Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Ρε μπας και ειναι ο Χιου Χεφνερ αυτοπροσωπως το παλικαρι και μας το παιζει ελληνας για να μην ψαρωσουμε;  :)
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως για νεαρό πελάτη με φράγκα τον κόβω Γουωρ, δεν μου γεμίζει το μάτι!
κ εσυ στα νομισματα/κοψιματα θα μεινεις....
Ναι ρε φιλε, αλλα να μην ξερω με ποιον μιλαω; Η πεταμε μουφες για να θαμπωσουμε τα πληθη;

Και μην ανησυχεις, δεν ειμαι μπατσος, μπορουν αρκετοι να σου το βεβαιωσουν αυτο εδω μεσα!  :)
1.δν ειμαστε φιλοι.
2.δν χρειαζεται να ξερεις...γιατι να ξερεις αλλωστε ???
3.να σε θαμπωσω με τι ??? με λογια που γραφω στο keyboard...εισαι ενα ψευδωνυμο...κ ειμαι αλλο ενα...δν με ξερεις...δν σε ξερω...δν νομιζω να γνωριστουμε...οποτε..δν υπαρχει λογος επιδειξης...
4.επισης....δν συζηταγα μαζι σου...αλλα με τον βασο εξ αρχης...κ μετεπειτα με το γουωρχολ....
5.ασε τους αλλους στην ησυχια τους...δν με νοιαζει τι εισαι κ τι δν εισαι...
6.καλα να περνας κ ασε με στην ησυχια μου...δν μπορω να συνομιλω με 3 ταυτοχρονα...θελω αυτοσυγκεντρωση...:):):):)!!!!
 

Επισκέπτης
1.εδω κανεις λαθος...το μαγαζι κατ'αρχην κρινεται απ τον κοσμο...αν δν παει ο κοσμος να το γεμισει δλδ δν του αρεσει το προγραμμα...ολα τελειωνουν...μετα κρινει το αφεντικο αφου κοιταξει την τσεπη του...
2.προβλημα ρευστου υπαρχει γενικοτερα....οχι μονο στη νυχτα κ τα μπουζουκια...παντως τα μαγαζια κερδιζουν κ πολλα μαλιστα...δν θελω να μιλησω αλλο για τον παπαθεοχαρη καθως δν ειναι μπροστα/παρων...
3.καλα...σοβαρα μιλας???? τα πιστευεις αυτα που λες ??? φυγανε με 60-70 ευρω ενω ηταν να παρουν ποσα ??? Δουλευαν/ουν τσαμπα??? Δν διεκδικουν...δν φευγουν...δν καταγγελουν ???
4.μεγαλυτερος επιχειρηματιας για μενα δν ειναι αυτος με το μεγαλυτερο κτηριο....ειναι αυτος που ειναι εξυπνοτερος κ με ''μικρο'' μαγαζι οικονομαει περισσοτερα απο 2 αλλους μαζι...
5.Φοβερες ικανοτητες εχουν οι μπραβοι κ οι σερβιτοροι στο αθηνων αρενα....ειδικα οι μπραβοι που δν ξερουν το καλησπερα κ το καλημερα...εχουν ''μαγικες'' ικανοτητες....
6.Warhol...νομιζεις οτι μονο εσυ δουλευεις...οτι μονο εσυ κινεισαι...οτι μονο εσυ ξερεις...εχεις θιξει κ τομεα που δν προκειται να κερδισεις....αν ασχολιομασταν με το θεμα στριπ ειχες μια ελπιδα...αλλα στο θεμα μπουζουκια δν εχεις να μου πεις κατι νεο...τα ξερω ολα απο 1ο χερι...
αυτο ειναι το προηγουμενο σου ποστ για μενα!!και κοιτα  ξανα τοσχολιο σου για μενα!!στο λεω για λλη μια φορα!!δεν εισαι ο μοναδικος που εισαι στην νυχτα και δεν σημαινει οτι ξερεις τα παντα για ολα τα μαγαζια!!αν θεωρεις οτι ισχυει τοτε θα σε στεναχωρησω αλλα θα σου πω οτι κανεις μαγαλο λαθος!!αρα οι μπραβοι σου δεν δερνουν κοσμο?απλα λενε καλημερα καληνυχτα?
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
κ εσυ στα νομισματα/κοψιματα θα μεινεις....1.δν ειμαστε φιλοι.
2.δν χρειαζεται να ξερεις...γιατι να ξερεις αλλωστε ???
3.να σε θαμπωσω με τι ??? με λογια που γραφω στο keyboard...εισαι ενα ψευδωνυμο...κ ειμαι αλλο ενα...δν με ξερεις...δν σε ξερω...δν νομιζω να γνωριστουμε...οποτε..δν υπαρχει λογος επιδειξης...
4.επισης....δν συζηταγα μαζι σου...αλλα με τον βασο εξ αρχης...κ μετεπειτα με το γουωρχολ....
5.ασε τους αλλους στην ησυχια τους...δν με νοιαζει τι εισαι κ τι δν εισαι...
6.καλα να περνας κ ασε με στην ησυχια μου...δν μπορω να συνομιλω με 3 ταυτοχρονα...θελω αυτοσυγκεντρωση...:):):):)!!!!
Κοιτα, μεγαλε, οσο μιλας σε ενα χωρο που μπαινουν αλλοι 20000, ασε τα πριβε και τα σεπαρε ησυχα! Αν δεν θες να σε κρινουνε, τοτε μη γραφεις τιποτα!
 

Επισκέπτης
κατα τα αλλα"λεγομενα σου" δεν ειρωνευεσαι καθολου.......αληθεια τοτε........γιατι ξενυχτας καθε βραδυ?παντως ζηλευω τις αντοχες σου.......μακαρι να ημουν νιατο σαν και σενα.
1.σε ειρωνευομαι οταν πας να μου πουλησεις πνευμα...θεωρωντας λανθασμενα φυσικα οτι σαν μεγαλυτερος ξερεις κατι....
2.γιατι ξενυχταω καθε βραδυ ? που το ξερεις,μαζι ειμαστε ? επισης εισαι κ εσυ μπατσος κ κανεις ελεγχο,στυλ χουντας ?
3.εχεις αλλες χαρες εσυ....δν χρειαζεται να ζηλευεις...
4.το πνευμα κ να το παιζεις ξυπνιτζης δν πιανει σε μενα...τουλαχιστον απο σενα με τα μεχρι τωρα δεδομενα...
 

Επισκέπτης
αυτο που θελω να καταλαβουν ολοι ειναι το εξης!!την λογικη μερικων στριπ ειχαν και τα μπουζουκια!!λεγαν εχουμε κοσμο ,ας ανεβασουμε λιγο τις τιμες!!και εκει που ο εκαστοτε ιδιοκτητης ειχε ενα κερδος και οι υπαλλξλοι φευγαν με 150 ευρω την βραδυα τωρα φτασαν στο σημειο το δε αφεντικο κα βγαζει τα μισα και τα ατομα που δουλευουν να φευγουν με 60 ευρω στην καλυτερη!!οσοι βγαλαν φραγκα απο την νυχτα βγαλαν!!αυτηειναι η αποψη μου!!!!
 

Επισκέπτης
Κοιτα, μεγαλε, οσο μιλας σε ενα χωρο που μπαινουν αλλοι 20000, ασε τα πριβε και τα σεπαρε ησυχα! Αν δεν θες να σε κρινουνε, τοτε μη γραφεις τιποτα!
αλλο πραγμα ειναι το να κρινεις καποιον....κ αλλο το να λες μαλακιες...κ δη ανυποστατες....ελπιζω να καταλαβες τι εννοω...
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
αλλο πραγμα ειναι το να κρινεις καποιον....κ αλλο το να λες μαλακιες...κ δη ανυποστατες....ελπιζω να καταλαβες τι εννοω...

Οχι! Και γι αυτο σου λεω να μου εξηγησεις, αρχιζοντας απο το εισαι ο/του/της/εκ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1.σε ειρωνευομαι οταν πας να μου πουλησεις πνευμα...θεωρωντας λανθασμενα φυσικα οτι σαν μεγαλυτερος ξερεις κατι....
2.γιατι ξενυχταω καθε βραδυ ? που το ξερεις,μαζι ειμαστε ? επισης εισαι κ εσυ μπατσος κ κανεις ελεγχο,στυλ χουντας ?
3.εχεις αλλες χαρες εσυ....δν χρειαζεται να ζηλευεις...
4.το πνευμα κ να το παιζεις ξυπνιτζης δν πιανει σε μενα...τουλαχιστον απο σενα με τα μεχρι τωρα δεδομενα...

ενταξει μακ...εσυ ξερεις καλυτερα...να παμε για υπνο τωρα κατερινα?
 

Επισκέπτης
αυτο ειναι το προηγουμενο σου ποστ για μενα!!και κοιτα  ξανα τοσχολιο σου για μενα!!στο λεω για λλη μια φορα!!δεν εισαι ο μοναδικος που εισαι στην νυχτα και δεν σημαινει οτι ξερεις τα παντα για ολα τα μαγαζια!!αν θεωρεις οτι ισχυει τοτε θα σε στεναχωρησω αλλα θα σου πω οτι κανεις μαγαλο λαθος!!αρα οι μπραβοι σου δεν δερνουν κοσμο?απλα λενε καλημερα καληνυχτα?
δν θεωρω οτι ξερω πραγματα που δν ξερει κανεις αλλος...ξερω πραγματα που απλως ξερουν πολλοι λιγοι!!!! Για ολα τα μαγαζια εχω αποψη κ ξερω,μπορω να πω καποια πραγματα για οποιοδηποτε μαγαζι επιθυμεις,μπορει επαναλαμβανω να μην ξερω ολα τα δρωμενα σε ενα μαγαζι αλλα τα περισσοτερα συμβαντα--σημαντικα για εμενα--τα ξερω...
το τι κανουν οι μπραβοι μου...ειναι μεγαλο θεμα...
ας ξεκινησω λεγοντας οτι ειναι αμορφωτοι...αστοιχειωτοι κ με περιορισμενη κριτικη ικανοτητα κ αντιληψη...δν μπορουσαν να κανουν κατι στη ζωη τους που να ξεκινα απ τη δημιουργια κ εμαθαν να πλακωνονται στο ξυλο γιατι το κεφαλι τους οσες φαπες κ να φαει ειναι τοσο κλουβιο που δν καταλαβαινει τπτ...
Τωρα οσον αφορα για τα μαγαζια...οι μπραβοι δν λειτουργουν οπως παλια...με στυλ νταη,μαγκα κ τα ρεστα...ειναι πολιτισμενοι ή τουλαχιστον προσπαθουν να τους παραστησουν...ακομη,χαμογελουν σα τα παιδια της κρεστ...κ ειναι υποχρεωμενοι να απαντουν σε τυχον χαιρετισμο απ τον πελατη....μονο κ μονο απο σεβασμο...
Οσον αφορα το ξυλο...γινεται κατοπιν συννενοησεως...κ παντα με ανωθεν εντολη...εκτος απο την περιπτωση αμυνας κ εκτακτης αναγκης...οπου κινδυνευει πελατης απο αλλον πελατη ή η δικη τους ακεραιοτητα απο καποιον πελατη...
Σε καλυψα..ελπιζω....
αυτο που θελω να καταλαβουν ολοι ειναι το εξης!!την λογικη μερικων στριπ ειχαν και τα μπουζουκια!!λεγαν εχουμε κοσμο ,ας ανεβασουμε λιγο τις τιμες!!και εκει που ο εκαστοτε ιδιοκτητης ειχε ενα κερδος και οι υπαλλξλοι φευγαν με 150 ευρω την βραδυα τωρα φτασαν στο σημειο το δε αφεντικο κα βγαζει τα μισα και τα ατομα που δουλευουν να φευγουν με 60 ευρω στην καλυτερη!!οσοι βγαλαν φραγκα απο την νυχτα βγαλαν!!αυτηειναι η αποψη μου!!!!
η αποψη σου ειναι δεκτη....μπορει κατα ενα μερος να ισχυει αλλα δν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα....
 

Επισκέπτης
Οχι! Και γι αυτο σου λεω να μου εξηγησεις, αρχιζοντας απο το εισαι ο/του/της/εκ!
αν δν καταλαβες τι εννοω...εχεις προβλημα....κ δν ειμαι διατεθειμενος να στο λυσω...καλημερα κ απ το πεζοδρομιο,αν κυκλοφορεις ελευθερος!!!
 

Επισκέπτης
μακλειν ξερεις για ολα τα μαγαζια?εννοω πχ ξερεις για ροκαδικα των εξαρχειων?μια ερωτηση κανω!!!παντως εν μερει συμφωνω για την αποψη σου για τους μπραβους αλλα διαφερουν απο μαγαζια σε μαγαζια!!!
 

Επισκέπτης
μακλειν ξερεις για ολα τα μαγαζια?εννοω πχ ξερεις για ροκαδικα των εξαρχειων?μια ερωτηση κανω!!!παντως εν μερει συμφωνω για την αποψη σου για τους μπραβους αλλα διαφερουν απο μαγαζια σε μαγαζια!!!
μιλαγαμε για μπουζουκια αν δν κανω λαθος...οι υπολοιπες κατηγοριες μαγαζιων δν με απασχολουν...μεχρι ενος σημειου...
Ξερω να σου πω για ολα τα κλασσατα μαγαζια-πιστες...μερικα μικροτερης εμβελειας...κ αρκετα μπαρακια-κλαμπ...με τα τελευταια να μην ειναι η απολυτη ειδικοτης μου,ομως ασχολουμαι!!!...οσον αφορα τους μπραβους αναφερομαι μοναχα στις ανωθεν κατηγοριες μαγαζιων κ πουθενα αλλου...(βαλε μεσα κ τους εσωτερικους μπραβους μερικων στριπ για εκτακτη αναγκη....)!!!!
 

Επισκέπτης
οκ σε πιστευω!!παντως απο το μαγαζι μου εχουν περασει σχεδον ολοι οι μπραβοι ειτε απο μπουζουκια ,ειτε απο ροκαδικα καθως και πολλες στριπτητζουδες,βιζιτες!!την γνωμη μου επομενως την εχω βγαλει!! ;) ;)!!!
 

Επισκέπτης
μακλειν ξερεις για ολα τα μαγαζια?εννοω πχ ξερεις για ροκαδικα των εξαρχειων?μια ερωτηση κανω!!!παντως εν μερει συμφωνω για την αποψη σου για τους μπραβους αλλα διαφερουν απο μαγαζια σε μαγαζια!!!
τελικα μεσω της πολιτισμενης οδου...τα βρηκαμε σχεδον..:):):):)...
Standar δν ειναι παντου ιδιοι οι μπραβοι....αλλοι μπραβοι χρειαζονται στο Βaby Gold...κ αλλοι για ενα παρτυ στο Galea...!!!! Φυσικο επακολουθο ειναι πιστευω...Κ 1000% σιγουρο ειναι οτι ολοι οι μπραβοι δν ειναι ιδιοι...απλα το ανεφερα σαν ακραιο παραδειγμα το οτι ειναι αμορφωτοι κ τα ρεστα...υπαρχουν κ παιδια μορφωμενα που το κανουν για την καυλα τους μεχρι καποια ηλικια...
οκ σε πιστευω!!παντως απο το μαγαζι μου εχουν περασει σχεδον ολοι οι μπραβοι ειτε απο μπουζουκια ,ειτε απο ροκαδικα καθως και πολλες στριπτητζουδες,βιζιτες!!την γνωμη μου επομενως την εχω βγαλει!! ;) ;)!!!
σιγουρα αποψη εχεις...κ ειναι σεβαστη κ δν ειναι μακρια απ την πραγματηκοτητα απλα ειναι η μιση ....απλα δν θελω να αναφερω,τι σχεση εχω με ολα οσα αναφεραμε μεσα στο σαιτ για ευνοητους λογους....παντως εχει διαφορα ''η γνωριμια μου'' με τα παιδια της νυχτας...απ τη ''δικη σου,γνωριμια''.........
 

Επισκέπτης
ναι μακλειν εχουμε διαφορετικη σχεση γνωριμιας με τους μπραβους!!και καλα κανεις και δεν αναφερεις παραπανω!!ομως για να σε βοηθησω λιγακι την επιχειρηση που εχει η οικογενεια σου στην αθηνα την εχω στην θεσσαλονικη και στην επαρχια!!ομως προτιμησα τα τατουαζ!!!!παραπανω ομως δεν αναφερω!!
 

Επισκέπτης
ναι μακλειν εχουμε διαφορετικη σχεση γνωριμιας με τους μπραβους!!και καλα κανεις και δεν αναφερεις παραπανω!!ομως για να σε βοηθησω λιγακι την επιχειρηση που εχει η οικογενεια σου στην αθηνα την εχω στην θεσσαλονικη και στην επαρχια!!ομως προτιμησα τα τατουαζ!!!!παραπανω ομως δεν αναφερω!!
Δν ειναι το θεμα να βοηθησει καποιος...καποιον αλλο....
Την/τις επιχειρησεις που πιθανως εχουμε κοινες....παλι τις εχουμε για διαφορετικο σκοπο κ στοχο...αλλα...τεσπα...ειναι μεγαλη ιστορια...
Στη Θες/νικη κ γενικα στην επαρχια ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα...εκει γινεται η αρχη...κ συνεπως η κριση...για το επομενο σταδιο...που ειναι ο χειμωνας εν Αθηναι...παντα ο Βορρας κανει την αρχη κ το ξεσκαρταρισμα κ ερχεται η Αθηνα κ παιρνει τη δοξα...αδικια...(αν κ με βολευει...)!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom