Νέα

Caissa Sexy Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 545
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Δυστυχώς μαύρα χάλια οι λατινες πατσαβουρες δεν έχει ζωντάνια το μαγαζί σε παίρνει ο ύπνος και δυο τρεις καλές που έχει από Ουκρανία δεν έρχονται στα τραπέζια περιμένουν μπας και μπει κανας λεφτας πράμα σπάνιο τώρα πια οπότε μακριά .
 

H1N1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
207
Κριτικές
10
Like
793
Πόντοι
311
Δυστυχώς μαύρα χάλια οι λατινες πατσαβουρες δεν έχει ζωντάνια το μαγαζί σε παίρνει ο ύπνος και δυο τρεις καλές που έχει από Ουκρανία δεν έρχονται στα τραπέζια περιμένουν μπας και μπει κανας λεφτας πράμα σπάνιο τώρα πια οπότε μακριά .
Τόσο χάλια ε;μαύρο τότε
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
10
Like
1.802
Πόντοι
4.180
Τι τους λες τώρα δάσκαλε σιγά μην ξέρουν που ήτανε η μαγαζαρα erotica .Επισεις και το dream στην Συγγρού είναι έχει καμία σχέση με τα άλλα Συγγρού για να δεις πόσο άσχετοι είναι.Και να πω στα παιδάκια ότι εγώ ειμουνα συναιτερος σε κάποιο μαγαζί που έχει κλείσει πριν χρόνια οπότε τι μου πουν τα παιδάκια .Grand retorno μεγάλες στιγμές .
gran ritorno δεν ηταν απλα στριπ, ηταν εποχη...
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
10
Like
1.802
Πόντοι
4.180
Καλο το Caissa , ο Πακο χρονια στη δουλεια αλλα συμφωνηστε πριν πατε για πριβε τι και πως, γιατι υπαρχουν κατι ουκρονοαπατες που γαμιουνται στη χωρα τους για 50 ευρω και εδω με τους μουνοδουλους λιγουριδες ελληνες , νομιζουν οτι ο απλος χορος τους αξιζει 150 ευρω
πακος παχυνε,τον ειδα προχθες. Ειπα να παω να του πω πως εγινες ετσι, γερασες, αλλα λεω ασε ας γυρισω σπιτι αποψε με ολα μου τα δοντια)
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
1.278
Πόντοι
206
πακος παχυνε,τον ειδα προχθες. Ειπα να παω να του πω πως εγινες ετσι, γερασες, αλλα λεω ασε ας γυρισω σπιτι αποψε με ολα μου τα δοντια)
Εμένα πάντως μου φέρθηκε με μεγάλη ευγένεια πολλές φορές ρε φίλε. Ίσως επειδή άφησα κάποια λεφτά, ίσως και επειδή είμαι πολιτισμένος από τη φύση μου. Δεν είναι και κανένα σαλούν στο Τέξας την εποχή των καουμπόηδων εκεί μέσα. Κάθε άλλο θα έλεγα.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
1.278
Πόντοι
206
Δυστυχώς μαύρα χάλια οι λατινες πατσαβουρες δεν έχει ζωντάνια το μαγαζί σε παίρνει ο ύπνος και δυο τρεις καλές που έχει από Ουκρανία δεν έρχονται στα τραπέζια περιμένουν μπας και μπει κανας λεφτας πράμα σπάνιο τώρα πια οπότε μακριά .
Για το μικρό prive έχει πια μόνο λατίνες; Για πες γιατί έχω λίγο καιρό να πάω.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.030
Κριτικές
14
Like
15.677
Πόντοι
3.246
Δυστυχώς μαύρα χάλια οι λατινες πατσαβουρες δεν έχει ζωντάνια το μαγαζί σε παίρνει ο ύπνος και δυο τρεις καλές που έχει από Ουκρανία δεν έρχονται στα τραπέζια περιμένουν μπας και μπει κανας λεφτας πράμα σπάνιο τώρα πια οπότε μακριά .
Η Τανια ειναι ακομα εκει?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.030
Κριτικές
14
Like
15.677
Πόντοι
3.246
κανε μια περιγραφη τωρα που τα εχω προσφατα
1705961326316.jpeg

Αυτη την φωτο την βρηκα απ τη σελιδα του μαγαζιου στο fb
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
10
Like
1.802
Πόντοι
4.180
1705961326316.jpeg

Αυτη την φωτο την βρηκα απ τη σελιδα του μαγαζιου στο fb
με πεσμενο βυζι? εκπληκτικο προσωπο? μιλαει ελληνικα μια χαρα? αν ειναι αυτη, εκει ειναι. πολυ ψηλη. φοραει δερματινα τακουνια
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
1.278
Πόντοι
206
Δεν μπορείτε να πάτε κάπου να χαλαρώσετε λιγάκι και να πιείτε και κανένα ποτό, πιάνοντας την κουβέντα παράλληλα; Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ξέρουμε συνέχεια ποια δουλεύει που και τι κάνει στην επαγγελματική ζωή της.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
579
Like
867
Πόντοι
86
Δεν μπορείτε να πάτε κάπου να χαλαρώσετε λιγάκι και να πιείτε και κανένα ποτό, πιάνοντας την κουβέντα παράλληλα; Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ξέρουμε συνέχεια ποια δουλεύει που και τι κάνει στην επαγγελματική ζωή της.
:think::think::think: Για το "επάγγελμά" τους πάμε στα συγκεκριμένα μαγαζιά. Επίσης αν εσύ τη "βρίσκεις" να πιάνεις κουβέντα με πουτάνες δικαίωμά σου και καλά κάνεις.

*Η Τάνια ανεβαίνει φουλ πάνω εδώ και χρόνια (τα πάντα όλα εννοείται)
 

12Apostles

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
29
Πόντοι
0
Δεν μπορείτε να πάτε κάπου να χαλαρώσετε λιγάκι και να πιείτε και κανένα ποτό, πιάνοντας την κουβέντα παράλληλα; Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ξέρουμε συνέχεια ποια δουλεύει που και τι κάνει στην επαγγελματική ζωή της.
Δεν πάμε στο στριπτιτζάδικο για να χαλαρώσουμε και να πιούμε ένα ποτό. Μπορούμε να το κάνουμε αυτό σε ένα κανονικό καφέ. Ο λόγος που πηγαίνουμε στο στριπτιτζάδικο είναι για σεξ. Όσο για την Τάνια, πρέπει να ξέρουμε πού βρίσκεται λόγω των σεξουαλικών της ικανοτήτων, είναι στο ίδιο επίπεδο, με τις άλλες στρίπερ και παρά το πεσμένο στήθος της, έχει ένα όμορφο πρόσωπο.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
10
Like
1.802
Πόντοι
4.180
Δεν πάμε στο στριπτιτζάδικο για να χαλαρώσουμε και να πιούμε ένα ποτό. Μπορούμε να το κάνουμε αυτό σε ένα κανονικό καφέ. Ο λόγος που πηγαίνουμε στο στριπτιτζάδικο είναι για σεξ. Όσο για την Τάνια, πρέπει να ξέρουμε πού βρίσκεται λόγω των σεξουαλικών της ικανοτήτων, είναι στο ίδιο επίπεδο, με τις άλλες στρίπερ και παρά το πεσμένο στήθος της, έχει ένα όμορφο πρόσωπο.
Για σεξ στο στριπ? Σοβαρα μιλας? Ελπιζω να εννοεις την καυλαντα, το χουφτωμα και την ψευδαισθηση οτι η αλλη ενδιαφερεται για σενα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.439
Κριτικές
42
Like
7.798
Πόντοι
4.666
Για σεξ στο στριπ? Σοβαρα μιλας? Ελπιζω να εννοεις την καυλαντα, το χουφτωμα και την ψευδαισθηση οτι η αλλη ενδιαφερεται για σενα.
για αυτά πάνε οι αγαπούληδες. Οι υπόλοιποι θέλουν να πετσώσουν σε βρωμοχυμένο πριβέ με καβάντζες όμορφες με dj guetta στο φούλ!!!!!!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom