Νέα

Caligula Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ignatios Kolobaridis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ παρακμή το gold, γυναίκες λίγες, κάποιες από αυτές έρχονται για λίγο (μικρής διάρκειας συμβόλαια).
Μάλλον τις ανανεώνουν τακτικά από Ουγγαρία για να έχουν συνεχώς νέο αίμα. Το θέμα είναι να αξίζουν κιόλας.  :tickedoff:
      βρε παιδια..να κανω μια ερωτηση΄...ι νοβα μονο σε μενα αρεσει??? γιατι κανεις δεν αναφερει τιποτα για αυτην...ξερετε ποθ ειναι αυτη τωρα?εχω πολυ καιρο να τι δω..πραγματικα καιγομαι για παρτη της...ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ,πολθ αφανης ομως στο σαιτ..οποιος ξερει ας γραψει παρακαλω..
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Υστερα απο πολυ καιρο επισκευτικα το εν λογω καταστημα με εναν φιλο μου,χθες.
Πληρεις ανανεωση απο κοπελες και οι περισοτερες πολυ ωραιες ,παθαμε πλακα.
Απο της παλιες κοπελες ειδα μονο 1-2.πηρα για χορο την Σινθια ,πολυ καλο πριβε,ο φιλος μου πηρε την Μελιντα και οι εντυπωσεις του ηταν αριστες.
Σιγουρα εχουνε γινει αρκετες αλλαγες καιαπο οτι μου ειπε ενας σερβιτορος σε δυο περιπου εβδομαδες θα εχουνε ερθει παρα πολλες κοπελες .Η γνωμη μου ειναι οτι αξιζει μια ακομη επισκεψη.
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
       βρε παιδια..να κανω μια ερωτηση΄...ι νοβα μονο σε μενα αρεσει??? γιατι κανεις δεν αναφερει τιποτα για αυτην...ξερετε ποθ ειναι αυτη τωρα?εχω πολυ καιρο να τι δω..πραγματικα καιγομαι για παρτη της...ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ,πολθ αφανης ομως στο σαιτ..οποιος ξερει ας γραψει παρακαλω..
Την Νοβα φιλε δεν την ειδα και απο οτι μου ειπε ενας σερβιτορος μαλλον σταματησε
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
Σιγουρα εχουνε γινει αρκετες αλλαγες καιαπο οτι μου ειπε ενας σερβιτορος σε δυο περιπου εβδομαδες θα εχουνε ερθει παρα πολλες κοπελες .Η γνωμη μου ειναι οτι αξιζει μια ακομη επισκεψη.

μακαρι η ανανεωση ειναι το Α και το Ω , οσες φορες πσντως εχω παει εχω περασει καλα
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Πριν 1 ωρα γυρισα απο το gold,ηταν περιπου 12 κοπελες οι 10 ηταν καινουριο αιμα,ξεχωρισα την Roxy,κοντο ξανθο μαλι και πολυ προστυχη φατσα ,Χριστινα και Ροζετα μαλλον αδελφες ,αγαλματινα κορμια και εκει που η νυχτα περνουσε ωραια ,περνοντας ματι  στον χορο,γινετε ανακοινωση για λεσβιακο,η Ροζετα με ενα κοντοπουτανο Ρουμανακι και πλακωνονται στα γλυφακια και γινετε χαμος,μετα χορευει η Roxy,ειναι για χοντρα ξεσκισματα,αμεσως μετα και δευτερο λεσβιακο,Χριστινα με Bianka,τρελαθηκα στο ματι, πολυ καλη φαση.Δεν μπορω να εκφερω γνωμη για ατομικο χορο γιατι δεν ειχαμε ευρω,αλλα υποσχωμε την επομενη φορα να το ξεφτελησω και θα αναφερω
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Πριν 1 ωρα γυρισα απο το gold,ηταν περιπου 12 κοπελες οι 10 ηταν καινουριο αιμα,ξεχωρισα την Roxy,κοντο ξανθο μαλι και πολυ προστυχη φατσα ,Χριστινα και Ροζετα μαλλον αδελφες ,αγαλματινα κορμια και εκει που η νυχτα περνουσε ωραια ,περνοντας ματι  στον χορο,γινετε ανακοινωση για λεσβιακο,η Ροζετα με ενα κοντοπουτανο Ρουμανακι και πλακωνονται στα γλυφακια και γινετε χαμος,μετα χορευει η Roxy,ειναι για χοντρα ξεσκισματα,αμεσως μετα και δευτερο λεσβιακο,Χριστινα με Bianka,τρελαθηκα στο ματι, πολυ καλη φαση.Δεν μπορω να εκφερω γνωμη για ατομικο χορο γιατι δεν ειχαμε ευρω,αλλα υποσχωμε την επομενη φορα να το ξεφτελησω και θα αναφερω
Παίζει καμία να γαμιέται κιόλας με πελάτες,κάποιες το κάνουν αλλά πώς το μαθαίνεις γμτ;! :huh:
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Παίζει καμία να γαμιέται κιόλας με πελάτες,κάποιες το κάνουν αλλά πώς το μαθαίνεις γμτ;! :huh:
δεν εχω δει η ακουσει κατι τετοιο,μερικες φορες εχω δει κοπελες να ανεβαζουν πελατες επανω στην πιστα και να τους ξεβρακονουνε,αλλα μεχρι εκει τιποτα αλλο
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Πριν 1 ωρα γυρισα απο το gold,ηταν περιπου 12 κοπελες οι 10 ηταν καινουριο αιμα,ξεχωρισα την Roxy,κοντο ξανθο μαλι και πολυ προστυχη φατσα ,Χριστινα και Ροζετα μαλλον αδελφες ,αγαλματινα κορμια και εκει που η νυχτα περνουσε ωραια ,περνοντας ματι  στον χορο,γινετε ανακοινωση για λεσβιακο,η Ροζετα με ενα κοντοπουτανο Ρουμανακι και πλακωνονται στα γλυφακια και γινετε χαμος,μετα χορευει η Roxy,ειναι για χοντρα ξεσκισματα,αμεσως μετα και δευτερο λεσβιακο,Χριστινα με Bianka,τρελαθηκα στο ματι, πολυ καλη φαση.Δεν μπορω να εκφερω γνωμη για ατομικο χορο γιατι δεν ειχαμε ευρω,αλλα υποσχωμε την επομενη φορα να το ξεφτελησω και θα αναφερω
Την Κυρικη ημουνα στο μαγαζι και πραγματι εχει αρκετες καινουριες κοπελες,αλλα λεσβιακο δεν ειδα,μαλλον θα το ξεκινησανε  απο Δευτερα
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Νοβα και Αντζελινα μαγκες ειναι στα Χανια.Μεδουσα το μαγαζι. 
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Νοβα και Αντζελινα μαγκες ειναι στα Χανια.Μεδουσα το μαγαζι. 
Η γνωστη Ανγζελινα σιγουρα οχι γιατι ειναι εγκυος,την ειδα πριν 2 μηνες και μιλησαμε ηταν στον 4 μηνα.
Οσο για την Νοβα ειναι πιθανον
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Μαλλον θα λες την Αντζελικα την Ελληνιδα,αυτη οντως πηγε Κρητη
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Α ρε πρόεδρε μεγάλε.

Μέσα σε όλα είσαι.........

:rockon: :rockon: :rockon:

Ο νοών νοείτω...
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Επισκευτικα το μαγαζι χθες με 8 φιλους παρεα λογω αποκαταστασης του ενος.
Επαθα νεο σοκ απο της κοπελες που εχουνε φερει,15-18 ητανε,απο παλιες ειδα 3-4 ,ολες οι αλλες καινουριες και πιτσιρικες ,αντε η μεγαλυτερη να ηταν 25 χρονων.
Το μαγαζι ηταν σχεδον γεματο,Εκπληκτικες παρουσιες και πανεμορφες,Γιουλια,Λενα ,απο Εσθονια.
Χριστινα ,Ρενατα ,Βιανκα απο Ουγγαρια.Κατερινα απο Τσεχια.Ολιβια απο Ρουμανια.
Παντως οι Εσθονες ειναι φωτοβολιδες.
Ισως αυτην την στιγμη το Gold εχει της ποιο ωραιες κοπελες στην Θεσσαλονικη.
Αξιζουνε τα ευσημα στους υπευθυνους εκει για την πληρη ανανεωση που εχουνε κανει.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
από παροχές τι έλεγε?πήρες κανένα πριβέ?γιατί με την αντζελίνα που είχα πάρει πριν φύγει,ήτανε φωτιά!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
για πειτε ρε παιδια,πεφτουν μησιγα εκει μεσα?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Χθεσινη επισκεψη στο Gold,10 και πλεον καινουριες κοπελες απο της 15 - 16 περιπου που ειχε .
Ξεχωριζουν οι 3 Ρουμανες (εκπληκτικες χορευτριες),με την Σασα να κανει καταπληκτικο προγραμα.
Για αλλη μια φορα τα ευσημα στον ιδιοκτητη για την πληρη ανανεωση που εχει κανει στις κοπελες
 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλα οι τιμες, λογικα, παραμενουν οι ιδιες !!!!!!!!!! Μηπως θα ηταν προτιμοτερο να διοργανωθει μια ολιγοημερη εκδρομη στο Darling Cabaret στην Πραγα ???.Τα πραγματα ειναι απλα,στους τυφλους ο μονοφθαλμος υπερισχυει.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ναι αλλα οι τιμες, λογικα, παραμενουν οι ιδιες !!!!!!!!!! Μηπως θα ηταν προτιμοτερο να διοργανωθει μια ολιγοημερη εκδρομη στο Darling Cabaret στην Πραγα ???.Τα πραγματα ειναι απλα,στους τυφλους ο μονοφθαλμος υπερισχυει.
επειδη δεν εχουμε την πολυτελεια να τα εχουμε ολα οπως θελουμε απλα μιλαμε γι αυτο το οποιο εχει αλλαγες κ αυτο ειναι το υλικο.οι κοπελες δηλαδη που εχουν αλλαξει κ παει προς το καλυτερο
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
δυστυχως μετα την αντζελίνα το χάος. δεν εχω παει εδω και ενα χρονο στα στριπ.
πρόεδρε για πες ποια ειναι πλέον η αντικαταστατρια στον θρονο της αντζελίνα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom