Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Βασο με το φτωχο μυαλο μου και τη μικρη εμπειρια μου εχω δει οτι για να επιβιωσουν οι στριπερ, πολλες κανουν βιζιτες.
Απλα εμεις λογω μουνοδουλιασης τις εχουμε θεοποιησει!
Τι νομιζεις οτι δεν υπαρχει κυκλωμα που παιρνει βιζιτες απο στριπερ?
Απλα ο κυκλος ειναι πιο κλειστος απο οτι στα ct!
Τεσπα μπορει να ειμαι υπερβολικος η να κανω λαθος
Λοιποοοοοοοόν........
Τακτικές επαγγελματία στριπερ....
Φάση Ι
Κεντράρω πελάτη....
Εχει φράγκα να σμπρώξει και φαίνεται....
Αρχίζω ποτά..... μπουρου μπουρου..... Κάνα πριβέ του βγάζω τα μάτια όξω......
Ο καβλοτσούτσουνος καψουρεύεται και ζητάει έξοδο.....
Τον έχω συνέχεια στο περίμενε..... Εχω περίοδο, δεν μπορώ σήμερα έχω δουλειές, ήρθε η μάνα μου από ρωσσία, κοιμάμαι, τρέχω για τα χαρτιά μου, έχω πάει για εξετάσεις είμαι κουρασμένη απ το κωλοτρίψιμο κλπ κλπ....
Ο καβλοτσούτσουνος έρχεται στάνταρ συνέχεια.....
Δεν τον παίρνω ποτέ τηλ. Κάποια στιγμή αραιώνει τις επισκέψεις (τον έχω γδύσει, ή βρήκε άλλη να του τα τρώει).
Φάση ΙΙ
Τον παίρνω τηλέφωνο.. που χάθηκες μωρό μου, μου λείπεις γιατί με ξέχασες....
Ο καβλοτσούτσουνος τσιμπά ξανά και ξαναπηγαίνει. Λέει στον εαυτό του δεν ξαναπάω εάν δε γαμήσω κλπ κλπ....
Εγώ γνωρίζω ότι τα περιθώρια στενεύουν......
Βγαίνουμε όξω 2-3 φορές, GFE και ο τσούτσουνος είναι έτοιμος..........
Δεν είμαι έτοιμη ακόμα, θέλω να σε γνωρίσω κι άλλο, να δεθούμε.....
Ο καβλοτσούτσουνος αρχίζει και κολλάει. Δώρα κινητά, εστιατόρια, γυαλιά ηλίου, δαχτυλίδια, εσώρουχα, παπούτσια.....
Ολα καλά αλλά πρέπει και να γαμηθώ γιατί έχει γίνει πολύ φορτικός...
Φάση ΙΙΙ
Σκέφτομαι να γαμηθώ, ή όχι;
Είναι ωραίος, έχει λεφτά έχει κολλήσει.......
Γαμιέμαι και του πέρνω κάθε μέρα ότι έχει και δεν έχει...
Δεν γαμιέμαι και του λέω "Δε μπα να γαμηθείς που νομίζεις ότι με τα φράγκα σου θα με γαμήσεις;"

Νεεεεεεεεεεεεεεεξτ πλίζ..........

Σύνολον αποκομιδής κατά μέσο όρο από έναν μαλάκα.. Από 3 έως 10 χιλιάδες Ευρώ....
ΠΑ Μαλ..... ΠΑ μαλ......
 

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
αυτα που ειπε ο 1personanongrata παραπανω ειναι ολη η αληθεια εγω θα πω και ενα παραπανω οι περισσοτερες απο αυτες τισ κοπελες το 90% δεν αξιζουν οταν τις δεις εξω απο το μαγαζι ειναι τελειως διαφορετικες απο εμφανιση απο τι μεσα στο μαγαζι
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Λοιποοοοοοοόν........
Τακτικές επαγγελματία στριπερ....
Φάση Ι
Κεντράρω πελάτη....
Εχει φράγκα να σμπρώξει και φαίνεται....
Αρχίζω ποτά..... μπουρου μπουρου..... Κάνα πριβέ του βγάζω τα μάτια όξω......
Ο καβλοτσούτσουνος καψουρεύεται και ζητάει έξοδο.....
Τον έχω συνέχεια στο περίμενε..... Εχω περίοδο, δεν μπορώ σήμερα έχω δουλειές, ήρθε η μάνα μου από ρωσσία, κοιμάμαι, τρέχω για τα χαρτιά μου, έχω πάει για εξετάσεις είμαι κουρασμένη απ το κωλοτρίψιμο κλπ κλπ....
Ο καβλοτσούτσουνος έρχεται στάνταρ συνέχεια.....
Δεν τον παίρνω ποτέ τηλ. Κάποια στιγμή αραιώνει τις επισκέψεις (τον έχω γδύσει, ή βρήκε άλλη να του τα τρώει).
Φάση ΙΙ
Τον παίρνω τηλέφωνο.. που χάθηκες μωρό μου, μου λείπεις γιατί με ξέχασες....
Ο καβλοτσούτσουνος τσιμπά ξανά και ξαναπηγαίνει. Λέει στον εαυτό του δεν ξαναπάω εάν δε γαμήσω κλπ κλπ....
Εγώ γνωρίζω ότι τα περιθώρια στενεύουν......
Βγαίνουμε όξω 2-3 φορές, GFE και ο τσούτσουνος είναι έτοιμος..........
Δεν είμαι έτοιμη ακόμα, θέλω να σε γνωρίσω κι άλλο, να δεθούμε.....
Ο καβλοτσούτσουνος αρχίζει και κολλάει. Δώρα κινητά, εστιατόρια, γυαλιά ηλίου, δαχτυλίδια, εσώρουχα, παπούτσια.....
Ολα καλά αλλά πρέπει και να γαμηθώ γιατί έχει γίνει πολύ φορτικός...
Φάση ΙΙΙ
Σκέφτομαι να γαμηθώ, ή όχι;
Είναι ωραίος, έχει λεφτά έχει κολλήσει.......
Γαμιέμαι και του πέρνω κάθε μέρα ότι έχει και δεν έχει...
Δεν γαμιέμαι και του λέω "Δε μπα να γαμηθείς που νομίζεις ότι με τα φράγκα σου θα με γαμήσεις;"

Νεεεεεεεεεεεεεεεξτ πλίζ..........

Σύνολον αποκομιδής κατά μέσο όρο από έναν μαλάκα.. Από 3 έως 10 χιλιάδες Ευρώ....
ΠΑ Μαλ..... ΠΑ μαλ......

κατά 80% έτσι είναι, αλλά μην ξεχνάμε οτι υπάρχει και το 20%.
Είναι αυτό που λέμε: και αν σου κάτσει??
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
κατά 80% έτσι είναι, αλλά μην ξεχνάμε οτι υπάρχει και το 20%.
Είναι αυτό που λέμε: και αν σου κάτσει??
εμένα πάντως μου έκατσε.... Αλλά πρέπει να συντρέχουν πολλοί άλλοι λόγοι που δεν θα τους αναλύσω τώρα...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
αυτα που ειπε ο 1personanongrata παραπανω ειναι ολη η αληθεια εγω θα πω και ενα παραπανω οι περισσοτερες απο αυτες τισ κοπελες το 90% δεν αξιζουν οταν τις δεις εξω απο το μαγαζι ειναι τελειως διαφορετικες απο εμφανιση απο τι μεσα στο μαγαζι
Οτι αξίζει στα μαγαζιά αυτά είναι περίπου 1-2 κοπέλες στις 10.... Οι άλλες, ή είναι ο μέσος όρος, ή στο δρόμο ίσα που θα τις πρόσεχες........
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
εμένα πάντως μου έκατσε.... Αλλά πρέπει να συντρέχουν πολλοί άλλοι λόγοι που δεν θα τους αναλύσω τώρα...

τσαμπέ ή τις έδωσες χρήματα για το ότι δεν πήγε δουλεία και έχασε το μεροκάματο??
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Λοιποοοοοοοόν........
Τακτικές επαγγελματία στριπερ....
Φάση Ι
Κεντράρω πελάτη....
Εχει φράγκα να σμπρώξει και φαίνεται....
Αρχίζω ποτά..... μπουρου μπουρου..... Κάνα πριβέ του βγάζω τα μάτια όξω......
Ο καβλοτσούτσουνος καψουρεύεται και ζητάει έξοδο.....
Τον έχω συνέχεια στο περίμενε..... Εχω περίοδο, δεν μπορώ σήμερα έχω δουλειές, ήρθε η μάνα μου από ρωσσία, κοιμάμαι, τρέχω για τα χαρτιά μου, έχω πάει για εξετάσεις είμαι κουρασμένη απ το κωλοτρίψιμο κλπ κλπ....
Ο καβλοτσούτσουνος έρχεται στάνταρ συνέχεια.....
Δεν τον παίρνω ποτέ τηλ. Κάποια στιγμή αραιώνει τις επισκέψεις (τον έχω γδύσει, ή βρήκε άλλη να του τα τρώει).
Φάση ΙΙ
Τον παίρνω τηλέφωνο.. που χάθηκες μωρό μου, μου λείπεις γιατί με ξέχασες....
Ο καβλοτσούτσουνος τσιμπά ξανά και ξαναπηγαίνει. Λέει στον εαυτό του δεν ξαναπάω εάν δε γαμήσω κλπ κλπ....
Εγώ γνωρίζω ότι τα περιθώρια στενεύουν......
Βγαίνουμε όξω 2-3 φορές, GFE και ο τσούτσουνος είναι έτοιμος..........
Δεν είμαι έτοιμη ακόμα, θέλω να σε γνωρίσω κι άλλο, να δεθούμε.....
Ο καβλοτσούτσουνος αρχίζει και κολλάει. Δώρα κινητά, εστιατόρια, γυαλιά ηλίου, δαχτυλίδια, εσώρουχα, παπούτσια.....
Ολα καλά αλλά πρέπει και να γαμηθώ γιατί έχει γίνει πολύ φορτικός...
Φάση ΙΙΙ
Σκέφτομαι να γαμηθώ, ή όχι;
Είναι ωραίος, έχει λεφτά έχει κολλήσει.......
Γαμιέμαι και του πέρνω κάθε μέρα ότι έχει και δεν έχει...
Δεν γαμιέμαι και του λέω "Δε μπα να γαμηθείς που νομίζεις ότι με τα φράγκα σου θα με γαμήσεις;"

Νεεεεεεεεεεεεεεεξτ πλίζ..........

Σύνολον αποκομιδής κατά μέσο όρο από έναν μαλάκα.. Από 3 έως 10 χιλιάδες Ευρώ....
ΠΑ Μαλ..... ΠΑ μαλ......

Με ενα προχειρο υπολογισμο υπαρχουν καμμια 500αρια στριπερ.
Αρα το ζητουμενο ειναι 500 καβλοτσουτσουνοι, που και αυτοι συμφωνα με τα παραπανω θα ματωσουν 1,2,3 αντε 6 μηνες.
ΧΛΩΜΟ
Αρα και κατι αλλο πρεπει να γινεται, δεδομενης και της σφιχτης καταστασης στα στριπ και του γεγονοτος οτι πολλες την βγαζουν ακομα και Σαββατο βραδυ στους καναπεδες!
Anyway, οσο υπαρχουν αγαπουληδες, θα πιστευουν οτι ειναι οι μοναδικοι προνομιουχοι που πηραν το τηλ η βγηκαν για καφε με μια στριπερ.
Και οι μαγκες θα πηδανε εναλλαξ, εναντι βεβαια του χρηματικου τιμηματος καθε κυριας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
τσαμπέ ή τις έδωσες χρήματα για το ότι δεν πήγε δουλεία και έχασε το μεροκάματο??
εμένα φίλε μου έκατσε όχι απλά γαμήσι.....
Τζάμπα εκεί μέσα δεν γίνεται τίποτα... Απλά το ότι με έψαξε γκόμενα από κει μέσα για να την γαμήσω και μάλιστα μόνο με 2 επισκέψεις και ελάχιστο κόστος (πουτά χουρό) με είχε κάνει στην αρχή ιδιαιτέρως καχύποπτο. Μάλιστα στην αρχή ήμουνα και επιθετικός/αρνητικός. Πάντως θεωρώ ότι τέτοια φάση ΔΕΝ πρόκειται να μου ξανακάτσει (και ειδικά με τοπ γκόμενα μαγαζιού) ακόμα και αν κάνω βουντού.....
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Οτι αξίζει στα μαγαζιά αυτά είναι περίπου 1-2 κοπέλες στις 10.... Οι άλλες, ή είναι ο μέσος όρος, ή στο δρόμο ίσα που θα τις πρόσεχες........

Παντως εγω που εχω δει αρκετες μερα και απο μια μικρη επισης εμπειρια στα ct, σου βεβαιωνω οτι καποιες ειναι κλασεις ανωτερες(σε εμφανιση τουλαχιστον) απο πολλα ct!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Με ενα προχειρο υπολογισμο υπαρχουν καμμια 500αρια στριπερ.
Αρα το ζητουμενο ειναι 500 καβλοτσουτσουνοι, που και αυτοι συμφωνα με τα παραπανω θα ματωσουν 1,2,3 αντε 6 μηνες.
ΧΛΩΜΟ
Αρα και κατι αλλο πρεπει να γινεται, δεδομενης και της σφιχτης καταστασης στα στριπ και του γεγονοτος οτι πολλες την βγαζουν ακομα και Σαββατο βραδυ στους καναπεδες!
Anyway, οσο υπαρχουν αγαπουληδες, θα πιστευουν οτι ειναι οι μοναδικοι προνομιουχοι που πηραν το τηλ η βγηκαν για καφε με μια στριπερ.
Και οι μαγκες θα πηδανε εναλλαξ, εναντι βεβαια του χρηματικου τιμηματος καθε κυριας.
Ρε φιλακράκο, είχα σπίτι μου για πολλούς μήνες στριπερ που δούλευε 8 χρόνια...... Εχω γνωρίσει καμμιά 50αριά από παλιές και νέες και ξέρω τι παίζει αφού από ένα σημείο και μετά μου τα λέγανε κιόλας.... Λες να ξέρεις εσύ καλύτερα;
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
εμένα φίλε μου έκατσε όχι απλά γαμήσι.....
Τζάμπα εκεί μέσα δεν γίνεται τίποτα... Απλά το ότι με έψαξε γκόμενα από κει μέσα για να την γαμήσω και μάλιστα μόνο με 2 επισκέψεις και ελάχιστο κόστος (πουτά χουρό) με είχε κάνει στην αρχή ιδιαιτέρως καχύποπτο. Μάλιστα στην αρχή ήμουνα και επιθετικός/αρνητικός. Πάντως θεωρώ ότι τέτοια φάση ΔΕΝ πρόκειται να μου ξανακάτσει (και ειδικά με τοπ γκόμενα μαγαζιού) ακόμα και αν κάνω βουντού.....

Τωρα αν σε ρωτησω ποια, θα μου πεις να βρεξω κωλο κτλ...
Να σου κανω μια ερωτηση(χωρις να θελω να σε θιξω)νομιζεις οτι μονο με εσενα εχει κανει κατι τετοιο?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Παντως εγω που εχω δει αρκετες μερα και απο μια μικρη επισης εμπειρια στα ct, σου βεβαιωνω οτι καποιες ειναι κλασεις ανωτερες(σε εμφανιση τουλαχιστον) απο πολλα ct!
ΤΟ μέτρο σύγκρισης του καθενός είναι προσωπική υπόθεση. Εγώ για γκόμενα που δεν είναι πολύ κοντά σε μοντέλο επιπέδου συγχωρεμένης Τζέσικα ΒG δε θα έδινα ούτε 100 ευρώ.... Οι παλιοί ξέρουν τι εννοώ. Κάνε μια βόλτα, (όχι σε ένα δυό) αλλά σε όλα τα στριπ της Αθήνας και θα δεις ότι η πλειοψηφία είναι ΓΤΠ.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Τωρα αν σε ρωτησω ποια, θα μου πεις να βρεξω κωλο κτλ...
Να σου κανω μια ερωτηση(χωρις να θελω να σε θιξω)νομιζεις οτι μονο με εσενα εχει κανει κατι τετοιο?
Λες μετά από 2 χρόνια που ήξερα τα πάντα για τη ζωή της να μην είχα μάθει;
Οσο για την περιέργειά σου, δε θα μάθεις που να χτυπάς κώλο κάτω ;) :) :) :) :)
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Λες μετά από 2 χρόνια που ήξερα τα πάντα για τη ζωή της να μην είχα μάθει;
Οσο για την περιέργειά σου, δε θα μάθεις που να χτυπάς κώλο κάτω ;) :) :) :) :)

I rest my case!!!
Σε ενα thread που σφιζει απο εγωισμο και ατομικισμο δεν εχω θεση.
Εγω αν ημουν στη θεση που υποστηριζεις οτι εισαι θα ελεγα, οποιος θελει info για συγκεκριμενες (απο τις 50 που ισχυριζεσαι οτι ξερεις) να του δωσω!
Αλλα παλι τι να ξερω εγω ενας αβγαλτος υδραυλικος που η εμπειρια μου στο κατυχητικο, ειναι μεγαλυτερη απο αυτη στα στριπ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
I rest my case!!!
Σε ενα thread που σφιζει απο εγωισμο και ατομικισμο δεν εχω θεση.
Εγω αν ημουν στη θεση που υποστηριζεις οτι εισαι θα ελεγα, οποιος θελει info για συγκεκριμενες (απο τις 50 που ισχυριζεσαι οτι ξερεις) να του δωσω!
Αλλα παλι τι να ξερω εγω ενας αβγαλτος υδραυλικος που η εμπειρια μου στο κατυχητικο, ειναι μεγαλυτερη απο αυτη στα στριπ?
Δλδ τώρα τι θες να μας πεις; Οτι πρέπει ν αρχίσω να σας λέω τι και πως δημοσίως;
Τι είναι εδώ φιλανθρωπικό ίδρυμα; Οποιοι ήθελαν πληροφορίες και μπορούσα να βοηθήσω το έκανα μέσω πμ... Από κει και πέρα ο καθένας είναι για την πάρτη του και το πορτοφόλι του.
Εάν τώρα εσύ ως υδραυλικός θέλεις να μπεις μέσα σε 5 λεπτά και να αλλάξεις όλες τις σωληνώσεις, ε τότε πάω πάσο..... Αυτά δεν μαθαίνονται ούτε από ιντερνετ ούτε από πμ ούτε από σουπα μουπες... Οτι έμαθα το έμαθα σε βάθος χρόνου από τις προσωπικές μου εμπειρίες οι οποίες λόγω θέσης είναι ουκ ολίγες..... Από κει και πέρα τι ζόρι τραβάς εσύ δεν καταλαβαίνω......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Και κάτι ακόμα....
Φίλοι και συγγενείς έχουν φάει καλά εξαιτίας της δικής μου εμπειρίας.....
Υπό άλλες συνθήκες θα τους είχαν γδύσει κανονικά. Αλλά πάντα η γνωριμία παίζει ρόλο και δημιουργεί εμπιστοσύνη...
Είναι άλλο να σε γνωρίσει ως πελάτη, και άλλο ως φίλο του γκόμενου της φίλης της....
Κατάλαβες ή και αυτό σου φαίνεται ατομικισμός;;;;;;
 

Επισκέπτης
Πλάκα μας κάνετε? Θεωρείται κλειστός κύκλος ο Τουριστόκυκλος?
Ρε συ τζωρτζιο...θεωρειται μηπως ο στριποκυκλος κλειστος ??? :) :) :)

**Ορθανοιχτα ειναι ρε paracelsus...ανοιξε τα ματια σου πριν την πορτα κ προχωρα...θα τον βρεις το δρομο σου!!!
Εχεις 2 περιπτωσεις:
ι)Αν εχεις λεφτα,οι "μαλακιες" θα σε βαρυνουν λιγο...κ μονο εγκεφαλικα...
ιι)Αν δεν εχεις λεφτα,οι "μαλακιες" θα σε βουλιαξουν...αν οχι στην 1η φορα...τοτε στη 2η πας απατος...(χρηματικα + εγκεφαλικα = τεζα)!

Τελος στο ειχα πει κ παλιοτερα...(σε πμ νομιζω)...
Υπαρχουν αρκετες εως πολλες γκομενες που γαμιουνται με λεφτα...(ειτε με πολλα,ειτε με λιγα)!
ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΕΣΤΩ ΜΕ 1 ΤΥΠΑ ΤΣΑΜΠΑ...
Ειναι δικο σου θεμα αν θα εισαι ή αν θα προσπαθησεις να εισαι αυτος ο ενας...κ δεν υπαρχουν συνταγες επιτυχιας...
Ειναι ευκολοτερος ο δρομος τou pay per fuck...αλλα πρεπει να μην κολλας στα λογια,να εισαι σβελτος...(στο μυαλο) κ απο τσεπη...να εχεις 2 για παν ενδεχομενο!!!!
 

Επισκέπτης
Δεν έχω ιδέα. Αλλά και να ήταν, κλειστός δεν σημαίνει κλειδωμένος!
εγω παντως απ'τα λιγα που ξερω...δεν μου φαινεται ουτε για κλειστος...ουτε για κλειδωμενος...ουτε τπτ...
οποιος εχει χρονο κ χρημα περναει καλα στο κυνηγι του πιπινακιου ή της milf-αρας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom