Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στη χθεσινή Καθημερινή έγραφε ότι υπάρχουν στριπτιτζάδικα στη Συγγρού που λειτουργούν με άδεια καφετέριας...

Αδαείς και ημιμαθείς δημοσιογραφίσκοι...Όταν ένα μαγαζί έχει ως βασικό του προϊόν το φραπέ, με τί άδεια θα έπρεπε να λειτουργήσει δηλαδή;

αδεια φραπετεριας εχουν....εκει μπερδευτηκαν λιγο......
 

Επισκέπτης
By the way..συντομα στην γωνια του γκολντ, ανοιγει καφετερια - φαγαδικο...πιθανως απευθυνομενο στους φοιτητες της Παντειου..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
By the way..συντομα στην γωνια του γκολντ, ανοιγει καφετερια - φαγαδικο...πιθανως απευθυνομενο στους φοιτητες της Παντειου..

και εγω νομιζα οτι θα ηταν επεκταση του γκολντ!φτου ρε πουστη μου!και νομιζα οτι θα γινει τεραστια πριβεδαρα για να σκιζουμε τις μουναρες του μαγαζιου!κριμα...τί να κανουμε?θα μεινουμε στην απλη φραπελια και μετα κρεπα διπλα!προβλεπω να εχουμε συναντησεις εκει απειρου καλους!
 

Επισκέπτης
... νομιζα οτι θα γινει τεραστια πριβεδαρα για να σκιζουμε τις μουναρες του μαγαζιου!

Vaso, ποιες μουναρες και πρασινα αλογα...Το μαγαζι πλεον ειναι για τα μπαζα..Δυστυχως.

Μακαρι οι υπευθυνοι του μαγαζιου να διαβαζουν το site....
 

Επισκέπτης
Vaso, ποιες μουναρες και πρασινα αλογα...Το μαγαζι πλεον ειναι για τα μπαζα..Δυστυχως.

Μακαρι οι υπευθυνοι του μαγαζιου να διαβαζουν το site....

Διαβαζουν 2.....αλλα....μαλλον τα παραλες αδερφε....οπως κ να γινει...αρκετες κοπελες ειναι πολυ ομορφες....κ το μαγαζι κυμαινεται ακομη στα 2-3 πρωτα...απο αποψη ομορφιας των κοριτσιων....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vaso, ποιες μουναρες και πρασινα αλογα...Το μαγαζι πλεον ειναι για τα μπαζα..Δυστυχως.

Μακαρι οι υπευθυνοι του μαγαζιου να διαβαζουν το site....

κοιτα εχει ορισμενες Α-CLASS ΜΟΥΝΕΣ θειε....δεν μπορεις να πεις οτι δεν θα ηθελες να παρεις απο λωκο την μαρινα,την εμμα,την ευα μιλφειγ,την λυδια,την τσαρλι,την αντζελικα,την εσπερα,την μοντεστα,την μαρτα,την μαρια και καποιες λιγες ακομη.....!!!!!αν πας στο λιντο θα δεις μονο 1,2 πολυ καλα κομματια!αν πας ρασπουτιν θα δεις 7,8 τετοια κομματια κλπ....αλλα μπορει να ειναι πολυ καιρο εκει και καπου να τις εχουμε ψιλοβαρεθει...δεν παυει ομως το πουλι μας μολις τις βλεπει να κανει τσιου...
 

Επισκέπτης
...αρκετες κοπελες ειναι πολυ ομορφες....

Συμφωνω ( και το ξερεις..) ..ομως μια οι μπομπες μια οι 1,000χυμενοι / βρωμικοι καναπεδες, αντε και μπειτε ολοι μεσα και καπου θα βρειτε να κατσετε...εεε με χαλαει πολυ..
 

Επισκέπτης
....δεν μπορεις να πεις οτι δεν θα ηθελες να παρεις απο λωκο την μαρινα,την εμμα,την ευα μιλφειγ,την λυδια,την τσαρλι,την αντζελικα,την εσπερα,την μοντεστα,την μαρτα,την μαρια και καποιες λιγες ακομη.....!!!!!

Vaso, ολες αυτες πριν απο μερικα χρονια θα τις ειχα για πρωτο στοχο...Ομως πλεον δεν μπορω να ασχολειθω παρα μονο με 2-3 maximum...
 

Επισκέπτης
Συμφωνω ( και το ξερεις..) ..ομως μια οι μπομπες μια οι 1,000χυμενοι / βρωμικοι καναπεδες, αντε και μπειτε ολοι μεσα και καπου θα βρειτε να κατσετε...εεε με χαλαει πολυ..
Παρα-συμφωνω....οχι απλα συμφωνω....

Vaso, ολες αυτες πριν απο μερικα χρονια θα τις ειχα για πρωτο στοχο...Ομως πλεον δεν μπορω να ασχολειθω παρα μονο με 2-3 maximum...

και με αυτο....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
κοιτα εχει ορισμενες Α-CLASS ΜΟΥΝΕΣ θειε....δεν μπορεις να πεις οτι δεν θα ηθελες να παρεις απο λωκο την μαρινα,την εμμα,την ευα μιλφειγ,την λυδια,την τσαρλι,την αντζελικα,την εσπερα,την μοντεστα,την μαρτα,την μαρια και καποιες λιγες ακομη.....!!!!!αν πας στο λιντο θα δεις μονο 1,2 πολυ καλα κομματια!αν πας ρασπουτιν θα δεις 7,8 τετοια κομματια κλπ....αλλα μπορει να ειναι πολυ καιρο εκει και καπου να τις εχουμε ψιλοβαρεθει...δεν παυει ομως το πουλι μας μολις τις βλεπει να κανει τσιου...

 

Συνημμένα

  • hulde.gif
    hulde.gif
    1,7 KB · Εμφανίσεις: 27

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
κοιτα εχει ορισμενες Α-CLASS ΜΟΥΝΕΣ θειε....δεν μπορεις να πεις οτι δεν θα ηθελες να παρεις απο λωκο την μαρινα,την εμμα,την ευα μιλφειγ,την λυδια,την τσαρλι,την αντζελικα,την εσπερα,την μοντεστα,την μαρτα,την μαρια και καποιες λιγες ακομη.....!!!!!αν πας στο λιντο θα δεις μονο 1,2 πολυ καλα κομματια!αν πας ρασπουτιν θα δεις 7,8 τετοια κομματια κλπ....αλλα μπορει να ειναι πολυ καιρο εκει και καπου να τις εχουμε ψιλοβαρεθει...δεν παυει ομως το πουλι μας μολις τις βλεπει να κανει τσιου...

+ αλλά τι περισσότερες τις έχει βαρεθεί και το πουλί μου

1,000χυμενοι / βρωμικοι καναπεδες,

Και για αυτό ξέρουμε τον κυριότερο υπεύθυνο. Αφού το ξέρεις ότι δεν καθαρίζούνε...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και για αυτό ξέρουμε τον κυριότερο υπεύθυνο. Αφού το ξέρεις ότι δεν καθαρίζούνε...

εμενα εννοεις φιλτατε?εγω τα τρωω πανω μου....μην φοβασαι ......λερωνω μονο t-shirt,pullover, και ενιοτε πουκαμισακια ....ελπιζω να μην λερωσα ποτε αλλωνων γιατι ειμαι και λιγο πητερνορθακος!χεχεχε.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
βζζζζ πολλές μύγες μαζευτήκανε.
Πάντως από αισθητική, έχει διαφορά από όλα τα μαγαζιά.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πάντως, από τη σκοπιά του... περιστασιακού χρήστη και μάλιστα κάποιου που δεν του αρέσει ο φραπές (κυρίως λόγω βρώμικου σέικερ), το Baby Gold έχει απίστευτης εμφάνισης κοπέλες και μάλιστα σε μεγάλους αριθμούς...
Εκτιμώ ότι κάποιοι σύντροφοι έχουν κορεστεί διότι και την Ούμα Θέρμαν παρέα με τη Ζολί να είχε το μαγαζί, αν πήγαινες 3-4 φορές την εβομάδα επί ένα χρόνο θα τις βαριόσουν...
Κατ' εμέ, το μαγαζί παραμένει το κορυφαίο (σε σχέση με Ρασπούτιν, Λίντο και Μούσσες που έχω προσφατη εμπειρία) αρκεί να πας καθημερινή...
 

Επισκέπτης
Πάντως, από τη σκοπιά του... περιστασιακού χρήστη και μάλιστα κάποιου που δεν του αρέσει ο φραπές (κυρίως λόγω βρώμικου σέικερ), το Baby Gold έχει απίστευτης εμφάνισης κοπέλες και μάλιστα σε μεγάλους αριθμούς...
Εκτιμώ ότι κάποιοι σύντροφοι έχουν κορεστεί διότι και την Ούμα Θέρμαν παρέα με τη Ζολί να είχε το μαγαζί, αν πήγαινες 3-4 φορές την εβομάδα επί ένα χρόνο θα τις βαριόσουν...
Κατ' εμέ, το μαγαζί παραμένει το κορυφαίο (σε σχέση με Ρασπούτιν, Λίντο και Μούσσες που έχω προσφατη εμπειρία) αρκεί να πας καθημερινή...

Παρα πολυ σωστα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πάντως, από τη σκοπιά του... περιστασιακού χρήστη και μάλιστα κάποιου που δεν του αρέσει ο φραπές (κυρίως λόγω βρώμικου σέικερ), το Baby Gold έχει απίστευτης εμφάνισης κοπέλες και μάλιστα σε μεγάλους αριθμούς...
Εκτιμώ ότι κάποιοι σύντροφοι έχουν κορεστεί διότι και την Ούμα Θέρμαν παρέα με τη Ζολί να είχε το μαγαζί, αν πήγαινες 3-4 φορές την εβομάδα επί ένα χρόνο θα τις βαριόσουν...
Κατ' εμέ, το μαγαζί παραμένει το κορυφαίο (σε σχέση με Ρασπούτιν, Λίντο και Μούσσες που έχω προσφατη εμπειρία) αρκεί να πας καθημερινή...

με ρασπουτιν δεν συγκρινεται φιλτατε σε καμμια περιπτωση!ειναι το κορυφαιο αυτη την περιοδο με διαφορα απο το baby gold!για να δουμε ομως τί συναγωνισμος θα υπαρξει με το "tessera" σε λιγο διαστημα!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ελπιζω να μην λερωσα ποτε αλλωνων γιατι ειμαι και λιγο πητερνορθακ ος!χεχεχε.....

Καλά το λέω εγώ, αν δεν κάτσουμε πουθενά, θα κάνει καμιά στραβοτιμονιά η Μαρίνα και θα μας βγάλεις κάνα μάτι

Σίγουρα leonoro; Γιατί, συνήθως, ανάμεσα σ' αυτές και στο πουλί μας  μεσολαβούν ένα τζιν κι ένα σώβρακο :dancing:

Για το underware ρώτα το Μαρινοccino που το ψάχνε. Όσο για το άλλο, με [sup]χ[/sup]? τέτοιες λεπτομέρειες ξεχνιούνται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom