Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εσύ τι προτιμάς, να έχεις ένα βαρέλι σκατά μόνος σου, ή να είσαι όλος μέσα σε ένα βαρέλι με μέλι όπου μερικοί που και που βουτάνε το δάκτυλό τους; :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Καλυτερα να τρως μελι με παρεα παρα σκατα και μονος σου!
Οπως και καλυτερα μετοχος σε μια ανθιζουσα επιχειρηση παρα διευθυντης σε μια φθινουσα!

Αυτα να τα ακουν μερικοι που υποστηριζουν οτι καλυτερα να παντρευτεις μια σαβουρα και να εχεις ησυχο το κεφαλι σου οτι δεν θα φας κερατο (κουνια που σε κουναγε)....
 

Επισκέπτης
ο καθεις κρινεται εκ του αποτελεσματος κ οχι απο την θεωρια  ;)
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ρε μάγκα....
Φαίνεσαι καλό παιδί... Αλλά γιατί τέτοια ζόρια;

Peace bro.Προτεινω να μας καπνισουν την πιπα της ειρηνης με μπουρι σε ευγενες ιδρυμα.
Απλα εβαλα μερικες νεες σκεψεις και γραφτηκαν 5 νεες σελιδες σε ενα thread που ειχε βαλτωσει.
Δεν αμφισβητω τα λεγομενα σου, απλα εχουμε θεοποιησει τις στριπερ.
Δεν μου αρεσει να μιλαω για τον εαυτο μου, αλλα ενας γνωστος, κατω του μετριου ομολογουμενως(ευτυχως δεν μπαινει στο σαιτ να διαβασει τα σχολια μου)αλλα μαγκας εχει μαθει Ρωσσικα, πουλαει αγαπες και εχει νταραβεριστει με πολλες!
Τι θελω να πω με αυτο?
Θα ηταν πολυ χρησιμο αν βοηθουσε ο ενας τον αλλο για αυτες που γνωριζει.
π.χ. αν ξερω οτι η χ στριπερ κανει βιζιτες ασυστολα με 500 Ε(τυχαιο παραδειγμα), γιατι να μου το παιξει περιπτωση εμενα η να με χρεωσει 1000 Ε;
 

Επισκέπτης
π.χ. αν ξερω οτι η χ στριπερ κανει βιζιτες ασυστολα με 500 Ε(τυχαιο παραδειγμα), γιατι να μου το παιξει περιπτωση εμενα η να με χρεωσει 1000 Ε;
πες μου εσυ,ειτε εδω ειτε σε πμ...ποια/ες ειναι η/οι "Χ" στριπερ που κανει/ουν βιζιτες...κ θα σου πω εγω τιμες...
το νοημα ειναι να βρεις ποιες κανουν βιζιτες...αλλιως τι ψαχνεις,την τιμη ? αυτη κανονιζεται ευκολοτερα απ'οτι το παρουσιαζεις...
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
πες μου εσυ,ειτε εδω ειτε σε πμ...ποια/ες ειναι η/οι "Χ" στριπερ που κανει/ουν βιζιτες...κ θα σου πω εγω τιμες...
το νοημα ειναι να βρεις ποιες κανουν βιζιτες...αλλιως τι ψαχνεις,την τιμη ? αυτη κανονιζεται ευκολοτερα απ'οτι το παρουσιαζεις...

Αφου μου τα εχεις πει σε pm εσυ! Δεν ειναι κατι προσωπικο. Δεν θελω εγω τωρα info. Αλλα καλο θα ηταν να υπαρχει κατι σαν database.Καπως ετσι την εχω δει την φαση
 

Επισκέπτης
ειδατε ο μαγκας ο παρασελους...να του πουν οι αλλοι ποιες κανουν βιζιτες...δεν μιλαει για τον εαυτο του κ λοιπα...ωραια μονο εσυ εισαι εξυπνος μαγκα
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
ειδατε ο μαγκας ο παρασελους...να του πουν οι αλλοι ποιες κανουν βιζιτες...δεν μιλαει για τον εαυτο του κ λοιπα...ωραια μονο εσυ εισαι εξυπνος μαγκα

Γιατι με ρωτησες για καποια που ηξερα και δεν σου ειπα???
Αν διαβασες καλα μαγκα ο Mac προσφερθηκε να μου δωσει info και του ειπα οτι αυτη τη στιγμη δεν θελω
Δεν μποςρω να καταλαβω γιατι ολοι σε αυτο το thread τα παιρνουν ολα προσωπικα!!!
Και ειρωνειες δεν γουσταρω "μαγκα"!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Να μην χαλασω την ωραία ατμόσφαιρα. Απλώς μια προειδοποιηση. ΜΑΚΡΙΑ από Κλεοπάτρα. Μια μελαχροινή με σγουρό μαλλί που φοράει συνήθως ένα κολλητό ελαστικό παντελόνι που μοιάζει με τζίν. Πεταμένα λεφτά και οι υποσχέσεις παραμένουν υποσχέσεις.
 

Επισκέπτης
Να μην χαλασω την ωραία ατμόσφαιρα. Απλώς μια προειδοποιηση. ΜΑΚΡΙΑ από Κλεοπάτρα. Μια μελαχροινή με σγουρό μαλλί που φοράει συνήθως ένα κολλητό ελαστικό παντελόνι που μοιάζει με τζίν. Πεταμένα λεφτά και οι υποσχέσεις παραμένουν υποσχέσεις.


να σου πω σου υποσχεθηκε πουτσα με 50αρακι?γιατι εμενα πριν πολυυυυυυ καιρο ετσι μου ειχε πει αλλα δεν τα εδωσα τελικα γιατι πιστευα οτι ειναι μουφα...
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
να σου πω σου υποσχεθηκε πουτσα με 50αρακι?γιατι εμενα πριν πολυυυυυυ καιρο ετσι μου ειχε πει αλλα δεν τα εδωσα τελικα γιατι πιστευα οτι ειναι μουφα...

Όχι, δεν πήγε τόσο μακριά. Άλλωστε αν έλεγε κάτι τέτοιο τότε σίγουρα δεν θα πήγενα. Για τα βασικά μιλήσαμε. Βεβαίος βεβαίος της είπα μετά την απάτη, σαν κύριος, οτι θα μάθουν γύρω στις 40000 άτομα οτι άλλα λέει και άλλα κάνει. Αν και σκοτεινό το μαγαζί διέκρινα οτι στραβοκατάπιε. 
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Να μην χαλασω την ωραία ατμόσφαιρα. Απλώς μια προειδοποιηση. ΜΑΚΡΙΑ από Κλεοπάτρα. Μια μελαχροινή με σγουρό μαλλί που φοράει συνήθως ένα κολλητό ελαστικό παντελόνι που μοιάζει με τζίν. Πεταμένα λεφτά και οι υποσχέσεις παραμένουν υποσχέσεις.

Ναι για Κλεοπατρα και εγω πρροσυπογραφω μακρια και .... οχι αγαπημενοι / την ειχα παρει πριβε και μου ζαλισε τα αρχιδια με τις μαλακιες που εκανε / για φραπεδια ουτε που λογος .....

Το μονο καλο ηταν οτι της εκανα λιγο γλυφομουνι αλλα μεχρι εκει / συναδελφοι στο Gold σιγουρα μπορειτε να βρειτε και πιο ομορφες κοπελες απο Κλεοπατρα και πιο "χρυσοχερες" απο δαυτην ....
 

Επισκέπτης
Ναι για Κλεοπατρα και εγω πρροσυπογραφω μακρια και .... οχι αγαπημενοι / την ειχα παρει πριβε και μου ζαλισε τα αρχιδια με τις μαλακιες που εκανε / για φραπεδια ουτε που λογος .....

Το μονο καλο ηταν οτι της εκανα λιγο γλυφομουνι αλλα μεχρι εκει / συναδελφοι στο Gold σιγουρα μπορειτε να βρειτε και πιο ομορφες κοπελες απο Κλεοπατρα και πιο "χρυσοχερες" απο δαυτην ....
ιπουργε μου τα σεβοι μου!!!που εισαι χαμενος αλανιαρι πορνοιπουργε???
απαιτο απο τουσ μοντ του σαιτ να φιγει το warned απο αυτο το εξεσιο προσοπο!τι πραματα ειναι αυτα!οφιλουμε σεβασμο σε αυτον τον πορνιαρι αντρα που επικαλιτε το ονομα ιπουργος!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
ιπουργε μου τα σεβοι μου!!!που εισαι χαμενος αλανιαρι πορνοιπουργε???
απαιτο απο τουσ μοντ του σαιτ να φιγει το warned απο αυτο το εξεσιο προσοπο!τι πραματα ειναι αυτα!οφιλουμε σεβασμο σε αυτον τον πορνιαρι αντρα που επικαλιτε το ονομα ιπουργος!

που 'σαι ρε πιτσι / ακομα γαμας ......

μου αρεσει να ειμαι ο αλητης του σαϊτ χεχεχεχεχεχε / αντε να δουμε μηπως και παμε καμια τραβελτσαρκα με το skidoo καμια βραδια .....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
που 'σαι ρε πιτσι / ακομα γαμας ......

μου αρεσει να ειμαι ο αλητης του σαϊτ χεχεχεχεχεχε / αντε να δουμε μηπως και παμε καμια τραβελτσαρκα με το skidoo καμια βραδια .....

Αμα καταφέρεις και φας μπαν κερνάω πριβέ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
που 'σαι ρε πιτσι / ακομα γαμας ......

μου αρεσει να ειμαι ο αλητης του σαϊτ χεχεχεχεχεχε / αντε να δουμε μηπως και παμε καμια τραβελτσαρκα με το skidoo καμια βραδια .....
μπαν !!!!


ξηλώσου καπετανιε..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Εσύ με ποιόν είσαι πάτερ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom