Νέα

Champions League 07-08

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfwk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 547
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιος θα το παρει φετος

  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ρομα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λιβερπουλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φενερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαλκε

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπαρτσελονα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το τελευταίο σκίτσο ξέρεις τι γράφει η θέλεις να σου κάνω μετάφραση?
προκαλείς να σε αρχίσω στα γαμωσταυρίδια.......
Για θύμησέ μου ρε κομπλεξικέ......
Πόσα Ευρωπαικά έχετε;;;;;;
Η Λιβερπουλ πόσα έχει;....
Καλά να μιλάει ο γαύρος...
Αλλά να μιλάτε και σεις πάει πολύ......

Σου τα μετράω με τα πέντε μου δάκτυλα και στα αφιερώνω με την ελληνική έκταση της παλάμης μου.
 

Επισκέπτης
προκαλείς να σε αρχίσω στα γαμωσταυρίδια.......
Για θύμησέ μου ρε κομπλεξικέ......
Πόσα Ευρωπαικά έχετε;;;;;;
Η Λιβερπουλ πόσα έχει;....
Καλά να μιλάει ο γαύρος...
Αλλά να μιλάτε και σεις πάει πολύ......

Σου τα μετράω με τα πέντε μου δάκτυλα και στα αφιερώνω με την ελληνική έκταση της παλάμης μου.
Tρόμαξα persona μην μου τα λες έτσι απότομα! :2funny:
Είσαι λίγος πλέον, πολύ λίγος πλέον για την μεγάλη united του τώρα!
Ένα φάντασμα είστε πλέον που απλώς υπάρχει και περιφέρεται λέγοντας πως κάποτε πολύ παλιά ήσασταν μεγάλη ομάδα! Ο αρχηγός σας έλεγε πριν λίγες μέρες πως δεν αντέχει στην σκέψη πως θα κλείσει την καριέρα του χωρίς να έχει πάρει πρωτάθλημα, δεν πρόκειται να πάρετε πρωτάθλημα, είστε πολύ λίγοι για να πάρετε πρωτάθλημα! Το φάσκελο στο επιστρέφω! :2funny:
200px-Single_Moutza.jpg
 

Επισκέπτης
Ο αρχηγός σας έλεγε πριν λίγες μέρες πως δεν αντέχει στην σκέψη πως θα κλείσει την καριέρα του χωρίς να έχει πάρει πρωτάθλημα,δεν πρόκειται να πάρετε πρωτάθλημα, είστε πολύ λίγοι για να πάρετε πρωτάθλημα!
αααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
πρωτοξαδελφος του κοντινιο & του λυμπε ειναι???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Tρόμαξα persona μην μου τα λες έτσι απότομα! :2funny:
Είσαι λίγος πλέον, πολύ λίγος πλέον για την μεγάλη united του τώρα!
Ένα φάντασμα είστε πλέον που απλώς υπάρχει και περιφέρεται λέγοντας πως κάποτε πολύ παλιά ήσασταν μεγάλη ομάδα! Ο αρχηγός σας έλεγε πριν λίγες μέρες πως δεν αντέχει στην σκέψη πως θα κλείσει την καριέρα του χωρίς να έχει πάρει πρωτάθλημα, δεν πρόκειται να πάρετε πρωτάθλημα, είστε πολύ λίγοι για να πάρετε πρωτάθλημα! Το φάσκελο στο επιστρέφω! :2funny:
200px-Single_Moutza.jpg

μέτρα τα δάκτυλα κουλέ.... σου λείπουν ακόμα 2..... και μέχρι τότε σου βάζουμε το 3ο που πήρες δλδλ το μεσαίο μας στον κώλο...........Ετσι για να φτύσεις την τσίχλα...........
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.711
Κριτικές
3
Like
4.761
Πόντοι
606
Το μεγάλο καλοκαιρινό στοίχημα της Ρεάλ Μαδρίτης είναι πέρα από κάθε αμφιβολία ο Κριστιάνο Ρονάλντο. Αν ο Ραμόν Καλδερόν δεν καταφέρει να πάρει τον Πορτογάλο άσο στο "Σαντιάγο Μπερναμπέου", θα... σκάσει.
Για να πετύχει το στόχο του έχει βάλει σε λειτουργία όλα τα μεγάλα μέσα, δελεάζοντας τόσο τη Μάντσεστερ Γιουνάιντεντ όσο και τον ποδοσφαιριστή. Προς το παρόν οι "κόκκινοι διάβολοι", κατ' εντολή του Άλεξ Φέργκιουσον, προβάλλουν σθεναρή αντίσταση.

Ως πότε όμως; Γιατί στη "βασίλισσα" δεν πτοούνται θεωρώντας δεδομένη την απόκτηση του νεαρού μεσοεπιθετικού. Μέχρι και αυτοκίνητο για τις μετακινήσεις του τού εξασφάλισαν, όπως αποκαλύπτει σε σχετικό δημοσίευμά της η ισπανική εφημερίδα "Marca".

Πρόκειται για ένα πολυτελές Audi, το οποίο είναι σταθμευμένο σε ειδικό χώρο και περιμένει τον κάτοχό του. "Είναι αυτό η οριστική απόδειξη;" αναρωτιέται ο συντάκτης του άρθρου, ο οποίος αποκαλύπτει πως στο ταμπλό υπάρχει ένδειξη για τον παραλήπτη του. "Κριστιάνο Ρονάλντο, χορηγία της Ρεάλ", αναφέρει χαρακτηριστικά.

Τουλάχιστον το σπίτι θα το επιλέξει μόνος του...

πηγη:contra.gr
 

Επισκέπτης
οκ,ρε μαντσεστερακο.ησουν τυχερος ,ειχες και καλη ομαδα και πηρες το τσαμπ λινγκ.παλι ,ΤΗΝ ΙΔΕΑ ,που λεγεται ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ,ΔΕ τη φτασατε.ομαδα-εταιρια με πολλα φραγκα και αφθονη τυχη.σεβαστη ομαδα ,ΑΛΛΑ ποτε δε θα γινει ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ.LIVERPOOL IS THE WORD.you will never walk alone(crying and giving up is for losers only).SINCE 1892-EVER
 

Επισκέπτης
οκ,ρε μαντσεστερακο.ησουν τυχερος ,ειχες και καλη ομαδα και πηρες το τσαμπ λινγκ.παλι ,ΤΗΝ ΙΔΕΑ ,που λεγεται ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ,ΔΕ τη φτασατε.ομαδα-εταιρια με πολλα φραγκα και αφθονη τυχη.σεβαστη ομαδα ,ΑΛΛΑ ποτε δε θα γινει ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ.LIVERPOOL IS THE WORD.you will never walk alone(crying and giving up is for losers only).SINCE 1892-EVER
Ευτυχώς θέλεις να πεις, δεν θέλω να γίνω Λίβερπουλ!
Ομάδα φάντασμα δεν θέλω να γίνω!
Περαστικά, πλε δώστους χαρτομάντιλα ρε!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom