Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν παω αλλα παρα πολλα φιλαρακια μου δουλευουν σε τετοια μαγαζια!!ειτε σερβις ,ειτε προστασια!!οποτε ξερω παρα πολυ καλα και δεν χρειαζομαι περιοδικα!!αθηνων αρενων!!ομιλος παπαθεοχαρη!!τα μπαρ ειναι αδεια!!οποιαδηποτε μερα!!οντεον!!το μαγαζι εχει απρει την κατηφορα και μαλλον κλεινει νωριτερα και δεν ξερουν αν θα ανοιξει για τον υπολοιπο χρονο!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εμπειρια σιγουρα μου λειπει...μονο 2 χρονια ασχολουμαι με τα στριπ σοου...αλλα δν νομιζω οτι υστερω σε κριτικη ικανοτητα...
Εχω πεσει σε κατι που εγραψα εξω ???? Αν θελεις που το παραθετεις σε παρακαλω...γιατι απ τα λαθη μας μαθαινουμε...ειδικα εγω που ειμαι κ σε ηλικια για να μαθαινω...

κριτικη ικανοτητα δεν σου λειπει καθολου το αντιθετο μαλιστα....απλα λογω της μικρης σου εμπειριας δεν παει το μυαλο σου οπως και ολων εδω μεσα μικρων και μεγαλων που ειτε εχουν ασχοληθει σοβαρα με το αθλημα του στριπ ή απλα περιστασιακα.Οταν μιλαμε για ιερα τερατα του χωρου οπως οι panosmpos,ropaloforos,papazoglou και εγω τελευταιος ο μαλακας και καταιδρωμενος μαζι με τον γλυκο καπετανιο της αραβιας καταλαβαινεις οτι σε ολα αυτα τα χρονια(20,25 χρονια στο κουρμπετι του αγοραιου-στριπ κλπ..) εχουμε κανει πραγματα που δεν μπορει καποιος απο τις ομαδες ατομων που αναφερθηκα αρχικως να φανταστει ή καν να διανοηθει....
 

Επισκέπτης
κριτικη ικανοτητα δεν σου λειπει καθολου το αντιθετο μαλιστα....απλα λογω της μικρης σου εμπειριας δεν παει το μυαλο σου οπως και ολων εδω μεσα μικρων και μεγαλων που ειτε εχουν ασχοληθει σοβαρα με το αθλημα του στριπ ή απλα περιστασιακα.Οταν μιλαμε για ιερα τερατα του χωρου οπως οι panosmpos,ropaloforos,papazoglou και εγω τελευταιος ο μαλακας και καταιδρωμενος μαζι με τον γλυκο καπετανιο της αραβιας καταλαβαινεις οτι σε ολα αυτα τα χρονια(20,25 χρονια στο κουρμπετι του αγοραιου-στριπ κλπ..) εχουμε κανει πραγματα που δεν μπορει καποιος απο τις ομαδες ατομων που αναφερθηκα αρχικως να φανταστει ή καν να διανοηθει....
κ τι σημασια εχει στην παρουσα συζητηση τι ειχες κανει εσυ ή ο οποιοςδηποτε αλλος εδω μεσα....εδω μιλαμε για μια κατασταση που επικρατει κ εσυ μου λες πως δν φανταζομαι τι εχεις κανει στο παρελθον....νομιζω οτι ειναι λιγο εως πολυ ατοπο...
Επισης,με εμαθαν να μη ζω με το χτες...αλλα με το τωρα κ να κοιταζω μπροστα στο εγγυς μελλον....οποτε κ παλι νομιζω οτι εισαι εκτος....δν χρειαζονται στη συζητηση φαντασματα του παρελθοντος...μιλαμε για το τωρα κ μονο...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κ τι σημασια εχει στην παρουσα συζητηση τι ειχες κανει εσυ ή ο οποιοςδηποτε αλλος εδω μεσα....εδω μιλαμε για μια κατασταση που επικρατει κ εσυ μου λες πως δν φανταζομαι τι εχεις κανει στο παρελθον....νομιζω οτι ειναι λιγο εως πολυ ατοπο...
Επισης,με εμαθαν να μη ζω με το χτες...αλλα με το τωρα κ να κοιταζω μπροστα στο εγγυς μελλον....οποτε κ παλι νομιζω οτι εισαι εκτος....δν χρειαζονται στη συζητηση φαντασματα του παρελθοντος...μιλαμε για το τωρα κ μονο...

κοιτα επειδη εχεις μαθει να εισαι εριστικος ειρωνευοντας τους αλλους.........θα στο πω ακομη πιο αναλυτικα για να ασχοληθεις με καποιο αλλο thread που προφανως σε εχουν αναγκη περισσοτερο τα μελη του σαιτ.......αυτα που σου ανεφερα δεν αφορουν εμενα μονο....νομιζω ειπα και αλλα ονοματα και δευτερον αυτα που εχουμε κανει δεν αφορουν μονο το παρελθον αλλα το παρον και το μελλον απλα υπενθυμιση εκανα για το προσφατο κυριως παρελθον......
 

Επισκέπτης
δεν παω αλλα παρα πολλα φιλαρακια μου δουλευουν σε τετοια μαγαζια!!ειτε σερβις ,ειτε προστασια!!οποτε ξερω παρα πολυ καλα και δεν χρειαζομαι περιοδικα!!αθηνων αρενων!!ομιλος παπαθεοχαρη!!τα μπαρ ειναι αδεια!!οποιαδηποτε μερα!!οντεον!!το μαγαζι εχει απρει την κατηφορα και μαλλον κλεινει νωριτερα και δεν ξερουν αν θα ανοιξει για τον υπολοιπο χρονο!!
1.ενταξει...αμα ηταν να κρινεται ενα μαγαζι αν παει καλα η οχι απ τους σερβιτορους κ απ τους μπραβους...τοτε θα ανοιγαν εκεινοι τα μαγαζια κ οι επιχειρηματιες θα ηταν μπραβοι κ σερβιτοροι...εχω ακουσει πολλα...αλλα οτι θα εκριναν ενα μαγαζι τυπαδες που δν εχουν βγαλει καν το λυκειο ή κ αυτο με το ζορι πρωτη φορα το ακουω...
2.μιας κ το εθεσες ετσι το ζητημα...Παραδειγμα...Πεμπτη βραδυ στον Πλουταρχο...το μαγαζι γεματο κατα 3/4 μεχρι τις 3...μετα αδειαζε μεχρι που εφτασε το 1/2 κατα τις 4 παρα...σερβιτορος στον μετρ...ειχαμε δουλεια?...απαντηση..αρχιδια...τπτ...ΧΧΧ τραπεζια...εγω ξερω κ δικαιολογω το σερβιτορο...γιατι εχει μαθει να τον γαμανε Παρασκευες/Σαββατα...με 100% πληροτητα κ να φευγει στις 8-9 το πρωι απ το μαγαζι....αλλα οχι οτι την Πεμπτη δν ειχε δουλεια επειδη αυτος δν ξεπατωθηκε κ μπορουσε σε μια ωρα να εξυπηρετει 100 τραπεζια χωρις να του βγαινει η γλωσσα ενω το Σαββατο εξυπηρετει 50 κ πεθαινει....
3.Αθηνων Αρενα,μαγαζι τεραστιων διαστασεων 2000 θεσεων...Περσι Νταλαρας-Ρεμος...φετος Μαρινελα-Ρεμος-Θεοφανους...Τι να πουμε γι αυτο το μαγαζι...απλα ο επιχειρηματιας συνεχιζει να πειραματιζεται...ειναι ξεκαθαρο απ τα σχηματα που παρουσιαζει...Νταλαρας-Ρεμος...Μαρινελα-Ρεμος...ουδεμια σχεση ο ενας καλλιτεχνης με τον αλλο κ στις 2 περιπτωσεις...απλα δν επιασε το εγχειρημα...κ φυσικα μιλαμε οτι για τις δυσκολες μερες χτυπαει 300αρια κ βαλε...ενω Π/Σ...γινεται τις πουτανας....αλλα 2000 καθημενους δυσκολο...γι αυτο κ αυτος μπορει να πει δν παω καλα (που δν το λεει ο ανθρωπος...γιατι ξερει τι γινεται γυρω του...)!!!! Παντως το μαγαζι παει σχετικα καλα..
4.Οσο για το odeon....δν θα σχολιασω....μονο τα ατομα που τραγουδουν εκει...φτανει για να καταλαβει κανεις γιατι το μαγαζι δν παει καλα...κ επειδη ειναι στο Καλαμακι...δν σημαινει οτι δν ειναι συνοικιακο μαγαζακι.....η περιοχη δν κανει το μαγαζι...ισως καποτε να ισχυε αυτο...τωρα ομως οχι...
5.Αυτο με τα μπαρ δν το καταλαβα...αν εννοεις οτι τα μπαρ των μπουζουκιων ειναι αδεια...επειδη εχουν 10-20 ατομα...εισαι γελασμενος....γιατι το κερδος απο καθε ποτο-μπομπα...ειναι τεραστιο...ασε που τα μπουζουκια δν απευθυνονται στους φτωχομπινεδες που πανε στο μπαρ...μοναχοι...γιατι δν εχουν που αλλου να πανε...
6.περιμενω σχολιο/α...ειδικα αν σε καποια σημεια διαφωνεις...
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Εσύ τι είσαι ρε παλικάρι και μιλάς με ύφος τόσων καρδιναλίων; Και πόσων χρονών είσαι; Γιατί πολύ σίγουρο για τον εαυτό σου και την πορεία σου στη νύχτα σε ακούω!
 

Επισκέπτης
κοιτα επειδη εχεις μαθει να εισαι εριστικος ειρωνευοντας τους αλλους.........θα στο πω ακομη πιο αναλυτικα για να ασχοληθεις με καποιο αλλο thread που προφανως σε εχουν αναγκη περισσοτερο τα μελη του σαιτ.......αυτα που σου ανεφερα δεν αφορουν εμενα μονο....νομιζω ειπα και αλλα ονοματα και δευτερον αυτα που εχουμε κανει δεν αφορουν μονο το παρελθον αλλα το παρον και το μελλον απλα υπενθυμιση εκανα για το προσφατο κυριως παρελθον......
ζητω συγνωμη αν το εξελαβες ειρωνικα το σχολιο μου...αν κ δν εχω τετοια προθεση...ουτε με απασχολει να σε ειρωνευτω διαδικτυακα...
Κατ'αρχην εσυ μιλησες...κ για σενα...κ για τους αλλους...
Οποτε...αν που κ τα αλλα μελη αυτα που ειπες εσυ θα τα πω κ σε εκεινους...
Ασε το υφος...δν σου παει...στο ειχα εξηγησει κ παλιοτερα πριβε...δεν το καταλαβαινεις φαινεται...
Κ επαναλαμβανω στο κυριως θεμα....ποιο το νοημα του να μας γραψεις -->δεν σου θυμωνει κανενας.... απλα επειδη εισαι πιο μικρος σε ηλικια και εμπειρικα σιγουρα πολυ λιγοτερα χρονια απο τα γνωστα ονοματα στο σαιτ που ασχολουνται χρονια με το αθλημα..... .οποτε δεν γνωριζεις καποια πραγματα οποτε λογικο ειναι να μην πεφτεις παντα μεσα.....απλα λογω της μικρης σου εμπειριας δεν παει το μυαλο σου οπως και ολων εδω μεσα μικρων και μεγαλων που ειτε εχουν ασχοληθει σοβαρα με το αθλημα του στριπ ή απλα περιστασιακ α.Οταν μιλαμε για ιερα τερατα του χωρου οπως οι panosmpos,ropaloforos,papazoglou και εγω τελευταιος ο μαλακας και καταιδρωμεν ος μαζι με τον γλυκο καπετανιο της αραβιας καταλαβαινε ις οτι σε ολα αυτα τα χρονια(20,25 χρονια στο κουρμπετι του αγοραιου-στριπ κλπ..) εχουμε κανει πραγματα που δεν μπορει καποιος απο τις ομαδες ατομων που αναφερθηκα αρχικως να φανταστει ή καν να διανοηθει.. ..
Ολα τα παραπανω....για το σχολιασμο μου στο θεμα που εθιξε ο παπαζογλου....???? Δν καταλαβα που κολλανε....αν θελεις εξηγησε μου...
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
3.Αθηνων Αρενα,μαγαζι τεραστιων διαστασεων 2000 θεσεων...Περσι Νταλαρας-Ρεμος...φετος Μαρινελα-Ρεμος-Θεοφανους...Τι να πουμε γι αυτο το μαγαζι...απλα ο επιχειρηματιας συνεχιζει να πειραματιζεται...ειναι ξεκαθαρο απ τα σχηματα που παρουσιαζει...Νταλαρας-Ρεμος...Μαρινελα-Ρεμος...ουδεμια σχεση ο ενας καλλιτεχνης με τον αλλο κ στις 2 περιπτωσεις...

Εχω την εντυπωση οτι περσι στο Αθηνων Αρενα ηταν ο Χατζηγιαννης με τον Ρεμο και οχι ο Νταλαρας..απλη παρατηρηση!!
 

Επισκέπτης
το μαγαζι παντως δεν κρινεται απο τους πελατες!!!κρινεται απο τα αφεντικα ,συγκεκριμενα τον παπαθεοχαρη και τους γιους του!!οταν λοιπον το ιδιο το αφεντικο αλλα και τα ατομα που εχουν γυρισει ολα τα νυχτερινα μαγαζια λενε οτι η νυχτα τελειωσει και οτι υπαρχει προβλημα ρευστου καταλαβαινεις οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα!!και θα κρινεις και απο τα παιδια που δουλευουν μεσα !!γιατι ο επιχειρηματιας κουτσα στραβα θα τα βγαλει τα λεφτα του!!οταν ομως χριστουγεννα οι εργαζομενοι φευγουν με 60 -70 ευρω καταλαβαινεις οτι κινηση στο μαγαζι δεν υπηρχε!!και στο αθηνων αρενα δεν παιραματιζεται!!!απλα κανει δουλεια μονο με τα τραπεζια και τα μπαρ ειναι αδεια!!και κατι αλλο!!!μιλας για ατομα που δουλευουν στον μεγαλυτερο επιχειρηματια νυχτερινων μαγαζιων!!και οχι σε τιποτα ρωσους ή πακιστανους που ειναι σε κωλομπαρα!!ενα μαγαζι χρειαζεται ικανα ατομα σε ολες τις θεσεις!!
 

Επισκέπτης
Εσύ τι είσαι ρε παλικάρι και μιλάς με ύφος τόσων καρδιναλίων; Και πόσων χρονών είσαι; Γιατί πολύ σίγουρο για τον εαυτό σου και την πορεία σου στη νύχτα σε ακούω!
1.εσυ τι εισαι κ μιλας με υφος λιγοτερων καρδιναλιων???
2.εσυ ποσο χρονων εισαι ??? θες να τις μετρησουμε ??? (τις ηλικιες μας...)
3.Δν επρεπε να ειμαι σιγουρος για τον εαυτο μου ? Επρεπε να σε ρωτησω ή να ειμαι απευθειας σιγουρος για τον δικο σου εαυτο???
4.Το ποια ειναι η πορεια μου...το δειχνουν τα εργα μου...κ οχι τα λογια μου...οποτε οσα κ να γραψω/παραθεσω εδω..θα μπορεις να ισχυριστεις πως ειναι λογια-αερας...αρα μη με ενοχλεις αφου δν σε ενοχλω...μη παραβιαζεις την ελευθερια μου για να μην παραβιασω τη δικη σου....διαβαζε κ λεγε οτι θελεις...αρκει να μη με προσβαλεις....απλα στο λεω το τελευταιο γιατι εισαι στα ορια με τις ερωτησεις που εθεσες...κ δν ειμαι υποχρεομενος να απαντησω!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ζητω συγνωμη αν το εξελαβες ειρωνικα το σχολιο μου...αν κ δν εχω τετοια προθεση...ουτε με απασχολει να σε ειρωνευτω διαδικτυακα...
Κατ'αρχην εσυ μιλησες...κ για σενα...κ για τους αλλους...
Οποτε...αν που κ τα αλλα μελη αυτα που ειπες εσυ θα τα πω κ σε εκεινους...
Ασε το υφος...δν σου παει...στο ειχα εξηγησει κ παλιοτερα πριβε...δεν το καταλαβαινεις φαινεται...
Κ επαναλαμβανω στο κυριως θεμα....ποιο το νοημα του να μας γραψεις -->δεν σου θυμωνει κανενας.... απλα επειδη εισαι πιο μικρος σε ηλικια και εμπειρικα σιγουρα πολυ λιγοτερα χρονια απο τα γνωστα ονοματα στο σαιτ που ασχολουνται χρονια με το αθλημα..... .οποτε δεν γνωριζεις καποια πραγματα οποτε λογικο ειναι να μην πεφτεις παντα μεσα.....απλα λογω της μικρης σου εμπειριας δεν παει το μυαλο σου οπως και ολων εδω μεσα μικρων και μεγαλων που ειτε εχουν ασχοληθει σοβαρα με το αθλημα του στριπ ή απλα περιστασιακ α.Οταν μιλαμε για ιερα τερατα του χωρου οπως οι panosmpos,ropaloforos,papazoglou και εγω τελευταιος ο μαλακας και καταιδρωμεν ος μαζι με τον γλυκο καπετανιο της αραβιας καταλαβαινε ις οτι σε ολα αυτα τα χρονια(20,25 χρονια στο κουρμπετι του αγοραιου-στριπ κλπ..) εχουμε κανει πραγματα που δεν μπορει καποιος απο τις ομαδες ατομων που αναφερθηκα αρχικως να φανταστει ή καν να διανοηθει.. ..
Ολα τα παραπανω....για το σχολιασμο μου στο θεμα που εθιξε ο παπαζογλου....???? Δν καταλαβα που κολλανε....αν θελεις εξηγησε μου...

αστο ρε μακ....αρκετα κουρασαμε τον κοσμο....παμε για υπνο...καλο βραδυ!
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
1.εσυ τι εισαι κ μιλας με υφος λιγοτερων καρδιναλιων???
2.εσυ ποσο χρονων εισαι ??? θες να τις μετρησουμε ??? (τις ηλικιες μας...)
3.Δν επρεπε να ειμαι σιγουρος για τον εαυτο μου ? Επρεπε να σε ρωτησω ή να ειμαι απευθειας σιγουρος για τον δικο σου εαυτο???
4.Το ποια ειναι η πορεια μου...το δειχνουν τα εργα μου...κ οχι τα λογια μου...οποτε οσα κ να γραψω/παραθεσω εδω..θα μπορεις να ισχυριστεις πως ειναι λογια-αερας...αρα μη με ενοχλεις αφου δν σε ενοχλω...μη παραβιαζεις την ελευθερια μου για να μην παραβιασω τη δικη σου....διαβαζε κ λεγε οτι θελεις...αρκει να μη με προσβαλεις....απλα στο λεω το τελευταιο γιατι εισαι στα ορια με τις ερωτησεις που εθεσες...κ δν ειμαι υποχρεομενος να απαντησω!!!

Ε πεσμας τοτε ποσων χρονων εισαι και με ποια ιδιοτητα εισαι στη νυχτα ντε! Ντρεπεσαι;
 

Επισκέπτης
το μαγαζι παντως δεν κρινεται απο τους πελατες!!!κρινεται απο τα αφεντικα ,συγκεκριμενα τον παπαθεοχαρη και τους γιους του!!οταν λοιπον το ιδιο το αφεντικο αλλα και τα ατομα που εχουν γυρισει ολα τα νυχτερινα μαγαζια λενε οτι η νυχτα τελειωσει και οτι υπαρχει προβλημα ρευστου καταλαβαινεις οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα!!και θα κρινεις και απο τα παιδια που δουλευουν μεσα !!γιατι ο επιχειρηματιας κουτσα στραβα θα τα βγαλει τα λεφτα του!!οταν ομως χριστουγεννα οι εργαζομενοι φευγουν με 60 -70 ευρω καταλαβαινεις οτι κινηση στο μαγαζι δεν υπηρχε!!και στο αθηνων αρενα δεν παιραματιζεται!!!απλα κανει δουλεια μονο με τα τραπεζια και τα μπαρ ειναι αδεια!!και κατι αλλο!!!μιλας για ατομα που δουλευουν στον μεγαλυτερο επιχειρηματια νυχτερινων μαγαζιων!!και οχι σε τιποτα ρωσους ή πακιστανους που ειναι σε κωλομπαρα!!ενα μαγαζι χρειαζεται ικανα ατομα σε ολες τις θεσεις!!
1.εδω κανεις λαθος...το μαγαζι κατ'αρχην κρινεται απ τον κοσμο...αν δν παει ο κοσμος να το γεμισει δλδ δν του αρεσει το προγραμμα...ολα τελειωνουν...μετα κρινει το αφεντικο αφου κοιταξει την τσεπη του...
2.προβλημα ρευστου υπαρχει γενικοτερα....οχι μονο στη νυχτα κ τα μπουζουκια...παντως τα μαγαζια κερδιζουν κ πολλα μαλιστα...δν θελω να μιλησω αλλο για τον παπαθεοχαρη καθως δν ειναι μπροστα/παρων...
3.καλα...σοβαρα μιλας???? τα πιστευεις αυτα που λες ??? φυγανε με 60-70 ευρω ενω ηταν να παρουν ποσα ??? Δουλευαν/ουν τσαμπα??? Δν διεκδικουν...δν φευγουν...δν καταγγελουν ???
4.μεγαλυτερος επιχειρηματιας για μενα δν ειναι αυτος με το μεγαλυτερο κτηριο....ειναι αυτος που ειναι εξυπνοτερος κ με ''μικρο'' μαγαζι οικονομαει περισσοτερα απο 2 αλλους μαζι...
5.Φοβερες ικανοτητες εχουν οι μπραβοι κ οι σερβιτοροι στο αθηνων αρενα....ειδικα οι μπραβοι που δν ξερουν το καλησπερα κ το καλημερα...εχουν ''μαγικες'' ικανοτητες....
6.Warhol...νομιζεις οτι μονο εσυ δουλευεις...οτι μονο εσυ κινεισαι...οτι μονο εσυ ξερεις...εχεις θιξει κ τομεα που δν προκειται να κερδισεις....αν ασχολιομασταν με το θεμα στριπ ειχες μια ελπιδα...αλλα στο θεμα μπουζουκια δν εχεις να μου πεις κατι νεο...τα ξερω ολα απο 1ο χερι...
 

Επισκέπτης
αστο ρε μακ....αρκετα κουρασαμε τον κοσμο....παμε για υπνο...καλο βραδυ!
Καλη σου νυχτα...δν με απασχολει αν κουραζω κοσμο...ειδικα οταν λεω κατι κ δν εχει βαση...απ τη στιγμη που εχω πει κατι κ ερχεσαι εσυ..ο χ..ο ψ...κ οποιοςδηποτε αλλος κ μου λεει δν εχεις κανει...δν εχεις δειξει....ασχολουμαι μεχρι να τελειωσει το θεμα...
Αν εσενα η μεθοδος σου....ειναι  η φυγη απ την κουβεντα με μια φραση - κουρασαμε τον κοσμο - δν εισαι κ λαμπρο παραδειγμα για του νεους...Εχε γεια λοιπον....
 

Επισκέπτης
η δουλεια των μπραβων δεν ειναι να λενε καλημερα καληνυχτα!!μην τα μπερδευεις!!οταν στα συγκεκριμενα μαγαζια πριν μερικα χρονια φευγαν με 120-150 ευρω και φετος με 60 καταλαβαινεις την διαφορα!!ο συγκεκριμενος κυριος ειναι ο πιο επιτυχημενος επιχειρηματιας γιατι πρωτον ξεκινησε σαν κλητηρας και δευτερον κοιτα ποσα και ποια μαγαζια εχει καθως και τον τζιρο του!!ολη η συγγρου δεν βγαζει ουτε τα μισα που βγαζει εκεινος!!τα μπουζουκια τα ξερεις σαν πελατης!!και σαν πελατης θαμπωνεσαι και δεν καταλαβαινεις τα προβληματα που υπαρχουν!!και στο ειχα πει!!δεν ασχολεισαι μονο εσυ με την νυχτα!!και ειδικα με τα συγκεκριμενα μαγαζια ,του συγκεκριμενου τα εχω ζησει πολλα χρονια!!!
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
η δουλεια των μπραβων δεν ειναι να λενε καλημερα καληνυχτα!!μην τα μπερδευεις!!οταν στα συγκεκριμενα μαγαζια πριν μερικα χρονια φευγαν με 120-150 ευρω και φετος με 60 καταλαβαινεις την διαφορα!!ο συγκεκριμενος κυριος ειναι ο πιο επιτυχημενος επιχειρηματιας γιατι πρωτον ξεκινησε σαν κλητηρας και δευτερον κοιτα ποσα και ποια μαγαζια εχει καθως και τον τζιρο του!!ολη η συγγρου δεν βγαζει ουτε τα μισα που βγαζει εκεινος!!τα μπουζουκια τα ξερεις σαν πελατης!!και σαν πελατης θαμπωνεσαι και δεν καταλαβαινεις τα προβληματα που υπαρχουν!!και στο ειχα πει!!δεν ασχολεισαι μονο εσυ με την νυχτα!!και ειδικα με τα συγκεκριμενα μαγαζια ,του συγκεκριμενου τα εχω ζησει πολλα χρονια!!!

Εγώ πάντως για νεαρό πελάτη με φράγκα τον κόβω Γουωρ, δεν μου γεμίζει το μάτι!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλη σου νυχτα...δν με απασχολει αν κουραζω κοσμο...ειδικα οταν λεω κατι κ δν εχει βαση...απ τη στιγμη που εχω πει κατι κ ερχεσαι εσυ..ο χ..ο ψ...κ οποιοςδηποτε αλλος κ μου λεει δν εχεις κανει...δν εχεις δειξει....ασχολουμαι μεχρι να τελειωσει το θεμα...
Αν εσενα η μεθοδος σου....ειναι  η φυγη απ την κουβεντα με μια φραση - κουρασαμε τον κοσμο - δν εισαι κ λαμπρο παραδειγμα για του νεους...Εχε γεια λοιπον....

κατα τα αλλα"λεγομενα σου" δεν ειρωνευεσαι καθολου.......αληθεια τοτε........γιατι ξενυχτας καθε βραδυ?παντως ζηλευω τις αντοχες σου.......μακαρι να ημουν νιατο σαν και σενα.
 

Επισκέπτης
Ε πεσμας τοτε ποσων χρονων εισαι και με ποια ιδιοτητα εισαι στη νυχτα ντε! Ντρεπεσαι;
Απαντηση θα σου δωσω στο τι/ποιος/που/γιατι κ οτι αλλη ερωτηση σου κατεβει στο κεφαλι ???????
Σου εκανα εγω καμια ερωτηση προσωπικης φυσεως ???
Τι εισαι,μπατσος κ ρωτας ???
Το αν ντρεπομαι η οχι....δν ειναι κατι που σε αφορα...


Μερικα ατομα δν εχουν καταλαβει οτι το site ειναι χωρος ανταλλαγης αποψεων...ελπιζω καποτε να το καταλαβουν...ειτε δεχομενοι ειτε οχι τις αποψεις των αλλων συνομιλητων αλλα παντοτε σεβομενοι τις αποψεις τους....
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Απαντηση θα σου δωσω στο τι/ποιος/που/γιατι κ οτι αλλη ερωτηση σου κατεβει στο κεφαλι ???????
Σου εκανα εγω καμια ερωτηση προσωπικης φυσεως ???
Τι εισαι,μπατσος κ ρωτας ???
Το αν ντρεπομαι η οχι....δν ειναι κατι που σε αφορα...


Μερικα ατομα δν εχουν καταλαβει οτι το site ειναι χωρος ανταλλαγης αποψεων...ελπιζω καποτε να το καταλαβουν...ειτε δεχομενοι ειτε οχι τις αποψεις των αλλων συνομιλητων αλλα παντοτε σεβομενοι τις αποψεις τους....

Ναι ρε φιλε, αλλα να μην ξερω με ποιον μιλαω; Η πεταμε μουφες για να θαμπωσουμε τα πληθη;

Και μην ανησυχεις, δεν ειμαι μπατσος, μπορουν αρκετοι να σου το βεβαιωσουν αυτο εδω μεσα!  :)
 

Επισκέπτης
η δουλεια των μπραβων δεν ειναι να λενε καλημερα καληνυχτα!!μην τα μπερδευεις!!οταν στα συγκεκριμενα μαγαζια πριν μερικα χρονια φευγαν με 120-150 ευρω και φετος με 60 καταλαβαινεις την διαφορα!!ο συγκεκριμενος κυριος ειναι ο πιο επιτυχημενος επιχειρηματιας γιατι πρωτον ξεκινησε σαν κλητηρας και δευτερον κοιτα ποσα και ποια μαγαζια εχει καθως και τον τζιρο του!!ολη η συγγρου δεν βγαζει ουτε τα μισα που βγαζει εκεινος!!τα μπουζουκια τα ξερεις σαν πελατης!!και σαν πελατης θαμπωνεσαι και δεν καταλαβαινεις τα προβληματα που υπαρχουν!!και στο ειχα πει!!δεν ασχολεισαι μονο εσυ με την νυχτα!!και ειδικα με τα συγκεκριμενα μαγαζια ,του συγκεκριμενου τα εχω ζησει πολλα χρονια!!!
1.ξερω ποια ειναι η δουλεια των μπραβων...κ δν ειναι εκει για να ριχνουν ξυλο ειναι για να βαζουν κ να βγαζουν τον κοσμο απ το μαγαζι...λεγοντας καλημερα/καλησπερα οταν φευγουν κ οταν ερχονται οι πελατες...
2.ο καθε επιχειρηματιας δινει οσα μπορει/θελει στον εκαστοτε υπαλληλο του...
3.ο τζιρος ενος επιχειρηματια δν ειναι το ποσα μπαινουν στην τσεπη του καθαρα...κ συμφωνω πως ειναι ενας απ τους πιο επιτυχημενους...τελος ομως για τον κυριο αυτο.
4.ασε τι βγαζει η συγγρου...εκτος κ αν εισαι εφορια...
5.κ παλι κανεις το λαθος της φορας που μαλωσαμε...παλι νομιζεις κ λες πραγματα που δν στεκουν....παλι μπαινεις σε προσωπικα μονοπατια....δν ξερω αν το κανεις επιτηδες ή απο αφελεια...αλλα σε ενημερωνω οτι ειναι το λιγοτερο που μπορω να πω εκνευριστικο....που ξερεις αν ειμαι επιχειρηματιας...που ξερεις αν ειμαι πελατης κ ξερω τα μπουζουκια ως τετοιος...κλπ κλπ που ανεφερες...μαθε να μη νομιζεις κ να μην οικαζεις...μαθε να μιλας κ να σκεπτεσαι τι λες πριν μιλησεις...δν με ξερεις κ αρχιζεις τις υποθεσεις...λες κ σου εχω πει τι δουλεια κανω κλπ λεπτομερειες μου...
6.οσο για τα μαγαζια του κυριου...απαντησα κ παραπανω...τελος ο κυριος απ τη συζητηση μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom