Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

Επισκέπτης

Για το φιλο Vaso...κανονικα το ονομα της ειναι Ουλιανα..
( χωρις 'Ι' μπροστα..) και εχει ενα tatoo στο κολομερι..Στο Lido δουλευε σαν Γιουλη..Γιαυτο σου ειπε η "αλλη" Ιουλιανα οτι δεν εφυγε ποτε απο το Λιντο..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Για το φιλο Vaso...κανονικα το ονομα της ειναι Ουλιανα..
( χωρις 'Ι' μπροστα..) και εχει ενα tatoo στο κολομερι..Στο Lido δουλευε σαν Γιουλη..Γιαυτο σου ειπε η "αλλη" Ιουλιανα οτι δεν εφυγε ποτε απο το Λιντο..

αμ........ετσι πεστο!
 

Επισκέπτης
Aκουσα οτι ενα μελαχροινο με μακρυ μαλι, γυρω στο 1,70μ, "περπατημενο" προστεθηκε στο δυναμικο του μαγαζιου...(πιθανως πρεπει να ειναι νεα ανακυκλωση..)  Ξερει κανεις τιποτα η' να στειλλω τον Ουζουνη ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Aκουσα οτι ενα μελαχροινο με μακρυ μαλι, γυρω στο 1,70μ, "περπατημενο" προστεθηκε στο δυναμικο του μαγαζιου...(πιθανως πρεπει να ειναι νεα ανακυκλωση..)   Ξερει κανεις τιποτα η' να στειλλω τον Ουζουνη ?

ενταξει ρε θειε......ειναι χρεος μου και πρεπει να παω...αλλα μην με λες ουζουνη!
 

pan13

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Είναι μαγκες εκει μια Angel Αγγλιδα?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Είναι μαγκες εκει μια Angel Αγγλιδα?

υπαρχει αλλα ειναι πολλακις χιλιομετρα μακρυα απο την αγγλια η καταγωγη της,ασχετα αν αυτη στο εχει πει....Here speaks the knowledge!
 

Επισκέπτης
Aκουσα οτι ενα μελαχροινο με μακρυ μαλι, γυρω στο 1,70μ, "περπατημενο" προστεθηκε στο δυναμικο του μαγαζιου...(πιθανως πρεπει να ειναι νεα ανακυκλωση..)   Ξερει κανεις τιποτα η' να στειλλω τον Ουζουνη ?

Εμαθα οτι ειναι η Κλεοπατρα ( πρωην Baby-o Πειραιως, και Σιροκο)..Δευτερατζα γκομενα για "εκτονωσεις"...

Επισης μαθαινω οτι το επιπεδο πελατων του μαγαζιου, πηγαινει απο το κακο στο χειροτερο...

Ο κυριος ογκος των πελατων ειναι πλεον Πακιστο / Αλβανοι και πιτσιρικια, με πολυ χαμηλο προυπολογισμο εξοδου..

Ζησαμε την ανοδο και τωρα ζουμε και την πτωση του Gold..!
 

Επισκέπτης
Εμαθα οτι ειναι η Κλεοπατρα ( πρωην Baby-o Πειραιως, και Σιροκο)..Δευτερατζα γκομενα για "εκτονωσεις"...

Επισης μαθαινω οτι το επιπεδο πελατων του μαγαζιου, πηγαινει απο το κακο στο χειροτερο...

Ο κυριος ογκος των πελατων ειναι πλεον Πακιστο / Αλβανοι και πιτσιρικια, με πολυ χαμηλο προυπολογισμο εξοδου..

Ζησαμε την ανοδο και τωρα ζουμε και την πτωση του Gold..!

Τα ειχαμε πει....αλλα ποιος διαβαζε...????? Κατι σελιδες πιο πισω...ειχα μιλησει εντονα....αλλα.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εμαθα οτι ειναι η Κλεοπατρα ( πρωην Baby-o Πειραιως, και Σιροκο)..Δευτερατζα γκομενα για "εκτονωσεις"...

Επισης μαθαινω οτι το επιπεδο πελατων του μαγαζιου, πηγαινει απο το κακο στο χειροτερο...

Ο κυριος ογκος των πελατων ειναι πλεον Πακιστο / Αλβανοι και πιτσιρικια, με πολυ χαμηλο προυπολογισμο εξοδου..

Ζησαμε την ανοδο και τωρα ζουμε και την πτωση του Gold..!

μου τριβοταν σαν πατσαβουρα για να την παρω χορο οπως και σε αλλους αλλα επαιρνε τα παπαρια μου!γενικα εχει πεσει τρομερα το μαγαζι απο ολα τα επιπεδα και αν θελουν να αλλαξουν τα πραματα τουλαχιστον να φτιαξουν τιποτα αλλα καλα κονε...απο την στιγμη που οι κοπελες δεν αλλαζουν παρα μονο οταν παρουν συνταξη.......κανα κρυφο δωματιακι ας πουμε........κλπ..Ειδα και μια αλλη μελαχροινη μετριου αναστηματος,κοτσιδακι μικρο,ισιο μαλλι καλο σωμα με τουμπανατο κωλο(οχι σαν της κατριν)......επισης ειδα μια ξανθια με περμαναντ μαλλι(θυμιζει λιγο την γυναικα του χαικαλη στο 50-50 χαχα) και μια κοντη πιτσιρικα με μακρυ ξανθο μαλλι και μποτες.....Η σασα απο πρωην ερωτικα εχει φυγει?ο κολλητος μου πηρε για χορο την μαρινα με τα σχετικα επακολουθα....αλλα οταν ηρθε σε μενα πηρε τα παπαρια του αρχιφραπεδιαρη....της ειπα "ουστ μωτη βρωμαρια"! και αντι για την πουτσα μου μου εφτυσε την μαπα μου!αν ξερει κανεις να μου πει ιστορικο,ονοματα βαπτιστικα και μη, ας ποσταρει και θα του κλεισω εγω τραπεζι σε πολυτελεστατο εστιατοριο να φαει ορεκτικο αχοιβαδες γεμιστους με ρυζι με 4,5 μουναρες παρεα του.....και μετα λιμο θα τον παραλαβει για να τον κανει τον γυρο της ελλαδας με τις μουναρες μεσα......Αλλα υποχρεωτικα μπαινει ενας ορος......αν δεν τον φραπεδιασουν και οι 4 και δεν λερωθει απο τα φλοκια στον αφαλο του τα χανει ολα τα προνομια.....δεν θα ξεκινησει η λιμο αν δεν συμβει αυτο.......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Για το φιλο Vaso...κανονικα το ονομα της ειναι Ουλιανα..
( χωρις 'Ι' μπροστα..) και εχει ενα tatoo στο κολομερι..Στο Lido δουλευε σαν Γιουλη..Γιαυτο σου ειπε η "αλλη" Ιουλιανα οτι δεν εφυγε ποτε απο το Λιντο..

την ειδα την γιουλη.....ηταν προσφατα λιντο,λιγο παλιοτερα ηταν παλι γκολντ αλλα εγω την θυμαμαι απο την εποχη του μικρου αφρο!ειχε κανει και αφρο παλας...ποτε δεν την εχω παρει χορο...γιατι ενω εχει κορμαρα με χαλαει η φατσα της!
 

Επισκέπτης
ο κολλητος μου πηρε για χορο την μαρινα με τα σχετικα επακολουθα....αλλα οταν ηρθε σε μενα πηρε τα παπαρια του αρχιφραπεδιαρη....της ειπα "ουστ μωρη βρωμαρια"! και αντι για την πουτσα μου μου εφτυσε την μαπα μου!αν ξερει κανεις να μου πει ιστορικο,ονοματα βαπτιστικα και μη, ας ποσταρει και θα του κλεισω εγω τραπεζι σε πολυτελεστατο εστιατοριο να φαει ορεκτικο αχοιβαδες γεμιστους με ρυζι με 4,5 μουναρες παρεα του.....και μετα λιμο θα τον παραλαβει για να τον κανει τον γυρο της ελλαδας με τις μουναρες μεσα......Αλλα υποχρεωτικα μπαινει ενας ορος......αν δεν τον φραπεδιασουν και οι 4 και δεν λερωθει απο τα φλοκια στον αφαλο του τα χανει ολα τα προνομια.....δεν θα ξεκινησει η λιμο αν δεν συμβει αυτο.......

Αν καταλαβα καλα....ψαχνεις τα περι της Μαρινας προσωπικα στοιχεια ???
Νομιζω οτι μπορω να σε βοηθησω....αλλα....θα σου πω την Τριτη στα σιγουρα....
(φυσικα δν θελω ανταλλαγμα...)....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αν καταλαβα καλα....ψαχνεις τα περι της Μαρινας προσωπικα στοιχεια ???
Νομιζω οτι μπορω να σε βοηθησω....αλλα....θα σου πω την Τριτη στα σιγουρα....
(φυσικα δν θελω ανταλλαγμα...)....

οχι για τις αλλες εννοω.....τις ψιλοκαινουριες!
 

Επισκέπτης
1) Ειδα και μια αλλη μελαχροινη μετριου αναστηματος,κοτσιδακι μικρο,ισιο μαλλι καλο σωμα με τουμπανατο κωλο(οχι σαν της κατριν)......

2) επισης ειδα και μια κοντη πιτσιρικα με μακρυ ξανθο μαλλι και μποτες.....

1) Ντενιζ, Ρουμανα φιλη, ανηκει στην ομαδα Παολας, Εμμας,
    Εμμυς...Ο κωλος της ειναι πλεον ο πιο τουρλωτος, διοτι η
    Κατριν αδυνατισε και "μικρυνε" ο δικος της..

2) Μιρελλα, Ρωσσιδακι, πριν πριν δουλευε στο Sierra
    ( Συγγρου και Αριστοτελους, γωνια δεξια απο το Γκολντ)..
 

Επισκέπτης
Πριν απο λιγο με ενημερωσαν οτι εχθες δουλευαν οι Μαρινα, Ουλιανα, Ηρα, Βιβιαν, Αουρορα, Μιρελλα, Λυδια, Κλεοπατρα, Ευα, Μαρια και Κατριν.

Μετριος κοσμος, μετρια μουσικη..πολυ χαλαρα πραγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom