Νέα

Champions League 07-08

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfwk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 547
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος θα το παρει φετος

  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ρομα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λιβερπουλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φενερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαλκε

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπαρτσελονα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
δε λέω κάτι διαφορετικό φίλε. το χρήμα μιλάει πάντα! αν κάτσεις και δεις τι φράγκα έχει χαλάσει η φενερ τα τελευταία χρόνια θα τρελαθείς.
τσέκαρε όμως με τι ξεκίνησε, πόσους άλλαξε, πόσο τους κράτησε κλπ κλπ
αν ερχόταν ο ρομπερτο κάρλος σε ελληνική ομάδα εσύ τι νομίζεις θα έλεγαν οι 8 στους 10? ήρθε ο κωλόγερος για τα ένσυμα!
όταν τα κάνουμε εμείς τα μουρμουράμε όταν τα βλέπουμε στους άλλους τα αποθεώνουμε. γιαυτό λέω για υπομονή κλπ κλπ
τώρα για "υγιές πρωτάθλημα" δεν είπα οτι είναι αλλά δεν ξέρω και πως το εννοείς αλλά και την διαφωνία σου.
ο ρώσσος λένε οτι πουλάει όπλα αλλά δεν νομίζω οτι απασχολεί τον οπαδό της τσέλσι ακόμα και της άρσεναλ που τα βρήκε.
εμείς γιατί το κάνουμε? μήπως λοιπόν ασχολούμαστε με μαλακίες και ανούσια πράγματα? εκεί θέλω να καταλήξω
Γιατί το πας μακριά; Βλ. Ριβάλντο. Όταν ήρθε για τον ολυμπιακό όλοι τον βάφτισαν γεροξούρα τελειωμένο που ήρθε να μαζέψει λεφτουδάκια.
Τώρα λένε πως μπορεί να παίξει άλλα 3 χρόνια!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Γιατί το πας μακριά; Βλ. Ριβάλντο. Όταν ήρθε για τον ολυμπιακό όλοι τον βάφτισαν γεροξούρα τελειωμένο που ήρθε να μαζέψει λεφτουδάκια.
Τώρα λένε πως μπορεί να παίξει άλλα 3 χρόνια!
μόνο? χτυπάει μέχρι και ενδεκάδα στην εθνική βραζιλίας
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Όλα ξεκινάνε γιατί εδώ έχουμε γνώμη για τα πάντα χωρίς να γνωρίζουμε...
Είμαστε το έθνος της παραφιλολογίας και της ξερολίασης
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Οπότε σκατοπράκτορα....για να είμαι κι εγώ ένας τυπικός ξερόλας παραφιλόλογος...ποιος προπονητής πιστεύεις πως θα άξιζε να παίρναμε στον Ολυμπιακό και να ερχόταν κιόλας που θα μπορούσε να μας παει ψηλά στην Ευρώπη;
Εγώ πάντως, πιστεύω πως ο καταλληλότερος θα ήταν ο Κούμαν :jerking: :jerking: :jerking: :uglystupid: :headbang:

(πιο μεγάλο ταγάρι προπονητής που να τα έχει πάρει χοντρά χωρίς ούτε ένα αποτέλεσμα δεν πρέπει να έχει βγει!!!)

Άσχετο, αλλά αυτός ο Κούπερ πού είναι ρε γμτ;;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τώρα που έχουμε πολλούς Αργεντίνους μπορεί να έκανε δουλειά...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Οπότε σκατοπράκτορα....για να είμαι κι εγώ ένας τυπικός ξερόλας παραφιλόλογος...ποιος προπονητής πιστεύεις πως θα άξιζε να παίρναμε στον Ολυμπιακό και να ερχόταν κιόλας που θα μπορούσε να μας παει ψηλά στην Ευρώπη;
Εγώ πάντως, πιστεύω πως ο καταλληλότερος θα ήταν ο Κούμαν :jerking: :jerking: :jerking: :uglystupid: :headbang:

(πιο μεγάλο ταγάρι προπονητής που να τα έχει πάρει χοντρά χωρίς ούτε ένα αποτέλεσμα δεν πρέπει να έχει βγει!!!)

Άσχετο, αλλά αυτός ο Κούπερ πού είναι ρε γμτ;;;
αυτός που θα κάτσει τουλάχιστον 3 χρόνια χωρίς να ανακατευτεί ο θείος!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απιστευτο ματς στο λιβερπουλ....0-1 στο 12' ο ντιαμπυ μετα απο απιστευτες γρηγορες μετακινησεις μπαλλας και ποδοσφαιριστων,1-1 ο χιπια με ασυλληπτη κεφαλια στο 30',2-1 ο τορρες με εκπληκτικη ενεργεια στο 67',2-2 στο 84' ο αντεμπαγιορ μετα απο τρομερη ενεργεια του τιο γουλκωτ(περασε ολη την λιβερπουλ μονος του και πασαρε στο καταλληλο σημειο τελεια δινοντας μισο γκολ στον τογκολεζο ο οποιος ειχε χασει αμεσως μετα το 2-1 τρομερη ευκαιρια μονος του),3-2 με πεναλτυ ο τζεραλντ μετα απο πολυ καλη προσπαθεια και διεισδυση μεσα στην περιοχη της αρσεναλ του ryan babbel....απιστευτος ρυθμος,τρομερο παθος,απιστευτα γρηγορες μπαλλες,μιλαμε για ματς να χεις 1000 ματια να βλεπεις... :rockon:
 

Επισκέπτης
4-2 φιλαρακοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

(γαμημενοι κωλοτουρκοι.................παρτε τα καβλια του λαμπαρντ + μπαλακ κ αντε γαμηθειτε)!!!!!

 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
4 τα παστέλιαααααα :rockon: :rockon: :rockon:
Μαντσεστερ...πλύσου καλά...ερχόμαστεεεε... :bigdick:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
4-2!!!!!!στο 92' ο ryan babbel(η αλλαγη ματ του ραφα) διασχιζει με τεραστιες δυναμεις το γηπεδο και σκοραρει απεναντι στον αλμουνια.......μεγαλη φανελα,μεγαλη ομαδα που ξερει να αγωνιζεται και να παιρνει αυτο που θελει ακομη και οταν απεναντι της ειναι μια πολυ ανωτερη τεχνικα ομαδα απο αυτην.....οποτε εχουμε τον α'ημητελικο τσελσυ-λιβερπουλ(παλι εξω η τσελσυ...καταραμενη λιβερπουλ.!) και μπαρτσελονα-μαντσεστερ......γιατι μυριζομαι παλι αγγλικο τελικο? :think:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
4-2 φιλαρακοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

(γαμημενοι κωλοτουρκοι.................παρτε τα καβλια του λαμπαρντ + μπαλακ κ αντε γαμηθειτε)!!!!!
το μόνο αποτέλεσμα που με χάλασε απόψε! πρώτον γιατί δεν γουστάρω τσέλσι και δεύτερον γιατί η φενέρ έχει κάποιες ομοιότητες με γαύρο!
γαμώ το σουπερσπορ γαμώ
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
σημερα χασαμε τις ματσαρες.αυριο θα δουμε τις σουπες.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.711
Κριτικές
3
Like
4.767
Πόντοι
606
ο τελικος πιστευω θα ειναι μαντσεστερ-λιβερπουλακι οπου οι κοκκινοι διαβολοι θα το ξανασηκωσουν μετα απο χρονια :rockon: :rockon:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Φενεεεεεέρ!! Τα κουβαδάκια σας και σπίτια σας!!! :2funny: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
σημερα χασαμε τις ματσαρες.αυριο θα δουμε τις σουπες.

τη λιβερπουλαρα θα την ξαναδω....γαμαει ο αγωνας....οτι κ να πουμε ειναι λιγο....
μεγα παθος κ απ'τους δυο...ξυλικι αρκετο...κ η λιβερπουλ να γαμαει....
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
η φανελα μιλησε και παλι.
μεχρι να ξυπνησει ο βενγκερ και να βαζει απο την αρχη τον γουολκοτ....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom