Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τα γουστα σιγουρα διαφερουν,παντως για το Baby Gold εχει δικιο ειναι μεγαλος ο ανταγωνισμος,εχει πολλες μουναρες.Παντως οταν ηταν η EPISTHMH στο BABY O την θεωρουσα απο τα καλυτερα κομματια μαζι με την ΜΙΑ η οποια νομιζω τωρα ειναι στο Lido.Την θυμασαι την ΜΙΑ?

πολυ ωραιο μουνι η ΜΙΑ εκανε και περασματα απο τα αλλα baby o στου ρεντη και στην πειραιως!
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Η ΜΙΑ εχει κανει και γυμνη φωτογραφηση.Ηταν και η μονη που με εκανε να χυσω σε απλο χορο χωρις φραπε.(3 συνεχομενους βεβαια)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η ΜΙΑ εχει κανει και γυμνη φωτογραφηση.Ηταν και η μονη που με εκανε να χυσω σε απλο χορο χωρις φραπε.(3 συνεχομενους βεβαια)

ναι,οντως γαμω τους χορους η δεσποινιδα......αν και στο λιντο ειναι λιγο πιο ξενερωτη γενικα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ξενερα δεν λες τιποτα..Αυτη και Πατριτσια ειναι για να πηγαινουν για δουλεια στο Βabylon...

ναι ρε συ...και αυτη η πατριτσια ενω ειναι τοσο καυλα ειναι τοσο ξενερα!!!!!!!!babylon και γρηγορα.......ρεεεε
 

Επισκέπτης
Ξενερα δεν λες τιποτα..Αυτη και Πατριτσια ειναι για να πηγαινουν για δουλεια στο Βabylon...
ναι ρε συ...και αυτη η πατριτσια ενω ειναι τοσο καυλα ειναι τοσο ξενερα!!!!!!!!babylon και γρηγορα.......ρεεεε
Πατριτσια κ Μια....τα κρατανε για εξω απ το μαγαζι τα καλα....
Εστω για πολυυυυυυ γνωστους μεσα στο μαγαζι....
Η πρωτη ειναι κοριτσακι παντως....οχι κατι ιδιαιτερο...κ η δευτερη γυναικαρα κ ασυναγωνιστη στους τροπους....καμια ελληνιδα αλλα κ ξενη που να θυμαμαι δν την ξεπερνουσε στο στυλ.....
 

Επισκέπτης
Μπορει και να'ναι και ετσι...Η πρωτη τα φυλαει για εναν που βαραει μουσικη στην Συγγρου και η δευτερη τα φυλαει για ενα μπογιατζη...
παιζει το ματι.....εεεεε παπ ???? :):):):):):):):)........
αλλα για τη δευτερη δν ειμαι 100% σιγουρος αν εχεις δικιο....
 

Επισκέπτης
παιζει το ματι.....εεεεε παπ ???? :):):):):):):):)........

Ετσι ειναι αδελφε μου...Παιζει το αφιλοτιμο...Αλλου καθομαι, αλλου μιλαω, αλλου κοιταω, αλλα σκεφτομαι και αλλα απανταω...Και παλι ερχονται φορες που πιανομαι κοτσος...!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Πατριτσια κ Μια....τα κρατανε για εξω απ το μαγαζι τα καλα....
Εστω για πολυυυυυυ γνωστους μεσα στο μαγαζι....

Η Μία κάνει πάντως και γαμώ τα μανικιούρ-πεντικιούρ αν ενδιαφέρεται κάποιος. Επιστήμονας η κοπέλα.
Το καλλίτερο είναι να πας σε συγκέντρωση σπίτι της, εκεί να δεις τι γίνεται και να μην μπορείς να μιλήσεις(λόγω των βλοσυρών φίλων τους). Καλοπερνάνε οι Ρώσοι, μια χαρά με όλα τους τα κόλπα... Που πάμε εμείς με τον σταυρό στο χέρι???
 

Επισκέπτης
Η Μία κάνει πάντως και γαμώ τα μανικιούρ-πεντικιούρ αν ενδιαφέρεται κάποιος. Επιστήμονας η κοπέλα.
Το καλλίτερο είναι να πας σε συγκέντρωση σπίτι της, εκεί να δεις τι γίνεται και να μην μπορείς να μιλήσεις(λόγω των βλοσυρών φίλων τους). Καλοπερνάνε οι Ρώσοι, μια χαρά με όλα τους τα κόλπα... Που πάμε εμείς με τον σταυρό στο χέρι???
Καλα παιδια ειναι ρε πελοπ....οι φιλοι τους....ενταξει....δν εγινε κ τπτ αν μερικοι ειναι νταβαδες/μπραβοι κλπ μαφιοζικα στοιχεια....
Με ηρεμια ολα λυνονται....ή τπτ δν συμβαινει!!!
Παντως σου βρισκουν κατι σιδερικα....αλλο πραγμα....:):):):)...
Ασε που κ εμεις καλοπερναμε....αν θες απλα να καλοπερασεις ειναι πολυ ευκολο....χρημα+διαθηση+κατι....ειναι ο συνδυασμος αν θες να πας παρα περα....θες κ κατι @@ νααααα......:):):):)!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
όχι ρε αλίμονο, δεν έχω τπτ με τα παιδιά. Είναι απλά η διαφορά που έχουμε σαν νοοτροπίες. Εμένα μου φαίνονταν βλοσυροί, εγώ μπορεί να φαινόμουνα αδέρφω... Με το πρώτο ποτηράκι(βάλτε ό,τι θέλετε) και το πρώτο χαμόγελο, αν δεν είσαι μαλάκας, όλοι μιλάνε.

ʼμα είσαι καλός άνθρωπος και αληθινός, όλα βρίσκουν τον δρόμο τους. Υπομονή, αντοχή, κουράγιο και πίστη να έχεις και όλα τα κάστρα πέφτουνε. Και δη αυτά τα κάστρα που είναι αρματωμένα αλλά από μέσα πληγωμένα.

ΥΓ.: Τρομερό το sig, κομματάρα από τις λίγες.
 

Επισκέπτης
όχι ρε αλίμονο, δεν έχω τπτ με τα παιδιά. Είναι απλά η διαφορά που έχουμε σαν νοοτροπίες. Εμένα μου φαίνονταν βλοσυροί, εγώ μπορεί να φαινόμουνα αδέρφω... Με το πρώτο ποτηράκι(βάλτε ό,τι θέλετε) και το πρώτο χαμόγελο, αν δεν είσαι μαλάκας, όλοι μιλάνε.

ʼμα είσαι καλός άνθρωπος και αληθινός, όλα βρίσκουν τον δρόμο τους. Υπομονή, αντοχή, κουράγιο και πίστη να έχεις και όλα τα κάστρα πέφτουνε. Και δη αυτά τα κάστρα που είναι αρματωμένα αλλά από μέσα πληγωμένα.

ΥΓ.: Τρομερό το sig, κομματάρα από τις λίγες.
Αυτα τα ποτηρακια........ααααχχχχχ....αυτα τα ποτηρακια...
Οσο για τα καστρα....πολλα ++++...παλι εγραψες...
Τελος....το κομματι ειναι οντως απ τα λιγα.....το εψαχνα απο εποχη Baby O - Ρεντη απο μια θεα που το χορευε....τελικα με το κλεισιμο κ τη μεταφορα του μαγαζιου στο πρωην Σιροκο...καταφερα κ θυμηθηκα να παρω το usb stick μαζι κ ανεβαινοντας στα πριβε για περιποιηση...το πηρα απ τον dj....οσο για τους στιχους....αυτους τους βρηκα μετα απο ενα εξαμηνο...καθως κανεις δν γνωριζε το κομματι (τιτλο κ συγκροτημα...)....τελικα το βρηκαμε....:):):):):)....
Sorry για την ιστορια...αλλα ειχα τρελλαθει για την κομματαρα....
(Diorama - Belle...)....
 

alelo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ego pistevo pos i patritsia einai mono gia ligous (oxi malakies tou stil hrtha na gam..so me 10 euro). einai san ta akriva aftokitina , mono gia ligous. ase pou exei alo kormi i gonena. oso gia tin kinisi piso ,mploke apo lancers milame...... alo koli leme :)
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα χτές baby gold. H γνωστή Μαρίνα έχει γίνει ΜΟΥΝΑΡΑ! Kαι τον φραπέ τον χρεώνει πλέον 50?. "Σιγά μην κάθομαι να τον παίζω για 20-30 ?..." είπε.
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Μουνάρα έχει γίνει εδώ και καιρό.
50? χρεώνει εδώ και καιρό.
Δυστυχώς είχες καιρό να την πάρεις.
Φιλικά πάντα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ego pistevo pos i patritsia einai mono gia ligous (oxi malakies tou stil hrtha na gam..so me 10 euro). einai san ta akriva aftokitina , mono gia ligous. ase pou exei alo kormi i gonena. oso gia tin kinisi piso ,mploke apo lancers milame...... alo koli leme :)


?????????????????????????????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom