Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 699
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Επισκεψη χθες στο Iguana ,μετα απο πολυ καιρο,
Γεματο το μαγαζι απο κοσμο ,με 6 ,7 κοπελες
Μεγαλη εντυπωση μου εκανε οτι επικρατει πλεον το Ελληνικο στοιχειο απο κοπελες
Ηλιανα ,Λαρα,Ειρηνη,Αφροδιτη,Ευα
Καθαρα ποτα ,αψογη και ευγενικη συμπεριφορα απο τις κοπελες ,χορος 20,10 με κουπονι
Μουσικη πολυ καλη ,η ενταση σε κανονικα επιπεδα ,ωστε να μπορεις να μιλησεις ανετα
Γενικες εντυπωσεις αριστες
τι μουσικη παιζει;
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Επισκεψη χθες στο Iguana ,μετα απο πολυ καιρο,
Γεματο το μαγαζι απο κοσμο ,με 6 ,7 κοπελες
Μεγαλη εντυπωση μου εκανε οτι επικρατει πλεον το Ελληνικο στοιχειο απο κοπελες
Ηλιανα ,Λαρα,Ειρηνη,Αφροδιτη,Ευα
Καθαρα ποτα ,αψογη και ευγενικη συμπεριφορα απο τις κοπελες ,χορος 20,10 με κουπονι
Μουσικη πολυ καλη ,η ενταση σε κανονικα επιπεδα ,ωστε να μπορεις να μιλησεις ανετα
Γενικες εντυπωσεις αριστες
μακαρι να ειναι ετσι γιατι οταν ειχα παει εγω πριν μερικες εβδομαδες ηταν μονο 3-4 κοπελες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
μακαρι να ειναι ετσι γιατι οταν ειχα παει εγω πριν μερικες εβδομαδες ηταν μονο 3-4 κοπελες
Φίλος που πήγε πριν κάνα 2 βδομάδες μου είπε καλά λόγια πάντως και για τις κοπέλες και για το μαγαζί ,βέβαια αυτός όταν πήγε το μόνο μείον ήταν ότι δεν είχε πολύ κόσμο αλλά σόου κάναν κανονικά .
Δεν πήγα ακόμα να δω πως είναι τώρα οπότε προσωπική άποψη δεν έχω .
 

λακης1996

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Καλησπερα
Πηγα την Πεμπτη στο εν λογω μαγαζι με 2 φιλους
Αριστες εντυπωσεις ,ωραιο περιβαλλον ,καλη μουσικη και ωραιες κοπελες 6- 7 στον αριθμο ,ευγενικες και καθολου πιεστικες για ποτο η χορο
Το μονο που με χαλασε ηταν ο σερβιτορος ,60 φευγα στην ηλικια , που τσιλιμπουρδιζε συνεχεια με μια πιτσιρικα ,οταν χορευε στην πιστα ,τρεχανε τα σαλια του,στο ενδιαμεσο την αγκαλιαζε την μιλουσε ,εδειχνε απο μακρια οτι τραβαει γεροντοκαψουρα,γενικα με χαλασε αυτο εμενα και τους φιλους μου που θελαμε να την παρουμε για χορο
Που πας ωρε γεροντα, οι υπευθυνοι του μαγαζιου ας τον συνετισουν λιγο ,δεν τα βλεπουν αυτα??
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Καλησπερα
Πηγα την Πεμπτη στο εν λογω μαγαζι με 2 φιλους
Αριστες εντυπωσεις ,ωραιο περιβαλλον ,καλη μουσικη και ωραιες κοπελες 6- 7 στον αριθμο ,ευγενικες και καθολου πιεστικες για ποτο η χορο
Το μονο που με χαλασε ηταν ο σερβιτορος ,60 φευγα στην ηλικια , που τσιλιμπουρδιζε συνεχεια με μια πιτσιρικα ,οταν χορευε στην πιστα ,τρεχανε τα σαλια του,στο ενδιαμεσο την αγκαλιαζε την μιλουσε ,εδειχνε απο μακρια οτι τραβαει γεροντοκαψουρα,γενικα με χαλασε αυτο εμενα και τους φιλους μου που θελαμε να την παρουμε για χορο
Που πας ωρε γεροντα, οι υπευθυνοι του μαγαζιου ας τον συνετισουν λιγο ,δεν τα βλεπουν αυτα??
Άσε τον άνθρωπο ρε Λάκη ,60 φεύγα χρόνων να δουλεύεις μέσα στα μουνια και να μην μπορείς να γαμησεις ..φαντάζεσαι να φτάσεις εσύ στην ηλικία του;
Πέρα από την πλάκα ,δεν νομίζω άμα ήθελε αυτή να πάρει ποτά η χορούς να την έκοβε ο γέρος
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Καλησπερα
Πηγα την Πεμπτη στο εν λογω μαγαζι με 2 φιλους
Αριστες εντυπωσεις ,ωραιο περιβαλλον ,καλη μουσικη και ωραιες κοπελες 6- 7 στον αριθμο ,ευγενικες και καθολου πιεστικες για ποτο η χορο
Το μονο που με χαλασε ηταν ο σερβιτορος ,60 φευγα στην ηλικια , που τσιλιμπουρδιζε συνεχεια με μια πιτσιρικα ,οταν χορευε στην πιστα ,τρεχανε τα σαλια του,στο ενδιαμεσο την αγκαλιαζε την μιλουσε ,εδειχνε απο μακρια οτι τραβαει γεροντοκαψουρα,γενικα με χαλασε αυτο εμενα και τους φιλους μου που θελαμε να την παρουμε για χορο
Που πας ωρε γεροντα, οι υπευθυνοι του μαγαζιου ας τον συνετισουν λιγο ,δεν τα βλεπουν
εσενα εφηβε τι σε πειραζει αυτο τραβας κανα ζορι? πληρωσε αυτα που πρεπει και κανε τον γκομενο
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Άσε τον άνθρωπο ρε Λάκη ,60 φεύγα χρόνων να δουλεύεις μέσα στα μουνια και να μην μπορείς να γαμησεις ..φαντάζεσαι να φτάσεις εσύ στην ηλικία του;
Πέρα από την πλάκα ,δεν νομίζω άμα ήθελε αυτή να πάρει ποτά η χορούς να την έκοβε ο γέρος
εσυ που το ξερεις ? στο βρακι και των δυο κρυβεσε?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
εσυ που το ξερεις ? στο βρακι και των δυο κρυβεσε?
Έλα βλάκα θυμήθηκες να μας γράψεις μετά από ένα εξάμηνο..
Εσενα τι σε νοιάζει ;ο γέρος σερβιτόρος είσαι ;
Τι σκατα μαστουρωνετε μεσημεριατικα;
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Έλα βλάκα θυμήθηκες να μας γράψεις μετά από ένα εξάμηνο..
Εσενα τι σε νοιάζει ;ο γέρος σερβιτόρος είσαι ;
Τι σκατα μαστουρωνετε μεσημεριατικα;
βλακας εισαι πρωτον δευτερο γραφω οταν βλεπω βλακες να γραφουν να τους τη λεω , μ ε νοιαζει ετσι για να στραβωνεις πανιβλακα ανεγκεφαλε , καμια σχεση με το σερβιτορο , αμα θες πανε πιασε δουλεια εκει να πλενεις κανα πιατο για να γαμησεις εσυ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
βλακας εισαι πρωτον δευτερο γραφω οταν βλεπω βλακες να γραφουν να τους τη λεω , μ ε νοιαζει ετσι για να στραβωνεις πανιβλακα ανεγκεφαλε , καμια σχεση με το σερβιτορο , αμα θες πανε πιασε δουλεια εκει να πλενεις κανα πιατο για να γαμησεις εσυ
Είσαι τέρμα βλάκας ...όχι απλά βλάκας .
Άμα χρειαστώ κάποτε δουλειά θα το έχω υπόψην ..προς το παρόν έχω την δική μου .
Άντε τραβά βάλε καμία μπολερό στον πάτο σου τώρα και μην με ζαλίζεις μετά από 1χρονο επειδή δεν έχεις τι να κάνεις μεσημεριατικα
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Μάγκες πού θα βρω ιντερνετικά την κάρτα δωρεάν χορού......?
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
επισκεψη την παρασκευη με το που ανοιξε, ηταν μεσα ενας ακομα τυπος. 4 κοπελες ειδα ειπαν ειναι ακομα μια αλλα αργησε να ερθει. πρωτη ερχετε μια πολυ γυμνασμενη με αγορε μαλλι εποιασε κουβεντα αλλα την εδιωξα γτ νομιζα θα με εδερνε αν την επαιρνα, μετα ακολουθει μια ξανθια σιγουρα 50+ σχεδον γιαγια ηταν την εδιωξα και αυτη. μετα ηρθε μαι αφροδιτη αν θυμαμαι καλα με τριχες να βγαινουν εξια αριστερα απο το στρινγκ εφυγε πριν καθησει. τελος ερχετε μια μελαχρινι αδυνατη με τατοο δεν θυμαμαι ονομα μου λεει εχω δουλεψει και σε αλλα μαγαζια ε λεω μην πηγα τζαμπα την παιρνω για χορο. οκ για μια φορα καλα ηταν δεν εκανε κατι το ιδιαιτερο αλλα μου λεει με 60 ευρω βγαζω και το κατω μερος μονο που δεν γελασα με αυτο. γενικο συμπερασμα. για μια στο τοσο και αν υπαρχει κανα καλο μωρο καλα ειναι
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
επισκεψη την παρασκευη με το που ανοιξε, ηταν μεσα ενας ακομα τυπος. 4 κοπελες ειδα ειπαν ειναι ακομα μια αλλα αργησε να ερθει. πρωτη ερχετε μια πολυ γυμνασμενη με αγορε μαλλι εποιασε κουβεντα αλλα την εδιωξα γτ νομιζα θα με εδερνε αν την επαιρνα, μετα ακολουθει μια ξανθια σιγουρα 50+ σχεδον γιαγια ηταν την εδιωξα και αυτη. μετα ηρθε μαι αφροδιτη αν θυμαμαι καλα με τριχες να βγαινουν εξια αριστερα απο το στρινγκ εφυγε πριν καθησει. τελος ερχετε μια μελαχρινι αδυνατη με τατοο δεν θυμαμαι ονομα μου λεει εχω δουλεψει και σε αλλα μαγαζια ε λεω μην πηγα τζαμπα την παιρνω για χορο. οκ για μια φορα καλα ηταν δεν εκανε κατι το ιδιαιτερο αλλα μου λεει με 60 ευρω βγαζω και το κατω μερος μονο που δεν γελασα με αυτο. γενικο συμπερασμα. για μια στο τοσο και αν υπαρχει κανα καλο μωρο καλα ειναι
Με 60 ευρώ το βγάζω κι εγώ έπρεπε να πεις......................
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
το να πάω μονος στο συγκεκριμενο μαγαζι θα ειναι κακη ιδεα λετε; ή καλυτερα να παω με φιλους-παρέα;
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
το να πάω μονος στο συγκεκριμενο μαγαζι θα ειναι κακη ιδεα λετε; ή καλυτερα να παω με φιλους-παρέα;
Κοίτα με παρέα έχει γέλιο, αλλά και μόνος μπορείς να πας.
Το ερώτημα είναι αν αξίζει να πας εν έτει 2023 σε τέτοια μαγαζιά.
Εγώ όταν πήγαινα ως φοιτητής στα 2004-2007 είχε την φάση του, είχε πολλές κοπέλες και ωραία μαγαζιά.
Τώρα με αυτή την γενικότερη παρακμή που υπάρχει, υπάρχει λόγος να πάμε;
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Κοίτα με παρέα έχει γέλιο, αλλά και μόνος μπορείς να πας.
Το ερώτημα είναι αν αξίζει να πας εν έτει 2023 σε τέτοια μαγαζιά.
Εγώ όταν πήγαινα ως φοιτητής στα 2004-2007 είχε την φάση του, είχε πολλές κοπέλες και ωραία μαγαζιά.
Τώρα με αυτή την γενικότερη παρακμή που υπάρχει, υπάρχει λόγος να πάμε;
δεν ξέρω φιλε από στριπτιτζάδικα γενικά πολύ λιγα πράγματα ξέρω για αυτο ρωταω. με τι ελάχιστο χρηματικό όριο έχεις έστω είσοδο και πριβέ χορό; αν η γκόμενα που γδύνεται είναι καυλιάρα αξιζει σαν εμπειρια που κ που
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
δεν ξέρω φιλε από στριπτιτζάδικα γενικά πολύ λιγα πράγματα ξέρω για αυτο ρωταω. με τι ελάχιστο χρηματικό όριο έχεις έστω είσοδο και πριβέ χορό; αν η γκόμενα που γδύνεται είναι καυλιάρα αξιζει σαν εμπειρια που κ που
Έχω να πάω πάνω από 15 χρόνια αδερφέ...
Τα πιο κυριλέ είχαν είσοδο με ποτο και πληρώνεις έξτρα τον χορο.
Σε άλλα πιο μικρά και παρακμιακα ( έχω πάει σε μέρη που δεν μπορείς να πιστέψεις), έχει πιο φτηνό ποτό, χωρίς είσοδο και πιο φτηνό χορό.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Έχω να πάω πάνω από 15 χρόνια αδερφέ...
Τα πιο κυριλέ είχαν είσοδο με ποτο και πληρώνεις έξτρα τον χορο.
Σε άλλα πιο μικρά και παρακμιακα ( έχω πάει σε μέρη που δεν μπορείς να πιστέψεις), έχει πιο φτηνό ποτό, χωρίς είσοδο και πιο φτηνό χορό.
για προτεινε μερικά τέτοια στην πολη αν θελεις
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom