Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Γιατί;; Τι πρόβλημα έχεις; Οι κοπέλες έχουν τη καλύτερη πρόθεση
 

Επισκέπτης
Είσαι δύσκολος πελάτης φίλε...
Πολυ δυσκολος.....οχι απλα δυσκολος....Σιγουρα κανω τη διαφορα...εστω κ απο τη ''μαλακια'' του μυαλου μου...

Γιατί;; Τι πρόβλημα έχεις; Οι κοπέλες έχουν τη καλύτερη πρόθεση

Δν εχω προβλημα,απλα δν γουσταρω....οπως ανεφερα κ πριν....ειναι θεμα μυαλου...

Το ξερω οτι η τσεπη των κοριτσιων εχει τις καλυτερες των προθεσεων....

Προτιμω να δωσω ενα xxxxx-? χωρις ανταλλαγμα αν μου πουν οτι εχουν αναγκη...παρα να μου πουν θα σε φραπεδιασω...θα με πηδηξεις...θα...θα...θα....το βλεπω διαφορετικα το αθλημα....
Η ζωη...η διασκεδαση....ή οπως αλλιως γουσταρεις πες το οσον αφορα εμενα δν κρινεται απο μια μαλακια κ δη του 5-λεπτου...
Καλυτερα να ακουω ''παραμυθια'' κ να πληρωνω....παρα κατι στημενο σχετικα με τη σεξουαλικοτητα...καλυτερα παραμυθι στα λογια...παρα στις πραξεις εν ολιγοις...

Το δύσκολο γοητεύει όμως flesh, ειδικά γυναίκες που έχουν συνηθίσει σε κραυγές και όχι ψιθύρους, για να θυμηθούμε και τον "θείο" Ingmar.

Αδερφε εχω φαει βρισιμο γι'αυτες μου τις αποψεις....
Και απ'τους γυρω μου....αλλα κυριως απο κοπελες τις οποιες απορριπτω για την προσφορα τους....:):):):):):)...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Το ξερω οτι η τσεπη των κοριτσιων εχει τις καλυτερες των προθεσεων....

:2funny: :2funny: :2funny:

Η ζωη...η διασκεδαση. ...ή οπως αλλιως γουσταρεις πες το οσον αφορα εμενα δν κρινεται απο μια μαλακια κ δη του 5-λεπτου...
Καλυτερα να ακουω ''παραμυθια'' κ να πληρωνω....παρα κατι στημενο σχετικα με τη σεξουαλικοτητα...καλυτερα παραμυθι στα λογια...παρα στις πραξεις εν ολιγοις...
Και για μένα κρατάει ώρες και ποικίλως.
Γιατί mclein δεν σου έχει τύχει να κ@υλώσεις καμία; Ή νομίζεις οτί δεν κοιτούν να περάσουν όσο πιο "ευχάριστα" μπορούν μαζί με τα ?; Μπορώ να πω για μερικές πως συμπεριφέρονται αμά γουστάρουν, έστω και χορό

 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny:
Και για μένα κρατάει ώρες και ποικίλως.
Γιατί mclein δεν σου έχει τύχει να κ@υλώσεις καμία; Ή νομίζεις οτί δεν κοιτούν να περάσουν όσο πιο "ευχάριστα" μπορούν μαζί με τα ?; Μπορώ να πω για μερικές πως συμπεριφέρονται αμά γουστάρουν, έστω και χορό
Προτιμω να συμβει εκτος μαγαζιου...(να την κ@υλωσω)..ωστε να υπαρξει κ η αναλογη συνεχεια->ολοκληρωση...βεβαια δν ειναι τοσο απλο μαζι μου...καθως μεχρι να φτασουμε σ'αυτο το σταδιο υπαρχουν αλλα πολυυυ δυσκολοτερα για εκεινες...:):):):):):) (γι'αυτο κ μπορω να χαρακτηριστω ο απολυτος μαλακας...επειδη δν πηδαω οσο θα μπορουσα αν ζητουσα κατι απλο...)...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Γιατί mclein δεν σου έχει τύχει να κ@υλώσεις καμία; Ή νομίζεις οτί δεν κοιτούν να περάσουν όσο πιο "ευχάριστα" μπορούν μαζί με τα ?; Μπορώ να πω για μερικές πως συμπεριφέρονται αμά γουστάρουν, έστω και χορό

Από συνέντευξη στριπτηζούδων που είχα διαβάσει-μελετήσει (νομίζω στο FREE ) παλιότερα:

...
Δημοσιογράφος: Τί σημαίνει για σας "τυχερή βραδιά";
Κορίτσια:            Πολλούς χορούς με αυτούς που γουστάρουμε   
                          και πολλά  ποτά με χοντρούς και μαλάκες...
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Αυτός που δεν κάνει κάτι όχι επειδή δεν μπορεί αλλά επειδή δεν γουστάρεΙ "παίζει" μεταξύ ιδιαιτερότητας και διαστροφής. Εγώ πάντως, 2-3 χρονάκια πριν την μετάβαση στην τέταρτη δεκαετία της ζωής μου, και με καταλύτη Pt (λευκό-ρωσο-χρυσο) επεξεργασμένο στο Gdansk, πέρασα οριστικά και αμετάκλητα το κατώφλι της διαστροφής. Φυσικά, πάντα ελοχεύει ο κίνδυνος να συμβεί αυτό που λέει ο Τζιμάκος "όταν το μπορώ δε θέλω κι όταν δε μπορώ το θέλω", αλλά και έτσι να είναι λες να το καταλάβουμε; Χλωμό και εφησυχαστικό και λιγάκι θλιβερό.
 

Επισκέπτης
ρε παλουκαρια τί συμαινει αυτο το "φραπεδολαγνος"?το διαβαζω σηνεχεια στα θεματα του στριπ που εχω προλαβη να διαβασω και δεν το πιασα το νοημα.Please καν γιου εξπλειν του μι? :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
Από συνέντευξη στριπτηζούδων που είχα διαβάσει-μελετήσει (νομίζω στο FREE ) παλιότερα:

...
Δημοσιογράφος: Τί σημαίνει για σας "τυχερή βραδιά";
Κορίτσια:            Πολλούς χορούς με αυτούς που γουστάρουμε   
                          και πολλά  ποτά με χοντρούς και μαλάκες...

Καλα...στους μαλακες μπορει μην πω σιγουρα,ανηκω...
Στους χοντρους....δν το νομιζω....
Τεσπα...

Αυτός που δεν κάνει κάτι όχι επειδή δεν μπορεί αλλά επειδή δεν γουστάρεΙ "παίζει" μεταξύ ιδιαιτερότητας και διαστροφής. Εγώ πάντως, 2-3 χρονάκια πριν την μετάβαση στην τέταρτη δεκαετία της ζωής μου, και με καταλύτη Pt (λευκό-ρωσο-χρυσο) επεξεργασμένο στο Gdansk, πέρασα οριστικά και αμετάκλητα το κατώφλι της διαστροφής. Φυσικά, πάντα ελοχεύει ο κίνδυνος να συμβεί αυτό που λέει ο Τζιμάκος "όταν το μπορώ δε θέλω κι όταν δε μπορώ το θέλω", αλλά και έτσι να είναι λες να το καταλάβουμε; Χλωμό και εφησυχαστικό και λιγάκι θλιβερό.

Συγκατοικοι ειμαστε στην τρελα που λεει κ το τραγουδι ????
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
mclein στα 5 τραγούδια που αγαπήσαμε ο επίλογος  για να ταιριάζει και με το thread....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Αυτός που δεν κάνει κάτι όχι επειδή δεν μπορεί αλλά επειδή δεν γουστάρεΙ "παίζει" μεταξύ ιδιαιτερότητας και διαστροφής. Εγώ πάντως, 2-3 χρονάκια πριν την μετάβαση στην τέταρτη δεκαετία της ζωής μου, και με καταλύτη Pt (λευκό-ρωσο-χρυσο) επεξεργασμένο στο Gdansk, πέρασα οριστικά και αμετάκλητα το κατώφλι της διαστροφής. Φυσικά, πάντα ελοχεύει ο κίνδυνος να συμβεί αυτό που λέει ο Τζιμάκος "όταν το μπορώ δε θέλω κι όταν δε μπορώ το θέλω", αλλά και έτσι να είναι λες να το καταλάβουμε; Χλωμό και εφησυχαστικό και λιγάκι θλιβερό.

Όχι ρε μεγάλε και μεταξύ ιδιαιτερότητας και διαστροφής όποιος στη ζωή του κάνει ότι θέλει κι όχι ότι μπορεί μόνο. Δηλαδή η πλειοψηφία των ανθρώπων κάνει ό,τι κάνει στην ζωή της κατόπιν εξαναγκασμού; Αμάν η λεξιλαγνεία σου!! Κουλάρησε λίγο και μίλα απλά! Και πάλι θα σε αγαπάμε, μην ανησυχείς!

Και κάτι άλλο που δεν κατάλαβα. Πόσων χρονών είσαι μεγάλε 27-28; Γιατί τόσο είναι "2-3 χρονάκια πριν την μετάβαση στην τέταρτη δεκαετία της ζωής μου". Εκτός αν εννοείς 2-3 χρονάκια πριν τα σαράντα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
(γι'αυτο κ μπορω να χαρακτηριστω ο απολυτος μαλακας...επειδη δν πηδαω οσο θα μπορουσα αν ζητουσα κατι απλο...)...

Μαλακία. Και έμενα μου έχει συμβεί και προσπαθώ να το κόψω τελείως, τουλάχιστον με τα απόλυτα ξέκολα

Φραπεδολάγνος : Υποκείμενο το οποίο παρασύρεται στην ηδονή της χειρονακτικής περιοδικής κινήσεως ομοιάζουσα με αυτή της δημιουργίας ροφήματος φραπέ
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Γιατί;; Τι πρόβλημα έχεις; Οι κοπέλες έχουν τη καλύτερη πρόθεση

Γιατί αν ακουμπάει τον δικό σου με περίσση ευκολία, πόσους ακόμα έχει ακουμπήσει πριν από τον δικό σου και άρα... Α ρε Mc...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Γιατί αν ακουμπάει τον δικό σου με περίσση ευκολία, πόσους ακόμα έχει ακουμπήσει πριν από τον δικό σου και άρα... Α ρε Mc...

Selbsverstaendlich
"Ρε φίλε κάτω είναι οι δεσποινίδες;"
"Δεσποινίδες;! Μεγάλη φαντασία έχεις μωρέ αδερφάκι μου"
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Το είδα από πριν...

Αν έχεις να πεις κάτι, πες το, μην απαντάς με quotes...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Προτιμώ να μένω στο θολό και υπαινυκτικό του εν λόγω χώρου
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Και το σώμα της μου φαίνεται πιο... γυμνασμένο
 

Επισκέπτης
Γιατί αν ακουμπάει τον δικό σου με περίσση ευκολία, πόσους ακόμα έχει ακουμπήσει πριν από τον δικό σου...

Αχ πελο...ξερεις ποιες εχω πεθυμησει να δω ? αυτες που ποτε δεν με "ακουμπησαν"...Ειναι λιγες...παρα πολυ λιγες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom