Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ακουσα πως μια καινουργια επιασε δουλεια στο μαγαζι..Ειναι μελαχρινη και την λενε Τζικε η' καπως ετσι...Ξερει κανεις το "ποθεν εσχες" της ?
 

Επισκέπτης
Kαινουργιο αιμα..Βικυ..Βουλγαρα με μερικα χρονια στην Ελλαδα..μαυρα μαλια, γυρω στο 1,70...Προς το παρον δειχνει να κανει "χουρο-πουτο"...περιμεντε  μεχρι να της κανω το test drive..
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ξερει κανειs αν δουλευη ακομα η [επιστημη] στο BG'''''''''
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Kαινουργιο αιμα..Βικυ..Βουλγαρα με μερικα χρονια στην Ελλαδα..μαυρα μαλια, γυρω στο 1,70...Προς το παρον δειχνει να κανει "χουρο-πουτο"...περιμεντε  μεχρι να της κανω το test drive..

ενδιαφερον κομματι θειε....προσεξε τα φρενα της μονο....μπορει να εχουν κοπει...και να χτυπησει η τσεπη σου......
 

Επισκέπτης
ξερει κανειs αν δουλευη ακομα η [επιστημη] στο BG'''''''''

Δεν την ειδες που πηρε μερος στον διαγωνισμο χορου του MEGA ? Δεν περασε στην επομενη φαση και βγαινοντας ειπε το " περιμεναμε 24 ωρες για να παρουμε τον πουλο.."..lol
 

Επισκέπτης
ενδιαφερον κομματι θειε....προσεξε τα φρενα της μονο....μπορει να εχουν κοπει...και να χτυπησει η τσεπη σου......

Eλα λιστα-ρχε...η τσεπη μου αυτες τις εχει για κολατσιο φιλε μου...Αλλα κατι εχει και δεν μου κανει κλικ η συγκεκριμενη...πολυ δευτεροκλασατη...Καμμια σχεση με Λυδια, Μοντεστα, Σαμπινα, Εστερα, Αουρα κλπ..
 

Επισκέπτης
Kαινουργιο αιμα..Βικυ..Βουλγαρα με μερικα χρονια στην Ελλαδα..μαυρα μαλια, γυρω στο 1,70...Προς το παρον δειχνει να κανει "χουρο-πουτο"...περιμεντε  μεχρι να της κανω το test drive..
Δν ξερω αν ειναι το αρωμα της...ή κατι αλλο....παντως μια περιεργη μυρωδια αναδυοταν απ το σωμα ή το στομα της...
Η αληθεια ειναι πως εφαγε σουτ με το που το καταλαβαμε...κ δν προσπαθησαμε να το ερευνησουμε περαιτερω....
Μια προσοχη με τη συγκεκριμενη χρειαζεται παντως....ειδικα τις καθημερινες.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δν ξερω αν ειναι το αρωμα της...ή κατι αλλο....παντως μια περιεργη μυρωδια αναδυοταν απ το σωμα ή το στομα της...
Η αληθεια ειναι πως εφαγε σουτ με το που το καταλαβαμε...κ δν προσπαθησαμε να το ερευνησουμε περαιτερω....
Μια προσοχη με τη συγκεκριμενη χρειαζεται παντως....ειδικα τις καθημερινες.....

λοιπον η συγκεκριμενη κυρια δεν ειναι βουλγαρα......δουλευε στο παλιο baby o στο υπογειο και ηταν τοτε ενα απο τα πιο δυνατα κομματια στο μαγαζι....τωρα σαφως οχι....και ειναι εκ πεποιθησεως αντι-φραπε...βεβαια ο θειος παπ...ειναι ικανος να ξαναγινει νονος....ακομη μια φορα.....χεχεχεχεχε.....ειδα ομως και αλλη μια entry...απο αλλο μαγαζι.......μελαχροινο και αυτο..ψηλη με κοτσο μαλλι σε στυλ λιντας απο ανατολη...αλλα πολυ πιο μουναρα απο την λιντα....ενδιαφερουσα περιπτωση..
 

Επισκέπτης
προφανως θα το εμαθες απο τις πηγες σου ή απο την ιδια σε τετ-α-τετ γιατι οταν αυτη ηταν στο υπογειο εσυ πρεπει να ησουν γυρω στα 15?ή καπου εκει.
Παλι μεσα εισαι...μπορει να ημουν κ λιγο παραπανω...αλλα δν ειχα μπει στον κλαδο....:):):):):).....
 

Επισκέπτης
.....ειδα ομως και αλλη μια entry...απο αλλο μαγαζι.......μελαχροινο και αυτο..ψηλη με κοτσο μαλλι σε στυλ λιντας απο ανατολη...αλλα πολυ πιο μουναρα απο την λιντα....ενδιαφερουσα περιπτωση..

Πιθανως θα λες την Ντανιελα ex Lido ?

Επισης ακουσα οτι ξαναγυρισε η Λανα ( καλο εργαλειο..)

Ααα.. και μια κοντη ξανθια μπουρουχα που δουλευε παλια στο Sierra, τι δουλεια εχει στο gold ? Yποβιβαζει την αισθητικη μου...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πιθανως θα λες την Ντανιελα ex Lido ?

Επισης ακουσα οτι ξαναγυρισε η Λανα ( καλο εργαλειο..)

Ααα.. και μια κοντη ξανθια μπουρουχα που δουλευε παλια στο Sierra, τι δουλεια εχει στο gold ? Yποβιβαζει την αισθητικη μου...

ναι η λανα ηταν εκει.....οντως καλο κομματι...αλλα πολυ κυκλοθυμικη ειναι.....οχι δεν εννοω την ντανιελα απο ex-lido....και αυτη που λες απο σιερα ειναι αυτη η κοντουλα η αδυνατη με τις μαυρες μποτες?'η μηπως εννοεις το μπαζο την θειτσα την γεματη με τους συνδετηρες στα μαλλια και τινγκα στο ζελε?
 

Επισκέπτης
Ελα λιστα-ρχε, το ρωσσιδακι το κοντουλικο-ασχημουλικο λεω..
Απαπα..αρνουμαι και να την φερνω στην μνημη μου..
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Το post δεν έχει καμία σχέση με το thread αλλά είμαι σίγουρος ότι εδώ θα το διαβάσει σίγουρα ο mclein. Του αφιερώνω το παρακάτω ποιηματάκι γιατί μου θυμίζει εμένα πριν από όχι και τόσα πολλά χρόνια.                                   Sparrow 
To give life you must take life,
and as our grief falls flat and hollow
upon the billion-blooded sea
I pass upon serious inward-breaking shoals rimmed
with white-legged, white-bellied rotting creatures
lengthily dead and rioting against surrounding scenes.
Dear child, I only did to you what the sparrow
did to you; I am old when it is fashionable to be
young; I cry when it is fashionable to laugh.
I hated you when it would have taken less courage
to love.


       
 

Επισκέπτης
Το post δεν έχει καμία σχέση με το thread αλλά είμαι σίγουρος ότι εδώ θα το διαβάσει σίγουρα ο mclein. Του αφιερώνω το παρακάτω ποιηματάκι γιατί μου θυμίζει εμένα πριν από όχι και τόσα πολλά χρόνια.                                  Sparrow 
To give life you must take life,
and as our grief falls flat and hollow
upon the billion-blooded sea
I pass upon serious inward-breaking shoals rimmed
with white-legged, white-bellied rotting creatures
lengthily dead and rioting against surrounding scenes.
Dear child, I only did to you what the sparrow
did to you; I am old when it is fashionable to be
young; I cry when it is fashionable to laugh.
I hated you when it would have taken less courage
to love.
Μιας κ το αφιερωσες σ'εμενα....(καλο θα ηταν να γινει με pm..μη χαλαμε κ το topic....)....
Για ποιο λογο φιλε μου εγινε η αφιερωση ???
Θελεις να πεις κατι συγκεκριμενα σ'εμενα ή αφηνεις καποιο μηνυμα ή θες να περασεις καποιο μηνυμα μεσω του ποιητη ???
Μιας κ αναφερεις...οτι το ποιηματακι θυμιζει εσενα...εστω κ καποια χρονια πριν...εγω τι σχεση εχω...εννοω που κολλαω ???
Περιμενω απαντηση σου....(ειτε με pm....ειτε εδω....κανενα προβλημα...)!!!
 

Επισκέπτης
Μπηκα να δω τα νεα του μαγαζιου και επι σχεδον μια εβδομαδα, εχει ποσταριστει μονο ενα ποιημα στα Αγγλικα...

Αμ ετσι δεν κανουμε προκοπη...
 

Επισκέπτης
Μπηκα να δω τα νεα του μαγαζιου και επι σχεδον μια εβδομαδα, εχει ποσταριστει μονο ενα ποιημα στα Αγγλικα...

Αμ ετσι δεν κανουμε προκοπη...
λειπει η γατα....αλλα λειπουν κ τα ποντικια....ποιος να χορεψει...???? :):):):):):):):)........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom