Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
και το σωστο ονομα για την αποκατασταση της αληθειας ειναι aurora kαι οχι αορα.......yparxei mia aura(εχω να την δω καμποσο καιρο βεβαια.....) που μοιαζει πολυ με την grayce......ΕΤΣΙ για να ξεχωριζουν οι παντογνωστες απο τους γνωστες.....

Βαθιά  υπόκλιση  στη  ΓΝΩΣΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ελα βρε vaso...καμμια σχεση η aura με την grace....ουτε στην εμφανηση ουτε στις παρεχομενες υπηρεσιες...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μωρ' τι μας λες? Το φιδάκι το έχεις πάρει στην αγκαλιά σου???  :P :grin:

οχι γιατι αποφευγω τα μπαζα(ωρορα) ιδιως οταν εχουν και φιδια..........σιγα την γκομενα.....εχει μια φατσα αποκαρδιωτικη για να κανεις οτιδηποτε......σε σχεση βεβαια με αυτες που βλεπεις εκει μεσα.......marina,eva,modesta,charlie,maria,espera κλπ....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ελα βρε vaso...καμμια σχεση η aura με την grace....ουτε στην εμφανηση ουτε στις παρεχομενες υπηρεσιες...

δηλαδη με αμφισβητεις?αν ναι διεγραψε με τωρα απο τις επαφες σου.....
 

Επισκέπτης
δηλαδη με αμφισβητεις?αν ναι διεγραψε με τωρα απο τις επαφες σου.....

Οχι βρε vaso, δεν σε αμφισβητω, απλα οι δυο αυτες γκομενες ειναι αλλες κατηγοριες πρωταθληματος...

Αντε τωρα να παρουμε ενα απογευματινο υπνακο, διοτι το βραδυ θα βγω περιπολια μακρας διαρκειας και θελω να ειμαι φρεσκαδουρα...!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
οχι γιατι αποφευγω τα μπαζα(ωρορα) ιδιως οταν εχουν και φιδια..........σιγα την γκομενα.....εχει μια φατσα αποκαρδιωτικη για να κανεις οτιδηποτε......σε σχεση βεβαια με αυτες που βλεπεις εκει μεσα.......marina,eva,modesta,charlie,maria,espera κλπ....

Για αυτό έγραψα ότι προτιμότερο είναι να κεράσεις το φίδι ποτό ρε!
Καλό κοριτσάκι πάντως(το φίδι εννοώ)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Το άλλο φίδι είναι για κέρασμα ρεεεεεε...!!!
 

Επισκέπτης
Φιλοι μου γεια σας. Θα ηθελα να αναφερω στους νεους θαμωνε των στριπτηζαδικων, να εχουν τα ματια τους 14...

Λογω αναδουλειας, το κοστος των παρεχομενων υπηρεσιων, διαφερει απο κοπελλα σε κοπελλα, με αποτελεσμα να ακουω για ενα σπεσιαλ να ζητανε απο 60 εως και 100 ευρω...

Προσεχτε και μην δινετε πανω απο 50 ευρω στα "πρωτα" ονοματα του μαγαζιου, και στα "δευτερα" προσπαθηστε να πιεσετε τις τιμες προς τα κατω...

Μιλαμε για πολυ αναδουλεια....Πιστευτε με...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Θετικό το ότι έχουν αναδουλειά... ας το εκμεταλλευτούμε!
 

Επισκέπτης
πες ρε πανο στο μσν !!αμανννννννννννννννννν!!!!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φιλοι μου γεια σας. Θα ηθελα να αναφερω στους νεους θαμωνε των στριπτηζαδικων, να εχουν τα ματια τους 14...

Λογω αναδουλειας, το κοστος των παρεχομενων υπηρεσιων, διαφερει απο κοπελλα σε κοπελλα, με αποτελεσμα να ακουω για ενα σπεσιαλ να ζητανε απο 60 εως και 100 ευρω...

Προσεχτε και μην δινετε πανω απο 50 ευρω στα "πρωτα" ονοματα του μαγαζιου, και στα "δευτερα" προσπαθηστε να πιεσετε τις τιμες προς τα κατω...

Μιλαμε για πολυ αναδουλεια....Πιστευτε με...

θειε πάπα.... ειδικα στα γκολντ-λιντο υπαρχει αυτο το προβλημα και περιστασιακα στα υπολοιπα.....προσοχη λοιπον παιδια στα 2 εν λογω μαγαζια.....
 

Επισκέπτης
Φιλοι μου γεια σας. Θα ηθελα να αναφερω στους νεους θαμωνε των στριπτηζαδικων, να εχουν τα ματια τους 14...

Λογω αναδουλειας, το κοστος των παρεχομενων υπηρεσιων, διαφερει απο κοπελλα σε κοπελλα, με αποτελεσμα να ακουω για ενα σπεσιαλ να ζητανε απο 60 εως και 100 ευρω...

Προσεχτε και μην δινετε πανω απο 50 ευρω στα "πρωτα" ονοματα του μαγαζιου, και στα "δευτερα" προσπαθηστε να πιεσετε τις τιμες προς τα κατω...

Μιλαμε για πολυ αναδουλεια....Πιστευτε με...
1.Tι κανουν στα σπεσιαλ ??????? Χιχιχιχιχιιχιχιχιχιχι.....φερνουν καφε απο Βραζιλια ?????
2.Οταν λες αναδουλεια τι εννοεις ??? Γιατι εγω αλλα μαθαινω...
3.Τι διαφορα εχει το 50αρι με το 60αρι ??? Για το 100αρι δν θα πω τπτ καθως ειναι 2..50αρια...οχι οτι εχει σημασια..κουβεντα να γινεται...
4.Οσο πιο πολλα δινεις...τοσο πιο πολλα δν παιρνεις ??? 50 ευρω δν ειναι 5 χοροι...60 ευρω η 100 η 1000 θα ειναι κ οι αναλογοι χοροι....χοχοχοχοχοχοχοχοχο.....
5.Κ το γλεντι ξεκινησε...
6.Παντως αδερφε να πω την αληθεια δν μου αρεσε το στυλ του κειμενου σου...(με το συμπαθειο...)...Κ συγκεκριμενα αυτο το ''Προσεχτε...τα ματια σας 14....δν μου καθονται καλα....κ εξηγουμαι --->> Απ την τσεπη τους θα τα αρπαξουν,δλδ θα τους κλεψουν??? Με το ετσι θελω θα φυγουν χωρις χρημα οι πελατες ??? Οποιος θελει κ μπορει (επαναλαμβανομαι το ξερω..) παει στα στριπ...οι αλλοι ας κατσουν σπιτια τους...ή ας κανουν οτι αλλο οικονομικοτερο τους ευχαριστει...δν ειναι αναγκασμενος κανενας να πηγαινει σε στριπ σοου κ ειδικοτερα να χαλαει λεφτα εκει...αν νομιζει οτι δν αντεχει η τσεπη του...ή δν ειναι value for money η υποθεση...ας παει αλλου...ή οπως προειπα ας κατσει σπιτακι του...

Υ/Γ---> Μη μου θυμωσετε μερικοι...απλα ειναι η αποψη μου κ μπορει να σας ακουγεται καπως...ομως νομιζω οτι ειναι η αληθεια...κ καλα ειναι να τη βλεπουμε καθαρα...
 

Επισκέπτης
εγω εχω πει οτι ειναι καιρος να σταματησουμε να πηγαινουμε σε στριπ που ανεβαζουν τις τιμες ετσι για να παθουν κωλουμπρα και να  δεις για ποτε στρωνουν!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1.Tι κανουν στα σπεσιαλ ??????? Χιχιχιχιχιιχιχιχιχιχι.....φερνουν καφε απο Βραζιλια ?????
2.Οταν λες αναδουλεια τι εννοεις ??? Γιατι εγω αλλα μαθαινω...
3.Τι διαφορα εχει το 50αρι με το 60αρι ??? Για το 100αρι δν θα πω τπτ καθως ειναι 2..50αρια...οχι οτι εχει σημασια..κουβεντα να γινεται...
4.Οσο πιο πολλα δινεις...τοσο πιο πολλα δν παιρνεις ??? 50 ευρω δν ειναι 5 χοροι...60 ευρω η 100 η 1000 θα ειναι κ οι αναλογοι χοροι....χοχοχοχοχοχοχοχοχο.....
5.Κ το γλεντι ξεκινησε...
6.Παντως αδερφε να πω την αληθεια δν μου αρεσε το στυλ του κειμενου σου...(με το συμπαθειο...)...Κ συγκεκριμενα αυτο το ''Προσεχτε...τα ματια σας 14....δν μου καθονται καλα....κ εξηγουμαι --->> Απ την τσεπη τους θα τα αρπαξουν,δλδ θα τους κλεψουν??? Με το ετσι θελω θα φυγουν χωρις χρημα οι πελατες ??? Οποιος θελει κ μπορει (επαναλαμβανομαι το ξερω..) παει στα στριπ...οι αλλοι ας κατσουν σπιτια τους...ή ας κανουν οτι αλλο οικονομικοτερο τους ευχαριστει...δν ειναι αναγκασμενος κανενας να πηγαινει σε στριπ σοου κ ειδικοτερα να χαλαει λεφτα εκει...αν νομιζει οτι δν αντεχει η τσεπη του...ή δν ειναι value for money η υποθεση...ας παει αλλου...ή οπως προειπα ας κατσει σπιτακι του...

Υ/Γ---> Μη μου θυμωσετε μερικοι...απλα ειναι η αποψη μου κ μπορει να σας ακουγεται καπως...ομως νομιζω οτι ειναι η αληθεια...κ καλα ειναι να τη βλεπουμε καθαρα...

δεν σου θυμωνει κανενας....απλα επειδη εισαι πιο μικρος σε ηλικια και εμπειρικα σιγουρα πολυ λιγοτερα χρονια απο τα γνωστα ονοματα στο σαιτ που ασχολουνται χρονια με το αθλημα......οποτε δεν γνωριζεις καποια πραγματα οποτε λογικο ειναι να μην πεφτεις παντα μεσα.....
 

Επισκέπτης
εγω εχω πει οτι ειναι καιρος να σταματησουμε να πηγαινουμε σε στριπ που ανεβαζουν τις τιμες ετσι για να παθουν κωλουμπρα και να  δεις για ποτε στρωνουν!!!
Για να τις ανεβαζουν....μηπως υπαρχουν καποιοι που συνεχιζουν να πληρωνουν,ανεξαρτητως ποσου??? Αν εν μεσω πληρους ανταγωνισμου ενα μαγαζι δν ''παει καλα''...''δν τραβαει'' που λεμε...δν κατεβαζει τις τιμες για να προσελκυσει κοσμο κ να γινει μεσω τις τιμης ανταγωνιστικοτερο ???
Κατι τρεχει κ ανεβαινουν οι τιμες....κ μαλλον αυτου που παιζεται στα στριπ δν παιζεται ελλείψη κοσμου...
Τα παραπανω ειναι απλες σκεψεις μου..θεωρω οτι ανταποκρινονται στη λογικη...αλλα παλι μπορει να ειμαι πολυ μικρος κ να μην ξερω τι μου γινεται...
 

Επισκέπτης
δεν σου θυμωνει κανενας....απλα επειδη εισαι πιο μικρος σε ηλικια και εμπειρικα σιγουρα πολυ λιγοτερα χρονια απο τα γνωστα ονοματα στο σαιτ που ασχολουνται χρονια με το αθλημα......οποτε δεν γνωριζεις καποια πραγματα οποτε λογικο ειναι να μην πεφτεις παντα μεσα.....
εμπειρια σιγουρα μου λειπει...μονο 2 χρονια ασχολουμαι με τα στριπ σοου...αλλα δν νομιζω οτι υστερω σε κριτικη ικανοτητα...
Εχω πεσει σε κατι που εγραψα εξω ???? Αν θελεις που το παραθετεις σε παρακαλω...γιατι απ τα λαθη μας μαθαινουμε...ειδικα εγω που ειμαι κ σε ηλικια για να μαθαινω...
 

Επισκέπτης
τα ιδια μακλειν λεγανε και σε διαφορα αλλα μαγαζια ,οπως πχ στα μπουζουκια και τωρα κυνηγανε με το δικανο τους πελατες!!!και μιλαω για τεραστιες επιχειρησεις και οχι συνοικιακα μαγαζακια!!
 

Επισκέπτης
τα ιδια μακλειν λεγανε και σε διαφορα αλλα μαγαζια ,οπως πχ στα μπουζουκια και τωρα κυνηγανε με το δικανο τους πελατες!!!και μιλαω για τεραστιες επιχειρησεις και οχι συνοικιακα μαγαζακια!!
Νομιζα απ τις αναφορες σου μεσα στο σαιτ πως δεν εισαι των μπουζουκιων....γενικα πως δεν εισαι φαν του ειδους...
Θα ηθελα αν ειναι ευκολο να μου αναφερεις 2-3 μαγαζια---για τα οποια εχεις σχηματισει δικια σου αποψη (εχεις παει 5-10 φορες) κ οχι να μου παραθεσεις αποψεις περιοδικων--που δν πανε καλα κ κυνηγουν πελατες με το δικανο...Οταν λες οτι κυνηγουν πελατες...φανταζομαι πως δν γεμιζει το μαγαζι πανω απ το μισο...αν παλι εννοεις κατι αλλο..μπορεις να το παραθεσεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom