Νέα

Champions League 07-08

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfwk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 547
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος θα το παρει φετος

  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ρομα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λιβερπουλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φενερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαλκε

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπαρτσελονα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Ελεος πια με αυτη την κωλοομαδα που λεγεται Μαντσεστερ..Δεν υπαρχει πιο κωλοφαρδη ομαδα..Χτες παιζανε ολη την ωρα αμυνα..11 παικτες γυρω απο την περιοχη..Κατενατσιο..Και ολη την ωρα προσπαθουσανε να βρουν τον Ροναλντο..Μεχρι και ο Ρουνει μαρκαρε..Ημαρτον..Η Ρομα ειχε τουλαχιστον 5 κλασσικες ευκαιριες..Αλλα οταν παιζεις με την Μαντσεστερ δεν μπαινει μεσα τιποτα..Και στον επαναληπτικο το ιδιο θα συμβει..Θα κανει 4-5 φασεις η Μαντσεστερ θα βαλει κανα γκολ ο Ροναλντο(που ειναι ο μονος που κανει κατι) και θα μας λενε οτι ειναι μεγαλη ομαδα..Απορω που σκατα βλεπετε την μεγαλη μπαλα που παιζει η Μαντσεστερ..Γιατι εγω δεν την βλεπω πουθενα..Ολη η ομαδα ειναι ο Ροναλντο..Αμα τον βγαλεις ποιος μενει??Ο Ρουνει??Ελεος..
 

Επισκέπτης
Ελεος πια με αυτη την κωλοομαδα που λεγεται Μαντσεστερ..Δεν υπαρχει πιο κωλοφαρδη ομαδα..Χτες παιζανε ολη την ωρα αμυνα..11 παικτες γυρω απο την περιοχη..Κατενατσιο..Και ολη την ωρα προσπαθουσανε να βρουν τον Ροναλντο..Μεχρι και ο Ρουνει μαρκαρε..Ημαρτον..Η Ρομα ειχε τουλαχιστον 5 κλασσικες ευκαιριες..Αλλα οταν παιζεις με την Μαντσεστερ δεν μπαινει μεσα τιποτα..Και στον επαναληπτικο το ιδιο θα συμβει..Θα κανει 4-5 φασεις η Μαντσεστερ θα βαλει κανα γκολ ο Ροναλντο(που ειναι ο μονος που κανει κατι) και θα μας λενε οτι ειναι μεγαλη ομαδα..Απορω που σκατα βλεπετε την μεγαλη μπαλα που παιζει η Μαντσεστερ..Γιατι εγω δεν την βλεπω πουθενα..Ολη η ομαδα ειναι ο Ροναλντο..Αμα τον βγαλεις ποιος μενει??Ο Ρουνει??Ελεος..
Πόσο πονάει... :rockon:
 

Επισκέπτης
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τα σημερινά πως τα βλέπεις Ταράτσα?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και εγώ την βλέπω την Άρσεναλ να προηγείται στο σκορ αλλά δεν ξέρω αν θα το κρατήσει!Για την Τσέλσι δεν θα μου κάνει εντύπωση και αν χάσει ...
 

Επισκέπτης
gatto αυτο με την Ρομα με εχει κουρασει παρα πολύ! :P
Ηθελαν και εκδίκηση τα ταγάρια! :2funny:

Πικρα στους οπαδους της Λιβερπουλ βλεπω όμως! Γιατί άραγε? :think:


[move]ΠΙΚΡΑ!!!
ΚΛΑΜΑ!!!
[/move]
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και εγώ νομίζω ότι τελικά θα προκριθεί η Άρσεναλ!Ας ελπίσουμε ότι θα είναι ωραίο ματσάκι...
 

Επισκέπτης
Και εγώ νομίζω ότι τελικά θα προκριθεί η Άρσεναλ!Ας ελπίσουμε ότι θα είναι ωραίο ματσάκι...
O Βενγκερ τις τελευταίες 2 εβδομάδες εχει ρίξει το βαρος στην ευρώπη γιατί ειδε πως την κούπα στο νησί δεν την παίρνει!!!
Βλέπω πρόκριση της Αρσεναλ!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Το κάρφωσε η Τσέλσι...λέτε να έχουμε 4 διπλά στα προημιτελικά? :think:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.711
Κριτικές
3
Like
4.767
Πόντοι
606
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • manchester-united-wallpaper-800x600.jpg
    manchester-united-wallpaper-800x600.jpg
    128,4 KB · Εμφανίσεις: 30

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
UNITED...for ever....και τα μυαλά[του ταράτσα] στα κάγκελα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom