Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
Όχι βέβαια.
Μόνο οι καινοτομίες θα φέρουν ανάπτυξη. Υπήρχε τρόπος ως τώρα να γαμήσεις γνωστή σου χωρίς φατσοβιβλίο και τη συγκεκριμένη εφαρμογή?
Άσε που έφτιαξαν και το πρώτο διάφανο κινητό. Κοίτα πόσα προβλήματα θα λυθούν τώρα..

Λίγοι αντιλαμβάνονται ότι τα "νεά εργαλεία" (καινοτομίες) δουλεύουν μόνο σε συγκεκριμμένα "συνεργεία" (τομείς).

Και για να φέρω ένα παράδειγμα : Δώστε ένα καινοτόμο χορτοκοπτικό σε έναν κουρέα και μετά καθήστε να σας κουρέψει με αυτό, να δούμε τι θα γίνει και ποιό το αποτέλεσμα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Όχι βέβαια.
Μόνο οι καινοτομίες θα φέρουν ανάπτυξη. Υπήρχε τρόπος ως τώρα να γαμήσεις γνωστή σου-ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ(δηλαδη να ξερεις οτι γουσταρει και αυτη)- χωρίς φατσοβιβλίο και τη συγκεκριμένη εφαρμογή?
Άσε που έφτιαξαν και το πρώτο διάφανο κινητό. Κοίτα πόσα προβλήματα θα λυθούν τώρα..
-μαθε καλα τις χρησιμες καινοτομες εφαρμογες αγορι μου!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Λίγοι αντιλαμβάνονται ότι τα "νεά εργαλεία" (καινοτομίες) δουλεύουν μόνο σε συγκεκριμμένα "συνεργεία" (τομείς).

Και για να φέρω ένα παράδειγμα : Δώστε ένα καινοτόμο χορτοκοπτικό σε έναν κουρέα και μετά καθήστε να σας κουρέψει με αυτό, να δούμε τι θα γίνει και ποιό το αποτέλεσμα.
-ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΤΟΛΜΗΣΕ....
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    4,7 KB · Εμφανίσεις: 9

Επισκέπτης
-Η ΠΡΟΟΔΟΣ ειναι αμφιδρομη,τι το περασες?

Έχω μείνει και στην εποχή που άμα γούσταρες γκόμενα της την έπεφτες στο δια ζώσης κιετσ'..
Για να καταλάβεις την κατάντια μου, έχω το ίδιο τηλέφωνο απ'το 2008 (ξέρω, εσύ είσαι ακόμα χειρότερος)..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Έχω μείνει και στην εποχή που άμα γούσταρες γκόμενα της την έπεφτες στο δια ζώσης κιετσ'..
Για να καταλάβεις την κατάντια μου, έχω το ίδιο τηλέφωνο απ'το 2008 (ξέρω, εσύ είσαι ακόμα χειρότερος)..
:2funny: :2funny: ΓΑΜΗΣΕΤΑ...  :2funny: :2funny: ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
Έχω μείνει και στην εποχή που άμα γούσταρες γκόμενα της την έπεφτες στο δια ζώσης κιετσ'..
Για να καταλάβεις την κατάντια μου, έχω το ίδιο τηλέφωνο απ'το 2008 (ξέρω, εσύ είσαι ακόμα χειρότερος)..

Σαν τον βακελίτη... δεν υπάρχει...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Έχω μείνει και στην εποχή που άμα γούσταρες γκόμενα της την έπεφτες στο δια ζώσης κιετσ'..
Για να καταλάβεις την κατάντια μου, έχω το ίδιο τηλέφωνο απ'το 2008 (ξέρω, εσύ είσαι ακόμα χειρότερος)..

οσο τους βλεπω ολους και ολες στα μαγαζια με τις μυτες στα αιφον στο φβ θελω να τους συναντησω τη μυτη με το τραπεζι
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
ΑΥΤΗ η εφαρμογη παιζει τον ρολο του "αμοιβαιου κολλητου/της"...Σφυραγες ας πουμε στην χοντρουλα κολλητη σου(που δεν γουσταρες να γαμησεις) πως κανεις κεφι να ιδρωσεις με τη μαιρουλα...μπλα μπλα μπλα η χοντρουλα κολλητη στο φερνε το μαιρακι(αν αυτο γουσταρε)...Αντιστοιχα το μαιρακι σφυραγε στον κολλητο της μπαμπη (που ειχε καραφλα απο τα 14 και καυλοσπυρα βεζουβιους)πως γουσταρει τον φιλαρακο του ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ (  :pipa1:  :fuck1:) το προσεχες ΣΚ πριν την πενταημερη...
...ΓΑΜΩ ΤΑ ΧΑΡΒΑΡΝΤ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΤ τους μεσα ....Φτασαμε 2013 ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΦΑΡΜΟΓΗ "Η ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΚΟΛΛΗΤΗ"....ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΛΕΜΕ ,ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑ!!!!  :2funny: :2funny:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Αν δεν είχε σπάσει το προηγούμενο (κατάφερα να το πιάσω κλείνοντας την πόρτα του αυτοκινήτου) θα έκλεινα 9 χρόνια με το ίδιο..
το χειρότερο το έχω πάθει εγώ. Σε απότομη στροφή έφυγε το κινητό από το ταμπλώ και βούτηξε μέσα στον καφέ  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom