Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 284K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Οποιος βρεθηκε το σαββατο το βραδυ στο μαγαζι επεσε ΤΟ ΓΕΛΙΟ.καποιος με το ονομα ΣΤΑΥΡΟΣ (να ναι καλα το παιδι) διοργανωσε με την παρεα του μπατσελορ παρτυ.λοιπον με το που ανεβαινει στην πιστα μαζι με τρεις κοποελες το παιδι τα ειδε ολααααα-σε μια φαση του δενουν ψηλα τα ποδια ανοικτα με κατι σχοινια μαλλον ηταν.και βλεπεισ τωρα τον σταυρο καθησμενο ξαπλα με τα ποδια ανοικτα-και να του λεει τωρα ο ντι τζει....σταυρο αν εισαι καλα κουνα το δεξι....αν δεν εισαι καλα κουνα το αριστερο.....το πιο καλο ηταν που του λεει....σταυρο ωραιο κολαρακι εχεισ ,το ξερεις????
τελος παντων ηταν μια καλη φαση που οσοι την ειδαν ειχε γελιο.
Καλο το σοου της ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ φανταστικο,καλη η εισαγωγη της παολας(αποσπασματα απο το σαρβαιρορ),και καλο μιας κοπελλας με ενα φιδι.
αααα ξεχασα το σοου ενος τυπα που τα βγαζει ολααα.
παρατηρηση.......... ειδα πολλες γυναικοπαρεες μονες τους(3 4 μαζι)και σε μικρη ηλικια και επισης πολλα ζευγαρακια.αφου σε μια στιγμη ενοιωσα μηπως ηταν η ημερα της γυναικας!!!!
οποιος ηταν το βραδυ ας γραψει
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
πανο δε σου λεω τιποτα,μαλιστα οσοι καθομαστα πισω γαλαρια στην μπαρα γελαγαν μεχρι δακρυων :2funny: :2funny:
ΚΑΛΑ η παολα εχει γινει ντιβα-η επιστημη ειναι ωραιο μουνακι,εχει κατι σκουρες ρωγες θανατος και πολυ καλα γυμνασμενη η πουτανα!!!.
για χορους αντε να εδωσα 60 ευρο και δυο ποτα συνολο....80 ευρο.
στους χορους οχι τιποτα το ιδιαιτερο...τα γνωστα,τα τριψιματα και παλι τριψιματα που σε μια στιγμη ειπα μηπως ξεβαψε το τζιν που φοραγα.
 

Επισκέπτης
ααααχχχχχ τι μου θυμισατε!!!!ενδοξες ημερες!!!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Παιδιά ήταν κανείς χθες Baby Gold κατά τις 4 π.μ. όταν βγήκε το σόου με τη μπατσίνα και τη φυλακισμένη;

Και πώς λέγανε την ξανθιά βυζαρού που φορούσε αυτήν την υποψία φορέματος και "κερνούσε" όλο το βράδυ φραπεδάκια;
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
αυτο το σοου με την μπατσινα δεν το προλαβα μαλλον.
οταν λες με υποψια φορεμα τι εννοεις?
γενικα εχει καλα σοου τωρα τελευταια το γκολντ.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Τόσο μικρό και ξεσκισμένο το οποίο αμυδρά θυμιζε φόρεμα..

Μάλλον έφυγες προτού έρθω...Αλλά πολύς κόσμος ρε παιδί μου..Μόνο για καθημερινές είναι το μαγαζί!
 

Επισκέπτης
Παιδιά ήταν κανείς χθες Baby Gold κατά τις 4 π.μ. όταν βγήκε το σόου με τη μπατσίνα και τη φυλακισμένη;

Και πώς λέγανε την ξανθιά βυζαρού που φορούσε αυτήν την υποψία φορέματος και "κερνούσε" όλο το βράδυ φραπεδάκια;

1) ναι
2) Πιθανως θα λες την Σουζυ. Γινε λιγο πιο σαφης στην περιγραφη.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
παροτι ημουν σε καλη θεση (ορθιος πισω στην μπαρα) αυτην δεν την ειδα με το σκισμενο εστω φορεμα.αν και ημουν απο τις 1 το βραδυ μεχρι τις 4 και κατι.....
παντως πραγματι πολυς κοσμος,σκεφτομουν τι οικονομες κανει το μαγαζι σε ευρω....αν σκεφτουμε οτι καθε καεφαλι ειναι 12.50 ευρω στην εισοδο περα των εξτρα ποτων και χορων.
αντε τωρα παμε να δοθμε και λιγο φορμουλα.......σουμαχερ σου ρχομαι!!!!!!!!!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Τι να σου πώ ρε παπαζογλου...Ξανθιά, μάλλον πράσινα μάτια..όχι ιδιαίτερα ψηλή (1,75 με τα τακούνια), σου την έπεφτε αυτή για χορό...

Είχες τραπέζι;
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
502
Πόντοι
21
Παιδιά ήταν κανείς χθες Baby Gold κατά τις 4 π.μ. όταν βγήκε το σόου με τη μπατσίνα και τη φυλακισμένη;

Και πώς λέγανε την ξανθιά βυζαρού που φορούσε αυτήν την υποψία φορέματος και "κερνούσε" όλο το βράδυ φραπεδάκια;
ειναι κλασικη φραπεδιαρα αλλα ζηταει 50
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
οταν λες για ιρινα,λες την μελαχροινη ψηλη με ισια μακρια μαλλια που καθεται συνεχεια ορθια στο μπαρ μαζι με την αιγλη συνηθως την βιβιαν,charlie κ.ο.κ.?αν ειναι αυτη δεν εχουμε αναφερει κατι συγκεκριμενο εκτος του οτι δεν χορευει σχεδον καθολου(και οταν το κανει το κανει duo με την ξανθια μπουρουχα φιλη της) και δεν φραπεδιαζει τον espesso!
Αυτήν, αυτήν, τον σατανά τον ίδιο... Όχι σφαλιάρα έφαγα, όχι λάκκο έσκαψα, μπουκέτο από τον Τάισον και κρατήρα από μετεωρίτη είναι τα σωστά μεγέθη. Τουλάχιστον έκανε καλό κρεβάτι....Αλλά ξινό μου το βγαλε.
Δεν κάνει τίποτα από όσο ξέρω, την έχει δει ντίβα αλλά ποτέ δεν ξέρεις... Με μένα μπορεί να το έπαιζε κυρία και από πίσω βουρ όλοι...
Είχε και μια κολλητή πιο ψηλή, την Όλγα ή Νικόλ ή πως την λένε εκει μέσα αλλά δεν έχω νέα της. Αυτή είχε ένα φίλο καλό παιδάκι, πιο low profile από μένα, μια χαρά του έκατσε, ούτε τραβήγματα ούτε ταλαιπωρίες, καλό κορίτσι, εγώ έπεσα στην τρελή...την ατυχία μου μέσα.... και άμα φας σόλωμό άντε να τρως φακές μετά.... Τεσπά, ευχαριστώ για τα καλά λόγια. καμμένος στο χυλό και προσέχω πολύ τώρα. Μου χάλασε την χαρά του κωλάδικου γαμώτο...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αυτήν, αυτήν, τον σατανά τον ίδιο... Όχι σφαλιάρα έφαγα, όχι λάκκο έσκαψα, μπουκέτο από τον Τάισον και κρατήρα από μετεωρίτη είναι τα σωστά μεγέθη. Τουλάχιστον έκανε καλό κρεβάτι....Αλλά ξινό μου το βγαλε.
Δεν κάνει τίποτα από όσο ξέρω, την έχει δει ντίβα αλλά ποτέ δεν ξέρεις... Με μένα μπορεί να το έπαιζε κυρία και από πίσω βουρ όλοι...
Είχε και μια κολλητή πιο ψηλή, την Όλγα ή Νικόλ ή πως την λένε εκει μέσα αλλά δεν έχω νέα της. Αυτή είχε ένα φίλο καλό παιδάκι, πιο low profile από μένα, μια χαρά του έκατσε, ούτε τραβήγματα ούτε ταλαιπωρίες, καλό κορίτσι, εγώ έπεσα στην τρελή...την ατυχία μου μέσα.... και άμα φας σόλωμό άντε να τρως φακές μετά.... Τεσπά, ευχαριστώ για τα καλά λόγια. καμμένος στο χυλό και προσέχω πολύ τώρα. Μου χάλασε την χαρά του κωλάδικου γαμώτο...

καλα το ειχα καταλαβει για ιρινα οτι ειναι ψιλομουρλεγκω και την επεσα στην charlie!αληθεια αυτη που χαθηκε?οπως και η κατριν!!!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Δεν γνωρίζω τίποτα, έκοψα κάθε επαφή εδώ και δύο μήνες. Καιρός να ξαναπάω, να βάλω τα παλούκια στη θέση τους... Πως κρατιέμαι...πως κρατιέμαι... τουλάχιστο το καθάρισαν καθόλου ή ακόμα μες στη μπίχλα? Καμιά Μαριτίνα, κοντοκινεζάκι, επέστρεψε? Την είχα πάρει από εκεί και την πήγα στο Ο στην Πειραιώς και μετά έφυγε, μπας και ξαναγύρισε? Καλό παιδί, τρελή και αυτή... ε ρε θύμησες!!!
 

Επισκέπτης
Mαριτινα κοντοκινεζακι δεν νομιζω να παιζει στο golg..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Την Charlotte λες που έκανε σόου στο baby o στην Πειραιώς πριν κανά χρόνο λες? Που είχε κάνει φωτό στο penthouse? Αυτή παντρεμένη ήταν με τον Αμερικάνο που έκαναν σόου μαζί, κολλητή αυτής της Μαριτίνας που λέω. Πρέπει να έλιωσε στην κοκό σανέλ μαζί με τον άλλο, δεν σταμάταγε να το τιμάει...Αν λέμε για την ίδια.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Την Charlotte λες που έκανε σόου στο baby o στην Πειραιώς πριν κανά χρόνο λες? Που είχε κάνει φωτό στο penthouse? Αυτή παντρεμένη ήταν με τον Αμερικάνο που έκαναν σόου μαζί, κολλητή αυτής της Μαριτίνας που λέω. Πρέπει να έλιωσε στην κοκό σανέλ μαζί με τον άλλο, δεν σταμάταγε να το τιμάει...Αν λέμε για την ίδια.

ναι,αυτη ειναι μαλλον που λες!απλα εγω την ειχα πετυχει στο gold πριν εναμιση χρονο περιπου!
 

Επισκέπτης
Πηγα στο gold εχθες και ηταν σκετη απογοητευση. Οι ιδιες και οι ιδιες 30φευγα πολυφερεμενες γκομενες. Mαρινα και Τζεσικα απο φραπεδιαρες αλλα ρε πουστη μου αυτες σε λιγο θα παρουν συνταξη απο το ΙΚΑ. Εκνευρισμενος την εκανα για Lido.
 

k2825

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0

Βρέθηκα και εγώ χθες το βράδυ στο Baby Gold για πρώτη φορά. Οι εντυπώσεις μου δεν ήταν ιδιαίτερα θετικές ... καμιά από τις κοπέλες δεν ήταν του τύπου μου (δεν εντόπισα καμία από τις mega-βυζαρούδες που είχαν αναφερθεί εδώ παλιότερα, ίσως είχαν ρεπό ή λόγω πολυκοσμίας ήταν κρυμμένες στις καβάτζες) ενώ το service και το μαγαζί συνολικά ήταν κάπου στο μέσο όρο όσων έχω δεί.

Μεταξύ άλλων μίλησα με μια πολύ συμπαθητική και πρόσχαρη μαυρούλα που φάνηκε να είναι πρόθυμη για "φραπε", χωρίς όμως να δώσω συνέχεια αφού πέραν της πολύ καλής συμπεριφοράς της δεν ήταν του γούστου μου. Σήμερα ή Αύριο θα κάνω μια βόλτα από το Lido και θα σας γράψω εντυπώσεις.

 

Επισκέπτης
κ2825, τι λογω πολυκοσμιας γραφεις ? Σχεδον κατι λιγοτερο απο τα μισα τραπεζια ηταν αδεια...Και απο οτι εκρινα 1/2 παρεες ηταν φορτω...ολοι οι αλλοι ηταν πελετες του 50αρικου (οταν βλεπεις την Μαρινα να πηγαινοερχεται σαν τρολει να βρει πελατη, υπαρχει μεγαλο οικονομικο προβλημα ..)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom