Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η θεσσαλονικη εχει ενα καλο!!εχουμε λιγοτερα εξοδα εκει πανω!!και ο κοσμος ειναι διαφορετικος απο οτι στην αθηνα!!και φυσικα αν οι καλλιτεχνες χασουν την θεσσαλονικη ,τοτε αστα!!τους εφαγε η μαρμαγκα!!γι αυτο σχεδον ολα τα μεγαλα ονοματα ειναι απο θεσσαλονικη!!τωρα για επαρχια αστο!!εκει οι θαμωνες οπλοφορουν!!ειναι αλλη φαση!!
 

Επισκέπτης
και κατι αλλο!!ειναι πιο μπροστα σε ιδεες νομιζω η θεσσαλονικη!!η αθηνα ομως παιρνει τελικα την δοξα και καλα κανει!!
 

Επισκέπτης
Εχω την εντυπωση οτι περσι στο Αθηνων Αρενα ηταν ο Χατζηγιαννης με τον Ρεμο και οχι ο Νταλαρας..απλη παρατηρηση!!
σωστη παρατηρηση...
πρωτα --> Νταλαρας - Ρεμος
μετα --> Χατζηγιαννης - Ρεμος
τελος --> Μαρινελα - Ρεμος

Εκανα λαθος τις ημερομηνιες στο μυαλο μου....ειναι μαλλον απ τη μεγαλη συμπαθεια στο Ρεμο...:):):):):):)!!!!
 

Επισκέπτης
η θεσσαλονικη εχει ενα καλο!!εχουμε λιγοτερα εξοδα εκει πανω!!και ο κοσμος ειναι διαφορετικος απο οτι στην αθηνα!!και φυσικα αν οι καλλιτεχνες χασουν την θεσσαλονικη ,τοτε αστα!!τους εφαγε η μαρμαγκα!!γι αυτο σχεδον ολα τα μεγαλα ονοματα ειναι απο θεσσαλονικη!!τωρα για επαρχια αστο!!εκει οι θαμωνες οπλοφορουν!!ειναι αλλη φαση!!
Αλλη νοοτροπια τελειως...εγω νιωθω ξενος/ξεκομενος τελειως καθε φορα που ανεβαινω Χαλκιδικη...
Οπως στης αθηνας τα παρακμιακα...κυκλοφορω κ οπλοφορω...
και κατι αλλο!!ειναι πιο μπροστα σε ιδεες νομιζω η θεσσαλονικη!!η αθηνα ομως παιρνει τελικα την δοξα και καλα κανει!!
Σαν πολη απ την οποια ξεκινα αυτο το ειδος διασκεδασης...οφειλει να ειναι πρωτοπορα...ομως ειναι κ θεμα επιχειρηματιων...αλλα μυαλα...αλλες τσεπες...κ οπως προειπες...αλλο κοινο...αμα ο πρωτευουσιανος θελει τα τετριμμενα κ συνεχως τα ιδια κ τα ιδια τι να σου κανει κ ο επιχειρηματιας...
Σιγουρα τη δοξα την παιρνει η Αθηνα...αλλα το χρημα ειναι σχεδον μοιρασμενο...κ αν λαβουμε υπ οψην τους μηνες δουλειας των 2 πολεων τοτε η Θες/νικη εχει λαβει κ θα συνεχισει να λαμβανει το περισσοτερο χρημα...
 

Επισκέπτης
ειναι και το θεμα οτι στη θεσσαλονικη ο κοσμος στηριζει τους ντοπιους καλλιτεχνες!!επισης οι επιχειρηματιες εχουν λιγοτερα εξοδα απο οτι στην αθηνα επομενως μαζευουμε ολο το χαρτι!!
 

Επισκέπτης
εκανα ενα συντομοτατο περασμα χθες μετα απο long time,κοσμος σχετικα αρκετος για τριτη και το βλεμμα μου και η προσοχη εστιαστηκε σε ενα μονο κοριτσι που μου προσφερε πολλααααα....το ονομα της διδος grayce....παρτε και δεν θα χασετε,θα πατε να κοιμηθειτε σαν πουλακια αφου φατε ενα ζεστο κρουασαν σοκολατα απεναντι στο ciao.Μην το αμελησετε,θα χασετε. :grin: :grin: :boobies: :boobies:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
εκανα ενα συντομοτατο περασμα χθες μετα απο long time,κοσμος σχετικα αρκετος για τριτη και το βλεμμα μου και η προσοχη εστιαστηκε σε ενα μονο κοριτσι που μου προσφερε πολλααααα....το ονομα της διδος grayce....παρτε και δεν θα χασετε,θα πατε να κοιμηθειτε σαν πουλακια αφου φατε ενα ζεστο κρουασαν σοκολατα απεναντι στο ciao.Μην το αμελησετε,θα χασετε. :grin: :grin: :boobies: :boobies:
+
 

Επισκέπτης
εκανα ενα συντομοτατο περασμα χθες μετα απο long time,κοσμος σχετικα αρκετος για τριτη και το βλεμμα μου και η προσοχη εστιαστηκε σε ενα μονο κοριτσι που μου προσφερε πολλααααα....το ονομα της διδος grayce....παρτε και δεν θα χασετε,θα πατε να κοιμηθειτε σαν πουλακια αφου φατε ενα ζεστο κρουασαν σοκολατα απεναντι στο ciao.Μην το αμελησετε,θα χασετε. :grin: :grin: :boobies: :boobies:
ενταξει....το κρουασαν θα το φαμε....οσο για τον καφε...δν μπορω να τον πιω...κατα τη γνωμη μου παντα....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Απο που ειναι η Grayce ρε παιδια?!
Ολο σκεφτομαι να τη ρωτησω,αλλα πανω στον καφε,το ξεχναω!..Χανω τα λογικα μου!..Ρωσιδακι ειναι?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Απο που ειναι η Grayce ρε παιδια?!
Ολο σκεφτομαι να τη ρωτησω,αλλα πανω στον καφε,το ξεχναω!..Χανω τα λογικα μου!..Ρωσιδακι ειναι?

χμμμμ.......οποιος ξερει κερδιζει μια φραπεδια κερασμενη απο την παρτη μου!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Tαταρα μουσουλμανα..

κερδιζεις εναν φραπε απο την nescaffe classic ή εναν φρεντο απο την duvell σε συσκευασια του ενος λιτρου.....για να μην τελειωνει ποτε...μπορειτε να παραλαβετε το δωρο σας στα καμαρινια του μαγαζιου και θα σας δωσει και ενα φιλι στο μαγουλο οποια κοπελα θελετε....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Επειδη ειμαι λατρης των petite καταστασεων..Εχω να καταθεσω,οτι η συγκεκριμενη εχει το ωραιοτερο βυζι που εχω χουφτωσει..(μικρο αλλα θαυματουργο) :dancing:
 

Επισκέπτης
Eυχαριστω και τον 'αληταμπουρα" της Συγγρου vasso αλλα και τον φιλο lambro για τα tips περι grace και ciao...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Οφ-Τοπικ..
Ρε μαγκες,τωρα που το θυμηθηκα..Γιατι δεν ανοιγετε εσεις οι παλιοι ενα θεμα σε καποιο σημειο του φορουμ για τα κωλομπαρα?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Χε χε..Δεν εχεις αδικο.
Απλα ελεγα για τα κωλομπαρα-κονσομα...Χωρις στριπ..
Αραζεις στο τραπεζακι..κουβεντουλα..χουφτωμα και ενιοτε πεφτει και κανα καφεδακι στα σκοτεινα...
 

Επισκέπτης
Επειδη ειμαι λατρης των petite καταστασεων..Εχω να καταθεσω,οτι η συγκεκριμενη εχει το ωραιοτερο βυζι που εχω χουφτωσει..(μικρο αλλα θαυματουργο) :dancing:
oταν λες μικρο ??? τι εννοεις ??? τι νουμερο θεωρεις μικρο/μεσσαιο/μεγαλο....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χε χε..Δεν εχεις αδικο.
Απλα ελεγα για τα κωλομπαρα-κονσομα...Χωρις στριπ..
Αραζεις στο τραπεζακι..κουβεντουλα..χουφτωμα και ενιοτε πεφτει και κανα καφεδακι στα σκοτεινα...

αμ πες το ετσι......να το εμπεδωσουμε......εσυ εννοεις τωρα για φαση sierra leone......ειναι για τους clinteastwoodιανους φαν του ειδους......το πιασατε το υπονοουμενο?α!ρε ζωγραφιζω ο πουστης.....ο μαλακας ηθελα να πω...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μικρο 1  νουμερο,μεσαιο 2 νουμερο,απο 3 και πανω ειναι μεγαλο.. :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom