Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εχεις αποσυντονιστει vaso ( απο το πολυ κρεββατι..lol)
Lido, ex baby-o, ex baby gold.

καλα δε φταιει αυτο.......η πατριτσια ειναι λιντο τωρα...και ο χριστιανος ποσταρε στο γκολντ....που να παει το μυαλο μου?
 

alelo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
o xristianios postare sto gold giati edo ide na milane gia patritsia kai mia . "Ξενερα δεν λες τιποτα..Αυτ η και Πατριτσια ειναι για να πηγαινουν για δουλεια στο Βabylon...
ναι ρε συ...και αυτη η πατριτσια ενω ειναι τοσο καυλα ειναι τοσο ξενερα!!!!!!!!babylon και γρηγορα.... ...ρεεεε" ksexna vasos. aktos kai an to egrapse alos me ton dikosoy psevdonimo.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
o xristianios postare sto gold giati edo ide na milane gia patritsia kai mia . "Ξενερα δεν λες τιποτα..Αυτ η και Πατριτσια ειναι για να πηγαινουν για δουλεια στο Βabylon...
ναι ρε συ...και αυτη η πατριτσια ενω ειναι τοσο καυλα ειναι τοσο ξενερα!!!!!!!!babylon και γρηγορα.... ...ρεεεε" ksexna vasos. aktos kai an to egrapse alos me ton dikosoy psevdonimo.

εχεις δικιο.
 

dregen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια  :)
Ξερει κανεις γιατι η Εσπερα δεν κανει χωρους? Τι ακριβως παιζει με την παρτη της?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Baby Gold just before. Νέες παρουσίες standard όχι Ρωσσίδες. Η μια Katrin από Βουλγαρία μοιάζει στη Γωγώ του Μικρούτσικου. Από κοντά σκυλόφατσα και λαϊκή. Πρέπει να έχει πάρει οτιδήποτε κάτω του Αίνου
 

Επισκέπτης
Mclein, ως νεος και δυναμικος εχεις αναλαβει το δυσκολο εργο της ακριβους ενημερωσης...Λοιπον..παρε supradin και μην καθεσε λεπτο σπιτι....!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες το βράδυ BG. Από τις ελάχιστες φορές που πήγα από τις 12:30. Οι κοπέλες ήταν καθισμένες, χαζολόγημα κλπ. Κατά τις 1:00 ή ώρα δόδηκε το εναρκτήριο λάκτισμα. Τι να σας πω ρε παιδιά όπως σηκωθήκανε όλες μαζί ένιωσα σαν να έκανε επίθεση ο Ξέρξης.
Είναι εντυπωσή μου ή η Grace όσο πάει ομορφαίνει;
Τελικά πολέμησα ηρωικά υπό των αλλοφύλων με τη commander Mαρίνα
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Έπεσες ηρωϊκά με την πρώτη υγρόψυξη, ή ανάγκασες τον εχθρό να στεγνώσει το σιελογόνο αδένα του, επαναλαμβάνοντας την πάντα εύστοχη βολή σιέλου; Μετά έπεσαν άλλοι 296...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Με πρόδωσε ο Εφιάλτης της καινούργιας της κόμμωσης και έπεσα ηρωικά στον τρίτο γύρο. Αυτή έχει πιάσει τόσες π... (αλήθεια πόσες έχει αναρωτηθεί κανείς) που έχει σιαλογόννους αδένες καμήλας.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Ω εσύ ξένε να πείς στους στριπτιζόβιους ότι ο Leonoro κοιμάται εδώ υπακούοντας τους νόμους τους. Και ναί, ο Ξέρξης είχε και καμήλες εκτός απο ελέφαντες, ρινόκερους, μεταλλαγμένους, και ωραία drag queen συνολάκια.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ω ξειν φραπίοις, μια μονάχα στιγμή ξαποσταίνει και ξανά στα χαρακώματα τραβά
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ω ξειν φραπίοις, μια μονάχα στιγμή ξαποσταίνει και ξανά στα χαρακώματα τραβά

Αυτό είναι το πρώτο  post  που διαβάζω μετά από μέρες και όπως είναι διατυπωμένο νόμισα πως γύρισε ο ... vasos!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πρέπει να τα ξαναλέμε ρε... κιαρατάδες. Έφυγε ο (φρα)προπάτωρ και έχω την εντύπωση ότι είμαι ο μόνος νυκτερινός επισκέπτης που έχει Internet
 

Επισκέπτης
Πρέπει να τα ξαναλέμε ρε... κιαρατάδες. Έφυγε ο (φρα)προπάτωρ και έχω την εντύπωση ότι είμαι ο μόνος νυκτερινός επισκέπτης που έχει Internet

Eλπιζω να εχεις αοριστου χρονου....(συνδεση εεεεεεε....)!!!!

Αφου εισαι φραπεδολαγνος.....τι να πουμε εμεις οι ''ποτες''....?????

Περισσευουμε.......
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Eλπιζω να εχεις αοριστου χρονου....(συνδεση εεεεεεε....)!!!!

Αφου εισαι φραπεδολαγνος.....τι να πουμε εμεις οι ''ποτες''....?????

Περισσευουμε.......

Ρε  mclein, πού τα βρήκες τα αποφθέγματα στην υπογραφή σου;Μιλάμε, είναι ΟΛΗ η σοφία της εποχής μας και καλό να τα βλέπουν όλοι για να μην τρέφουν αυταπάτες (ειδικά για τα στριπ...)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν είμαι φραπεδολάγνος, added value service έιναι. Πέραν τύρου, αχλαδίου και σαμπανιέρας. Μπέτε και πείτε τα μεταξύ αυτών λοιπόν
 

Επισκέπτης
Ρε  mclein, πού τα βρήκες τα αποφθέγματα στην υπογραφή σου;Μιλάμε, είναι ΟΛΗ η σοφία της εποχής μας και καλό να τα βλέπουν όλοι για να μην τρέφουν αυταπάτες (ειδικά για τα στριπ...)

Ειναι διατυπωμενες απο αλλους σοφιες....αλλα τ'ακουω σχεδον καθημερινα απ'τον πατερα μου....(αυτα κ πολλαααα ακομη....).....
Οποτε ειπα να τα βαλω σαν υπογραφη....να τα βλεπω εκτος απ'το να τα ακουω....:):):):):):).....

Δεν είμαι φραπεδολάγνος, added value service έιναι. Πέραν τύρου, αχλαδίου και σαμπανιέρας. Μπέτε και πείτε τα μεταξύ αυτών λοιπόν

Σε σχεση μ'εμενα τουλαχιστον....εισαι φραπεδολαγνος.....(φαντασου οτι ετσι κ μου ακουμπησει τον π@$@#ο η εκαστοτε γκομενα....εφαγε σουτ....).....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom