Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αυτό είναι άλλο προφίλ? Ρωτάω γενικώς.

πελοπα αστα αυτα....εσενα αλλα σε νοιαζουν.....παντως η δικια σου εχει γινει κουκλα ολκης.....οσο περναει ο καιρος τοσο ομορφαινει!αλλα κριμα στην ομορφια της....τετοια που ειναι!
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
ειμαι λιγο χαβαλες πειραζει?στο κατω κατω αν αντιβαινω τους κανονες υπαρχουν οι mods να κανουν οτι οριζουν οι κανονες....αυτο δε σημαινει οτι ολοι πρεπει να πηγαινουν με τους κανονες....ετσι ειναι χτισμενη και η κοινωνια μας,ετσι δεν ειναι?τωρα για τα αλλα νικς θελω να δω τί ψαρια πιανει ο καθενας....ο μικρος παντως το ενα το βρηκε.....δεν ξερω αν του το σφυριξε καποιος ή οχι(δεν εννοω απο τους φιλους του σαιτ) παντως εγω προσωπικα νομιζω οτι το καταλαβε μονος του επειδη κατα τα αλλα ειναι πολυ εξυπνος!για να δουμε....
Δε με πειράζει καθόλου να κάνεις όσο χαβαλέ θες. Εγώ μάλλον είμαι νυχτοπούλι γιατί δεν είχα καταλάβει ότι ο MAIDES και ο vasos είναι τα ίδια πρόσωπα, μέχρι πριν 2 μέρες. Αυτό που με ενοχλεί είναι ν΄αλλάζεις συμπεριφορά και τρόπους όταν χρησιμοποιείς άλλο προφίλ. Καλό είναι είτε θέλουμε να είμαστε χαβαλάδες, είτε μάγκες, είτε δάγκες, είτε θέλουμε να ενημερώσουμε, είτε οτιδήποτε να το κάνουμε με το ίδιο προφίλ. ʼλλωστε μια φάτσα έχει ο καθένας μας και αναλόγως πρέπει να μάθει να πορεύεται. Τα πολλά προφίλ-μάσκες θυμίζουν λίγο καρναβάλι και στην περίπτωση του maides κακόγουστο μασκαριλίκι. Κάνε τον κόπο και διάβασε τα ποστ του και θα συμφωνήσεις μαζί μου. Τέλος για το αν μερικοί είναι στο κάρμα τους να παραβαίνουν τους κανόνες για τον α, β, γ ασόβαρο λόγο και τα test που μας βάζεις για να αξιολογήσεις το IQ μας, θα τα πάρω ως χαβαλέ και θα στείλω και mail στη MENSA να επικοινωνήσει μαζί σου για μελλοντική συνεργασία.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δε με πειράζει καθόλου να κάνεις όσο χαβαλέ θες. Εγώ μάλλον είμαι νυχτοπούλι γιατί δεν είχα καταλάβει ότι ο MAIDES και ο vasos είναι τα ίδια πρόσωπα, μέχρι πριν 2 μέρες. Αυτό που με ενοχλεί είναι ν΄αλλάζεις συμπεριφορά και τρόπους όταν χρησιμοποιείς άλλο προφίλ. Καλό είναι είτε θέλουμε να είμαστε χαβαλάδες, είτε μάγκες, είτε δάγκες, είτε θέλουμε να ενημερώσουμε, είτε οτιδήποτε να το κάνουμε με το ίδιο προφίλ. ʼλλωστε μια φάτσα έχει ο καθένας μας και αναλόγως πρέπει να μάθει να πορεύεται. Τα πολλά προφίλ-μάσκες θυμίζουν λίγο καρναβάλι και στην περίπτωση του maides κακόγουστο μασκαριλίκι. Κάνε τον κόπο και διάβασε τα ποστ του και θα συμφωνήσεις μαζί μου. Τέλος για το αν μερικοί είναι στο κάρμα τους να παραβαίνουν τους κανόνες για τον α, β, γ ασόβαρο λόγο και τα test που μας βάζεις για να αξιολογήσεις το IQ μας, θα τα πάρω ως χαβαλέ και θα στείλω και mail στη MENSA να επικοινωνήσει μαζί σου για μελλοντική συνεργασία.

οι ενημερωσεις μου θα ειναι παντα σαν βασος(το λαμπρος μας τελειωσε) τα υπολοιπα τα εχω για χαβαλε......και δεν θελω να αξιολογησω το iq σας.....το κακογουστο μασκαριλικι μπορει να ειναι για σενα που δεν με ξερεις....πιστεψε ομως αλλοι ξεκαρδιζονται με καποια απο τα ποστ μου!καταλαβαινεις τί εννοω..
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Πάσο... καθένας με τα γούστα του. Το ποστ μου σκοπό είχε να σου θυμίσει κάποια αυτονόητα πράγματα, που μετά από τόσες χιλιάδες μηνύματα φυσιολογικό είναι να τα έχεις ξεχάσει. Η εξουσία (είτε είναι πραγματική, είτε μόνο στη φαντασία μας)φθείρει. Σκέψου λίγο πιο σοβαρά αυτά που σου είπα και αναλογίσου ποιοί ξεκαρδίζονται με ποστ επιπέδου maides και ποιοί όχι. Φιλικά στον vaso και στον lampro.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πάσο... καθένας με τα γούστα του. Το ποστ μου σκοπό είχε να σου θυμίσει κάποια αυτονόητα πράγματα, που μετά από τόσες χιλιάδες μηνύματα φυσιολογικό είναι να τα έχεις ξεχάσει. Η εξουσία (είτε είναι πραγματική, είτε μόνο στη φαντασία μας)φθείρει. Σκέψου λίγο πιο σοβαρά αυτά που σου είπα και αναλογίσου ποιοί ξεκαρδίζονται με ποστ επιπέδου maides και ποιοί όχι. Φιλικά στον vaso και στον lampro.

απολυτως δεκτο!αν ειχαν ολοι οι υπολοιποι την ποιοτητα του χαρακτηρα που δειχνεις τοτε δεν θα ειχαμε καμμια αντιδικια γενικα,κανεις απο το σαιτ δεν θα ειχε ουτε κατα διανοια σκεφτει να ανταλλαξει ασκοπες ασχημιες!εισαι πολυ αξιολογο ατομο και το εννοω με ολη τη σημασια!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ειμαι λιγο χαβαλες πειραζει?στο κατω κατω αν αντιβαινω τους κανονες υπαρχουν οι mods να κανουν οτι οριζουν οι κανονες....αυτο δε σημαινει οτι ολοι πρεπει να πηγαινουν με τους κανονες....ετσι ειναι χτισμενη και η κοινωνια μας,ετσι δεν ειναι?τωρα για τα αλλα νικς θελω να δω τί ψαρια πιανει ο καθενας....ο μικρος παντως το ενα το βρηκε.....δεν ξερω αν του το σφυριξε καποιος ή οχι(δεν εννοω απο τους φιλους του σαιτ) παντως εγω προσωπικα νομιζω οτι το καταλαβε μονος του επειδη κατα τα αλλα ειναι πολυ εξυπνος!για να δουμε....

Είναι στο πλαίσιο του χαβαλέ να αλλάζεις όνομα και να βρίζεις μέλη του φόρουμ και στην συγκεκριμένη περίπτωση εμένα προσωπικά; Βλέπε εδώ:

Επίσης να αναγκάζεις φίλο σου μοντ να σε προειδοποιεί γιατί δεν ξέρει ποιός είσαι, λόγω των παραπάνω ποστς, και υποθέτω μετά να νοιώθει ηλίθιος όταν ανακαλύπτει ότι κάτω από το συγκεκριμένο νικ κρύβεται φίλος του; Είναι κι αυτό μέρος του χαβαλέ; Και τι είδους αρρωστημένος χαβαλές είναι αυτός;

Σου τα είπε ο bluevertigo αναλυτικά, σου τα είπε και ο peloponisios υπαινικτικά, αλλά δεν εννοείς να καταλάβεις τίποτα.

Υπάρχουν δύο θέματα λοιπόν εδώ.
1. Λειτουργία του σάιτ, θέμα τυπικής τάξεως. Υπάρχει σαφής κανόνας για τους χρήστες με παραπάνω του ενός λογαριασμού. Στην περίπτωση σου ο κανόνας δεν εφαρμόζεται, παρόλο που ευθαρσώς στην παραπάνω παράθεση ο ίδιος τους προκαλείς να τον εφαρμόσουν.
2. Το δεύτερο είναι προσωπικό, θέμα ηθικής τάξεως. Όταν δηλαδή κάποιος που νομίζεις ότι είναι εκτός φόρουμ μπαίνει με άλλο όνομα και σε βρίζει. Γι' αυτό σε παραπέμπω στο θρεντ "Περί Μωρίας Εγκώμιον".
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε συ στουντιαν γουσταρεις ομως να εισαι μονοπλευρος απο ολες τις αποψεις....
1)στο θρεντ(rasputin) που σε εκραξα μετα το πηρα πισω γιατι καταλαβα οτι ειπα μαλακια......αλλα προφανως δεν σε συμφερει να το αναφερεις ή δεν ξερω εγω τί αλλο!αρα ο ισχυρισμος σου πεφτει στο κενο.

2)αν ειναι και πρεπει να μπαναριστω δεν εχω κανενα προβλημα....ετσι και αλλιως είτε θα ξαναμπω με αλλα νικς ειτε θα παιρνω πληροφοριες απο τα φιλαρακια που εχω κανει,οκ?

3)εφερα σε δυσκολη θεση τους mods και για αυτο ζητησα συγγνωμη για χθες τουλαχιστον.....και θα εχουν απολυτο δικιο να εφαρμοσουν οτι πρεπει απο τους κανονες...

4)γιατι την λες μονο σε μενα που στο κατω κατω χθες μπηκα με αλλη διαθεση αλλα προκληθηκα απο τον μικρο!αν ησουνα σωστος θα την ελεγες και στον μικρο που μαλιστα με προκαλουσε συνεχεια μεχρι τα ξημερωματα παρολο την δικη μου διαθεση για μη συνεχιση της "κοντρας" ας πουμε!αυτο δεν θα επρεπε να ειναι κυριε στουντιαν λογος μπαναρισματος?η συνεχιζομενη ειρωνεια εκ μερους μελους του σαιτ προς καποιο αλλο δεν σε αγγιζει?παρα μονο ξερεις να λες απο την μια πλευρα τα πραγματα?

αν θες μπορεις να δεις ενα ενα τα χθεσινα ποστ και θα καταλαβεις....μεχρι και εκει που τον εβριζε ο photographer-παραγωγος! του ειπα να σταματησει να βριζει τον μικρο με χυδαιες εκφρασεις και ο μικρος συνεχιζε τα ιδια......ποιος πρεπει να συνετιστει λοιπον?ποσες φορες προσπαθησα να ηρεμησω τα πραματα...ποσες φορες ζητησα συγγνωμη για λαθη μου...εσυ εχεις ζητησει ποτε συγγνωμη για λαθη σου στο παρελθον?(στο σαιτ εννοω ετσι?)

στο τελος κριτες ειναι τα υπολοιπα μελη και σε μελη αξιολογα οπως ο bluevertigo και ο peloponisios μου απαντησαν με αψογο επιπεδο και δεχομαι την κριτικη απο τετοια αξιολογα παιδια.....εν αντιθεση με σενα και τον μικρο(αλλα κυριως με σενα που εισαι και μεγαλυτερος σε ηλικια) που ειστε συνεχεια πικροχολοι,ειρωνες και ξερολες!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τι σου 'κανε, να την μαλώσω.

Δεν συμμετέχω. Παρακολουθώ ως αργόσχολος και τπτ άλλο.

σε μενα τιποτα δεν εκανε........σε σενα εκανε κακο....για αυτο και την χαρακτηρισα ετσι!
 

Επισκέπτης
4)γιατι την λες μονο σε μενα που στο κατω κατω χθες μπηκα με αλλη διαθεση αλλα προκληθηκα απο τον μικρο!αν ησουνα σωστος θα την ελεγες και στον μικρο που μαλιστα με προκαλουσε συνεχεια μεχρι τα ξημερωματα παρολο την δικη μου διαθεση για μη συνεχιση της "κοντρας" ας πουμε!αυτο δεν θα επρεπε να ειναι κυριε στουντιαν λογος μπαναρισματος?η συνεχιζομενη ειρωνεια εκ μερους μελους του σαιτ προς καποιο αλλο δεν σε αγγιζει?παρα μονο ξερεις να λες απο την μια πλευρα τα πραγματα?

αν θες μπορεις να δεις ενα ενα τα χθεσινα ποστ και θα καταλαβεις....μεχρι και εκει που τον εβριζε ο photographer-παραγωγος! του ειπα να σταματησει να βριζει τον μικρο με χυδαιες εκφρασεις και ο μικρος συνεχιζε τα ιδια......ποιος πρεπει να συνετιστει λοιπον?ποσες φορες προσπαθησα να ηρεμησω τα πραματα...ποσες φορες ζητησα συγγνωμη για λαθη μου...εσυ εχεις ζητησει ποτε συγγνωμη για λαθη σου στο παρελθον?(στο σαιτ εννοω ετσι?)

στο τελος κριτες ειναι τα υπολοιπα μελη και σε μελη αξιολογα οπως ο bluevertigo και ο peloponisios μου απαντησαν με αψογο επιπεδο και δεχομαι την κριτικη απο τετοια αξιολογα παιδια.....εν αντιθεση με σενα και τον μικρο(αλλα κυριως με σενα που εισαι και μεγαλυτερος σε ηλικια) που ειστε συνεχεια πικροχολοι,ειρωνες και ξερολες!

Μικρο ??????????? Μηπως το nickname μου σου λεει κατι ???? Παρακαλω να με προσφωνεις ΜΟΝΟ με αυτο.....ή εστω λεγε τον μικρο-mclein....τουλαχιστον θα λες μια μ@λ@κι@ μετριασμενη οχι ολοκληρωτικη (αφου δν ξερεις αν ειμαι μικρος ή οχι).....
Περαστηκα....

(στους κανονες δεν αναφερεται τπτ περι μπαναρισματος για ειρωνεια.....πικροχολα σχολια με μη υβριστικο περιεχομενο...κ ξερολες....)....
Και παλι περαστηκα σας....
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Μηπως να συνεχισετε τα προσωπικα σας με pm γιατι οι υπολοιποι ψιλοβαριομαστε να τα διαβαζουμε μπαινοντας να δουμε καποιο νεο απο το εν λογω μαγαζί? ?
 

Επισκέπτης
αν θες μπορεις να δεις ενα ενα τα χθεσινα ποστ και θα καταλαβεις....μεχρι και εκει που τον εβριζε ο photographer-παραγωγος! του ειπα να σταματησει να βριζει τον μικρο με χυδαιες εκφρασεις και ο μικρος συνεχιζε τα ιδια......ποιος πρεπει να συνετιστει λοιπον?

Μιλας κ στον εαυτο σου ρε θηριο ??????? Εγω αν ημουν ο εαυτος σου δν θα σου εκανα τη χαρη.....θα ντρεπομουν τοσο πολυ.....που θα γινομουν σκια μου...ουτε καν υποσεινυδητο....
Περαστηκα....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ρε συ στουντιαν γουσταρεις ομως να εισαι μονοπλευρος απο ολες τις αποψεις....
1)στο θρεντ(rasputin) που σε εκραξα μετα το πηρα πισω γιατι καταλαβα οτι ειπα μαλακια......αλλα προφανως δεν σε συμφερει να το αναφερεις ή δεν ξερω εγω τί αλλο!αρα ο ισχυρισμος σου πεφτει στο κενο.

2)αν ειναι και πρεπει να μπαναριστω δεν εχω κανενα προβλημα....ετσι και αλλιως είτε θα ξαναμπω με αλλα νικς ειτε θα παιρνω πληροφοριες απο τα φιλαρακια που εχω κανει,οκ?

3)εφερα σε δυσκολη θεση τους mods και για αυτο ζητησα συγγνωμη για χθες τουλαχιστον.....και θα εχουν απολυτο δικιο να εφαρμοσουν οτι πρεπει απο τους κανονες...

4)γιατι την λες μονο σε μενα που στο κατω κατω χθες μπηκα με αλλη διαθεση αλλα προκληθηκα απο τον μικρο!αν ησουνα σωστος θα την ελεγες και στον μικρο που μαλιστα με προκαλουσε συνεχεια μεχρι τα ξημερωματα παρολο την δικη μου διαθεση για μη συνεχιση της "κοντρας" ας πουμε!αυτο δεν θα επρεπε να ειναι κυριε στουντιαν λογος μπαναρισματος?η συνεχιζομενη ειρωνεια εκ μερους μελους του σαιτ προς καποιο αλλο δεν σε αγγιζει?παρα μονο ξερεις να λες απο την μια πλευρα τα πραγματα?

αν θες μπορεις να δεις ενα ενα τα χθεσινα ποστ και θα καταλαβεις....μεχρι και εκει που τον εβριζε ο photographer-παραγωγος! του ειπα να σταματησει να βριζει τον μικρο με χυδαιες εκφρασεις και ο μικρος συνεχιζε τα ιδια......ποιος πρεπει να συνετιστει λοιπον?ποσες φορες προσπαθησα να ηρεμησω τα πραματα...ποσες φορες ζητησα συγγνωμη για λαθη μου...εσυ εχεις ζητησει ποτε συγγνωμη για λαθη σου στο παρελθον?(στο σαιτ εννοω ετσι?)

στο τελος κριτες ειναι τα υπολοιπα μελη και σε μελη αξιολογα οπως ο bluevertigo και ο peloponisios μου απαντησαν με αψογο επιπεδο και δεχομαι την κριτικη απο τετοια αξιολογα παιδια.....εν αντιθεση με σενα και τον μικρο(αλλα κυριως με σενα που εισαι και μεγαλυτερος σε ηλικια) που ειστε συνεχεια πικροχολοι,ειρωνες και ξερολες!

1. Εδώ ζήτησες συγγνώμη (σελ. 12) σε άλλη αναφορά μου: Στην άλλη σελίδα που παρέπεμψα παραπάνω () δεν ζήτησες.
2, 3. Ναι αλλά δεν βλέπω κανέναν να εφαρμόζει τους κανόνες. Προσωπικά δεν θα με πείραζε να αφαιρεθεί ο συγκεκριμένος κανόνας ώστε να είσαι σύννομος. Αλλά ούτε αυτό κάνουν. Παρόλο που 2η φορά τους προκαλείς ο ίδιος.
4. Δεν με αφορά η διαμάχη σου με τον McLein. Βρείτε τα μεταξύ σας, γαμωσταυρηθείτε, πλακωθήτε, σκοτωθήτε. Στ' αρχίδια μου!! Είμαι κατανοητός; Δεν έχω ασχοληθεί με την διαμάχη, δεν επενέβην χθες βράδυ, παρόλο που μου ζητήθηκε από τον Πάνο. Έχετε τη δική σας ιστορία που δεν με αφορά.
Έθεσα προς όλες τις κατευθύνσεις ένα απλό ερώτημα: Ισχύει ο συγκεκριμένος κανόνας του φόρουμ που απαγορεύει μέλος να έχει πάνω από έναν λογαριασμούς; Αν ισχύει τι προτίθεται να κάνει ο Αντμιν ή/και οι μοντς. Ουσιαστική απάντηση δεν έχω πάρει ακόμα.
Ως προς τα σχόλια σου για μένα, αλλά και κάθε αναφορά σου σε εμένα σε ξαναπαραπέμπω στο θρεντ περί Μωρίας Εγκώμιον.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μηπως να συνεχισετε τα προσωπικα σας με pm γιατι οι υπολοιποι ψιλοβαριομαστε να τα διαβαζουμε μπαινοντας να δουμε καποιο νεο απο το εν λογω μαγαζί? ?

τουλαχιστον εγω συμφωνω!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Μηπως να συνεχισετε τα προσωπικα σας με pm γιατι οι υπολοιποι ψιλοβαριομαστε να τα διαβαζουμε μπαινοντας να δουμε καποιο νεο απο το εν λογω μαγαζί? ?

Μπορείς να μας πεις σαν μοντ αν επιτρέπεται κάποιος να έχει πάνω από έναν λογαριασμό και τι προβλέπουν οι κανόνες του φόρουμ γι' αυτό;

Μπορείς να μας πεις σαν μοντ τι προτίθεσαι να κάνει ςεπ' αυτού;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μιλας κ στον εαυτο σου ρε θηριο ??????? Εγω αν ημουν ο εαυτος σου δν θα σου εκανα τη χαρη.....θα ντρεπομουν τοσο πολυ.....που θα γινομουν σκια μου...ουτε καν υποσεινυδητο....
Περαστηκα....

μακλειν δεν ειμαι ο παραγωγος-photographer!Δεν ειμαι τοσο χυδαιος ωστε να φτασω να βριζω ετσι,καταλαβες?και μπορει να στο πιστοποιησει οποισδηποτε που εχει τη δυνατοτητα να κοιταξει τις ip adresses!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
συγγνωμη στουντιαν αλλα σε αυτην την σελιδα που με παραπεμπεις δεν βλεπω σε πιο σημειο ειχαμε συνομιλια.....αν θες διευκρινισε μου για να δω...
 

Επισκέπτης
τουλαχιστον εγω συμφωνω!
Τοτε γιατι δν μου χωνεσαι στα πριβε.....????????? (εδω μιλας,''για ν'ανεβασω τα ποστ μου γραφω στο μειν....)...
Ετσι κ αλλιως μαλλον ρομπα ειχες γινει ή καλυτερα σε ειχα κανει παλιοτερα.....κ παλι τα ιδια θα συμβουν.....(οποτε θες τα παραθετω....οποιος αμφισβητει...εδω ειμαστε....)....Εδω στο μειν εκμεταλλευσαι το οτι δν θελω/μπορω να βρισω....κ να εκφραστω πληρως απελευθερωμενα....Ας οψεται....θα το περασεις κ αυτο....:):):):)

μακλειν δεν ειμαι ο παραγωγος-photographer!Δεν ειμαι τοσο χυδαιος ωστε να φτασω να βριζω ετσι,καταλαβες?και μπορει να στο πιστοποιησει οποισδηποτε που εχει τη δυνατοτητα να κοιταξει τις ip adresses!

τεσπα....περι του ποιος εισαι κ δν εισαι μαλλον θα το λυσουμε το βραδυ.....αρκει να εχω λιγο χρονο....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μπορείς να μας πεις σαν μοντ αν επιτρέπεται κάποιος να έχει πάνω από έναν λογαριασμό και τι προβλέπουν οι κανόνες του φόρουμ γι' αυτό;

Μπορείς να μας πεις σαν μοντ τι προτίθεσαι να κάνει ςεπ' αυτού;


επειδη δεν θελω να βαζουμε τους μοντς σε τετοιες ιστοριες θα διαγραψω το maides(το οποιο θα μπορουσα και να μην παραδεχτω και να το παιξω τρελλιτσα αλλα μου εκατσε ειλικρινεια σημερα δεν ξερω.......)αλλα ο χαβαλες στουντιαν θα συνεχιστει και με αλλα νικς.......αν σε πειραζει τοσο αυτο τοτε φανταζομαι πως σε ενοχλουν τα πιο σοβαρα θεματα της ζωης μας!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τοτε γιατι δν μου χωνεσαι στα πριβε.....????????? (εδω μιλας,''για ν'ανεβασω τα ποστ μου γραφω στο μειν....)...
Ετσι κ αλλιως μαλλον ρομπα ειχες γινει ή καλυτερα σε ειχα κανει παλιοτερα.....κ παλι τα ιδια θα συμβουν.....(οποτε θες τα παραθετω....οποιος αμφισβητει...εδω ειμαστε....)....Εδω στο μειν εκμεταλλευσαι το οτι δν θελω/μπορω να βρισω....κ να εκφραστω πληρως απελευθερωμενα....Ας οψεται....θα το περασεις κ αυτο....:):):):)

τεσπα....περι του ποιος εισαι κ δν εισαι μαλλον θα το λυσουμε το βραδυ.....αρκει να εχω λιγο χρονο....

ρομπα?δεν τα ξερεις ολα μικρε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom