Νέα

Χέσιμο πάνω στο γαμήσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ειδικά στα εμπορικά που παίζει και μουσικούλα:2funny:
καλά άστο. Έχω κλάσει σε μεγάλο εμπορικό και σταματάει σε ενδιάμεσο όροφο τροφοδοσίας που δεν υπολόγιζα και μπαίνουν γυναίκες υπάλληλοι στο πικ της μυρωδιάς. Έγινα πατζάρι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
καλά άστο. Έχω κλάσει σε μεγάλο εμπορικό και σταματάει σε ενδιάμεσο όροφο τροφοδοσίας που δεν υπολόγιζα και μπαίνουν γυναίκες υπάλληλοι στο πικ της μυρωδιάς. Έγινα πατζάρι


Όταν κλάνετε, να κοιτάζετε υποτιμητικά κάποιον άλλον, για ξεκάρφωμα.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.806
Πόντοι
3.556
Τα μάζεψες κι έφυγες;
συνεχισα τυπε κυριος σταντ γιορ γκραουντ να πουμε. κατεβασα ταχυτητα και εμπρωχνα προς τα μεσα με κοφτες κινησεις για να το λοκαρω και να το σφηνωσω μην πεταχτει εξω. επειτα βγηκα και τελος καλο ολα καλα :confused: :confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Η μόνη περίπτωση που δεν πιάνει, είναι να είστε μόνος και να εισέλθει και κάποιος άλλος, μόνος και αυτός.

Αν μπεί μπούγιο, την γλυτώνετε.
μπήκανε δύο κοπέλες πάνω στο πικ της βρώμας και ήμουν μονάχος. Δεν το έσωζα από πουθενά.
Πάντα υπολογίζω τα λίγα δευτερόλεπτα που διαχέει η μυρωδιά, πήγαινα τελευταίο όροφο και την πάτησα με τον όροφο τροφοδοσίας που πάνε με κλειδί.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
921
Πόντοι
86
εμενα κλανιδι σε πιπα .. την ωρα που η γκομενα εγλυφε αρχιδια σε σταση με το κεφαλι προς τα κατω.... δηλαδη η μυτη της πανω στην κωλοτρυπιδα.... παιδια μα τον θεο κρατηθηκα και εγω δεν ξερω πως...αν μου ειχε φυγει θα ειχε πεθανει.... θυμαμαι οτι και καλα με προσχημα κραμπα σηκωθηκα να ξεπιαστω και κανοντας βολτα πηγα στην κουζινα να πιω και νερο... επι 1 λεπτο πρπει να εκλανα... το Κοζλοντουι πρπει να παρηγαγε λιγοτερα θανατηφορα αερια... μετα συνεχισαμε κανονικα.....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
μπήκανε δύο κοπέλες πάνω στο πικ της βρώμας και ήμουν μονάχος. Δεν το έσωζα από πουθενά.
Πάντα υπολογίζω τα λίγα δευτερόλεπτα που διαχέει η μυρωδιά, πήγαινα τελευταίο όροφο και την πάτησα με τον όροφο τροφοδοσίας που πάνε με κλειδί.

Ο.Κ. Εντελώς απρόβλεπτο.

Δεν σώζεται με τίποτα.
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Με μια ισορροπημένη δίαιτα, με τα 5 γεύματα ανά συγκεκριμένα χρονικά διαστήματα (π.χ. κάθε 3 ώρες), με θερμιδομέτρηση, σωστές ποσότητες και ποικιλία... Αν αποφεύγεις τα καυτερά, το σαβουροφάι απ' έξω και τις κραιπάλες όπως πολύ πιοτό... Τότε έχεις στάνταρ ώρες για τις σωματικές ανάγκες και σπανίως εμφανίζεται κάτι έκτακτο, σε ώρα υπηρεσίας, καθήκοντος ή διασκέδασης. Μόνο μια φορά με έπιασε σε σπίτι γκόμενας κι ευτυχώς, μετά το πρώτο μανίκι και πριν το δεύτερο. Εγώ όμως καθαρίζω την τουαλέτα πάντα με βουρτσάκι, ρίχνω λίγη χλωρίνη και στα καπάκια μυρωδικό. Έκανα κι ένα μπάνιο και συνεχίσαμε όλα κομπλέ. Πώς μου ήρθε όμως και κατουρήθηκα την ώρα που μπανιαριζόμουν, αλλά παρ' όλο που έχω τέλειο στόχο βρίσκω σημάδι τρύπα δεν πιτσιλάω, έπεσε από πίσω και πόσο νερό συν οι σαπουνάδες από το αφρόλουτρο, η άτιμη ήταν σωστό λαγωνικό, το μυρίστηκε, φόρτωσε ανάποδες και μου το κρατούσε για κανά χρόνο, μετά! Είπε και στις φίλες της ύστερα πως "αν δεν της είχα δώσει τόσα πολλά λεφτά, θα με είχε καρυδώσει επιτόπου κι ας την πήγαιναν μέσα, μετά"! Εδώ δεν ενοχλούνται όταν ο σκύλος τους κατουράει μέσα στο σπίτι, με άλλα κι άλλα αρπάζονται...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.572
Πόντοι
746
Συναγωνιστη οταν τις γαμας ...
Κρεμασε και ενα κυπαρισακι αυτοκινητου απο τα αρχιδια σου για πιο καλτ κατασταση ????
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Κι εμενα μ'εχει πιασει κλανιδι πανω στο γαμησι.Ειχαμε γυρισει απο εξοδο και την χαμουρευα απο το ασανσερ,οποτε με το που μπηκαμε στο σπιτι την εριξα στο πατωμα του σαλονιου της τραβηξα το ελαστικο τζην και ξεκινησα να καρφωνω.Την στιγμη που μου ηρθε να κλασω της το ειπα,κλασε και συνεχισε μου ειπε,εριξα μια βροντερη και δεν μασησε αλλα με επιασαν τα γελια και σταματησα.Κι αλλη μια φορα που περασα απο μια γκομενα σκαστος απο τη δουλεια,αυτη διαβαζε για την εξεταστικη και μετα τον αγωνα τη ρωτησα αν της αρεσε και μου απαντησε οτι αν δεν μυριζαν τα ποδια μου θα ηταν καλυτερο!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.491
Κριτικές
62
Like
45.188
Πόντοι
9.297
το χέσιμο που δεν θα ξεχάσω ποτέ με έπιασε στην ουρά ταμείο στο σουπερμάρκετ.
Δεν θα πω λεπτομέρειες, έζησα δραματικές στιγμές λουσμένος στον ιδρώτα ψώνισα κανονικά οδήγησα και τελικά χέστηκα στο ασανσέρ στο σπίτι. Είμαι ήρωας όμως, έπρεπε να έχω χεστεί νωρίτερα.

Another time I sharted (farted with shit). Σε υπόγειο πάρκινγκ αυτό. Την ψιλιάστηκα γιατί μύριζε σκατίλα στο ασανσέρ μετά.
Χεστηκα στο γελιο...τιμη και δοξα συναγωνιστη!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.491
Κριτικές
62
Like
45.188
Πόντοι
9.297
Κι εμενα μ'εχει πιασει κλανιδι πανω στο γαμησι.Ειχαμε γυρισει απο εξοδο και την χαμουρευα απο το ασανσερ,οποτε με το που μπηκαμε στο σπιτι την εριξα στο πατωμα του σαλονιου της τραβηξα το ελαστικο τζην και ξεκινησα να καρφωνω.Την στιγμη που μου ηρθε να κλασω της το ειπα,κλασε και συνεχισε μου ειπε,εριξα μια βροντερη και δεν μασησε αλλα με επιασαν τα γελια και σταματησα.Κι αλλη μια φορα που περασα απο μια γκομενα σκαστος απο τη δουλεια,αυτη διαβαζε για την εξεταστικη και μετα τον αγωνα τη ρωτησα αν της αρεσε και μου απαντησε οτι αν δεν μυριζαν τα ποδια μου θα ηταν καλυτερο!
Δακρυσα...δεν μπορω αλλο...Die Laughing οπως ελεγαν και οι Therapy?
 

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
96
Κριτικές
5
Like
372
Πόντοι
280
Με έχει πιάσει πολύ ισχυρό χέσιμο/κόψιμο, στην επιστροφή από ραντεβού στο Χαϊδάρι. Έχω κάνει στάση στο στούντιο 318 στην Λεωφόρο Καβάλας, για ανακούφιση και μετά κατάθεση στο εργαζόμενο τεμάχιο. Τα καλύτερα 50 ευρώ που παίζει να έχω ξοδέψει ποτέ μου.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Με έχει πιάσει πολύ ισχυρό χέσιμο/κόψιμο, στην επιστροφή από ραντεβού στο Χαϊδάρι. Έχω κάνει στάση στο στούντιο 318 στην Λεωφόρο Καβάλας, για ανακούφιση και μετά κατάθεση στο εργαζόμενο τεμάχιο. Τα καλύτερα 50 ευρώ που παίζει να έχω ξοδέψει ποτέ μου.


Ε ναι!

Στουντιάκι με 50 ευρώ για δυό ανακουφίσεις (25 έκαστη), σχεδόν τζάμπα σας ήλθε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom