Νέα

Champions League 07-08

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfwk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 547
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος θα το παρει φετος

  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ρομα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λιβερπουλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φενερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαλκε

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπαρτσελονα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
σε διπλους αγωνες η λιβερπουλ μοιαζει ανικητη.καλα που θα τη παιξουμε στο τελικο. :grin:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δεν ειστε σε καλη κατασταση φετος.ειδικα εκτος εδρας δεν πατε καλα.αν και στο CL δειχνετε πιο καλο προσωπο.
 

Επισκέπτης
Tι ΜΑΤΣΑΡΑ ήταν αυτή ρε σεις!!! Μέχρι το 85' να είναι 2-1 και να λήγει 4-2??? Εκεί θέλει να παίξει ο Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός-ΑΕΚ? Μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα!!!! :cheesy:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Οι Τούρκοι πάντως ,που τους κοροιδεύετε πιο πάνω, μια χαρά το παίξανε το παιχνιδάκι και αν ήταν λίγο τυχεροί θα είχανε σκοράρει!Αν είχε κάνει Ελληνική ομάδα τέτοια πορεία θα το συζητούσαμε για καιρό... :think:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Οι Τούρκοι πάντως ,που τους κοροιδεύετε πιο πάνω, μια χαρά το παίξανε το παιχνιδάκι και αν ήταν λίγο τυχεροί θα είχανε σκοράρει!Αν είχε κάνει Ελληνική ομάδα τέτοια πορεία θα το συζητούσαμε για καιρό... :think:
+1000000!!!! :thumbsup:
Μαζί σου κι εγώ :rockon:
 

Επισκέπτης
α ρε ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΡΑ......ΑΝΦΙΛΝΤ ΡΟΥΛΣ.ΣΙΓΑ  μη παει τελικο η ΜΑΝΛΟΥΣΕΡ.με τη μπαρτσα θα παμε,και θα το παρουμε.αλλα εγω θελω μαντσεστερ,που ειναι και ο αδερφος μου για να του τη λεω.Ο ΒΕΝΓΚΕΡ ακομη κλαει,η διαιτησια του φταει,που σε μισο λεπτο ,ο μπαμπελ τους περασε ολους απο αριστερα ,και τον εσπρεξε ο ενας απο τους αραπακους.ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕ.περαστικα στην καινουρια μας πελατρια.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ.αυτοι ,οι κωλοαγγλοι εχουν ομαδες ποδοσφαιρικες .εμεις τι ακριβως εχουμε?πως ελληνικες ομαδες θελουν να πηγαινουν τσαμπιονς λινγκ?για ποιο λογο?καλυτερα να πηγαινουν μονο ουεφα..
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
α ρε ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΡΑ......ΑΝΦΙΛΝΤ ΡΟΥΛΣ.ΣΙΓΑ  μη παει τελικο η ΜΑΝΛΟΥΣΕΡ.με τη μπαρτσα θα παμε,και θα το παρουμε.αλλα εγω θελω μαντσεστερ,που ειναι και ο αδερφος μου για να του τη λεω.Ο ΒΕΝΓΚΕΡ ακομη κλαει,η διαιτησια του φταει,που σε μισο λεπτο ,ο μπαμπελ τους περασε ολους απο αριστερα ,και τον εσπρεξε ο ενας απο τους αραπακους.ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕ.περαστικα στην καινουρια μας πελατρια.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ.αυτοι ,οι κωλοαγγλοι εχουν ομαδες ποδοσφαιρικες .εμεις τι ακριβως εχουμε?πως ελληνικες ομαδες θελουν να πηγαινουν τσαμπιονς λινγκ?για ποιο λογο?καλυτερα να πηγαινουν μονο ουεφα..
καλά τα λες. Εχουν ΟΜΑΔΕΣ οχι αστεια.
ολα τα λεφτα η Λιβερπουλ. Κατι παθαινουν αυτοι και σεληνιαζονται στην ευρωπη
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Ισοροπημενο το ματς της Λιβερπουλ χτες..Και οι δυο ομαδες σκοραρανε και ειχανε ευκαιριες για γκολ..Στο τελος ομως μετρησε η εμπειρια και η βαρια φανελα της Λιβερπουλ..Και ασε τον Βενκερ να κλαιει..Ας κατσει να σκεφτει πως καταφερε ενω ειχε ανωτερη ομαδα να αποκλειστει..Που μου παιζει με κορυφη τον Αντεμπαγιορ..Τον Γουολκοτ γιατι δεν τον ξεκινησε??Του χρονου παλι χε χε..Αφου καταφεραμε την Αρσεναλ δεν θα εχουμε προβλημα με την Τσελσι..Βλεπω τελικο Λιβερπουλ-Μανστεστερ και να το δυστυχως να το παιρνει η Μαντσεστερ..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ισοροπημενο το ματς της Λιβερπουλ χτες..Και οι δυο ομαδες σκοραρανε και ειχανε ευκαιριες για γκολ..Στο τελος ομως μετρησε η εμπειρια και η βαρια φανελα της Λιβερπουλ..Και ασε τον Βενκερ να κλαιει..Ας κατσει να σκεφτει πως καταφερε ενω ειχε ανωτερη ομαδα να αποκλειστει..Που μου παιζει με κορυφη τον Αντεμπαγιορ..Τον Γουολκοτ γιατι δεν τον ξεκινησε??Του χρονου παλι χε χε..Αφου καταφεραμε την Αρσεναλ δεν θα εχουμε προβλημα με την Τσελσι..Βλεπω τελικο Λιβερπουλ-Μανστεστερ και να το δυστυχως να το παιρνει η Μαντσεστερ..
Αν γίνει έτσι όπως το λες θα βγεις και θα πεις ότι η Μάντσεστερ έχει πιο βαριά φανέλα? :think:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Αν γίνει έτσι όπως το λες θα βγεις και θα πεις ότι η Μάντσεστερ έχει πιο βαριά φανέλα? :think:
καλησπερα αδερφε.δεν εχει πιο βαρια φανελα η μαντσεστερ απλα η λιβερπουλ εχει κομπλεξ απεναντι στη συγκεκριμενη ομαδα εδω και χρονια.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
καλησπερα αδερφε.δεν εχει πιο βαρια φανελα η μαντσεστερ απλα η λιβερπουλ εχει κομπλεξ απεναντι στη συγκεκριμενη ομαδα εδω και χρονια.
Εγώ το ρώτησα γιατί θεωρώ ότι αυτά τα κλισε είναι για λαική κατανάλωση!Παίζουν το ρόλο τους αλλά σε μικρό ποσοστό!Και στο λέω εγώ που είμαι φαν της ΜΙΛΑΝ και με συμφέρει να χρησιμοποιώ αρλούμπες περί βαριάς φανέλας!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ το ρώτησα γιατί θεωρώ ότι αυτά τα κλισε είναι για λαική κατανάλωση!Παίζουν το ρόλο τους αλλά σε μικρό ποσοστό!Και στο λέω εγώ που είμαι φαν της ΜΙΛΑΝ και με συμφέρει να χρησιμοποιώ αρλούμπες περί βαριάς φανέλας!
παντως αυτο που συμβαινει με τη λιβερπουλ ειναι αξιοπεριεργο.να φτυνει αιμα να τερματισει τεταρτη καθε φορα στο πρωταθλημα για να βγει cl και στο cl να φτανει σχεδον καθε χρονια τελικο.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Ξερετε τι ειναι το Φενερ ρε παιδια? Το Φαναρι. Εγω παντα σ' αυτο το σημειο δακρυζω για λιγο.  Καλη νυχτα.
αυτό σύντροφε δεν ξέρω αν ισχύει ή όχι. ποτέ δεν έβγαλα άκρη
ή εμείς θέλουμε να έχουμε σχέση ή αυτοί να κόψουν ότι έχει σχέση με ελλάδα
μου θυμίζει την ιστορία με τον καφέ, ελληνικός ή τούρκικος? και πετάγεται ο τρίτος και λέει "απο την συρία ήρθε"
πάντως σαν ιστορία της ομάδας η λέξη φανάρι καμμιά σχέση με την περιοχή Φανάρι.
έχει να κάνει με τον φάρο (επίσης φενέρ στην γλώσσα τους) που είναι κάτι σαν landmark στην περιοχή που ανήκει η ομάδα
κάτι σαν τα λιοντάρια (πόρτο λεόνε) στον πειραιά δηλαδή
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
κεντάει η UNITED στο 1ο ημίχρονο..και χωρ΄λις αρκετούς βασικούς....δύσκολα θα το χάσει...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom