Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ακουω πως η Στελλα ( ex Lido) και η Κατριν ( ex Athens No1),  εχουν εκτροχιαστει πλεον και  ασυστολα "ολα τα σφαζουν, ολα τα μαχαιρωνουν"....

Το κακο ειναι οτι αυτη η Στελλα, μου θυμιζει λιγο ξερχαβαλωμενο Καραγκιοζη...!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ακουω πως η Στελλα ( ex Lido) και η Κατριν ( ex Athens No1),  εχουν εκτροχιαστει πλεον και  ασυστολα "ολα τα σφαζουν, ολα τα μαχαιρωνουν"....

Το κακο ειναι οτι αυτη η Στελλα, μου θυμιζει λιγο ξερχαβαλωμενο Καραγκιοζη...!!

αυτη η στελλα οντως γαματα!!!!!!αλλα η κατριν να εκτροχιαστει τοσο γρηγορα?ειδες ποσο καλες δασκαλες εχουνε?
 

Επισκέπτης
αυτη η στελλα οντως γαματα!!!!!!αλλα η κατριν να εκτροχιαστει τοσο γρηγορα?ειδες ποσο καλες δασκαλες εχουνε?
δν χρειαζονται δασκαλες....οι περισσοτερες κοπελες ειναι αρκετα εξυπνες κ με σωστη σχετικα κριση........βλεπουν τη ζητηση των πελατων στο μαγαζι....βλεπουν αλλες να τους παιρνουν τη δουλεια....οποτε το ριχνουν κ εκεινες στο καβουρδιστιρι.....οσες ειναι βεβαια αποφασισμενες...υπαρχουν κ αλλες ''πιο σοβαρες''/''πιο καθως πρεπει'' που κρατανε ενα επιπεδο κ ενα χαρακτηρα...αλλα αποτελουν μειοψηφια....κ το μαγαζι τις κρατα λογω του οτι γνωριζουν καλα τη μεθοδο της ρουφηχτρας....(πινω 10 ποτα σε μιση ωρα...)...:):):):):)!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δν χρειαζονται δασκαλες....οι περισσοτερες κοπελες ειναι αρκετα εξυπνες κ με σωστη σχετικα κριση........βλεπουν τη ζητηση των πελατων στο μαγαζι....βλεπουν αλλες να τους παιρνουν τη δουλεια....οποτε το ριχνουν κ εκεινες στο καβουρδιστιρι.....οσες ειναι βεβαια αποφασισμενες...υπαρχουν κ αλλες ''πιο σοβαρες''/''πιο καθως πρεπει'' που κρατανε ενα επιπεδο κ ενα χαρακτηρα...αλλα αποτελουν μειοψηφια....κ το μαγαζι τις κρατα λογω του οτι γνωριζουν καλα τη μεθοδο της ρουφηχτρας....(πινω 10 ποτα σε μιση ωρα...)...:):):):):)!!!!!!!

συμφωνω ως προς το πρωτο σκελος αλλα ρε συ υπαρχουν μερικες που ουτε τα ποτα δεν πινουν.........αληθεια...αφου δουλευουν που δουλευουν σε στριπ,ειναι γυμνες,ερεθιζουν κοσμο μονο με την παρουσια τους ή το αγγιγμα τους .. και μας λενε οτι θεωρουν αξιοπρεπεια να μην "σφαζουν οτιδηποτε" οπως ορθα και χιουμοριστικα προειπε ο θειος παπ?τί διαολο?λεφτα δεν θελουνε?ειδικα για το BG μου κανει εντυπωση που καποιες ειναι αδιαπραγματευτες και δυστυχως για μας τους "αρχοντες των λιστων" και κουκλες? ευα και μοντεστα 2 τρανταχτα παραδειγματα.....
 

Επισκέπτης
συμφωνω ως προς το πρωτο σκελος αλλα ρε συ υπαρχουν μερικες που ουτε τα ποτα δεν πινουν.........αληθεια...αφου δουλευουν που δουλευουν σε στριπ,ειναι γυμνες,ερεθιζουν κοσμο μονο με την παρουσια τους ή το αγγιγμα τους .. και μας λενε οτι θεωρουν αξιοπρεπεια να μην "σφαζουν οτιδηποτε" οπως ορθα και χιουμοριστικα προειπε ο θειος παπ?τί διαολο?λεφτα δεν θελουνε?ειδικα για το BG μου κανει εντυπωση που καποιες ειναι αδιαπραγματευτες και δυστυχως για μας τους "αρχοντες των λιστων" και κουκλες? ευα και μοντεστα 2 τρανταχτα παραδειγματα.....
οπως δν ειναι ολοι οι αντρες τελειως μαλακες.....ετσι κ ολες οι γυναικες δν ειναι τελειως πουτανες....οι συγκεκριμενες που αναφερεις δειχνουν αλλου κ αλλιως την πουτανια....ξερουν τη δουλεια καλα,αυτο ειναι σιγουρο....
Και το πίνω και το ποτά σε εισαγωγικά, ε; Να γράφυμε σωστά...
πολλααααααααα εισαγωγικα.....ηθελα να γραψω οτι πινουν νερο....αλλα τεσπα....(ετσι κ αλλιως οι περισσοτερες πιωμενες ερχονται....)!!!!
 

Επισκέπτης
Ναι cpt...να γραφυμε σωστα...να γραφυμε σωστα.... :2funny: :2funny:

Υ.Γ. - Καλα ρε πουστη μου, κανεις δεν κοιμαται ? ολοι ειστε στην τσιτα για εξοδο ?
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Παιδιά, η Χαρά, η ελληνίδα (έτσι νομίζω δηλαδή) που κάνει τα σώου με την Τρίξυ, από χορό πώς τα πάει; Σερβίρει ελληνικό με δυο - τρεις φουσκάλες;
 

Επισκέπτης
Μπα η Χαρα ειναι σκετη λυπη στα αλλα...ασε που για να την πετυχεις ξεμαστουρωτη, πρεπει να κανεις ταμα στην Παναγια....Μακρυα και αγαπημενοι...!
 

Επισκέπτης
Μπα η Χαρα ειναι σκετη λυπη στα αλλα...ασε που για να την πετυχεις ξεμαστουρωτη, πρεπει να κανεις ταμα στην Παναγια....Μακρυα και αγαπημενοι...!
ελα τωρα..........μην εισαι κακος.....τα Σαββατα ειναι οκ....τις καθημερινες οσες ειναι εκει....μπορει κατι παραπανω να ''πινει''!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Παιδιά, η Χαρά, η ελληνίδα (έτσι νομίζω δηλαδή) που κάνει τα σώου με την Τρίξυ, από χορό πώς τα πάει; Σερβίρει ελληνικό με δυο - τρεις φουσκάλες;

Μάπα το καρπούζι... ειδικά τώρα που έβαλε και "πλαστικό" (λες και τα είχε μικρά...). Και όχι παπ είμαι για ύπνο... σε λίγο... όχι τσάρκα...
 

Επισκέπτης
Aκουσα οτι η Μαρτα ( ex platinum + le cabaret Θεσ/νικης) γυρισε απο την Πολωνια μετα απο 1 μηνα διακοπων.

Οσοι ειναι λατρεις του σιλικονατου στηθους και του " θελεις πουτακι-χουρο ? " ας σπευσουν...
 

cool25

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.Ειμαι και εγω συναγωνιστης στο αθλημα (στριπτηζαδικα εννοω) και εχω διαβασει αρκετα απο τις αποψεις που κατα και καιρους εχουν δημοσιοποιηθει για τα διαφορα μαγαζια και νομιζω σε γενικες γραμμες συμφωνω.Τωρα τελευταια επισκεπτομαι πιο πολυ την στανταρ αξια Gold και εχω φαει κολλημα με την Αορα(με το φιδι) και θα ηθελα αν καποιος γνωριζει περισσοτερα να με ενημερωσει (διαθεση και υπηρεσιες) .(εχω ξαναρωτησει για την τυπισα πιο παλια αλλα θα ηθελα γνωμες απο τους παλιους του ειδους που υπαρχουν οπως εχω διαπιστωσει απο αυτα που εχω διαβασει).
ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 

Επισκέπτης
Cool...

Διαθεση = σπανια την χω δει να χαμογελαει...

Yπηρεσιες = απο οτι ακουω τα βασικα...πουτακι/χουρο...

Αν καποιος φιλος ξερει κατι αλλο, ας το παραθεσει...
 

cool25

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Eυχαριστω papazoglou.Και εγω τα ιδια εχω δει αλλα περιμενα μηπως καποιος ξερει κατι περισσοτερο.Για παραδειγμα αν κανεις ικανοποιητικη καταθεση μηπως αλλαξει η διαθεση και αρχιζει να "χαμογελα".Βεβαια εδω μπαινει το ερωτημα αν αξιζει?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Eυχαριστω papazoglou.Και εγω τα ιδια εχω δει αλλα περιμενα μηπως καποιος ξερει κατι περισσοτερο.Για παραδειγμα αν κανεις ικανοποιητικη καταθεση μηπως αλλαξει η διαθεση και αρχιζει να "χαμογελα".Βεβαια εδω μπαινει το ερωτημα αν αξιζει?

μακρυα και αγαπημενοι απο αυτην την "φιδεμπορου"......χαλια μαυρα απο "υπηρεσιες"........υπηρεσιες δημοσιου θα ελεγα προσφερει......για υπηρεσιες..... ιδιωτικου τομεα θα βρεις παμπολες αλλες......
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
To φίδι της πάντως είναι αξιαγάπητο. Πολύ καλό ζωάκι, κέρνα αυτό κανά ποτό.
 

cool25

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κατι ξερεις αφου απο οτι εχω δει εισαι ο ειδημων στο gold!Οσο για τις αλλες εχω ενημερωθει απο τις γνωμες σας παλιοτερα αλλα οπως ειπα εφαγα λιγο κολλημα!Ισως να κανω μια προσπαθεια να αυξησω τις υπηρεσιες και θα σας ενημερωσω.Ως τοτε ανοιχτος σε καθε ειδους πληροφορια.Ευχαριστω παιδες.


ΥΓ. Μαλλον κανα ποντηκακι θα του ερχοταν πιο καλα! :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κατι ξερεις αφου απο οτι εχω δει εισαι ο ειδημων στο gold!Οσο για τις αλλες εχω ενημερωθει απο τις γνωμες σας παλιοτερα αλλα οπως ειπα εφαγα λιγο κολλημα!Ισως να κανω μια προσπαθεια να αυξησω τις υπηρεσιες και θα σας ενημερωσω.Ως τοτε ανοιχτος σε καθε ειδους πληροφορια.Ευχαριστω παιδες.


ΥΓ. Μαλλον κανα ποντηκακι θα του ερχοταν πιο καλα! :2funny:

και το σωστο ονομα για την αποκατασταση της αληθειας ειναι aurora kαι οχι αορα.......yparxei mia aura(εχω να την δω καμποσο καιρο βεβαια.....) που μοιαζει πολυ με την grayce......ΕΤΣΙ για να ξεχωριζουν οι παντογνωστες απο τους γνωστες.....
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
και το σωστο ονομα για την αποκατασταση της αληθειας ειναι aurora kαι οχι αορα.......yparxei mia aura(εχω να την δω καμποσο καιρο βεβαια.....) που μοιαζει πολυ με την grayce......ΕΤΣΙ για να ξεχωριζουν οι παντογνωστες απο τους γνωστες.....

Μωρ' τι μας λες? Το φιδάκι το έχεις πάρει στην αγκαλιά σου???  :P :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom