Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Ρε παιδιά.... Πώς λέγετε μία τύπισσα στο baby gold με σχιστά μάτια και μεγάλα σιλικονάτα boobs ? Κινέζικα χαρακτηριστηκά αλλα απ'οτι μου ειπαν ειναι μαλλον απο Ρωσια. Τουλαχιστον να ξερω ποια μου "εφτιαξε" φραπε!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Για Ήρα μου φαίνεται
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Ηρα.... κατι παθαινω με τα ονοματα εκει μεσα!!!!!!  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Ρε παιδιά.... Πώς λέγετε μία τύπισσα στο baby gold με σχιστά μάτια και μεγάλα σιλικονάτα boobs ? Κινέζικα χαρακτηριστηκά αλλα απ'οτι μου ειπαν ειναι μαλλον απο Ρωσια. Τουλαχιστον να ξερω ποια μου "εφτιαξε" φραπε!

τσαρλυ μηπως? και μενα μου το σφυριξε καποιο δυνατο μελος του site, δεν παω στο συγκεκριμενο μαγαζι..
 

Επισκέπτης
Roko, η τσαρλι δεν εχει μεγαλα συλικονατα boobs..

Αν μπορουσε ο geo να κανει μια καλυτερη περιγραφη θα του λεγαμε σιγουρα..
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Roko, η τσαρλι δεν εχει μεγαλα συλικονατα boobs..

Αν μπορουσε ο geo να κανει μια καλυτερη περιγραφη θα του λεγαμε σιγουρα..

σιγουρα εχεις δικιο παπ, δε πηγαινω στο συγκεκριμενο μαγαζι επειδη μου τη δινει ο χαμος που γινεται εκει μεσα.. αρα δεν εχω αποψη για τις σχιστοματες του μαγαζιου οπως εχω για την χριστινα του αφρο ή για την (δεν θυμαμαι ονομα) του αμαζον ή ακομα και για τη βικτωρια του Athens queens. ενδιαφερομαι να μαθω ομως απο σαφως πιο εμπειρα ατομα στο χωρο οπως εσυ..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Η Βικτώρια είναι η μελαχροινή από τις αδελφές;
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
η βικτωρια ειναι ιαπωνορωσιδα με ασιατικα χαρακτηριστικα και δουλευει στο Athens queens
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Θυμάσαι πως λέγεται η μελαχροινή από τις αδελφές;  Την έδειξε και η Αννίτα
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Καλυτερη περιγραφη.... πράγματι μοιαζει με τυπισσα απο τους αγγελους του τσαρλι... ΑΣΤΕΡΙ!!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Roko, η βικτωρια το παει το email ?  το πνιγει το κουνελι ? το τριβει το πιπερι ?

σε καμμια περιπτωση...
πιπερι θα τριψει μονο για να βαλει στο φαγητο της!   :2funny: :2funny:
ειναι καλο παιδι... (λεμε τωρα).
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις  :2funny: :2funny: ; Οι άγγελοι του Τσάρλυ ήταν διαφόρων ειδών και χρωμάτων. Ξανθιά, μελαχροινή, ψηλή, κοντή. Στο δημοτικό δεν είχανε παιχνίδια με ανθρωπάκια;  :2funny:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
μονο μια απο τους αγγελους ειχε κινεζικα χαρακτιριστηκα.... μαλλον δεν εχεις δει την ταινια.... και ειδικοτερα την παραλλαγη της σε hardcore!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις  :2funny: :2funny: ; Οι άγγελοι του Τσάρλυ ήταν διαφόρων ειδών και χρωμάτων. Ξανθιά, μελαχροινή, ψηλή, κοντή. Στο δημοτικό δεν είχανε παιχνίδια με ανθρωπάκια;  :2funny:

στους αγγελους του τσαρλυ επαιζε η lucy liu  :smitten: . αφου μιλαει για γυναικα με ασιατικα χαρακτηριστικα, αυτη εννοει ο φιλος..
 

Επισκέπτης
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις  :2funny: :2funny: ; Οι άγγελοι του Τσάρλυ ήταν διαφόρων ειδών και χρωμάτων. Ξανθιά, μελαχροινή, ψηλή, κοντή. Στο δημοτικό δεν είχανε παιχνίδια με ανθρωπάκια;  :2funny:
Μια ηταν ομως η κινεζουλα....ετσι δν ειναι ???
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Υπάρχει η ταινεία υπήρχε και η σειρά. Ου γαρ έρχεται μόνο. Μια άλλη μελαχροινή είχα δει με  :boobies:, που δεν θυμάμαι το όνομά της, γιατί η Charlie δεν έχει
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
αγνωστος τελικα ο "φραπες"..... την επομενη φορα κρατησω σημειωσεις για αναφορα στο forum!!!!!  :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αγνωστος τελικα ο "φραπες"..... την επομενη φορα κρατησω σημειωσεις για αναφορα στο forum!!!!!  :grin:

απορω πως ακομη δεν καταλαβατε ποια ειναι.......ημαρτον!ρε θειε,ρε μακλειν δεν το περιμενα απο εσας.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom