Νέα

Bite... mounitsa και λοιπές «παλιές»! Έχουν χάσει πλέον την αίγλη τους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 879
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νεες ή παλιες?

  • Νεες

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Παλιες

    Ψήφοι: 7 21,9%
  • Τι μαλακια θρεντ ειναι αυτο?

    Ψήφοι: 12 37,5%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν ασχολουμαι με τις γκομενες του site!

    Ψήφοι: 4 12,5%
  • Ολοι αντρες ειναι ρε! Παραμυθια πουλανε!

    Ψήφοι: 5 15,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    32

Επισκέπτης
Χάθηκε τώρα τελευταία γιατί γέννησε! :boobies:

148218423BItzdT_ph.jpg
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ρε μαλάκες κουτσομπόληδες  :cheesy: - μπερδεύτηκα.  :idiot:

Στη Λίλα ή στη μουνίτσα το έστειλε το μήνυμα το ατομάκι? :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυν :-*

Σε σένα έλαχε ο κλήρος λοιπόν...
Αφουγκράσου τον χτύπο της καρδιάς μου και κράτα αυτά τα λόγια ωσάν φυλαχτό...

Λουκρητία,

Θα ήθελα πολυ να σε γνωρίσω κουκλάρα μου...μην κοιτάς που γράφω στο θέμα με τις ελλεηνίδες...μαλακίες...εμένα πάντα μου άρεσαν οι ελληνίδες...θα μπορούσαμε να βγούμε για 1 ποτό...για φαγητό...για καφέ...ότι θές...δώσμου το μαιλ σου να στείλω και φωτό μου...δεν ψάχνομαι για σχέσεις μίας βραδιάς...αλλά για σοβαρή σχέση...περιμένω απάντηση...με αγωνία!!!




[size=15pt]Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα, πράγματα ή καταστάσεις είναι εντελώς συμπτωματική.[/size]
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Σε σένα έλαχε ο κλήρος λοιπόν...
Αφουγκράσου τον χτύπο της καρδιάς μου και κράτα αυτά τα λόγια ωσάν φυλαχτό...

Λουκρητία,

Θα ήθελα πολυ να σε γνωρίσω κουκλάρα μου...μην κοιτάς που γράφω στο θέμα με τις ελλεηνίδες...μαλακίες...εμένα πάντα μου άρεσαν οι ελληνίδες...θα μπορούσαμε να βγούμε για 1 ποτό...για φαγητό...για καφέ...ότι θές...δώσμου το μαιλ σου να στείλω και φωτό μου...δεν ψάχνομαι για σχέσεις μίας βραδιάς...αλλά για σοβαρή σχέση...περιμένω απάντηση...με αγωνία!!!




[size=15pt]Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα, πράγματα ή καταστάσεις είναι εντελώς συμπτωματική.[/size]
εισαι καργα ηλιθιοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι γελιοοοοοοοο!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μουν... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
'οποιος ξαναχρησιμοποιήσει το νίκ μου για να γράψει μαλάκίες ..θα τον γαμήσω.......και μετά θα θέλει κι άλλο......άντε ρε όργια......σας δουλεύει ο μπάκ.......πιαστε τον και ρίξτε του ένα........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
S

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Καποιος μας κανει πλακα εδω περα!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εμενα ο ταλος παντως μου στελνει προστυχα ερωτικα και σεξουαλικα πριβε μηνυματα τα οποια εχω στην κατοχη μου......αλλα δεν τον κραζω γιατι ο ταλος ειναι και πολυ σεξουαλας και μπηχτης και επισης γαμω τα γκομενακια  :rockon: :rockon: :rockon:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Εμενα ο ταλος παντως μου στελνει προστυχα ερωτικα και σεξουαλικα πριβε μηνυματα τα οποια εχω στην κατοχη μου......αλλα δεν τον κραζω γιατι ο ταλος ειναι και πολυ σεξουαλας και μπηχτης και επισης γαμω τα γκομενακια  :rockon: :rockon: :rockon:
μιλ μερσί μαντάμ......θα ανταποδώσω πάραυτα.....
 

Επισκέπτης
Εμενα ο ταλος παντως μου στελνει προστυχα ερωτικα και σεξουαλικα πριβε μηνυματα τα οποια εχω στην κατοχη μου......αλλα δεν τον κραζω γιατι ο ταλος ειναι και πολυ σεξουαλας και μπηχτης και επισης γαμω τα γκομενακια  :rockon: :rockon: :rockon:
Γαμώ τα γκομενάκια ο ταλος?
Το ήξερα ότι κάτι περίεργο συμβαίνει με αυτόν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom