Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 284K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

k2825

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
κ2825, τι λογω πολυκοσμιας γραφεις ? Σχεδον κατι λιγοτερο απο τα μισα τραπεζια ηταν αδεια...Και απο οτι εκρινα 1/2 παρεες ηταν φορτω...ολοι οι αλλοι ηταν πελετες του 50αρικου (οταν βλεπεις την Μαρινα να πηγαινοερχεται σαν τρολει να βρει πελατη, υπαρχει μεγαλο οικονομικο προβλημα ..)

Sorry δικό μου λάθος. Εννοούσα ότι επειδή τις καθημερινές πηγαίνουν, υποτίθεται, οι περισσότερο "συνειδητοποιημένοι" μοναχικοί πελάτες που ψάχνουν πιο συγκεκριμένα πράγματα ίσως κάποιες κοπέλες ήταν ρεζερβέ (για πριβο-φραπεδιές κτλ) από τους μόνιμους θαμώνες και γι αυτό δεν τις είδα να γυροφέρνουν. Πάντως σε ότι αφορά γυναικείο πληθυσμό ψιλοαπογοητεύτηκα. Διαβάζοντας τις κριτικές θα περίμενα κάτι πολύ καλύτερο. Θα ξαναπαω πάντως, μπας και έπεσα σε "κακή βραδιά".
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Sorry δικό μου λάθος. Εννοούσα ότι επειδή τις καθημερινές πηγαίνουν, υποτίθεται, οι περισσότερο "συνειδητοποιημένοι" μοναχικοί πελάτες που ψάχνουν πιο συγκεκριμένα πράγματα ίσως κάποιες κοπέλες ήταν ρεζερβέ (για πριβο-φραπεδιές κτλ) από τους μόνιμους θαμώνες και γι αυτό δεν τις είδα να γυροφέρνουν. Πάντως σε ότι αφορά γυναικείο πληθυσμό ψιλοαπογοητεύτηκα. Διαβάζοντας τις κριτικές θα περίμενα κάτι πολύ καλύτερο. Θα ξαναπαω πάντως, μπας και έπεσα σε "κακή βραδιά".

καλα,πηγαινε την πεμπτη ή την παρασκευη και παρε αννετα,μαρια,μαρινα ή τζεσικα και μετα ελα πες μας.....
 

Επισκέπτης
Ξερει κανενας καποια ιδιαιτερη πληροφορια για Λιζα & Λανα ?
Εν οψει Π/Σ/Κ, αν καπιος φιλος παει, ας ενημερωσει..Thx...

Y.Γ. - vasoooo, ασε την "γκρειπ φρουτ" σου και ανοιξε τα τεφτερια σου... :helpplea:
 

giov

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες, τηλεφωνο για να κρατησεις κανα καλο τραπεζακι υπαρχει?
 

Επισκέπτης
νομιζω ομως,τουλαχιστον για λανα,δεν πρεπει να φρεντοκαταφερνει πολλα πραγματα!!!!!!!!!!!

Καλα τωρα, ειναι αυτη απαντηση για τον ειδημωνα Dr Vaso Phd ? Γρηγορα το μπλοκακι σου και το βραδυ για μαθημα...Αδιαβαστε..!!! :grin: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλα τωρα, ειναι αυτη απαντηση για τον ειδημωνα Dr Vaso Phd ? Γρηγορα το μπλοκακι σου και το βραδυ για μαθημα...Αδιαβαστε..!!! :grin: :grin:

μπα!δεν με εμπνεει οταν εχει κρυο..........τα φλοκια θα κολλησουν στην κοιλιτσα μου και θα γινουν παγος!!!!!!!!!!!!!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Πέτρα κορμί, απίστευτο κωλί η Λάνα. Μέχρι πρόσφατατα τσεκαρίσματα, δεν σέρβιρε καφέδες.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μου σφύριξαν ότι στο Dream Show του ALPHA είναι μια Ιρίνα και μάλλον όχι παίκτρια. Η οποία μοιάζει δε σε λεκτική περιγραφή με την εν λόγω Ιρίνα του μαγαζιού. Γνωρίζει κανείς τίποτα ή πήγε πρόσφατα στο εν λόγω μέρος να δει αν δουλεύει ή όχι? Πήρα ένα βλέφαρο την προηγούμενη Παρασκευή αλλά ήμουν κλασμένος πανηγυρικά και δεν μπόρεσα να καταλάβω αν είναι όντως αυτή ή όχι. Όποιος γνωρίζει, λέει...
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
καμία σχέση ... η ιρίνα που λες είναι χορεύτρια και οχι πουτάνα
 

Επισκέπτης
καμία σχέση ... η ιρίνα που λες είναι χορεύτρια και οχι πουτάνα

Δηλαδη οι αλλες ειναι πουτανες ? ααα..δεν σε πιστευω..για λεγε,για λεγε...

peloponisie, το ερωτημα σου δεν το πολυκαταλαβα, γιατι ειμαι και με την τσιμπλα στο ματι, αλλα την Ιρινα με την οποια εισαι ερωτευμενος, την ειδα Σ/Κ να δουλευει ντουετο με την Νικολ..
 

Επισκέπτης
Πέτρα κορμί, απίστευτο κωλί η Λάνα. Μέχρι πρόσφατατα τσεκαρίσματα, δεν σέρβιρε καφέδες.

Απιστευτο κωλι, αλλα το εχει καβαλησει το καλαμι. Τις προαλλες ερχεται στην ψυχρα και καθεται διπλα μου. Μου λεει "παρε μου ενα ποτο". Της απαντω "παρ'τα αρχιδια μου και φυγε" . Απο τοτε με βλεπει καπως πιο "συμπαθητικα" βρε παιδι μου...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Απιστευτο κωλι, αλλα το εχει καβαλησει το καλαμι. Τις προαλλες ερχεται στην ψυχρα και καθεται διπλα μου. Μου λεει "παρε μου ενα ποτο". Της απαντω "παρ'τα αρχιδια μου και φυγε" . Απο τοτε με βλεπει καπως πιο "συμπαθητικα" βρε παιδι μου...

+1
 

noname101

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Μου λεει "παρε μου ενα ποτο". Της απαντω "παρ'τα αρχιδια μου και φυγε" . Απο τοτε με βλεπει καπως πιο "συμπαθητικα" βρε παιδι μου...

Νομίζω οτι θα στρώσει η πιάτσα με κάτι τέτοια ;)  Ακούτε εσεις που τα σκορπάτε έτσι τα ευρώπουλα? Μέχρι και στο εξωτερικό γελάνε μαζί μας.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
OK, φίλε παπάζογλου η εν λόγω όπως μου είπε κάποιος "μπορεί" να ήταν στο Ντριμ Σόου και έφριξα.

Πουτάνες είναι όλες στην ψυχή αλλιώς δεν θα φέρονταν έτσι φίλε...  Προτιμώ τις επαγγελόμενες πουτάνες από τις ανεπάγγελτες και αυτοχριζόμενες...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παληκαρια,τι λαλακιες λετε παλι?πειτε για κανενα καινουριο φραπε και αφηστε τα dream show και την ανιτα πανια!!!!!!!!!!αντε μην τα παρω στην ξεφλοκιασμενη μπλουζα μου!!!!!!!!!!!! :2funny:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Καινόργιο φραπόγαλο και να μην το ξέρει ο Βάσος; Αποκλείεται!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καινόργιο φραπόγαλο και να μην το ξέρει ο Βάσος; Αποκλείεται!

μπα..........μην το λες!!!!!!!1ολο και καποια δεν εχω παρει!!!!!!!ειναι τοσα πολλα τα φραπογαλα που δεν τα προλαβαινω ολα!!!!!!!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Πρέπει να σου βρούμε βοηθό δηλαδή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom