Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αφού τις έχει βαρεθεί ο κόσμος. Από μνήμης τις ζωγραφίζουμε
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Θα πάω από βδομάδα μετά από καιρό να πω κάνα γεια και μπορεί να πλέξουμε και τίποτα 12.00 - 1.00
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Αλλος γραφει ποιηματα..αλλος ζωγραφιζει...Αντε καιρος να το ριξω και εγω στο κεντημα..

Ε ρε που φτασαμε / βιρτουοζοι των στριπ σαν το papazoglou ( δεν το ξερω ουτε εχουμε μιλησει ποτε ) αλλα απο τα post καταλαβαινω οτι ειναι απο τους πολυ παλιους των στριπ αντι να κενταει στα στριπ κενταει στο forum ....

Γιατι τα λεω ολα αυτα / επειδη ρε παιδια σημερα το πρωι που ακουγα στο Mega το πρωινιατικο magazino με τους Καμπουρακη και Οικονομεα αναφερθηκαν σε μια συνεντευξη που εδωσε η Παολα του Baby Gold σε μια κουτσομπολιστικη εφημεριδα/ σε αυτη τη συνεντευξη ανεφερε καπου οπως ειπαν και οι δημοσιογραφοι : " Που ειναι οι αντρες στη σημερινη εποχη ??? Εχουν χασει τελειως το ρομαντισμο τους. Που ειναι ο αντρας που θα μου δωσει το κλειδι του αυτοκινητου του που θα ειναι ΤΤ ..... "

Δεν εχω διαβασει τη συνεντευξη για να εξηγουμε αλλα καπως ετσι θα ειναι τα πραγματα / λεμε για τις Ελληνιδες οτι τρεχουν πισω απο τα Ευρω αλλα υπαρχουν και χειροτερες .... / δε κομιζω βεβαιως γλαυκα εις Αθηνας και μερικοι ισως θα μου πειτε οτι για αυτο το λογο δεν ηρθαν οι στριπερ στην Ελλαδα δηλ. να αποκατασταθουν οικονομικα / συμφωνω αλλα σιγα σιγα χανεται - για να μη πω οτι εχει χαθει προ πολλου -  και το τελευταιο ερωτικο καταφυγιο  μιας ξενερωτης πολης ......

Τη θυμαμαι τη Παολα τη τελευταια φορα που ειχα παει στο Εροτικα πριν 1 μηνα / ειχε ερθει στο μαγαζι με ολοκληρη κουστοδια και στην Αχαρνων παρκαρισμενο Skoda Fabia ασημι με σοφερ και μπροστα αντι να εχει το σημα της Skoda να εχει το κοκκινο Χ που βαζουν στις τσοντες / ενταξει η Παολα ειναι φιρμα θα μου πειτε / ειναι τιβιπερσονα / αλλα μηπως και οι αλλες δεν θελουν να της μοιασουν ...

Ενταξει σας κουρασα απλα τα λεω αυτα για να πω οτι τα στριπ εχουν πεθανει / τουλαχιστον ας με επιβεβαιωσουν και οι παλιοτεροι του αθληματος που εχουν και το μετρο συγκρισης με τα παλιοτερα στριπ / εγω θα συνεχισω να πηγαινω βεβαιως αλλα .............

Εν τω μεταξυ ρε παιδια εχουμε κανενα νεο απο το Baby Gold ή να παμε για κεντημα .....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
υπουργε πηγαινε για κεντημα ρε!που θα πας και baby gold!τρομαρα σου! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εν τω μεταξυ ρε παιδια εχουμε κανενα νεο απο το Baby Gold ή να παμε για κεντημα .....

Εχθες εκανα ενα γρηγορο περασμα κατα τις 3 το πρωι, μετα απο απουσια αρκετων ημερων..

Η' εγω εγινα πολυ παραξενος η' το μαγαζι παιρναει μεγαλη κριση...

Μερικα τραπεζια ηταν ακομα αδεια και ο υπαρχων κοσμος ηταν νεαροι του 50αρικου...

Σχεδον ολες περασανε να χαιρετησουν ( δηλ. να παρουνε τις καρτουλες τους) αλλα δεν ειχα κεφι για πολλα-πολλα...

Προσεξα οτι η Χριστινα ( ex Lido, ξανθια με μεγαλη μυτη) ξαναγυρισε στο μαγαζι..

Επισης ακουσα τα εξης που με εκαναν και γελασα..

-Πριν απο καιρο, χορευε η Επιστημη με ενα πελατη, ενω διπλα της ηταν η Μπιανκα που "τακτοποιουσε" ενα πελατη...Ο πελατης "τελειωνοντας" πιτσιλισε την Επιστημη στο προσωπο και αυτη αρχισε στις σφαλιαρες την Μπιανκα...lol...

-Το φιδι της Αουρορας , κατα την διαρκεια ενος show, αρχισε να χαιζει στην πιστα με αποτελεσμα οχι μονο η πιστα αλλα και μερικοι πελατες απο τα μπροστινα τραπεζια να γινουν χαλια..
lol...το εχασα και αυτο...

Κατα τα αλλα, ολα βαρετα, ολα τα ιδια....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εχθες εκανα ενα γρηγορο περασμα κατα τις 3 το πρωι, μετα απο απουσια αρκετων ημερων..

Η' εγω εγινα πολυ παραξενος η' το μαγαζι παιρναει μεγαλη κριση...

Μερικα τραπεζια ηταν ακομα αδεια και ο υπαρχων κοσμος ηταν νεαροι του 50αρικου...

Σχεδον ολες περασανε να χαιρετησουν ( δηλ. να παρουνε τις καρτουλες τους) αλλα δεν ειχα κεφι για πολλα-πολλα...

Προσεξα οτι η Χριστινα ( ex Lido, ξανθια με μεγαλη μυτη) ξαναγυρισε στο μαγαζι..

Επισης ακουσα τα εξης που με εκαναν και γελασα..

-Πριν απο καιρο, χορευε η Επιστημη με ενα πελατη, ενω διπλα της ηταν η Μπιανκα που "τακτοποιουσε" ενα πελατη...Ο πελατης "τελειωνοντας" πιτσιλισε την Επιστημη στο προσωπο και αυτη αρχισε στις σφαλιαρες την Μπιανκα...lol...

-Το φιδι της Αουρορας , κατα την διαρκεια ενος show, αρχισε να χαιζει στην πιστα με αποτελεσμα οχι μονο η πιστα αλλα και μερικοι πελατες απο τα μπροστινα τραπεζια να γινουν χαλια..
lol...το εχασα και αυτο...

Κατα τα αλλα, ολα βαρετα, ολα τα ιδια....

ελα ρε θειε....πού χαθηκες?η χριστινα με την μεγαλη μυτη?για κανε ενα συντομο βιογραφικο να "θυμηθουμε" και μεις οι αδαεις...

Οσο για το χεσιμο του φιδιου μαλλον θα ειχε "ταιστει" με "γραμμουλες" και το γαστροπεπτικο του τα παιξε.......
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Μια και ανεφερε την ΕΠΙΣΤΗΜΗ ο papazoglou τι γνωμη εχετε γι΄αυτην?
Απο διαφοα thread εχω καταλαβει οτι η περισσοτεροι(αν οχι ολοι) δεν την γουσταρουν καθολου και την εχουν στην ''μαυρη λιστα''.
Μονο εγω ρε γαμωτο το γουσταρω αυτο το μωρο?
Λες να'χω προβλημα?
 

Επισκέπτης
ελα ρε θειε....πού χαθηκες?η χριστινα με την μεγαλη μυτη?για κανε ενα συντομο βιογραφικο να "θυμηθουμε" και μεις οι αδαεις...

Οσο για το χεσιμο του φιδιου μαλλον θα ειχε "ταιστει" με "γραμμουλες" και το γαστροπεπτικο του τα παιξε.......

Για δουλειες αδελφε..Ηρθα για Π/Σ/Κ/Δ και απο Τριτη ξαναφευγω...Ποιοι αδαεις βρε Βασο ?...Με δουλευεις ?..

Επισης ακουσα οτι ξαναγυρισε απο Ρωσσια μια γκομενα που παλια δουλευε παλι στο gold..Μελαχροινη μαλι εως του ωμους N/F(?)...Νομιζω οτι τωρα την λενε Σανελ..Κτυπησε και ενα tatoo πριν γυρισει..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μια και ανεφερε την ΕΠΙΣΤΗΜΗ ο papazoglou τι γνωμη εχετε γι΄αυτην?
Απο διαφοα thread εχω καταλαβει οτι η περισσοτεροι(αν οχι ολοι) δεν την γουσταρουν καθολου και την εχουν στην ''μαυρη λιστα''.
Μονο εγω ρε γαμωτο το γουσταρω αυτο το μωρο?
Λες να'χω προβλημα?

και σοβαροτατο.....μαζι με ενα αλλο παληκαρι εκ χαλανδριου που στο παλιο baby o του υπογειου επαιρνε μονο αυτην για χορο και ποτα ατελειωτα....σαμπανιες κλπ......αρρωστος.....τον ηξερα απο καπου και τον εβλεπα καθε παρασκευη ή σαββατο που εκανε το ιδιο πραμα.....την ωρα που διπλα του περνουσαν μωρα επιπεδου μαργαριτας,λεγαμενης υπουργου και λοιπων παρατρεχαμενων,βικυς(τωρα BG),αννας(τωρα πειραιως) κλπ.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Για δουλειες αδελφε..Ηρθα για Π/Σ/Κ/Δ και απο Τριτη ξαναφευγω...Ποιοι αδαεις βρε Βασο ?...Με δουλευεις ?..

Επισης ακουσα οτι ξαναγυρισε απο Ρωσσια μια γκομενα που παλια δουλευε παλι στο gold..Μελαχροινη μαλι εως του ωμους N/F(?)...Νομιζω οτι τωρα την λενε Σανελ..Κτυπησε και ενα tatoo πριν γυρισει..

για αννετα εμαθες κατι νεοτερο?θα σκασει μυτη?
 

Επισκέπτης
Μια και ανεφερε την ΕΠΙΣΤΗΜΗ ο papazoglou τι γνωμη εχετε γι΄αυτην?
Απο διαφοα thread εχω καταλαβει οτι η περισσοτεροι(αν οχι ολοι) δεν την γουσταρουν καθολου και την εχουν στην ''μαυρη λιστα''.
Μονο εγω ρε γαμωτο το γουσταρω αυτο το μωρο?
Λες να'χω προβλημα?

Οχι βρε αδελφε ..Τι προβλημα να'χεις ?

Εχθες βραδυ ετυχε να την ξαναδω στην εκπομπη του MEGA "οσα λεν' οι αντρες μεταξυ τους"...

Οταν μια γυναικα λεει δημοσια στην TV..."ειμαι εδω 24 ωρες και μετα μου λενε να παρω τον πουλο.."..το προβλημα το εχει αυτη..οχι εσυ..!
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Την πετυχα στο MEGA και εγω χτες, παντως εχει πολυ βρωστομα.Την αλλη φορα πηγα να της γλειψω τη ρογα στο χορο και με διαλοστηλε!Αλλα απο εμφανιση την κατατασω απο τα κορυφαια,ασε που ειναι και ντοπιο πραμα !!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Την πετυχα στο MEGA και εγω χτες, παντως εχει πολυ βρωστομα.Την αλλη φορα πηγα να της γλειψω τη ρογα στο χορο και με διαλοστηλε!Αλλα απο εμφανιση την κατατασω απο τα κορυφαια,ασε που ειναι και ντοπιο πραμα !!

κορυφαια σε εμφανιση?πού?στο gold?πλακα μας κανεις ρε συ?
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Τα γουστα σιγουρα διαφερουν,παντως για το Baby Gold εχει δικιο ειναι μεγαλος ο ανταγωνισμος,εχει πολλες μουναρες.Παντως οταν ηταν η EPISTHMH στο BABY O την θεωρουσα απο τα καλυτερα κομματια μαζι με την ΜΙΑ η οποια νομιζω τωρα ειναι στο Lido.Την θυμασαι την ΜΙΑ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom