Νέα

Caligula Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
μου φαίνεται το σ/κ εχει επισκεψη στο gold.μπορουμε να το κανονισουμε και απο εδω να παμε παρεα.αλλα για πειτε μας και για την ανανεωση στις τιμες? ποτα?κερασματα?πριβε?
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
μου φαίνεται το σ/κ εχει επισκεψη στο gold.μπορουμε να το κανονισουμε και απο εδω να παμε παρεα.αλλα για πειτε μας και για την ανανεωση στις τιμες? ποτα?κερασματα?πριβε?

αυτα θα σου τα πει ο προεδρος
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
τι γαματη φωτο εχεις εκει ρε deker....εχεις γουστο φενεται
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
δυστυχως μετα την αντζελίνα το χάος. δεν εχω παει εδω και ενα χρονο στα στριπ.
πρόεδρε για πες ποια ειναι πλέον η αντικαταστατρια στον θρονο της αντζελίνα??
Νομιζω Η Σασα απο Ρουμανια.
Παρεπιπτοντως φιλε zironvenom πριν 3 ημερες πρωι,ειδα την Αντζελινα στο Βαρδαρι ,ειναι 8 μιση μηνων και περιμενη κοριτσακι
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
μου φαίνεται το σ/κ εχει επισκεψη στο gold.μπορουμε να το κανονισουμε και απο εδω να παμε παρεα.αλλα για πειτε μας και για την ανανεωση στις τιμες? ποτα?κερασματα?πριβε?
Οι τιμες παραμενουν οι ιδιες σε ολα
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ολα τα ξέρεις ρε μεγάλε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Χθες βαρδυ εκανα μια βολτα στις πρωην ψιψινες γιανιτσων και μετα πηγαμε caligula.
Στις πρωην ψιψινες (δεν συγγρατησα το νεο ονομα) αν και οι τιμες ηταν παρα πολυ καλες, ελευθερη εισοδος κερασαμε απο ενα ποτο σε δυο κοπελες 20 ευρω το σπεσιαλ 10 το απλο
πληρωσαμε ενα 50ρικο μαζι με τα δικα μας, παρα πολυ οικονομικα σε σχεση με τα δυο μεγαλα μαγαζια (platinum caligula) αλλα οι κοπελες δεν λεγανε και πολλα απο της 5 που περασαν απο εμενα μονο η μια αξιζε και αυτη με το ζορι Αν και μας ειπανε οτι απο βδομαδα θα εχει καλυτερα τεμαχια δεν μου γεμισε το ματι το μαγαζι. Για χορο ζητουσαν απο 20-50-100. Χορο στριπτιζ δεν διεθετε αλλα οι κοπελες υποσχοντουσαν πολλα πραγματα στο πριβε.
Αργοτερα πηγαμε στο caligula, πρωτη φορα στο μαγαζι στη νεα οδο αφου τελευταια μου επισκεψη ηταν παλια οταν ηταν στη μαντζαρου.
Το μαγαζι το βρηκα ανανεωμενο κατα παρα πολυ μεγαλο ποσοστο, οι κοπελες 9/10 μεσα ηταν μουναρες και ειχε και κανα δυο νεες αφηξεις. Αλλα το κακο της ουσια ειναι οτι το μαγαζι ειναι ακριβο και αγγιζει τα πλαισια του platinum, Που δεν πηγαμε.
Εισοδος 20ε, ποτο για τη κοπελα 30ε και για χορο ζητουσαν 20ε σε καναπε σε κοινη θεα χωρις να βγαλει τα ρουχα της η κοπελα και 60 σε πριβε μεσα που τα βγαζει ολα. Τωρα αν υπηρχε ενδιαμεσο απο τα 20 στα 60 δε το διευκρινησα αλλα τα κοριτσια μεσα ηταν ολα φωτια αλλα πολλα τα λεφτα μονο και μονο για να χουφτωσεις!
τωρα τι παιζει στο platinum δεν ξερω γιατι απο παλαιοτερα που πηγαινα ηταν απο τοτε ακριβο αρα αποκλειεται να εχει ριξει τις τιμες του.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Βολταριζοντας χθες απο τον Βαρδαρι επεσε το ματι μου σε ενα πανο που ελεγε
Προσεχως CALIGULA DIAMONOD συντομα κοντα σας.
Πολυ μικρο μου φανηκε ομως, το μαγαζι ειναι διπλα στο ξενοδοχειο Καψης.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Χθες μπαρτσελορ παρτυ τελικα στο Caligula 20ε εισοδος και 2 καρτες χωρου των 20ε στο γαμπρο δωρο.
Οι κοπελες οπως ξαναειπα σε προηγουμενη επισκεψη οι 9/10 ηταν μουναρες αλλα με ενα μειονεκτημα απο ολες μονο μια ηξερε ελληνικα ενω ολες συνενοηση στα αγγλικα δυσκολο για καποιον που δεν μπορει να συννενοηθει. Απο χορους ο χορος των 60ε πολλα λεφτα που δεν αξιζουν αν φανταστεις με αυτα τα λεφτα γαμας εξω 2 φορες μεσα στο πριβε σε σχεση με τον 20ε εξω σε καναπεδες δεν ειχε μεγαλη διαφορα παρα μονο στη διαρκεια καλυτερα 3 φορες εξω παρα μια μεσα. Απο στριπτιζ οι κοπελες περνανε αριστα αλλα με το που βγαζανε και το κιλοτακι τους μεσα σε ενα λεπτο γεια σας απο την πιστα. Οι κοπελες οι πιο πολες νεες στο μαγαζι και αυτες που αξιζανε για μενα και δοκιμασα ηταν Νταιανα ισπανιδα μουναρα δηλωσε με πλαστικους βυζους τουμπανο πολυ σφηχτους παρα πολυ καλοσχηματισμενους σωματαρα μαυρο μαλλι με ξανθιες ανταβιες. Στο πριβε των 60ε τα εβγαλε ολα τα ρουχα της εκτος απο το κιλοτακι που λεει δεν επιτρεπετε, τα εδωσε ολα τη παραδεχτηκα. Κατιανα απο Ρουμανια αν θυμαμαι ζορικο μωρο 30 ετων μαυρα ισια μαλλια φυσικο μεσαιο βυζακι, μου αρεσε με δερμα της μαλακο και λειο για την ηλικια της πολυ γαματο με τατουαζ στο κωλο τον διαβολο εκατσε στο καναπε αρκετα και μαλακιστηκαμε χωρις ποτο αφηνωντας χουφτωματα απλετα παντου και στο τελος τα καταφερε μετα απο κανα μισαωρο με επεισε και την πηρα για χορο εξω με 20ε που και αυτη τα εδωσε ολα ...βρωμοσκυλο σκετο. Με τρελανε με της μαλακιες της αλλα και εγω το ιδιο!
Η μοναδικη που μηλουσε ελληνικα μια μικρη 23 χρωνων δεν θυμαμαι ονομα τσακπινιαρικο μωρο μικρο βυζακι χαλαρο σωματακι γαματο με χαρακτηρηστηκα ελληνιδας αξιζε την πηρε με τα 60ε μεσα ενας φιλος μου και τον αφησε με ανοιχτο το στομα. Φευγοντας την πηρα και εγω ενα στα γρηγορα με 20 ευρω που το μικρο σε στελνει αδιαβαστο χαλαρα. Η μοναδικη που δεν αξιζε για μενα και ηρθε 3 η 4 φορες και καθισε μαζι μας αρκετα χωρις ποτο αφου δεν την κερνουσε κανενας μια μικροκαμομενη ξανθια χωρις βυζι. Υπηρχαν και κανα δυο ξινες που κανανε μπαμ απο μακρια οπως μια κοντουλα καστανοξανθη εμοιαζε με αγγλιδα που πηγε να περασει απο εμενα προς τον γαμπρο και μου εφερε φατσα καρτα τα κολομερια της δεν κρατηθηκα και την χουφτωσα ζητουσε και τα ρεστα μετα η πατσαβουρα και οπως ηρθε εφυγε μετα!
Σαν μειονεκτημα μετα απο καποια ωρα η κοπελες δεν ερχοταν να κανουν γυρα και με το ζορι σηκωθηκα 2 φορες να ψαρεψω κανα δυο καλα να τα στηλω στο γαμπρο που δεν ειχε και τα κεφια του. Η διευθηνση του μαγαζιου θα ελεγα σε γενικες γραμμες καλη μας εκανε στο τελος ψαλιδι 3 ποτα τω 30 που χρωστουσαμε αλλα αφου εχαμε κανει εναν αξιολογο τσιρο.
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Κατατοπιστηκότατος Karaman 7 , η επόμενη επίσκεψή μου σε strip club θα είναι εκεί.
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες μετα απο 2 μηνες απουσιας, θα ηθελα να προσφερω στην κοινοτητα χρησιμες πληροφοριες και προσωπικες γνωμες για τα Θεσσαλονικιοτικα ιδρυματα που επισκεφτηκα την τελευταια εβδομαδα.
Μια και εδω μιλαμε για το Caligula Gold θα αναφερθω σ'αυτο.
Τελευταια επισκεψη πριν μια εβδομαδα.Θεωρω παρα πολυ ακριβο το πριβε 60ευρωπουλα χωρις τιποτα το ιδιαιτερο.Τα υπολοιπα δεν διαφερουν 30ε το ποτο της κοπελας και 20ε η εισοδος.
Ενα επισης ασχημο οτι οι κοπελες ετσι και ξεφυγουν λιγο απο το χρονο τους και καθησουν παραπανω "ειδοποιουνται" αμεσως .πολυ κυνηγι ρε παιδι μου !
Στα συν του μαγαζιου η φοβερη Σασα.
Απο κοπελες μετρια κατασταση.
Φραπεδακι δεν παιζει απ'οσο διαπιστωσα,οχι μονο σ'άυτο αλλα γενικα στα ιδρυματα της πολης...
Συνεχιζω με τα υπολοιπα ιδρυματα στα αντιστοιχα θεματα...
Σημειωση το ιδρυμα αυτο βρισκεται στην περιοχη του Μυλου στο λιμανι.Δεν γνωριζω το αλλο μαγαζι...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
υπαρχει καινουργιο CALIGULA DIAMOND στη Μοναστηριου λιγο πριν το σταθμο.το βλεπω εδω και δυο βδομαδες περιπου.οποιος γνωριζει ας ανοιξει ενα thread για το συγκεκριμενο μαγαζι
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Χθεσινη επισκεψη στο Gold περιπου στις 3+30.
Πιτα το μαγαζι,κυριως απο 3-4 μπαρτσελορ ,με τις κοπελες να ανεβαζουνε στην πιστα τους γαμπρους και να τους τα βγαζουνε σχεδον ολα,Κατα της 4+30 ακουγετε ανακοινωση για λεσβιακο,Σασα με Τατιανα.
Το προγραμα πολυ καλο ,διαρκειας 20 λεπτων περιπου ,με δονητες και γλυφακια ,με φωτα στο φουλ που εβλεπες τα παντα,εγινε χαμος.
Απο χορους κτλ δεν εκφερω γνωμη διοτι ειχαμε παει μονο για ματι.
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
υπαρχει καινουργιο CALIGULA DIAMOND στη Μοναστηριου λιγο πριν το σταθμο.το βλεπω εδω και δυο βδομαδες περιπου.οποιος γνωριζει ας ανοιξει ενα thread για το συγκεκριμενο μαγαζι
Μοναστηριου που ακριβως?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Χθεσινη επισκεψη στο Gold περιπου στις 3+30.
Πιτα το μαγαζι,κυριως απο 3-4 μπαρτσελορ ,με τις κοπελες να ανεβαζουνε στην πιστα τους γαμπρους και να τους τα βγαζουνε σχεδον ολα,Κατα της 4+30 ακουγετε ανακοινωση για λεσβιακο,Σασα με Τατιανα.
Το προγραμα πολυ καλο ,διαρκειας 20 λεπτων περιπου ,με δονητες και γλυφακια ,με φωτα στο φουλ που εβλεπες τα παντα,εγινε χαμος.
Απο χορους κτλ δεν εκφερω γνωμη διοτι ειχαμε παει μονο για ματι.
το λεει αλλωστε κ το nick name σου.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Απο τη μερια του σταθμου,λιγο πριν το σταθμο.ακριβως απεναντι απο το παλιο στριπτηζαδικο το LIVE SHOW
το εχουμε τσεκαρει η παμε σαν τα προβαρα στη σφαγη?εχει παει κανενας?
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Θα το κοιταξω σημερα το βραδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom