο!...τελος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom