Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΕΣΤΩ ΜΕ 1 ΤΥΠΑ ΤΣΑΜΠΑ...
Ειναι δικο σου θεμα αν θα εισαι ή αν θα προσπαθησεις να εισαι αυτος ο ενας...κ δεν υπαρχουν συνταγες επιτυχιας...

Όλο το ζουμί είναι σ' αυτή τη φράση παίδες!!! :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΕΣΤΩ ΜΕ 1 ΤΥΠΑ ΤΣΑΜΠΑ...
Οταν μιλούσα για συνθήκες κάτι τέτοιο εννοούσα....
Το 99,9% από τα γαμάτα κομμάτια έχουν στάνταρ και ανά πάσα στιγμή γκόμενο...
Εάν πέσεις σε περίοδο που έχει γκόμενο και περνάει καλά το μόνο που θα χάσεις είναι λεφτά και τον καιρό σου. Αν είσαι κωλόφαρδος και πέσεις σε περίοδο που έχει τσακωθεί, ή έχει χωρίσει ή ψάχνεται για νέο καναρίνι τα πράγματα είναι πολύ μα πολύ πιο εύκολα....... Βέβαια τα καλά κομμάτια χωρίς φράγκα (εκτός εάν είσαι ο Μπραντ Πιτ) δε θα τα ακουμπήσεις με 2 σφηνάκια........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
εγω παντως απ'τα λιγα που ξερω...
Εσύ μωρή καριόλα μας το παίζεις Θεός με δυό τρεις γνώσεις.....

Ακου ρε.... Ο Θεός ξέρει λίγα για στριπ.......
Το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Οταν μιλούσα για συνθήκες κάτι τέτοιο εννοούσα....
Το 99,9% από τα γαμάτα κομμάτια έχουν στάνταρ και ανά πάσα στιγμή γκόμενο...
Εάν πέσεις σε περίοδο που έχει γκόμενο και περνάει καλά το μόνο που θα χάσεις είναι λεφτά και τον καιρό σου. Αν είσαι κωλόφαρδος και πέσεις σε περίοδο που έχει τσακωθεί, ή έχει χωρίσει ή ψάχνεται για νέο καναρίνι τα πράγματα είναι πολύ μα πολύ πιο εύκολα....... Βέβαια τα καλά κομμάτια χωρίς φράγκα (εκτός εάν είσαι ο Μπραντ Πιτ) δε θα τα ακουμπήσεις με 2 σφηνάκια........

σε καθε ποσταρισμα σου "αγαπη μου" ξερω τι εννοεις...συννενοουμαστε με κλειστα ματια...
ασχετα που το ριχνουμε στη μαλακια που κ που... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εσύ μωρή καριόλα μας το παίζεις Θεός με δυό τρεις γνώσεις.....

Ακου ρε.... Ο Θεός ξέρει λίγα για στριπ.......
Το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για πες το ανεκδοτο με τον τοτο...αντε γιατι εχω κατι ζορια απ'το πρωι... :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
για πες το ανεκδοτο με τον τοτο...αντε γιατι εχω κατι ζορια απ'το πρωι... :2funny: :2funny: :2funny:
Ξεκινά το μάθημα της Σεξουαλικής Διαπαιδαγώγησης στην 6η δημοτικού.
Αρχίζει η δασκάλα:
- Που λέτε παιδιά, μεταξύ σας υπάρχουν και κοριτσάκια και αγοράκια...
- Κυρία! κυρία! πετάγεται ο Τοτός.
- Σώπα Τοτό... μισό λεπτό! Λοιπόν τα αγοράκια κάποια ημέρα θα γίνουν άντρες
και τα κοριτσάκια γυναίκες!
- Κυρία κυρία! ξαναπετάγεται ο Τοτός.
- Σώπα Τοτό!!! Όταν λοιπόν τα κοριτσάκια γίνουν γυναίκες...
- Κυρία κυρία! επαναλαμβάνει ο Τοτός.
- Ε...ΛΕΓΕ ΡΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ!
- Όσοι έχουμε γαμήσει να πάμε έξω για μπάσκετ;
 

Επισκέπτης
.............
- Όσοι έχουμε γαμήσει να πάμε έξω για μπάσκετ;
...............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μωρη κουφαλα μην υποπτευθω οτι στο ανεκδοτο ελεγε "να παμε εξω για ποδοσφαιρο"...
κ εβαλες επειτηδες μπασκετ...τη γαμησες...δεν θα σου ξαναδωσω 3 στριπερ μαζι... :bounce-glasses:

:dancing: :dancing: εισαι ωραιος μωρη παιχτουρα...παμε γι'αλλα... :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Προτεινω τον περσονα για επιτιμο προεδρο των στριπς! :dancing:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ρε συ τζωρτζιο...θεωρειται μηπως ο στριποκυκλος κλειστος ??? :) :) :)

**Ορθανοιχτα ειναι ρε paracelsus...ανοιξε τα ματια σου πριν την πορτα κ προχωρα...θα τον βρεις το δρομο σου!!!
Εχεις 2 περιπτωσεις:
ι)Αν εχεις λεφτα,οι "μαλακιες" θα σε βαρυνουν λιγο...κ μονο εγκεφαλικα...
ιι)Αν δεν εχεις λεφτα,οι "μαλακιες" θα σε βουλιαξουν...αν οχι στην 1η φορα...τοτε στη 2η πας απατος...(χρηματικα + εγκεφαλικα = τεζα)!

Τελος στο ειχα πει κ παλιοτερα...(σε πμ νομιζω)...
Υπαρχουν αρκετες εως πολλες γκομενες που γαμιουνται με λεφτα...(ειτε με πολλα,ειτε με λιγα)!
ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΕΣΤΩ ΜΕ 1 ΤΥΠΑ ΤΣΑΜΠΑ...
Ειναι δικο σου θεμα αν θα εισαι ή αν θα προσπαθησεις να εισαι αυτος ο ενας...κ δεν υπαρχουν συνταγες επιτυχιας...
Ειναι ευκολοτερος ο δρομος τou pay per fuck...αλλα πρεπει να μην κολλας στα λογια,να εισαι σβελτος...(στο μυαλο) κ απο τσεπη...να εχεις 2 για παν ενδεχομενο!!!!

Ρε συ Mac εισαι ο μοναδικος που μου εχει δωσει εξατομικευμενες και σωστες πληροφοριες και το εκτιμω. Εδω ο καθενας κοιταζει την παρτη του και κατεβαζει γενικοτητες. Το θεωρουν προσωπικη κατακτηση να πηδηξουν μια στριπτιτζου
 

Επισκέπτης
Εδω ο καθενας κοιταζει την παρτη του και κατεβαζει γενικοτητες. Το θεωρουν προσωπικη κατακτηση να πηδηξουν μια στριπτιτζου
Προσωπικα δεδομενα που η μη αναφορα τους γλυτωνει απο στοχοποιηση θα ελεγα... ;)
Παντως η πρωτη φορα που γαμας στριπερ (χωρις λεφτα) ειναι σημαδιακη... :grin:
Ξεκαβλωνεις απ'το παραμυθι κ το στοχο...Μετα συνεχιζεις σε παρομοιο μοτιβο,δλδ γουσταρεις ν'ακους μαλακιες...αλλα προτιμας να γαμας στα γρηγορα... :2funny:
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Προσωπικα δεδομενα που η μη αναφορα τους γλυτωνει απο στοχοποιηση θα ελεγα... ;)
Παντως η πρωτη φορα που γαμας στριπερ (χωρις λεφτα) ειναι σημαδιακη... :grin:
Ξεκαβλωνεις απ'το παραμυθι κ το στοχο...Μετα συνεχιζεις σε παρομοιο μοτιβο,δλδ γουσταρεις ν'ακους μαλακιες...αλλα προτιμας να γαμας στα γρηγορα... :2funny:

Ααακριβως αυτο.
Εγω εβαλα στοχο ενα πλασμα με το σωμα που ηθελα και εβλεπα μονο σε τσοντες και το προσωπο οπως
το ειχα φανταστει, και δημιουργησα μια σχεση μαζι της.
Γνωρισα και την παρεα της αλλα και σχεδον ολες τις γνωστες της, κοπελες που εχουν αναφερθει απο πολλους
με ΠΟΛΥ κολακευτικα σχολια(εμφανιση) αλλα και οχι και τοσο κολακευτικα(φραπε), ευτυχως οχι η δικια μου....
Μερικες μου την επεσαν χυμα ενω ηξεραν οτι ειμαι με τη φιλη τους.Αλλες απλα επαιζαν με τη γλωσσα του σωματος.
Φαινεται η γκομενα που ψαχνεται. Αλλα δεν ειναι και κατι κρυφο..το λεει κι ολας. Γνωριζω ποια ειναι με ποιον,
τι κανει αυτος ο καποιος..
Ποια ψαχνεται και τι ψαχνει.. Ποια κοροιδευει ποιον και τι ειναι αυτος ο καποιος που τρωει παραμυθι.
(ναι ειναι μαγκια μερικες να το λενε.. αλλες παλι οχι).

Εχει τυχει να βγουμε με τον αγαπουλη καποιας σε κλαμπ και να πληρωσει αυτος για 15 ατομα.
Και μετα να ερχεται να την παιρνει ο επισημος αγαπημενος ο οποιος ειχε φαει το ψεμμα της αρκουδας.

Τις εχω γνωρισει σε διαφορες συναντησεις και εχω καταλαβει πανω κατω τι καπνο φουμαρουν.

Και με απολυτη σιγουρια μπορω να πω, πως σε οποια παει καποιος και πει ποσα θες, Θα φαει μαυρο απο την ιδια και
τον κυκλο της.
Δεν μιλαμε για μαυρες εννοειται.

Το να βγω και να το πω στο ιντερνετ ομως.. οτι ξερεις αυτη ψαχνεται και θελει αυτο και αυτο και πες της το αλλο..
Θα τις κανει να σκεφτουν ποιος μπορει να ειναι. Και ειναι γατες.. θα το βρουν αμεσως.Επισης διαβαζουν το site.
Δυο τρεις το διαβαζουν και με το που γινει αναφορα σε καποια του κυκλου πεφτει συρμα. Μιλαμε οτι τσεκαρουν καθε μερα τα παντα.

Και που ξερω εγω ποιος μπορει να ειναι ο κεθενας απο εσας ? Μπορει να ειναι καποιος που να εχουμε γνωριστει μεσω
αυτων των κοριτσιων και να μπαινει για να ψαρευει πληροφοριες.
Τελος μερικοι λενε δωστε τηλεφωνο και ειστε παρτακιδες κ.λ.π.

Δεν καταλαβαινουν οτι για να μπουμε εκει φαγαμε τις ηττες μας και εμεις..
Θελουν να γινουν στρατηγοι ενω δεν εχουν περασει καν τη βασικη εκπαιδευση.
Αυτα
.

Και επειδη ειμαι οφ τοπικ εννοειται οτι καποιες απο αυτες εχουν δουλεψει και στο συγκεκριμενο μαγαζι
:2funny: :2funny:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Ααακριβως αυτο.
Εγω εβαλα στοχο ενα πλασμα με το σωμα που ηθελα και εβλεπα μονο σε τσοντες και το προσωπο οπως
το ειχα φανταστει, και δημιουργησα μια σχεση μαζι της.
Γνωρισα και την παρεα της αλλα και σχεδον ολες τις γνωστες της, κοπελες που εχουν αναφερθει απο πολλους
με ΠΟΛΥ κολακευτικα σχολια, ευτυχως οχι η δικια μου....
Μερικες μου την επεσαν χυμα ενω ηξεραν οτι ειμαι με τη φιλη τους.Αλλες απλα επαιζαν με τη γλωσσα του σωματος.
Φαινεται η γκομενα που ψαχνεται. Αλλα δεν ειναι και κατι κρυφο..το λεει κι ολας. Γνωριζω ποια ειναι με ποιον,
τι κανει αυτος ο καποιος..
Ποια ψαχνεται και τι ψαχνει.. Ποια κοροιδευει ποιον και τι ειναι αυτος ο καποιος που τρωει παραμυθι.
(ναι ειναι μαγκια μερικες να το λενε.. αλλες παλι οχι)
Τις εχω γνωρισει σε διαφορες συναντησεις και εχω καταλαβει πανω κατω τι καπνο φουμαρουν.

Και με απολυτη σιγουρια μπορω να πω πως σε οποια παει καποιος και πει ποσα θες, Θα φαει μαυρο απο την ιδια και
τον κυκλο της.
Δεν μιλαμε για μαυρες εννοειται.

Το να βγω και να το πω στο ιντερνετ ομως.. οτι ξεριες αυτη ψαχνεται και θελει αυτο και αυτο και πες της το αλλο..
Θα τις κανει να σκεφτουν ποιος μπορει να ειναι. Και ειναι γατες.. θα το βρουν αμεσως.Επισης διαβαζουν το site.
Δυο τρεις το διαβαζουν και με το που γινει αναφορα σε καποια του κυκλου πεφτει συρμα. Μιλαμε οτι τσεκατουν καθε μερα τα παντα.

Και που ξερω εγω ποιος μπορει να ειναι ο κεθενας απο εσας ? Μπορει να ειναι καποιος που να εχουμε γνωριστει και να μπαινει
για να ψαρευει πληροφοριες. Αλλωστε μερικοι λενε δωστε τηλεφωνο και ειστε παρτακιδες κ.λ.π.

Δεν καταλαβαινουν οτι για να μπουμε εκει φαγαμε τις ηττες μας και εμεις..
Θελουν να γινουν στρατηγοι ενω δεν εχουν περασει καν τη βασικη εκπαιδευση.
Αυτα
.

Και επειδη ειμαι οφ τοπικ εννοειται οτι καποιες απο αυτες εχουν δουλεψει και στο συγκεκριμενο μαγαζι
:2funny: :2funny:

Για αυτό κάθε φορά που αναφέρονται πολλοί σε σχέσεις και θεωρείες :knockinb: γίνονται δισκεδαστικοί
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Τι γενικολογίες και στοχολογίες...

Γενικό είναι το θέμα που σε καίει ούτως ή αλλιώς. Εγώ απάντησα βάσει του δικού μου πατατράκ. Όπως έγιναν, τα έγραψα. Τι άλλο θές? Να κανονίσουμε και γαμησιάτικο? Δεν γίνεται ρε φίλε. Ναι, προσωπική κατάκτηση ήταν, ούτε παρτούζα ξεκίνησα, ούτε νταβατζιλίκια για να μπορώ να σε βοηθήσω. Ούτε ήταν cg φάση για να σε βοηθήσω, να σου δώσω τηλέφωνα κλπ. Τα θες αυτά που έχω? Ευχαρίστως να στα δώσω. Αλλά δεν είναι αυτό που ζητάς. Εσύ όπως τόνισες ζητάς stripper CG, εγώ δεν ξέρω! Ό,τι τηλέφωνο είχα, το πήρα με τη γνωστή μέθοδο του μαλάκα χοσέ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Το θεωρουν προσωπικη κατακτηση να πηδηξουν μια στριπτιτζου

Ναι ρε.... Είναι προσωπική κατάκτηση να μπαίνεις μέσα σε κωλάδικο με γκόμενα κορυφαίο κομμάτι του μαγαζιού, να σε κοιτάνε όλοι οι αγάμητοι άφραποι μαλάκες λες και είσαι οξωγήινος...... Ειδικά όταν σε καρφώνουν εσένα περισσότερο από τη γκόμενα είναι όλα τα λεφτά..... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Να σου κανω μια ερωτηση(χωρις να θελω να σε θιξω)νομιζεις οτι μονο με εσενα εχει κανει κατι τετοιο?
Αρα υποθετω πως η απαντηση σου στην παραπανω ερωτηση που δεν απαντησες ειναι ΝΑΙ!
Παντως να ξερεις οτι δεν ανακαλυψες την Αμερικη!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Να σου κανω μια ερωτηση(χωρις να θελω να σε θιξω)νομιζεις οτι μονο με εσενα εχει κανει κατι τετοιο?
Αρα υποθετω πως η απαντηση σου στην παραπανω ερωτηση που δεν απαντησες ειναι ΝΑΙ!
Παντως να ξερεις οτι δεν ανακαλυψες την Αμερικη!
Ρε μάγκα....
Φαίνεσαι καλό παιδί... Αλλά γιατί τέτοια ζόρια;
Εγώ ευχαριστιέμαι όταν ακούω άλλους να έχουν καλή κούρσα, να γαμάνε μουνιά καλά και να ξανανακαλύπτουν την Αμερική...... Αποκτάω ένα στόχο....
Είναι πολύ πιο δημιουργικό να προσπαθείς να ανακαλύψεις και συ ξανά την Αμερική απ το να μου θυμίζεις συνέχεια πόσο Ελληνας είσαι...........

Και όσο για την ερώτησή σου, απαντάω ξανά όπως και παλαιότερα με ατάκα ελληνικού κινηματογράφου.....

Εσύ τι προτιμάς, να έχεις ένα βαρέλι σκατά μόνος σου, ή να είσαι όλος μέσα σε ένα βαρέλι με μέλι όπου μερικοί που και που βουτάνε το δάκτυλό τους; :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ρε μάγκα....
Φαίνεσαι καλό παιδί... Αλλά γιατί τέτοια ζόρια;
Εγώ ευχαριστιέμαι όταν ακούω άλλους να έχουν καλή κούρσα, να γαμάνε μουνιά καλά και να ξανανακαλύπτουν την Αμερική...... Αποκτάω ένα στόχο....
Είναι πολύ πιο δημιουργικό να προσπαθείς να ανακαλύψεις και συ ξανά την Αμερική απ το να μου θυμίζεις συνέχεια πόσο Ελληνας είσαι...........

Και όσο για την ερώτησή σου, απαντάω ξανά όπως και παλαιότερα με ατάκα ελληνικού κινηματογράφου.....

Εσύ τι προτιμάς, να έχεις ένα βαρέλι σκατά μόνος σου, ή να είσαι όλος μέσα σε ένα βαρέλι με μέλι όπου μερικοί που και που βουτάνε το δάκτυλό τους; :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Να τα πάλι τα μέλια και οι μέλισσες...... >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom