Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 284K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
-Μια ερωτηση προς 1) τους πρωταγωνιστες αυτου του thread οπως : vasos, mclein, panosmpos,cptn mac, liomas...
και 2) σε ολους τους φιλους των στριπτηζαδικων που "καλη τη πιστη" θελουν να απαντησουν.

-  Εν οψει 2007, μας καλυπτουν πλεον τα στριπτηζαδικα ως
   τροπος διασκεδασης ?

-  Ως ποτε πρεπει να βλεπω την Τριξυ να πηδαει την Χαρα ?

-  Ως ποτε θα βλεπω τους ιδιοκτητες των clubs να ανακυκλω
   νουν τις γυναικες μεταξυ τους χωρις να φερνουν φρεσκιες
   γυναικες ?

- Μηπως ηρθε η ωρα να ψαξουμε για παρεμφερεις τροπους
  διασκεδασης ? Και αν "ναι" τι προτεινετε ?

Ειμαι fan των στριπτηζαδικων και μια απλη απαντηση του στυλ "αμα δεν σου αρεσει, μην ξαναπας δεν ειναι αρκετη."

Ευχαριστω.
Και εγώ συμφωνώ αλλά το μόνο που μπορώ να ελπίσω είναι να διαβάζουν τα post μας οι ιδιοκτήτες, αν και έχω την υποψία οτι δεν τους νοιάζει η γνώμη μας γιατί τα μαγαζιά αυτά δεν εξαρτώνται τόσο από το κέρδος (ξέπλυμα κλπ). Θυμάμαι το Dolls να δουλεύει για καιρό σχεδόν άδειο ακόμα και τα Σαββατόβραδα και με χορό/ποτό 15?. Σίγουρα πάντως πρέπει να ξοδεύουμε τα ? μας με μέτρο και να μην δίνουμε με τη μία 50 ή 100 για 2λεπτο φραπέ-κοροϊδία.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Παντως για ενα δυο ποτα ( Καλυτερα μπουκαλι αν προκειται για παρεα ) ματι και δυο τρεις απλους χορους δεν ειναι κακη επιλογη για να περασεις καποιες ωρες. Ειδικα για αντροπαρεα ειναι μαλλον καλυτερα απο ενα club!  Αυτοι βεβαια που πανε συχνα προφανως βαριουνται τις ιδιες. Την λογική του φραπέ δεν την κατανοώ, αλλα περί ορέξεως....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ναι ρε  andreoug αλλα εμεις που παμε και συχνα θελουμε και κατι καινουριο, κατι προτωποριακο π.χ στους 2 χορους να γινετε και ενας τριτος χορος τσαμπα ( καλο αυτο εεεε!!!! ),επισης μια καλη ιδεα θα ηταν να λειτουργουν στριπ και τη ημερα κ.τ.λ. 
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Respect στους παλιους. Απλα λεω ότι είναι καλυτερα απο club. Σιγουρα παντως υπαρχει αγορα για απογευματινες ωρες, μετα το γραφείο. Αλλο που θα μπορουσαν να εχουν ειναι loyalty cards για εκπτωσεις στα ποτά. Διάολε και τα πλυντήρια αυτοκινήτων έχουν.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Φρέσκες ιδέες βλέπω... όντως μια έκπτωση στις κάρτες δε θα έβλαπτε, ούτε λειτουργία πιό νωρίς τις καθημερινές. Παλιά δεν υπήρχε πριβέ για να μας παίρνουν με τη μια 50?, γιατί να μην καταργηθεί;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
,επισης μια καλη ιδεα θα ηταν να λειτουργουν στριπ και την ημερα [/quote]

ναι!σαν το sirocco μια περιοδο ή το αλλο στην ευρυπιδου!εγω προτεινω πιο ρηξικελευτες προτασεις.....1) οταν μπαινουμε σε ενα μαγαζι να μετρανε τις παρουσιες μας με παρουσιολογο ο οποιος δεν θα κανει ζαβολιες και θα ενημερωνει τον υπολογιστη του με τα σωστα νουμερα..π.χ. ο vasos εκανε σημερα την 115 παρουσια του στο μαγαζι,αρα πρεπει να του δωσουμε ενα κινητρο.....οπως π.χ. μια νυχτα ολοκληρη η modesta στο τραπεζι του 2) οι κοπελες να μην στεκονται σαν μπαστακες σε καρεκλες και πολυθρονες,αλλα να γινεται ενα ντου πραγματικο απο μουνια(το εχω πει ξανα),με τρελλα αρωματα και φωσφοριζε τανγκα και να μας χαιδευουν τα αρχιδια ή να μας ακουμπανε και καλα κατα λαθος τη πουτσα κοιτωντας μας με πονηρο καυλιαρικο βλεμμα!Δυστυχως παιδια δεν εχω εγω το management των μαγαζιων αυτων γιατι αν το ειχα τωρα θα ειχαν εκτιναχθει τα στριπτηζοδανεια στα υψη!!!!!!
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Και να είχαν κάτι σαν μενού. Σήμερα έχουμε την α, β, γ, δ κοπέλα. Και όχι να περιμένουμε καθημερινές να δούμε όλο το πρόγραμμα, να ψάχνουμε στο σκοτάδι ή να στραβολαιμιάζουμε να δούμε ποιές κοπέλες δουλεύουν σήμερα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και να είχαν κάτι σαν μενού. Σήμερα έχουμε την α, β, γ, δ κοπέλα. Και όχι να περιμένουμε καθημερινές να δούμε όλο το πρόγραμμα, να ψάχνουμε στο σκοτάδι ή να στραβολαιμιάζουμε να δούμε ποιές κοπέλες δουλεύουν σήμερα.


ΜΠΡΑΒΟ,χιλια μπραβο αγορι μου!!!!!!!!!!!!!εσυ εισαι και κανενας αλλος!ΜΕΝΟΥ!μενου,μενου,μενου,μενου,μενου,μενου,μενου,μενου,θελουμε μενου,μενου,μενουυυυυυυυυυυυ..........!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Και να είχαν κάτι σαν μενού. Σήμερα έχουμε την α, β, γ, δ κοπέλα. Και όχι να περιμένουμε καθημερινές να δούμε όλο το πρόγραμμα, να ψάχνουμε στο σκοτάδι ή να στραβολαιμιάζουμε να δούμε ποιές κοπέλες δουλεύουν σήμερα.

Αυτό μπορεί με κάποιον τρόπο να γίνει όπως και παλαιότερα όπου στην αρχή και καλά του προγράμματος, ανεβαίνανε χορεύοντας "όλα τα μωρά στην πίστα", και είχαμε μία πλήρη εικόνα της εκάστοτε βάρδιας. Ούτε να ψάχνουμε στα σκοτάδια, ούτε να κάνουμε εικασίες. Δεν έχουμε και μάτια γάτας! Μπορεί λοιπόν καθε μισή ή μία ώρα, να δίνει ο dj το σχετικό προσκλητήριο και να συγκεντρώνονται όλες στην πίστα ανεξάρτητα από το πού βρίσκονται εκείνη τη στιγμή. Επίσης θα μπορούσε να γίνεται ανά μία ώρα ή στο ξεκίνημα του προγράμματος μία προγραμματισμένη και ταυτόχρονη περφορά όλων των γυναικών σε όσο περισσότερους πελάτες γίνεται και να προσφέρουν μία γρήγορη γεύση χορού, χωρίς να βγάζουν ρούχα, κάτι σαν τρέιλερ χορού. Φυσικά χωρίς απαίτηση αντιτίμου εφόσον θα πρόκειται για απλό "δειγματισμό".  
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αυτό μπορεί με κάποιον τρόπο να γίνει όπως και παλαιότερα όπου στην αρχή και καλά του προγράμματος, ανεβαίνανε χορεύοντας "όλα τα μωρά στην πίστα", και είχαμε μία πλήρη εικόνα της εκάστοτε βάρδιας. Ούτε να ψάχνουμε στα σκοτάδια, ούτε να κάνουμε εικασίες. Δεν έχουμε και μάτια γάτας! Μπορεί λοιπόν καθε μισή ή μία ώρα, να δίνει ο dj το σχετικό προσκλητήριο και να συγκεντρώνονται όλες στην πίστα ανεξάρτητα από το πού βρίσκονται εκείνη τη στιγμή. Επίσης θα μπορούσε να γίνεται ανά μία ώρα ή στο ξεκίνημα του προγράμματος μία προγραμματισμένη και ταυτόχρονη περφορά όλων των γυναικών σε όσο περισσότερους πελάτες γίνεται και να προσφέρουν μία γρήγορη γεύση χορού, χωρίς να βγάζουν ρούχα, κάτι σαν τρέιλερ χορού. Φυσικά χωρίς απαίτηση αντιτίμου εφόσον θα πρόκειται για απλό "δειγματισμό".  

καλα,ρε παιδια που ησασταν αστερια μου τοσο καιρο?πραγματικα εχω συγκινηθει με τις φανταστικες αποψεις περι του θεματος!μπραβο,με κανατε και συγκινηθηκα!
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
καλα,ρε παιδια που ησασταν αστερια μου τοσο καιρο?πραγματικα εχω συγκινηθει με τις φανταστικες αποψεις περι του θεματος!μπραβο,με κανατε και συγκινηθηκα!

φίλε baso , αυτά κάποτε γινόντουσαν όταν οι μέτρ ήταν ωραίοι, άνθρώπινοι και κοντά στον πελάτη ! Το πρώτο σκηνικό της συγκέντρωσης στην πίστα το είχα πετύχει στο Τutti - fruti του Ηρακλείου το 1999, ενώ τους δειγματισμούς χορού στο παλαιό (και κλειστό πλέον) Βaby's της Νέας Μάκρης όπου γινόντουσαν όπως ακριβώς τους περιγράφω, και στο Dolls/Βάρης-Κορωπίου. Εκεί έπρεπε να δώσεις κάποιο μπουρμπουάρ μικρότερης αξίας από χορό.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Στο Sirocco της Συγγρού που μου θυμίσατε τώρα με το ντου, βάζαμε χιλιάρικα και πεντακοσάρικα στα φωσφοριζέ τάνγκα που λέει ο Βάσος. Το δωρεάν φυσικά καλύτερο αλλά χλωμό το βλέπω με τους γδάρτες που θα χρεώνουν και το μάτι σε λίγο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στο Sirocco της Συγγρού που μου θυμίσατε τώρα με το ντου, βάζαμε χιλιάρικα και πεντακοσάρικα στα φωσφοριζέ τάνγκα που λέει ο Βάσος. Το δωρεάν φυσικά καλύτερο αλλά χλωμό το βλέπω με τους γδάρτες που θα χρεώνουν και το μάτι σε λίγο.
εμεις πρεπει να εχουμε συναντηθει πολλες φορες εκει μεσα και γενικοτερα σε ολα τα μαγαζια του στριπτηζ στην αθηνα!!!!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Δεν αποκλείεται.... όμως στο μέλλον πρέπει να το προγραμματίσουμε! Αλήθεια τον Κώστα τον ήξερες; Τι απέγινε;
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Χαχα άλλος θαμώνας... ο γέρος ήταν ο Γιώργος. Ο Κώστας ήταν ο μελαχρινός με τη μαλλούρα, 40άρης.
 

Επισκέπτης
Εννοειτε τον Κωστα τον σερβιτορο του Sirocco ?
Αν ναι, και τι δεν μου θυμισατε τωρα....!!!

Αυτος μου ελεγε " αστην αυτη και παρε αυτη" και με εστελνε επανω πισω απο τις κουρτινες και γινοταν ο χαμος. Xωρις πιεση χρονου, με διακριτικοτητα, και με τεραστια ανεση χωρου.Μεχρι και ρολλα χαρτιου ειχε για να καθαριζομαστε.
Μετα απο χρονια τον πετυχα σερβιτορο στο Lolita αλλα χαθηκε και απο εκει. Ναναι καλα ο ανθρωπος οπου και ναναι.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Ναι τον "μαιτρ" του Sirocco πιό σωστά, πάντα περιποιητικός και χαμογελαστός... στο Lolita δεν τον πέτυχα... αλλά στο Sirocco είχαμε περάσει πολλά ωραία βράδια... Καλά να είναι κι από μένα!
 

16aris

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
98
Κριτικές
15
Like
15
Πόντοι
10
Ναι ρε  andreoug αλλα εμεις που παμε και συχνα θελουμε και κατι καινουριο, κατι προτωποριακο π.χ στους 2 χορους να γινετε και ενας τριτος χορος τσαμπα ( καλο αυτο εεεε!!!! ),επισης μια καλη ιδεα θα ηταν να λειτουργουν στριπ και τη ημερα κ.τ.λ. 

μεγαλη κουβεντα ειπες φιλε.......μετα την δουλεια ενα ποτακι και λιγο ματακι για ξεκουραση μετα το laptop.....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
οχι μονο θα εχουμε συναντηθει αλλα θα εχουμε καθησει πλατη με πλατη :grin: :grin:, θα εχει τελειωσει με μια γκομενα χορο ο vasos,μετα θα τη παιρνει ο ropaloforos,μετα ο cptn_mac,μετα o Yπουργός και παει λεγοντας :grin: :grin:.
Σιγουρα καποια νυχτα πρεπει να βρεθουμε.Αυτη η δυνατοτητα ( μια δυνατοτητα που ισως δεν μας θα δινονταν ποτε στο μελλον ) που μας εδωσε αυτο το site να τα πουμε πισω απο ενα πληκτρολογιο πρεπει να την εκμεταλλευθουμε.Εγω τουλαχιστον απο την μερια μου θα στειλω σε επιλεγμενα μελη προσωπικο μηνυμα μεσω του site με τον τιτλο "Meeting at Syngroy " με το email μου και απο εκει και περα επικοινωνουμε για τα περαιτερω.Μια ιδεα ειναι παιδες.Στο παλιο forum ειχα δει οτι ειχε γινει μια αποπειρα για συναντηση μελων του site για μπουρδελοτσαρκα στη Φυλης η οποια δεν πηγε και τοσο ασχημα.Αλλα δεν ειναι εκει το θεμα και με ενα ατομο μονο να βρεθω θα ειναι πολυ καλα.Βεβαιως υπαρχουν και οι αναλογοι ενδοιασμοι και δισταγμοι ....... για φαντασου να βρεθουμε και να δεις τον προισταμενο απο τη δουλεια σου,το γειτονα, το θειο σου, τον πατερα σου κ.τ.λ :grin: :grin: :grin:.Γουσταρω παντως πολυ !!!!!!Για να δουμε ......... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom