Νέα

Caissa Sexy Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 545
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
Δευτερη επισκεψη στο μαγαζι το Σαββατοβραδο που μας περασε. Το παρκάρισμα πολυ ανετο ακομα και το Σαββατο, καθως ο παραδρομος της Συγγρου στο ρευμα προς Αθηνα που περναει μπροστα από το μαγαζι διαθετει αμετρητο χωρο. Αυτό το στριποκλαμπ ισως εχει τα ωραιοτερα κορίτσια αυτην τη στιγμη στην Αθηνα. Εκτος από μια χοντρη ολες οι άλλες χτυπουν από πολύ καλη εως αριστη βαθμολογια στο θεμα της εμφανισης. Εχει και πολλες πιτσιρικες, ρωσο-ουκρανες κυριως. Σχετικα με την προηγουμενη μου επισκεψη καποιες κοπελες ελειπαν και επισης ειδα και καποιες καινούργιες που δεν ηταν τοτε. Εισοδος 10Ε και οι χοροι και το κερασμα από 5Ε. Πολύ καλη τιμη για Συγγρου και για την εποχη γενικοτερα. Πιστευω οτι όλα αυτα τα μαγαζια θα πρεπει να ορισουν αυτόν τον τιμοκαταλογο στις δυσκολες μερες που ζουμε, αν και ξερω ότι υπαρχουν αλλα τρια με τις ιδιες τιμες. Τα γκαρσόνια αρκετα και πολυ εξυπηρετικα. Ο χωρος αρκετα μικρος και το Σαββατο που ηταν γεματο είμασταν πολυ στριμωγμενοι στο τραπεζακι.

Οι δυο μικρες και μικροσκοπικες ρωσιδες Ταμιλα (μελαχρινη) και Εϊντζελ (ξανθια) πολυ δυνατες στον απλο χορο των 5Ε. Πολύ ικανοποιητικος χρονος. Επιτρεπουν γλυψιμο παντου και στην Ταμιλα αρεσουν και τα γλωσοφιλα. ΑΡΝΗΤΙΚΗ εντυπωση μου εκανε μια μουναρα-κορμαρα με τελειες αναλογιες και καμπύλες και πολυ μεγαλα βυζια. Δεν γνωριζω ονομα. Είναι λεπτη, σχετικα ψιλη και εχει μακρια μαυρα μαλλια. Φοραει γυαλια. Περιφεροταν συνεχως μεσα στο μαγαζι, πηγαινε συνεχως μεσα στα καμαρίνια και επαιζε συνεχεια με το κινητο. Εδειχνε μια προτιμηση μονο στους μεγαλους σε ηλικια πελατες παρολο που αυτοι που προσεγγισε δεν την κερασαν και παρολο που στεκοταν αρκετες φορες διπλα μας, μας αγνοουσε σε εκνευριστικο βαθμο! Μαλλον ΜΑΚΡΙΑ και από την κοπελα Καισα. Μια κουκλαρα-μοντελα μελαχρινη που μας συστηθηκε με το ονομα του μαγαζιου. Εκτος του ότι είναι ελληνιδα, οι κεραιες μου επιασαν μια στιχομυθια της με ένα σερβιτορο που η κοπελα δεν ηξερε ποσο κοστιζει ο σπεσιαλ διπλος πριβε χορος σαν να μην ειχε ξανακανει ποτε της! Ο κακομηρος ο πελατης πηγε και σε 10 λεπτα ειχαν κατεβει κατω και οι δυο! 80Ε για 10 λεπτα της ωρας ειναι απαραδεκτο! Η καλη επαγγελματιας ξερει να τιμαει το 80ρικο του πελατη. Πρεπει να σε ξεκινησει με τα προκαταρκτικα, μετα να σε καβαλησει και στο μισαωρο να φυγεις ξεφορτωμενος και χαρουμενος. Αυτή μαλλον αρκεστηκε στο χτυπημα του φραπε. Επισης γυρω στις 03.00 κανει και ένα ζωντανο σεξ σοου ακαποτα με το γκομενο της Μαξιμιλιαν. Ακρως αντιεπαγγελματικο και αποτρεπτικο για τους επιδοξους αγαπουληδες πελατες.

Γενικα παντως το κλαμπ είναι παρα πολυ καλο και εχει πολλα ωραια κορίτσια και χαμηλες τιμες. Αυτο ακριβως που ζηταει ο πελατης εν ετη 2016. 
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Στο ανατολη ηταν κλασικο αυτο. Σου ταζαν τα παντα για το πριβε των 100 και την εβγαζες με μαλακια
στις βυζαρες. Μεγαλη μαλακια, 100 εβραιοι , για μια μαλακια , συν 15 εισοδο ...

Δεν ξέρω για πια εποχή μιλάς φίλε.

Εχεις δίκιο αν αναφέρεσαι στον τελευταίο 1- 1,5 χρόνο, όπου το Ανατολή ''φλωρεψε''.

Γιατί πιο πριν το πατάρι του Ανατολή ήταν το το πιο cult και το πιο δυνατό πατάρι της Αθήνας.

Δοκιμασμένο επανηλειμένως !!!!  :grin: :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Αλλα εκει που τρελαθηκα ηταν με την κατριν ομορφια σε αλλο επιπεδο πηρα χρο πολυ δυνατη! Νομιζω την επομενη θα χτυπησω πριβε μαζι της και ας τα κλαιω τα λεφτα! Με τρελανε!

Η συγκεκριμένη αν είχε λίγο μεγαλύτερο στήθος θα ήταν εννιάρι ίσως και δεκάρι !!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Ιδεα δεν έχουν οι περισσότεροι αλλα επειδή το παίζουν ολοι πολυξεροι, αποφεύγουν και να απαντήσουν....!!

Αν διαβάσεις τα ποστς, ούτε απλό χορό δεν πέρνουν οι πιο πολλοί....!!!

Το τι  κάνει η κάθε μια στο πριβέ είναι μάλλον προσωπικό της θέμα.

Αν τις ρωτήσεις απο πρίν, οι περισσότερες  θα σου απαντήσουν αόριστα !!!

Οσο και αν ακουστεί αυτό χαζό,  έχω καταλάβει απο συνδυασμό προσωπικής εμπειρίας, και εμπειριών φίλων ότι παίζει ρόλο και η προσωπική ''χημεία'' σε αυτό το θέμα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
80 και να μην κανεις τιποτα κοροιδια στο αθενς και στο σιν γινονται γλεντια το καισσα εμενα μου αρεσε το επισκεφτηκα και χτες αλλα καλα ειναι σε αυτες της εποχες που βγαινουν δυσκολα να πιανουν τοπο τα λεφτα μας.οι κοπελες κανουν την δουλεια τους και μεις την δικια μας.
Back to the basics

Ποτέ δεν πας κατευθείαν στο 80αρι. Η πιο ενδεδειγμενη κίνηση είναι το 40αρι, αξιολόγηση, και απόφαση για το επιπλέον 40αρι.

Αλλο πράγμα να κλαις 40 και άλλο 80 !!  :2funny: :2funny:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Ρε μαγκες για αυτη τη διμετρη που λετε , τη Βαλερια, ειναι ψηλη σαν την Εβιτα του Αθενς; Πιο ψηλη ;;;;;;
Τοσο μουναρος ;;;;

Στα ιδια περίπου κυβικά. Αλλά η εβίτα ήταν μαλλον 4-5 χρόνια νεώτερη !!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
η καισα ειναι αυτη?  :orchestra:

Η Καίσα είναι πιο όμορφη απο τη κοπέλα της φωτογραφίας.

Δεν νομίζω ότι η κοπέλα της φωτογραφίας δουλεύει στο μαγαζί, εκτός αν δεν έχει τύχει εγώ να την δώ !!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Αυτή που λες είναι η Μελίσσα,με τα γυαλάκια όπως ανέφερε και ένας φίλος από εδώ.Πράγματι,πρόκειται για εξαιρετική σαν παρουσία(κορμί "λαμπάδα",σφιχτό και με ωραίο πρόσωπο),αλλά μοιάζει "κρύα",όπως και το alter ego της στο freestyle,η ξανθιά Ίνκα(Ίνα?...δεν είμαι σίγουρος γιατί υπάρχει και μια μελαγχρινή με παρόμοιο όνομα).
Πάντως έχει πολύ καλά κομμάτια το μαγαζί,με εξέχουσα την Ουκρανή καλλονή,γιατί περί αυτού πρόκειται,Τζούλια,η οποία ετιμήθη σε απλό χορό αλλά με μετριότατες εντυπώσεις.
Υ.Γ:Το είχαν και άλλοι απορία,σε φραπέδιασε πάνω,στο 80αρι,ή έκανες χειρονακτική με φινάλε στο στήθος?
Μελίσα και Ινα χόρευαν στα διαλείματα πάνω στα ηχεία δεξιά και αριστερά απο τη πίστα !!

Η Μελίσα ίσως η πιο μπλαζέ,μη μου άπτου, και ακατάδεκτη εκεί μέσα.

Πράγμα βέβαια που κάποιοι μπορεί να το ερμηνεύσουν και σαν πρόκληση !!  :grin: :grin: :2funny: :2funny:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Δευτερη επισκεψη στο μαγαζι το Σαββατοβραδο που μας περασε. Το παρκάρισμα πολυ ανετο ακομα και το Σαββατο, καθως ο παραδρομος της Συγγρου στο ρευμα προς Αθηνα που περναει μπροστα από το μαγαζι διαθετει αμετρητο χωρο. Αυτό το στριποκλαμπ ισως εχει τα ωραιοτερα κορίτσια αυτην τη στιγμη στην Αθηνα. Εκτος από μια χοντρη ολες οι άλλες χτυπουν από πολύ καλη εως αριστη βαθμολογια στο θεμα της εμφανισης. Εχει και πολλες πιτσιρικες, ρωσο-ουκρανες κυριως. Σχετικα με την προηγουμενη μου επισκεψη καποιες κοπελες ελειπαν και επισης ειδα και καποιες καινούργιες που δεν ηταν τοτε. Εισοδος 10Ε και οι χοροι και το κερασμα από 5Ε. Πολύ καλη τιμη για Συγγρου και για την εποχη γενικοτερα. Πιστευω οτι όλα αυτα τα μαγαζια θα πρεπει να ορισουν αυτόν τον τιμοκαταλογο στις δυσκολες μερες που ζουμε, αν και ξερω ότι υπαρχουν αλλα τρια με τις ιδιες τιμες. Τα γκαρσόνια αρκετα και πολυ εξυπηρετικα. Ο χωρος αρκετα μικρος και το Σαββατο που ηταν γεματο είμασταν πολυ στριμωγμενοι στο τραπεζακι.

Οι δυο μικρες και μικροσκοπικες ρωσιδες Ταμιλα (μελαχρινη) και Εϊντζελ (ξανθια) πολυ δυνατες στον απλο χορο των 5Ε. Πολύ ικανοποιητικος χρονος. Επιτρεπουν γλυψιμο παντου και στην Ταμιλα αρεσουν και τα γλωσοφιλα. ΑΡΝΗΤΙΚΗ εντυπωση μου εκανε μια μουναρα-κορμαρα με τελειες αναλογιες και καμπύλες και πολυ μεγαλα βυζια. Δεν γνωριζω ονομα. Είναι λεπτη, σχετικα ψιλη και εχει μακρια μαυρα μαλλια. Φοραει γυαλια. Περιφεροταν συνεχως μεσα στο μαγαζι, πηγαινε συνεχως μεσα στα καμαρίνια και επαιζε συνεχεια με το κινητο. Εδειχνε μια προτιμηση μονο στους μεγαλους σε ηλικια πελατες παρολο που αυτοι που προσεγγισε δεν την κερασαν και παρολο που στεκοταν αρκετες φορες διπλα μας, μας αγνοουσε σε εκνευριστικο βαθμο! Μαλλον ΜΑΚΡΙΑ και από την κοπελα Καισα. Μια κουκλαρα-μοντελα μελαχρινη που μας συστηθηκε με το ονομα του μαγαζιου. Εκτος του ότι είναι ελληνιδα, οι κεραιες μου επιασαν μια στιχομυθια της με ένα σερβιτορο που η κοπελα δεν ηξερε ποσο κοστιζει ο σπεσιαλ διπλος πριβε χορος σαν να μην ειχε ξανακανει ποτε της! Ο κακομηρος ο πελατης πηγε και σε 10 λεπτα ειχαν κατεβει κατω και οι δυο! 80Ε για 10 λεπτα της ωρας ειναι απαραδεκτο! Η καλη επαγγελματιας ξερει να τιμαει το 80ρικο του πελατη. Πρεπει να σε ξεκινησει με τα προκαταρκτικα, μετα να σε καβαλησει και στο μισαωρο να φυγεις ξεφορτωμενος και χαρουμενος. Αυτή μαλλον αρκεστηκε στο χτυπημα του φραπε. Επισης γυρω στις 03.00 κανει και ένα ζωντανο σεξ σοου ακαποτα με το γκομενο της Μαξιμιλιαν. Ακρως αντιεπαγγελματικο και αποτρεπτικο για τους επιδοξους αγαπουληδες πελατες.

Γενικα παντως το κλαμπ είναι παρα πολυ καλο και εχει πολλα ωραια κορίτσια και χαμηλες τιμες. Αυτο ακριβως που ζηταει ο πελατης εν ετη 2016. 
Η κοπέλα στην οποία αναφέρεσαι είναι η Μικα η ρωσίδα. Μονο δυο φοράνε γυαλιά εκέι η ξανθιά η Λεια με τα τεσάρια τα σιλικονάτα, και η μελαχρινή η Μίκα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Μαλλον ΜΑΚΡΙΑ και από την κοπελα Καισα. Μια κουκλαρα-μοντελα μελαχρινη που μας συστηθηκε με το ονομα του μαγαζιου. Εκτος του ότι είναι ελληνιδα, οι κεραιες μου επιασαν μια στιχομυθια της με ένα σερβιτορο που η κοπελα δεν ηξερε ποσο κοστιζει ο σπεσιαλ διπλος πριβε χορος σαν να μην ειχε ξανακανει ποτε της! Ο κακομηρος ο πελατης πηγε και σε 10 λεπτα ειχαν κατεβει κατω και οι δυο! 80Ε για 10 λεπτα της ωρας ειναι απαραδεκτο! Η καλη επαγγελματιας ξερει να τιμαει το 80ρικο του πελατη. Πρεπει να σε ξεκινησει με τα προκαταρκτικα, μετα να σε καβαλησει και στο μισαωρο να φυγεις ξεφορτωμενος και χαρουμενος. Αυτή μαλλον αρκεστηκε στο χτυπημα του φραπε. Επισης γυρω στις 03.00 κανει και ένα ζωντανο σεξ σοου ακαποτα με το γκομενο της Μαξιμιλιαν. Ακρως αντιεπαγγελματικο και αποτρεπτικο για τους επιδοξους αγαπουληδες πελατες.

Καλά κάνεις και το αναφέρεις σαν γεγονός, αλλά μην βγάζεις και συμπεράσματα για το τί έγινε.

Μπορεί να μην έφταιγε η κοπέλα αλλά ο πελάτης για την σύντομη έκβαση του μάτς !!!  :grin: :grin: :grin:

 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Γίνεται αλλά η φόλα είναι συνηθέστερη.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ποσα χαλατε εκει μεσα μεσο ορο τη βραδια;
 

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0

αυτήν την είδατε εκεί?? σε προσέγγιση που έκανα στο μαμπα,μου απάντησε να την συναντήσω στο κλάμπ...

Ναι εκει είναι. Τη λενε Μαιρη στο Καισα και μου συστηθηκε ως ρωσιδα. Είναι μουναρα, μοντελαρα με τελειο λεπτο κορμι και πανεμορφο προσωπο. Μαλλον δεν ξερει καλα ελληνικα. Προτιμάει τα αγγλικα. Αν θυμαμαι καλα μου ειπε ότι είναι 4 μηνες στην Ελλαδα και πριν την Αθηνα ηταν στη Λαρισα. Κανει και λεσβιακο σοου στην πιστα μαζι με μια άλλη στα κυβικα και στο στυλ της. 
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Ποσα χαλατε εκει μεσα μεσο ορο τη βραδια;

Τις τιμές που ισχύουν για ποτά και υπηρεσίες τις έχουν αναφέρει πολλές φορές οι φίλοι τόσο στο thread όσο και στις κριτικές.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι έχει εδώ έννοια ο  ''μέσος όρος'' γιατί το τι ξοδεύει κάποιος έχει να κάνει με την γενικότερη συμπεριφορά του σε χώρους όπως ο συγκεκριμενος.

Αν κάποιος πληρώσει το δεκάρικο της εισόδου και πάρει και δυο απλούς χορούς θα δώσει 20 ευρώ το οποίο νομίζω είναι το minimum της σχετικής ''ζημιάς''. Αυτός είναι ο πάτος.

Αν κάποιος αρχίσει να κερνάει τις γκόμενες σε συνδυασμό με χορούς χαλαρά πάει στα 40 - 60 ευρώ

Αν καποιος μερακλώσει και αρχίσει τα πριβέ προσεγγίζει τα 120 -150 ευρώ.

Το να πας σε τέτοιους χώρους με παρέα  είναι χρήσιμο για δυο λόγους. Πρώτον ένα μπουκάλι ουίσκι μοιρασμένο σε 4 η 5 ανθρώπους βγαίνει πιο οικονομικό απο 10 ατομικά ποτά για παράδειγμα. Επιπλέον αν σε κάποια φάση μερακλώσεις και ''ξεφύγεις'' όλο και κάποιος δικός σου θα σε ''μαζέψει''.

Το μοναχικό παιχνίδι είναι πιστεύω για πιο έμπειρους παίκτες !!!

Η προσωπική μου αίσθηση γιατί μου αρέσει να παρατηρώ τι παίζεται γύρω μου είναι ότι οι περισσότεροι κινούνται σχετικά συντηρητικά και στο τέλος συνολικα  ένα 30αρι με 40αρι αν άτομο αφήνουν στο μαγαζί.

 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.372
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
Ναι εκει είναι. Τη λενε Μαιρη στο Καισα και μου συστηθηκε ως ρωσιδα. Είναι μουναρα, μοντελαρα με τελειο λεπτο κορμι και πανεμορφο προσωπο  
ουτε μουναρα ειναι ουτε μοντελαρα κ σιγουρα τελειο λεπτο κορμι δεν εχει!ομορφο προσωπο κ σωμα με καμπυλες,ναι!για να μη πω για το βυζι δυαρακι με το ζορι αλλα ειναι ωραιο εφηβικο
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
ουτε μουναρα ειναι ουτε μοντελαρα κ σιγουρα τελειο λεπτο κορμι δεν εχει!ομορφο προσωπο κ σωμα με καμπυλες,ναι!για να μη πω για το βυζι δυαρακι με το ζορι αλλα ειναι ωραιο εφηβικο

γι αυτό της έστειλα 80 για μία ώρα και μου απάντησε bye????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom