Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ποιος καλος ανθρωπος ξερει να μου πει ? η Λυδια ειναι καφετζου η' οχι ?
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ανταποκριση απο κυριακη βραδϋ:ηταν εκει η λυδια,μαρθα,μαρινα,στελλα,αουρορα,σέιλα και αλλες.μικρη κινητικοτητα ως συνηθως, αλλα σχετικη απλα και ερωτικη υποτονικοτητα.πηρα χορο με αουρορα και δεν μου προτεινε κατι αλλο.το μονο που ανοιξε λιγο το τζιν κε τριβοταν καλυτερα με το γνωστο αποτελεσμα στους 3 χορους.εδειχνε πως δεν θελει πολυ χουφτωμα στα βυζια,ουτε μαλακο χουφτωμα,ισως λογω σιλικονης,δεν ξερω.παντως ειχε σουπερ κωλο και εκανε και σοου με φιδι πιο πριν.σουπερ κωλος.
τα λεμε αφεντικα
 

Επισκέπτης
ανταποκριση απο κυριακη βραδϋ:ηταν εκει η λυδια,μαρθα,μαρινα,στελλα,αουρορα,σέιλα και αλλες...

Οι αλλες ηταν οι Τσαρλι, Εστερα, Ηρα, Γκρεις και Χαρα.

Πολυημερες απουσιες εχουν απο τα "πρωτα ονοματα" Αουρα, Επιστημη και Λανα και απο τα "δευτερα' Βικυ, Λιζα, Ατζελικα και Αναστασια.

Καλημερα σας.
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Εχω παει αυτο το μηνα 2 φορες και δεν βρηκα την Παολα. Ρωτησα τους στο μαγαζι και μου ειπαν οτι δουλευει αλλα οχι εκεινη τη μερα.
Και τις 2 μερες ?
Ξερει κανεις κατι?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εχω παει αυτο το μηνα 2 φορες και δεν βρηκα την Παολα. Ρωτησα τους στο μαγαζι και μου ειπαν οτι δουλευει αλλα οχι εκεινη τη μερα.
Και τις 2 μερες ?
Ξερει κανεις κατι?

τοσο μουναρες γυναικες εχει το μερος και εσυ κολλας με την παολα?ΕΛΕΟΣ!
 

Επισκέπτης
τοσο μουναρες γυναικες εχει το μερος και εσυ κολλας με την παολα?ΕΛΕΟΣ!

Παλι αυστηρος εισαι με τους νεους φιλε vasso...

Eιπαμε, η ομορφια ειναι προσωπικο θεμα..

Just for the record, εχθες ητανε η Εστερα με την Μοντεστα καβατζωμενες για πολλες ωρες με τους καψουροπελατες τους και για ελευθερη βοσκη οι Μαρια (μετα απο μεγαλη απουσια) Εμμυ, Αλεξανδρα, Ελενη, Σαμπινα, Γκρεις, Βιβιαν και Τριξυ.
 

Επισκέπτης
Παλι αυστηρος εισαι με τους νεους φιλε vasso...

Eιπαμε, η ομορφια ειναι προσωπικο θεμα..

Just for the record, εχθες ητανε η Εστερα με την Μοντεστα καβατζωμενες για πολλες ωρες με τους καψουροπελατες τους και για ελευθερη βοσκη οι Μαρια (μετα απο μεγαλη απουσια) Εμμυ, Αλεξανδρα, Ελενη, Σαμπινα, Γκρεις, Βιβιαν και Τριξυ.

Μαζευει καψουροπελατες το BG ??????????.....:):):):):):)!!!!

Παντως χθες ηταν πολυ καλη βραδια για Bg....οσοι παρευρεθησαν πιστευω περασαν καλα....ετσι δν ειναι ???
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μαζευει καψουροπελατες το BG ??????????.....:):):):):):)!!!!

Παντως χθες ηταν πολυ καλη βραδια για Bg....οσοι παρευρεθησαν πιστευω περασαν καλα....ετσι δν ειναι ???

τί ακριβως ειχε το μενου?
 

Επισκέπτης
Φιλε mclein, οπως τα γραφεις τα πραγματα, μας δινεις να καταλαβουμε οτι ησουν και εσυ εχθες στο μαγαζι...Ειναι ετσι ?

Τωρα Vaso, το μενου δεν το αλλαζουν με τιποτα..Τα ιδια και τα ιδια...!
 

Επισκέπτης
Φιλε mclein, οπως τα γραφεις τα πραγματα, μας δινεις να καταλαβουμε οτι ησουν και εσυ εχθες στο μαγαζι...Ειναι ετσι ?

Τωρα Vaso, το μενου δεν το αλλαζουν με τιποτα..Τα ιδια και τα ιδια...!

Μπααααα.......:):):):):):).......παω εγω σε τετοια μαγαζια....αμαρτια...
 

Επισκέπτης
Καταλαβα...παντως δεν πρεπει να καθησες με την Τσαρλι ( την οποια ξεχασα να αναφερω πριν) ...μπας και καθοσουν εσυ με την Εστερα ?

Εγω παντως την εβγαλα "στεγνα"...
 

Επισκέπτης
Καταλαβα...παντως δεν πρεπει να καθησες με την Τσαρλι ( την οποια ξεχασα να αναφερω πριν) ...μπας και καθοσουν εσυ με την Εστερα ?

Εγω παντως την εβγαλα "στεγνα"...
Tα ειπαμε πριβε για το πρωτο σκελος....
Τωρα με ποια καθομουν,αν καθομουν κ τι ωρα.....ειναι ενα θεμα...αλλα οχι του κοινου....:):):):)....

Παντα στεγνα.....παντα στεγνα.....
 

Επισκέπτης
Εχω παει αυτο το μηνα 2 φορες και δεν βρηκα την Παολα. Ρωτησα τους στο μαγαζι και μου ειπαν οτι δουλευει αλλα οχι εκεινη τη μερα.
Και τις 2 μερες ?
Ξερει κανεις κατι?

Ακουσα οτι απο εχθες δουλευει κανονικα η Παολα στο μαγαζι....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
η παολα δουλευει κανονικα-την ειδα χτες βραδυ και μαλιστα ειχε και σουξε με καποιον ονοματι "ηλια"-καθομασταν πλατη και οι δυο και ακουσα που τον φωναζε με το ονομα του.ασε που μου φανηκε και μελος του "κλαμπ μπεμπι γκολντιδων".
βασικα αυτη η κοπελλα εμενα δεν με φτιαχνει-προσωπικη μου αποψη και δεν θελω να επηρεασω κανεναν.γλυκια ,ευγενικη.........αλλα εμενα δεν μου κανει το κλικ.
για καποια μαρτα,μαρθα εχουμε κανενα νεο..........φοβερο γεωμετρικο ολοστρογυλο κωλαρακι.
 

Επισκέπτης
Γεια σου Πανο με τις " αδυναμιες " σου...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ΤΙ ΑΗΔΙΑ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ; ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΣ...!!! ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΑΪΤ ΤΟΥ ΜΕΝ...

αντε ρε καπετανιε που δεν σου αρεσει η μαρτα......θα σε καψει κανας κεραυνος με αυτα που λες.......φτου φτου..
 

vasilisgo4

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Σταματα πια αυτο το ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ

ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΕΣ...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom