Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Όχι ρε μεγάλε και μεταξύ ιδιαιτερότητας και διαστροφής όποιος στη ζωή του κάνει ότι θέλει κι όχι ότι μπορεί μόνο. Δηλαδή η πλειοψηφία των ανθρώπων κάνει ό,τι κάνει στην ζωή της κατόπιν εξαναγκασμού; Αμάν η λεξιλαγνεία σου!! Κουλάρησε λίγο και μίλα απλά! Και πάλι θα σε αγαπάμε, μην ανησυχείς!

Και κάτι άλλο που δεν κατάλαβα. Πόσων χρονών είσαι μεγάλε 27-28; Γιατί τόσο είναι "2-3 χρονάκια πριν την μετάβαση στην τέταρτη δεκαετία της ζωής μου". Εκτός αν εννοείς 2-3 χρονάκια πριν τα σαράντα.
Έχεις δίκιο studian πέφτω θύμα της λεξιλαγνείας μου και οδηγούμαι σε υπερβολές συχνά. Αφορμή μου πάντως ήταν το post του mclein, οπότε δεν αναφερόμουν σ΄αυτούς που κάνουν ό,τι θέλουν στη ζωή τους, αλλά σ΄αυτούς που δεν κάνουν πράγματα που μπορούν να κάνουν  επειδή δε θέλουν. Όσο για την πλειοψηφία των ανθρώπων κάνει ότι κάνει στη ζωή της όχι κατόπιν εξαναγκασμού αλλά κατόπιν συμβιβασμού.                                                                         Τέλος σε ό,τι αφορά την ηλικία μου, ήμουν 27-28 τότε που δρασκέλισα το κατώφλι. Από τότε πάει καιρός....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Tώρα που μιλάμε για ηλικίες έχει γούστο ο mclein να είναι 35, ο studian 25 και η mounitsa, poutsitsa
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο studian πέφτω θύμα της λεξιλαγνείας μου και οδηγούμαι σε υπερβολές συχνά. Αφορμή μου πάντως ήταν το post του mclein, οπότε δεν αναφερόμουν σ΄αυτούς που κάνουν ό,τι θέλουν στη ζωή τους, αλλά σ΄αυτούς που δεν κάνουν πράγματα που μπορούν να κάνουν  επειδή δε θέλουν. Όσο για την πλειοψηφία των ανθρώπων κάνει ότι κάνει στη ζωή της όχι κατόπιν εξαναγκασμού αλλά κατόπιν συμβιβασμού.                                                                         Τέλος σε ό,τι αφορά την ηλικία μου, ήμουν 27-28 τότε που δρασκέλισα το κατώφλι. Από τότε πάει καιρός....

Αγαπητέ έχω μιαν αρχή στη ζωή μου: κανένας δεν κάνει κάτι με το ζόρι. όσο κι αν δεν το παραδέχεται, όσο κι αν είναι εύκολη δικαιολογία να λες παρασύρθηκα. Και μιλάω πραγματικά με το ζόρι έτσι! Να εξαναγκασθείς να κάνεις κάτι που δεν το θέλεις. Γιατί ο συμβιβασμός, όταν δεν είναι με την θέληση του ατόμου (επειδή αναγνωρίζει κάποιο άλλο κέρδος στο βάθος), κι αυτός εξαναγκασμός είναι.

Τέλος ο συμβιβασμός είναι η μεγαλύτερη δυνατότητα που δίνει η ελευθερία του ανθρωπίνου πνεύματος. Είναι η μεγαλύτερη αρετή μαζί με την ανοχή.
 

Επισκέπτης
Τέλος ο συμβιβασμός είναι η μεγαλύτερη δυνατότητα που δίνει η ελευθερία του ανθρωπίνου πνεύματος. Είναι η μεγαλύτερη αρετή μαζί με την ανοχή.
Ευχη κ καταρα θα ελεγα....για τον συμβιβασμο.....ή αναγκαιο κακο....
 

Επισκέπτης
Tώρα που μιλάμε για ηλικίες έχει γούστο ο mclein να είναι 35, ο studian 25 και η mounitsa, poutsitsa

Γιατι ρε εγω να ειμαι μεγαλυτερος ????? Σε 15 χρονια θα ειμαι ακριβως 35 παντως...:):):):):):):)....
Tωρα ειμαι ''μολις'' 20....και το απολαμβανω οσο τιποτε αλλο..(πλακα κανω..)!
 

Επισκέπτης
Εχει κανεις να περασει σε pm, updated λιστα του μαγαζιου ?

Λογικα, πρεπει να εχουν γινει καποιες αλλαγες....




 

Επισκέπτης
Λοιπον...Κανεις δεν ανταποκριθηκε στο παραπανω..

Δεν πειραζει..Δεν περιμενα κανεις να εχει την γνωση και την διαθεση να ενημερωσει σαν του "VASOS"...

Vaso..come back..το thread ειναι νεκρο μετα την αποχωρηση σου...!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Λοιπον...Κανεις δεν ανταποκριθηκε στο παραπανω..

Δεν πειραζει..Δεν περιμενα κανεις να εχει την γνωση και την διαθεση να ενημερωσει σαν του "VASOS"...

Vaso..come back..το thread ειναι νεκρο μετα την αποχωρηση σου...!!!!

Αυτό το καραγκιοζιλίκι που έχει γίνει είναι απαράδεκτο
 

Επισκέπτης
Παλι δν καταλαβα....

Ειναι καραγκιοζιλικι αυτο που ειπε ο παπαζογλου ?
                                Ή
Ειναι καραγκιοζιλικι που κανεις δν ενημερωνει πια ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αντε ρε..................ελειψα για 10 μερες και ριξατε μαυρη πλερεζα?δεν εχει να πει κανεις τιποτα να βοηθησει τον θειο παπαζογλου που εχει ριξει τοσα ξενυχτια για να σας ενημερωσει?βοιδια έ βοιδια!τί εχουμε?νεες μεταγραφες?αντε πειτε τιποτα.......δεν θελω μεχρι να παω σε λιγες μερες απο εκει παλι(εχω να παω κανα μηνα τουλαχιστον) να μην δω αναφορα που να αναφερει τα αυτονοητα!ποιες εχουν ερθει,απο που πηραν μεταγραφη,ποσο εδωσε το μαγαζι για να σπασει το συμβολαιο,σε ποιον συμβολαιογραφο υπογραφηκε η συμβαση εργασιας,ποσα ειναι τα ενσημα που της κολλανε κλπ! :helpplea:
 

Επισκέπτης
αντε ρε..................ελειψα για 10 μερες και ριξατε μαυρη πλερεζα?δεν εχει να πει κανεις τιποτα να βοηθησει τον θειο παπαζογλου που εχει ριξει τοσα ξενυχτια για να σας ενημερωσει?βοιδια έ βοιδια!τί εχουμε?νεες μεταγραφες?αντε πειτε τιποτα.......δεν θελω μεχρι να παω σε λιγες μερες απο εκει παλι(εχω να παω κανα μηνα τουλαχιστον) να μην δω αναφορα που να αναφερει τα αυτονοητα!ποιες εχουν ερθει,απο που πηραν μεταγραφη,ποσο εδωσε το μαγαζι για να σπασει το συμβολαιο,σε ποιον συμβολαιογραφο υπογραφηκε η συμβαση εργασιας,ποσα ειναι τα ενσημα που της κολλανε κλπ! :helpplea:
Συγγνωμη που θα στην πω με το καλησπερα....

Βοιδι(α)...εισαι....

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μαλακοκλειν συγγνωμη που επεστρεψα και σου χαλασα τη διαθεση,αλλα εγω πραγματικα χαιρομαι που τουλαχιστον χαιρω ευρειας αποδοχης σχεδον απο ολους(φραπεδολαγνους και μη).Αυτο απο μονο του λεει παρα πολλα!Αν εσυ αραγε αποχωρουσες ποιος θα σου ελεγε εστω ενα γεια?αλλα τί σου λεω τωρα?μικρα πραγματα για σενα....αλλωστε οπως λες και εσυ το σαιτ δεν ειναι η πραγματικοτητα που ζουμε,αλλα απλα ενα φορουμ ανταλλαγης αποψεων!
 

Επισκέπτης
μαλακοκλειν συγγνωμη που επεστρεψα και σου χαλασα τη διαθεση,αλλα εγω πραγματικα χαιρομαι που τουλαχιστον χαιρω ευρειας αποδοχης σχεδον απο ολους(φραπεδολαγνους και μη).Αυτο απο μονο του λεει παρα πολλα!Αν εσυ αραγε αποχωρουσες ποιος θα σου ελεγε εστω ενα γεια?αλλα τί σου λεω τωρα?μικρα πραγματα για σενα....αλλωστε οπως λες και εσυ το σαιτ δεν ειναι η πραγματικοτητα που ζουμε,αλλα απλα ενα φορουμ ανταλλαγης αποψεων!
Η διαθεση μου δν χαλαει ετσι απλα....
Ηθελα να γραψω κ αλλα....ομως δν αξιζει τον κοπο....

(σημειωση--->γινεσαι προκλητικα αγενης....)
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
φιλε mclein εγω στη θεση σου αν μου μιλαγε ετσι μια τοσο μεγαλη προσωπικοτητα του σαιτ δε θα ξαναμιλαγα για 1 μηνα!
Ευχομαι ολοι καποτε να μπορουμε να λεμε οτι αποχωρουμε και να γινεται της πουτανας απο διαμαρτυριες οπως στο vasos.
Εθεσε τα στανταρ πολυ ψηλα και δε νομιζω οτι καποιος μπορει να τα φτασει ευκολα πια!
Νιωθω τοσο μικρος μπροστα σε τετοια μεγαλεια!
Μκλειν προτεινω να αγορασεις χαρτομαντηλα και κωλοχαρτο γιατι το δακρυ της συγκινησης ειναι τετοιο που δε στερευει αποψε!
Κλαιω πανω απο μια ωρα  λες να παθω τιποτα?
Τετοια χαρμοσυνα νεα επιστροφης δεν περνιουνται ετσι.Αντε να δουμε πως θα παμε δουλεια αυριο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom