Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Το θέλει κανείς? Τηλέφωνο για κανά καφέ κανονικό δίνει, μην πάει ο νους στο πονηρό, ή μπορεί να μην έφτανε η τσέπή μου στο πονηρό. Καλή επιτυχία πάντως στον τολμηρό.
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
πολλες δινουν τηλ. αντεχει η τσεπη σας?
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Για καντο πιο λιανα αυτο. Παντως σε πολλες θα εσκαγα περισσοτερα απο οτι σε ενα καλο city tour!


πρεπει να γνωριστεις καλα με καποια δηλαδη να χωνεις χρημα για λιγο καιρο σε αυτη και μετα μπουρου μπουρου για να σου πει οτι δεν γαμιεται που θα πει οτι θα σου ζητησει πολλα.Εκτος αν σε γουσταρει απο μονη της και γαμησεις τσαμπα.Αυτο παιζει γενικα!!! δεν ειναι απιθανο!!!Οπως εχω ξαναπει υπατχουν πολλοι εδω μεσα που το εχουν κανει!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Όλες δίνουν τηλ, σιγά το κατόρθωμα. Ρε μέρος του συστήματος είναι, της κονσόμας. Δεν είναι στριπ αυτά, κονσόμες του κερατά είναι. Χώσε, χώσε αρκετά, πάρε το τηλεφωνάκι, παίρνεις, αν είναι αληθινό, μιλάς εσύ και ονειρεύεσαι διάφορα, σου λέει αυτή ναι αλλά θα ξαναέρθεις σήμερα? Σφίξιμο στην καρδιά(γιατί εκείνη τη στιγμή αντιλαμβάνεσαι ότι πιάνεσαι μαλάκας για ακόμη μια φορά αλλά επιδεικτικά αγνοείς το ένστικτό σου και ελπίζεις ότι ΕΣΥ θα τα καταφέρεις), σφίξιμο στη τσέπη αλλά ξαναπάς, χώσε, χώσε περισσότερα, αυτή εν τω μεταξύ έχει μυριστεί αν είσαι πρόβατο ή απλά γαμίκος, έχει τσεκάρει από τις συναδέλφισσες το πόσο μαρούλι έχεις στη τσέπη και φέρεται ανάλογα, αν υπάρχει θέμα αρχίζουν τα ωραία! Σε τρελαίνει, σε μεθάει, φεύγεις με τις κάλτσες από το κατάστημα, μεθυσμένος(στα @@ τους αυτές αν εσύ χτυπήσεις κανά μηχανάκι στο δρόμο, πιες πιες για να στα αρπάξουμε) και ξέρετε το ποτό είναι κάκιστος σύμβουλος, μιλάει στο θυμικό και αρχίζεις να πλάθεις ιστορίες, ρε μπας? ρε λες? Χαμόγελο μετά μέχρι τα αυτιά, στη δουλειά ράκος, να μυρίζεις το πουκάμισο για το πατσουλί της εν λόγω και ο διευθυντής από πάνω να σου φωνάζει, εσύ μακαριότατος όμως! Καψούρης! Άρχοντας! Θα τη γαμήσεις τη στρίπερ, θα τους δείξεις ποιός είσαι, ξανά τηλέφωνο, ξανά να πας από εκεί, ξανά χώσε χώσε, ξανά ξύδια, ξανά τα ίδια, πάλι φεύγεις με τις κάλτσες για δεύτερη φορά αλλά χαμογελαστός! Ε κάποια στιγμή θα έρθει ο πολυπόθητος καφές. Και εκεί ήρθε το τέλος! Τουλάχιστον για τύπους σαν εμένα, που το να κάτσουν με ένα κορίτσι που βλέπουν στα όνειρά τους παραμένει όνειρο, μιλάμε για το απόλυτο κατόρθωμα. Η στιγμή μοιάζει με ταινία, εσύ δεν είσαι εκεί, έχεις βγει από το σώμα σου και βλέπεις την ταινίά σου. Εν τω μεταξύ αν σε έχει πάρει πρέφα, ξέρει άριστα να σε παίξει, άριστα!
Κάποια στιγμή θα στο δώσει αυτό που θες απεγνωσμένα και εσύ βάζοντας τα κάτω, θεωρείς ότι έκανες κάτι ακατόρθωτο, τη γάμησα τη καριόλα! Κόντρα στο κατεστημένο! Και φαντάζεσαι διάφορα αλλά αποκρύπτεις από τον εαυτό σου ότι το γαμήσι για αυτήν ήταν άλλο ένα από τα πολλά που έχει φάει εν αντιθέσει με σένα όπου είναι από τα λίγα με τέτοια μουνάρα! Μέρος της δουλειάς! Μέρος του όλου. Πιθανώς και σε συνενόηση με τον ατζέντη(και καλά). Και κάπως έτσι, τρως μια φόλα ναααααα με το συμπάθειο, τελειώνουν τα ξύδια γιατί αλλιώς τελειώνει το συκώτι, βλέπεις ότι αυτή δεν είναι το καθαγιασμένο πλάσμα που νόμισες, ότι έχει σοβαρά κουσούρια(λογικότατο), ότι είναι πολυέξοδη, ότι έχει άλλη κουλτούρα(βασικό, βασικότατο να βλέπεις άλλα φύλα να σε κοιτάνε αφ'υψηλού γιατί κατάγονται από τη τσαρική αυτοκρατορία τους κλπ κλπ) και ότι για να τη γαμήσεις(που είναι και το ζητούμενο) πρέπει να χύσεις κιλά ιδρώτα, να σπάσεις το στομάχί σου και εν τέλει....
Δε γαμιέται λέω εγώ. Σύστημα στις πλάτές μου? Να παίζουνε με το συναίσθημά μου? Με την καρδιά μου? Μία την έχω και της έχω κάνει πολλά, άρρωστος είμαι ε όχι να μου τη μαυρίσεις. Στο διάολο να πάνε με τα παραμάγαζα που έχουν στήσει σε βάρος των πελατών τους και στο διάολο να πάνε και αυτές που ενώ έχουν μάτι αετού και μπορούν να καταλάβουν ποιος αξίζει για το con, το score και ποιός είναι αληθινός, το παίζουνε το ίδιο, αντί να σου πούνε να λακίσεις πριν πάθεις ζημιά, νταβατζήδες? Ποιοί? Αυτές έχουν γίνει νταβατζήδες στη ψυχή μας.
Τηλέφωνο? Δεν θέλω, δεν θέλω να σε ξέρω, δεν με ενδιαφέρει από που κατάγεσαι και δε θέλω να σου πώ πώς με λένε! Τον κώλό σου ήρθα να δω σε στριπτιτζάδικο και όχι σε μεγαλύτερη κονσόμα!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Στο διάολο να πάνε με τα παραμάγαζα που έχουν στήσει σε βάρος των πελατών τους και στο διάολο να πάνε και αυτές που ενώ έχουν μάτι αετού και μπορούν να καταλάβουν ποιος αξίζει για το con, το score και ποιός είναι αληθινός, το παίζουνε το ίδιο, αντί να σου πούνε να λακίσεις πριν πάθεις ζημιά, νταβατζήδες? Ποιοί? Αυτές έχουν γίνει νταβατζήδες στη ψυχή μας.
Τηλέφωνο? Δεν θέλω, δεν θέλω να σε ξέρω, δεν με ενδιαφέρει από που κατάγεσαι και δε θέλω να σου πώ πώς με λένε! Τον κώλό σου ήρθα να δω σε στριπτιτζάδικο και όχι σε μεγαλύτερη κονσόμα!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Διαασκεδάσανε και πάλι οι [9] επισκέπτες :-* :think: :hmm:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
πρεπει να γνωριστεις καλα με καποια δηλαδη να χωνεις χρημα για λιγο καιρο σε αυτη και μετα μπουρου μπουρου για να σου πει οτι δεν γαμιεται που θα πει οτι θα σου ζητησει πολλα.Εκτος αν σε γουσταρει απο μονη της και γαμησεις τσαμπα.Αυτο παιζει γενικα!!! δεν ειναι απιθανο!!!Οπως εχω ξαναπει υπατχουν πολλοι εδω μεσα που το εχουν κανει!!!

Sorry guys.
Εγω φταιω που εκανα τη ν παραπανω ερωτηση
Και ακουσα αλλη μια φορα γενικοτητες και το δραμα μερικων συναδελφων!!!
Πιστευω τα παραπανω που γραφτηκαν τα ξερουν και μικρα παιδια.
Εννοουσα ποιες δινουν τηλεφωνα και ποσο χρεωνουν τα μαλλι (ολες εχουν καποια ταριφα, τα α ονοματα μεγαλυτερη)!!!
Να γιατι δεν παει μπροστα το thread!
Γενικοτητες και κρυψινισμος!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Sorry guys.
Εγω φταιω που εκανα τη ν παραπανω ερωτηση
Και ακουσα αλλη μια φορα γενικοτητες και το δραμα μερικων συναδελφων!!!
Πιστευω τα παραπανω που γραφτηκαν τα ξερουν και μικρα παιδια.
Εννοουσα ποιες δινουν τηλεφωνα και ποσο χρεωνουν τα μαλλι (ολες εχουν καποια ταριφα, τα α ονοματα μεγαλυτερη)!!!
Να γιατι δεν παει μπροστα το thread!
Γενικοτητες και κρυψινισμος!!!

καλα ρε αρχοντα...τί θες δηλ.να σου πει ο ανθρωπος?φορα παρτιδα ποιες κανουν τί?ελεος......δεν χρειαζεται να ρωτησεις κατι σε ενα θεμα που ειναι σχεδον δεδομενη η απαντηση....σκεψου τί ρωτας και τί απαντας μετα,αυτο και μονο!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Όλες δίνουν τηλ, σιγά το κατόρθωμα. Ρε μέρος του συστήματος είναι, της κονσόμας. Δεν είναι στριπ αυτά, κονσόμες του κερατά είναι. Χώσε, χώσε αρκετά, πάρε το τηλεφωνάκι, παίρνεις, αν είναι αληθινό, μιλάς εσύ και ονειρεύεσαι διάφορα, σου λέει αυτή ναι αλλά θα ξαναέρθεις σήμερα? Σφίξιμο στην καρδιά(γιατί εκείνη τη στιγμή αντιλαμβάνεσαι ότι πιάνεσαι μαλάκας για ακόμη μια φορά αλλά επιδεικτικά αγνοείς το ένστικτό σου και ελπίζεις ότι ΕΣΥ θα τα καταφέρεις), σφίξιμο στη τσέπη αλλά ξαναπάς, χώσε, χώσε περισσότερα, αυτή εν τω μεταξύ έχει μυριστεί αν είσαι πρόβατο ή απλά γαμίκος, έχει τσεκάρει από τις συναδέλφισσες το πόσο μαρούλι έχεις στη τσέπη και φέρεται ανάλογα, αν υπάρχει θέμα αρχίζουν τα ωραία! Σε τρελαίνει, σε μεθάει, φεύγεις με τις κάλτσες από το κατάστημα, μεθυσμένος(στα @@ τους αυτές αν εσύ χτυπήσεις κανά μηχανάκι στο δρόμο, πιες πιες για να στα αρπάξουμε) και ξέρετε το ποτό είναι κάκιστος σύμβουλος, μιλάει στο θυμικό και αρχίζεις να πλάθεις ιστορίες, ρε μπας? ρε λες? Χαμόγελο μετά μέχρι τα αυτιά, στη δουλειά ράκος, να μυρίζεις το πουκάμισο για το πατσουλί της εν λόγω και ο διευθυντής από πάνω να σου φωνάζει, εσύ μακαριότατος όμως! Καψούρης! Άρχοντας! Θα τη γαμήσεις τη στρίπερ, θα τους δείξεις ποιός είσαι, ξανά τηλέφωνο, ξανά να πας από εκεί, ξανά χώσε χώσε, ξανά ξύδια, ξανά τα ίδια, πάλι φεύγεις με τις κάλτσες για δεύτερη φορά αλλά χαμογελαστός! Ε κάποια στιγμή θα έρθει ο πολυπόθητος καφές. Και εκεί ήρθε το τέλος! Τουλάχιστον για τύπους σαν εμένα, που το να κάτσουν με ένα κορίτσι που βλέπουν στα όνειρά τους παραμένει όνειρο, μιλάμε για το απόλυτο κατόρθωμα. Η στιγμή μοιάζει με ταινία, εσύ δεν είσαι εκεί, έχεις βγει από το σώμα σου και βλέπεις την ταινίά σου. Εν τω μεταξύ αν σε έχει πάρει πρέφα, ξέρει άριστα να σε παίξει, άριστα!
Κάποια στιγμή θα στο δώσει αυτό που θες απεγνωσμένα και εσύ βάζοντας τα κάτω, θεωρείς ότι έκανες κάτι ακατόρθωτο, τη γάμησα τη καριόλα! Κόντρα στο κατεστημένο! Και φαντάζεσαι διάφορα αλλά αποκρύπτεις από τον εαυτό σου ότι το γαμήσι για αυτήν ήταν άλλο ένα από τα πολλά που έχει φάει εν αντιθέσει με σένα όπου είναι από τα λίγα με τέτοια μουνάρα! Μέρος της δουλειάς! Μέρος του όλου. Πιθανώς και σε συνενόηση με τον ατζέντη(και καλά). Και κάπως έτσι, τρως μια φόλα ναααααα με το συμπάθειο, τελειώνουν τα ξύδια γιατί αλλιώς τελειώνει το συκώτι, βλέπεις ότι αυτή δεν είναι το καθαγιασμένο πλάσμα που νόμισες, ότι έχει σοβαρά κουσούρια(λογικότατο), ότι είναι πολυέξοδη, ότι έχει άλλη κουλτούρα(βασικό, βασικότατο να βλέπεις άλλα φύλα να σε κοιτάνε αφ'υψηλού γιατί κατάγονται από τη τσαρική αυτοκρατορία τους κλπ κλπ) και ότι για να τη γαμήσεις(που είναι και το ζητούμενο) πρέπει να χύσεις κιλά ιδρώτα, να σπάσεις το στομάχί σου και εν τέλει....
Δε γαμιέται λέω εγώ. Σύστημα στις πλάτές μου? Να παίζουνε με το συναίσθημά μου? Με την καρδιά μου? Μία την έχω και της έχω κάνει πολλά, άρρωστος είμαι ε όχι να μου τη μαυρίσεις. Στο διάολο να πάνε με τα παραμάγαζα που έχουν στήσει σε βάρος των πελατών τους και στο διάολο να πάνε και αυτές που ενώ έχουν μάτι αετού και μπορούν να καταλάβουν ποιος αξίζει για το con, το score και ποιός είναι αληθινός, το παίζουνε το ίδιο, αντί να σου πούνε να λακίσεις πριν πάθεις ζημιά, νταβατζήδες? Ποιοί? Αυτές έχουν γίνει νταβατζήδες στη ψυχή μας.
Τηλέφωνο? Δεν θέλω, δεν θέλω να σε ξέρω, δεν με ενδιαφέρει από που κατάγεσαι και δε θέλω να σου πώ πώς με λένε! Τον κώλό σου ήρθα να δω σε στριπτιτζάδικο και όχι σε μεγαλύτερη κονσόμα!

πελοπα μαζι σου,αλλα φαινεται οτι εχεις φθαρει πολυ απο αυτο το αθλημα,οποτε καλα κανεις να απεχεις...συνεχισε το ομως να απεχεις για πολυ καιρο και να κανεις καμια εξορμησουλα που και που!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
καλα ρε αρχοντα...τί θες δηλ.να σου πει ο ανθρωπος?φορα παρτιδα ποιες κανουν τί?ελεος......δεν χρειαζεται να ρωτησεις κατι σε ενα θεμα που ειναι σχεδον δεδομενη η απαντηση....σκεψου τί ρωτας και τί απαντας μετα,αυτο και μονο!

Respet Vasos!
Απλα θα περιμενα κατι πιο συγκεκριμενο σε αυτο το thread, οπως τα ct!
Επειδη δηλαδη διαβαζουν αυτες και τα αφεντικα τους!
ΕΛΕΟΣ!
Δηλαδη αν κανουν βιζιτες, γιατι να μην μαθουμε ποια κανει τι?
Γιατι να ειμαστε αγαπουληδες η να αρκουμαστε στο φραπε?
Αφου την εχεις δει και εσυ την δουλεια οτι εκει παει!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Θα μου πεις τωρα να το ψαξω μονος μου και ειμαι μαγκας και αν με γουσταρει...
Το ιδιο ειναι να ξερω απο πριν οτι το κανει και ποια η ταριφα...
Με αυτη τη λογικη να μην ρωταμε για φραπε.
Να το πεταμε εξω σε ολες και να λεμε το εβγαλα "για να υπαρχει στον χωρο" και για να αεριστει
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Όλες δίνουν τηλ, σιγά το κατόρθωμα. Ρε μέρος του συστήματος είναι, της κονσόμας. Δεν είναι στριπ αυτά, κονσόμες του κερατά είναι. Χώσε, χώσε αρκετά, πάρε το τηλεφωνάκι, παίρνεις, αν είναι αληθινό, μιλάς εσύ και ονειρεύεσαι διάφορα, σου λέει αυτή ναι αλλά θα ξαναέρθεις σήμερα? Σφίξιμο στην καρδιά(γιατί εκείνη τη στιγμή αντιλαμβάνεσαι ότι πιάνεσαι μαλάκας για ακόμη μια φορά αλλά επιδεικτικά αγνοείς το ένστικτό σου και ελπίζεις ότι ΕΣΥ θα τα καταφέρεις), σφίξιμο στη τσέπη αλλά ξαναπάς, χώσε, χώσε περισσότερα, αυτή εν τω μεταξύ έχει μυριστεί αν είσαι πρόβατο ή απλά γαμίκος, έχει τσεκάρει από τις συναδέλφισσες το πόσο μαρούλι έχεις στη τσέπη και φέρεται ανάλογα, αν υπάρχει θέμα αρχίζουν τα ωραία! Σε τρελαίνει, σε μεθάει, φεύγεις με τις κάλτσες από το κατάστημα, μεθυσμένος(στα @@ τους αυτές αν εσύ χτυπήσεις κανά μηχανάκι στο δρόμο, πιες πιες για να στα αρπάξουμε) και ξέρετε το ποτό είναι κάκιστος σύμβουλος, μιλάει στο θυμικό και αρχίζεις να πλάθεις ιστορίες, ρε μπας? ρε λες? Χαμόγελο μετά μέχρι τα αυτιά, στη δουλειά ράκος, να μυρίζεις το πουκάμισο για το πατσουλί της εν λόγω και ο διευθυντής από πάνω να σου φωνάζει, εσύ μακαριότατος όμως! Καψούρης! Άρχοντας! Θα τη γαμήσεις τη στρίπερ, θα τους δείξεις ποιός είσαι, ξανά τηλέφωνο, ξανά να πας από εκεί, ξανά χώσε χώσε, ξανά ξύδια, ξανά τα ίδια, πάλι φεύγεις με τις κάλτσες για δεύτερη φορά αλλά χαμογελαστός! Ε κάποια στιγμή θα έρθει ο πολυπόθητος καφές. Και εκεί ήρθε το τέλος! Τουλάχιστον για τύπους σαν εμένα, που το να κάτσουν με ένα κορίτσι που βλέπουν στα όνειρά τους παραμένει όνειρο, μιλάμε για το απόλυτο κατόρθωμα. Η στιγμή μοιάζει με ταινία, εσύ δεν είσαι εκεί, έχεις βγει από το σώμα σου και βλέπεις την ταινίά σου. Εν τω μεταξύ αν σε έχει πάρει πρέφα, ξέρει άριστα να σε παίξει, άριστα!
Κάποια στιγμή θα στο δώσει αυτό που θες απεγνωσμένα και εσύ βάζοντας τα κάτω, θεωρείς ότι έκανες κάτι ακατόρθωτο, τη γάμησα τη καριόλα! Κόντρα στο κατεστημένο! Και φαντάζεσαι διάφορα αλλά αποκρύπτεις από τον εαυτό σου ότι το γαμήσι για αυτήν ήταν άλλο ένα από τα πολλά που έχει φάει εν αντιθέσει με σένα όπου είναι από τα λίγα με τέτοια μουνάρα! Μέρος της δουλειάς! Μέρος του όλου. Πιθανώς και σε συνενόηση με τον ατζέντη(και καλά). Και κάπως έτσι, τρως μια φόλα ναααααα με το συμπάθειο, τελειώνουν τα ξύδια γιατί αλλιώς τελειώνει το συκώτι, βλέπεις ότι αυτή δεν είναι το καθαγιασμένο πλάσμα που νόμισες, ότι έχει σοβαρά κουσούρια(λογικότατο), ότι είναι πολυέξοδη, ότι έχει άλλη κουλτούρα(βασικό, βασικότατο να βλέπεις άλλα φύλα να σε κοιτάνε αφ'υψηλού γιατί κατάγονται από τη τσαρική αυτοκρατορία τους κλπ κλπ) και ότι για να τη γαμήσεις(που είναι και το ζητούμενο) πρέπει να χύσεις κιλά ιδρώτα, να σπάσεις το στομάχί σου και εν τέλει....
Δε γαμιέται λέω εγώ. Σύστημα στις πλάτές μου? Να παίζουνε με το συναίσθημά μου? Με την καρδιά μου? Μία την έχω και της έχω κάνει πολλά, άρρωστος είμαι ε όχι να μου τη μαυρίσεις. Στο διάολο να πάνε με τα παραμάγαζα που έχουν στήσει σε βάρος των πελατών τους και στο διάολο να πάνε και αυτές που ενώ έχουν μάτι αετού και μπορούν να καταλάβουν ποιος αξίζει για το con, το score και ποιός είναι αληθινός, το παίζουνε το ίδιο, αντί να σου πούνε να λακίσεις πριν πάθεις ζημιά, νταβατζήδες? Ποιοί? Αυτές έχουν γίνει νταβατζήδες στη ψυχή μας.
Τηλέφωνο? Δεν θέλω, δεν θέλω να σε ξέρω, δεν με ενδιαφέρει από που κατάγεσαι και δε θέλω να σου πώ πώς με λένε! Τον κώλό σου ήρθα να δω σε στριπτιτζάδικο και όχι σε μεγαλύτερη κονσόμα!
+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Respet Vasos!
Απλα θα περιμενα κατι πιο συγκεκριμενο σε αυτο το thread, οπως τα ct!
Επειδη δηλαδη διαβαζουν αυτες και τα αφεντικα τους!
ΕΛΕΟΣ!
Δηλαδη αν κανουν βιζιτες, γιατι να μην μαθουμε ποια κανει τι?
Γιατι να ειμαστε αγαπουληδες η να αρκουμαστε στο φραπε?
Αφου την εχεις δει και εσυ την δουλεια οτι εκει παει!

ρε συ...΄γιατι μπερδευεις την λουτσα με την βουρτσα και την οδοντοκρεμα κολυνος?τί σεχεση μπορει να εχει μια ενημερωση για ct με μια ενημερωση αντιστοιχη για καποιες στριππερ?σκεψου σου ξαναπροτεινω και καταλαβε καποια πραγματα,δεν πιστευω οτι ειναι τοσο δυσκολο να το καταλαβεις.Ασε τα respect και τα ξεrespect...ολοι για φαπες ειμαστε και για να μας δειχνουν με το δακτυλο ως μαλακες,αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια τωρα!
 

goas

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Αμα δεν βρεξεις κώλο, ψαρι δεν πιανεις, αδερφε... Ποσο μάλλον να σου πιασουν...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Veronika kai αλλο κοντοπουτανο ειναι η Νικη,
τρέχα γύρευε ψίλους στα άχυρα αλλά μπας και...
αυτό το κοντοπούτανο Veronika μήπως πριν 3 περίπου χρόνια δούλευε και baby O πειραιώς με το ίδιο όνομα?
είχε ένα βυζί πέτρα απο το γυμναστήριο
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
ρε συ...΄γιατι μπερδευεις την λουτσα με την βουρτσα και την οδοντοκρεμα κολυνος?τί σεχεση μπορει να εχει μια ενημερωση για ct με μια ενημερωση αντιστοιχη για καποιες στριππερ?σκεψου σου ξαναπροτεινω και καταλαβε καποια πραγματα,δεν πιστευω οτι ειναι τοσο δυσκολο να το καταλαβεις.Ασε τα respect και τα ξεrespect...ολοι για φαπες ειμαστε και για να μας δειχνουν με το δακτυλο ως μαλακες,αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια τωρα!

Βασο με το φτωχο μυαλο μου και τη μικρη εμπειρια μου εχω δει οτι για να επιβιωσουν οι στριπερ, πολλες κανουν βιζιτες.
Απλα εμεις λογω μουνοδουλιασης τις εχουμε θεοποιησει!
Τι νομιζεις οτι δεν υπαρχει κυκλωμα που παιρνει βιζιτες απο στριπερ?
Απλα ο κυκλος ειναι πιο κλειστος απο οτι στα ct!
Τεσπα μπορει να ειμαι υπερβολικος η να κανω λαθος
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
Σιγα μην δεν κανουν εναντι βεβαια γεναιας χρηματικης αμοιβης :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom