Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πριν απο λιγο με ενημερωσαν οτι εχθες δουλευαν οι Μαρινα, Ουλιανα, Ηρα, Βιβιαν, Αουρορα, Μιρελλα, Λυδια, Κλεοπατρα, Ευα, Μαρια και Κατριν.

Μετριος κοσμος, μετρια μουσικη..πολυ χαλαρα πραγματα...

Γενικα ηρεμια στη Συγγρου......πειναει ο κοσμος φαινεται...:):):):):):):).....

Για γκολντ....μαλλον αδειο θα το ελεγα το μαγαζι....τι κ αν ειχαν 22 τραπεζια γεματα.....ηρεμια νεκροταφειου.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πριν απο λιγο με ενημερωσαν οτι εχθες δουλευαν οι Μαρινα, Ουλιανα, Ηρα, Βιβιαν, Αουρορα, Μιρελλα, Λυδια, Κλεοπατρα, Ευα, Μαρια και Κατριν.

Μετριος κοσμος, μετρια μουσικη..πολυ χαλαρα πραγματα...

για μενα θα επρεπε να κανουν ανταλλαγη με το λιντο σε οτι αφορα καποιες "καθεις στο ειδος του και ο λουμιδης στον καφε του!" κορασιδες γιατι στο πριβε του λιντο θα απεδιδαν περισσοτερο!
 

Επισκέπτης
Aκουσα οτι εχθες στο δυναμικο του μαγαζιου ηταν Μαρινα, Σαμπινα, Παολα, Βιβιαν, Γκρεις, Κατερινα, Τριξυ, Εστερα, Μοντεστα, Χριστινα και Αιγλη...

Δηλαδη πλεον το μαγαζι δουλευει τις καθημερινες μονο με 11 / 12 κοπελλες και πρεπει να δινει περισσοτερα ρεπο την εβδομαδα στις αλλες...Οικονομια φιλοι μου..οικονομια...

Ελα mclein, βαλε και εσυ την πινελια σου...ποσα τραπεζια ειχε γεματα ? ...lol..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Aκουσα οτι εχθες στο δυναμικο του μαγαζιου ηταν Μαρινα, Σαμπινα, Παολα, Βιβιαν, Γκρεις, Κατερινα, Τριξυ, Εστερα, Μοντεστα, Χριστινα και Αιγλη...

Δηλαδη πλεον το μαγαζι δουλευει τις καθημερινες μονο με 11 / 12 κοπελλες και πρεπει να δινει περισσοτερα ρεπο την εβδομαδα στις αλλες...Οικονομια φιλοι μου..οικονομια...

Ελα mclein, βαλε και εσυ την πινελια σου...ποσα τραπεζια ειχε γεματα ? ...lol..

xristina ε?για θυμησε μου θειε βιογραφικο! ή CV αν το θες!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μεταγραφη απο το Λιντο, ξανθια, μικρο στηθος μεγαλη μυτη...

Ασε την Φυλης και ξαναπιασε την Συγγρου...!

ασε τις συμβουλες και λεγε τωρα........σιγη.....................τον κουναει????????
 

Επισκέπτης
Eιλικρινα δεν ξερω Vaso... Αλλα βλεπουν τα δικα μου ματια και αλλα των αλλων..Πρεπει να παω απο το μαγαζι για να ξερω..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λοιπον χθεσινη ροστερ απο οσο μπορουσα να δω απο το τραπεζι που ημουν......1)modesta 2)bianca 3)linda 4)emma 5)eva 6)veronica 7)marina 8)angel 9)iuliana 10)oliana(γιουλη απο λιντο) 11)katerina 12)lydia 13)joanna 14)angelika 15)charlie 16)mirella 17)kristy 18)vicky 19)ira( :jerking:) 20)sabina 21)maria 22)ελενη καλαματιανη 23) αυτη η ξανθια που μοιαζει με την γκαμπριελλα του λιντο(μαλλον σειλα την λενε)
24)lisa 25)lana 26)trixy 27)xara 28)aurora

Δεν ειδα marta,grayce,αιγλη,vivian,sasa,cleopatra,paola,deniz,stella,
christina,espera,nikol,katrin,emma η κοντη,anastasia,kathy,victoria,zanna,jordan,michelle,anna(pregnant)!

αυτη η ιουλιανα η αδυνατη ψηλη καλλιγραμμη μελαχροινη με τον κοτσο στα μαλλια μηπως ειναι η παλια τζουλια του μαγαζιου?σας ρωταω γιατι την ειδα πολυ βιαστικα μεσα στον πανικο μου και δεν μπορεσα να διακρινω καθαρα.......Αν εκανα κατι λαθος παρακαλω διορθωστε με!
 

Επισκέπτης
Ελα Vaso..Παολα, κοντη Εμμα, Αναστασια, Γκρεις, Βιβιαν και  Κλεοπατρα ηταν εκει..

Τζουλια  = Ναι.






 

pimpsutd

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
αυτη με τα γυαλακια ητανε?ξερει κανεις πως τη λενε?
 

Επισκέπτης
Μια ερωτηση για δυνατα μυαλα..

Υπο τις παρουσες συνθηκες, ποια εινα ιη εμπορικη αξια του Gold για 9+3 ετη ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ελα Vaso..Παολα, κοντη Εμμα, Αναστασια, Γκρεις, Βιβιαν και  Κλεοπατρα ηταν εκει..

Τζουλια  = Ναι.

καλα θειε μην βαρας!ειχα τα ματια μου αλλου...ετσι και αλλιως το scouting σε αυτο το μαγαζι ειναι πλεον βαρετο για μενα!καταλαβε με.....και νιωσε με!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μια ερωτηση για δυνατα μυαλα..

Υπο τις παρουσες συνθηκες, ποια εινα ιη εμπορικη αξια του Gold για 9+3 ετη ?

πηγαινε σε οποια ΔΟΥ σε βολευει......και παρε το εντυπο για την υπεραξια μεταβιβασης εταιρειων......υπολογισε συμφωνα με το εντυπο την αυλη αξια του "εμπορικου σηματος,φημης,πελατειας κλπ..." με τον γνωστο τυπο της ραντας συμφωνα με τον κυκλο εργασιων και το κερδος/ζημια του μαγαζιου απο τις δηλωσεις των τελευταιων πεντε ετων!
 

Επισκέπτης
Μια ερωτηση για δυνατα μυαλα..

Υπο τις παρουσες συνθηκες, ποια εινα ιη εμπορικη αξια του Gold για 9+3 ετη ?

Mηπως,λεω μηπως.....το πας πολυ μακρια ?????
Αν θες ενημερωσε με πμ....γιατι μαλλον εχω καποια σχεση....ετσι δν ειναι ?
 

Επισκέπτης
Vaso - thx...Θα το κοιταξω

Mclein - oχι δεν παω μακρυα...απλα κανω καποιους υπολογισμους..
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Στη χθεσινή Καθημερινή έγραφε ότι υπάρχουν στριπτιτζάδικα στη Συγγρού που λειτουργούν με άδεια καφετέριας...

Αδαείς και ημιμαθείς δημοσιογραφίσκοι...Όταν ένα μαγαζί έχει ως βασικό του προϊόν το φραπέ, με τί άδεια θα έπρεπε να λειτουργήσει δηλαδή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom