Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η διαθεση μου δν χαλαει ετσι απλα....
Ηθελα να γραψω κ αλλα....ομως δν αξιζει τον κοπο....

(σημειωση--->γινεσαι προκλητικα αγενης....)

ποιος εγινε προκλητικα αγενης?αντε απο δω χαμω ρε!κανε τη δουλιτσα σου και μην ασχολεισαι και πολυ με την παρτη μου,καταλαβες?εσυ το ξεκινησες!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φιλε mclein εγω στη θεση σου αν μου μιλαγε ετσι μια τοσο μεγαλη προσωπικοτητα του σαιτ δε θα ξαναμιλαγα για 1 μηνα!
Ευχομαι ολοι καποτε να μπορουμε να λεμε οτι αποχωρουμε και να γινεται της πουτανας απο διαμαρτυριες οπως στο vasos.
Εθεσε τα στανταρ πολυ ψηλα και δε νομιζω οτι καποιος μπορει να τα φτασει ευκολα πια!
Νιωθω τοσο μικρος μπροστα σε τετοια μεγαλεια!
Μκλειν προτεινω να αγορασεις χαρτομαντηλα και κωλοχαρτο γιατι το δακρυ της συγκινησης ειναι τετοιο που δε στερευει αποψε!
Κλαιω πανω απο μια ωρα  λες να παθω τιποτα?
Τετοια χαρμοσυνα νεα επιστροφης δεν περνιουνται ετσι.Αντε να δουμε πως θα παμε δουλεια αυριο!

αλλο τιποτα σκεφτηκε το εξυπνο μυαλουδακι σου?μπραβο...πεσε για νανι τωρα και πηγαινε στη δουλιτσα σου αυριο....καλη δουλιτσα αυριο!
 

Επισκέπτης
ποιος εγινε προκλητικα αγενης?αντε απο δω χαμω ρε!κανε τη δουλιτσα σου και μην ασχολεισαι και πολυ με την παρτη μου,καταλαβες?εσυ το ξεκινησες!
εγω εγραψα/παρεθεσα τι ειχα γραψει οταν αποχωρησες.....
κ απαντησες κατευθειαν με το μαλακοκλειν.....κατι εγραψες για βοιδι(α)....κλπ...κοιταξε ξανα κ σκεψου ποιος προκαλεσε....κ τινα τροπο...
Οσο γραφεις κ ο οποιοςδηποτε φυσικα γραφει...μπορω να ασχολουμαι με τα γραπτα του....Φορουμ ειναι εδω....οχι δρομος σε περιοδο της χουντας....
 

photographer79

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
εγω εγραψα/παρεθεσα τι ειχα γραψει οταν αποχωρησες.....
κ απαντησες κατευθειαν με το μαλακοκλειν.....κατι εγραψες για βοιδι(α)....κλπ...κοιταξε ξανα κ σκεψου ποιος προκαλεσε....κ τινα τροπο...
Οσο γραφεις κ ο οποιοςδηποτε φυσικα γραφει...μπορω να ασχολουμαι με τα γραπτα του....Φορουμ ειναι εδω....οχι δρομος σε περιοδο της χουντας....

Ενταξει μακλειν μην κλαψεις κιολας...Σε πιστευουμε αγορινα μου εσυ θα σου φερω σερβιετιτσα να σου σκουπισω τα δακρυα...
 

Επισκέπτης
φιλε mclein εγω στη θεση σου αν μου μιλαγε ετσι μια τοσο μεγαλη προσωπικοτητα του σαιτ δε θα ξαναμιλαγα για 1 μηνα!
Ευχομαι ολοι καποτε να μπορουμε να λεμε οτι αποχωρουμε και να γινεται της πουτανας απο διαμαρτυριες οπως στο vasos.
Εθεσε τα στανταρ πολυ ψηλα και δε νομιζω οτι καποιος μπορει να τα φτασει ευκολα πια!
Νιωθω τοσο μικρος μπροστα σε τετοια μεγαλεια!
Μκλειν προτεινω να αγορασεις χαρτομαντηλα και κωλοχαρτο γιατι το δακρυ της συγκινησης ειναι τετοιο που δε στερευει αποψε!
Κλαιω πανω απο μια ωρα  λες να παθω τιποτα?
Τετοια χαρμοσυνα νεα επιστροφης δεν περνιουνται ετσι.Αντε να δουμε πως θα παμε δουλεια αυριο!
To εξελαβα λαθος αρχικα κ στην ειπα.....αλλα τωρα διορθωνω....
Ευγε....πανεξυπνο....(δν ειρωνευομαι....)....πραγματικα με μπερδεψες...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω εγραψα/παρεθεσα τι ειχα γραψει οταν αποχωρησες.....
κ απαντησες κατευθειαν με το μαλακοκλειν.....κατι εγραψες για βοιδι(α)....κλπ...κοιταξε ξανα κ σκεψου ποιος προκαλεσε....κ τινα τροπο...
Οσο γραφεις κ ο οποιοςδηποτε φυσικα γραφει...μπορω να ασχολουμαι με τα γραπτα του....Φορουμ ειναι εδω....οχι δρομος σε περιοδο της χουντας....

κατ'αρχην οταν ειπα βοιδια εκανα πλακα!!!!!δεν εννοουσα εσενα!δευτερον ειρωνευτηκες ξανα μολις μπηκα στο σαιτ!αυτο τί ειναι?δεν ειναι προκληση?εκτος αν δεν ξερεις την ετυμολογια των λεξεων μικρε!και τριτον μην απαντησεις σε αυτο το μυνημα γιατι δεν θελω να κλειδωθει καποιο απο αυτα τα θρεντ επειδη δεν ειμαστε οι 2 μας μονο αλλα και τοσα αλλα παιδια που γραφουν σε αυτο και το γουσταρουν,οκ?οποτε μην γραψεις τιποτα αλλο και εγω το σταματαω εδω,οκ?
 

Επισκέπτης
φωτογραφε ,ασχετο αλλα ψαχνω 2 φιλλιπινεζες!!ξερεις ποιος εχει να ρωτησω αν μου τις δινει?
 

Επισκέπτης
μοντς.....σας παρακαλω....μην σβηνετε τις αληθειες που λεει ο φωτογραφος79....
ειναι απ'τους λιγους που με ξερει καλα μεσα απ'το σαιτ....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε φωτογραφε σε παρακαλω ξεκολλα με την ιστορια....δεν ειμαστε μονοι μας εδω!γραφουν και αλλα παιδια,σε θερμοπαρακαλω!κοιτα το πμ σου,σε παρακαλω!
 

Επισκέπτης
ρε παλουκαρια τί συμαινει αυτο το "φραπεδολαγνος"?το διαβαζω σηνεχεια στα θεματα του στριπ που εχω προλαβη να διαβασω και δεν το πιασα το νοημα.Please καν γιου εξπλειν του μι? :idiot: :idiot:
o ''δασκαλος'' της μ@λ@κι@ς κ του χειροποιητου καφε....ρωταει αυτο που καθιερωσε κ διεδωσε ο ιδιος.....ειρωνεια....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
o ''δασκαλος'' της μ@λ@κι@ς κ του χειροποιητου καφε....ρωταει αυτο που καθιερωσε κ διεδωσε ο ιδιος.....ειρωνεια....

τωρα απεδειξες κατι τρομερο?νομιζεις οτι κανεις κατι το συγκλονιστικο?ή οτι με θιγεις?σε ολους το εχω πει οπως επισης και τα υπολοιπα νικνειμ μου ή τις εμπειριες μου ή το ποιος ειμαι και τί δουλεια κανω κλπ.....εσυ συνεχιζεις το ιδιο βιολι και καλα κανεις αφου αυτο καταλαβαινεις......
 

Επισκέπτης
τωρα απεδειξες κατι τρομερο?νομιζεις οτι κανεις κατι το συγκλονιστικο?ή οτι με θιγεις?σε ολους το εχω πει οπως επισης και τα υπολοιπα νικνειμ μου ή τις εμπειριες μου ή το ποιος ειμαι και τί δουλεια κανω κλπ.....εσυ συνεχιζεις το ιδιο βιολι και καλα κανεις αφου αυτο καταλαβαινεις......

περιμενω μπαν σου....μιας κ αναφερεται κατηγορηματικα στους κανονες....
 

Επισκέπτης
βρε περιμενε και την δευτερα παρουσια αμα θες....κανενα προβλημα!
στη δευτερα παρουσια φανταζομαι θα ειναι απλα τα πραγματα.....
εσυ περιμενε την τριτη παρουσια....που θα εμφανιστω εγω....εκει αρχισε να τρεχεις....
 

Επισκέπτης
ρε φωτογραφε σε παρακαλω ξεκολλα με την ιστορια....δεν ειμαστε μονοι μας εδω!γραφουν και αλλα παιδια,σε θερμοπαρακαλω!κοιτα το πμ σου,σε παρακαλω!

αυτο ειναι ενα δειγμα καλης θελησης ή οχι?ρωταω τους μοντς!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αυτό είναι άλλο προφίλ? Ρωτάω γενικώς.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
τωρα απεδειξες κατι τρομερο?νομιζεις οτι κανεις κατι το συγκλονιστικο?ή οτι με θιγεις?σε ολους το εχω πει οπως επισης και τα υπολοιπα νικνειμ μου ή τις εμπειριες μου ή το ποιος ειμαι και τί δουλεια κανω κλπ.....εσυ συνεχιζεις το ιδιο βιολι και καλα κανεις αφου αυτο καταλαβαινεις......
Επειδή όταν έλεγες σε όλους τα υπόλοιπα nickname  σου εγώ, ο peloponisios και μερικοί ακόμα απουσιάζαμε, μπορείς να τα πεις και τώρα; Επίσης αν θες, μπορείς να μας εξηγήσεις τον λόγο ύπαρξής τους;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Επειδή όταν έλεγες σε όλους τα υπόλοιπα nickname  σου εγώ, ο peloponisios και μερικοί ακόμα απουσιάζαμε, μπορείς να τα πεις και τώρα; Επίσης αν θες, μπορείς να μας εξηγήσεις τον λόγο ύπαρξής τους;

ειμαι λιγο χαβαλες πειραζει?στο κατω κατω αν αντιβαινω τους κανονες υπαρχουν οι mods να κανουν οτι οριζουν οι κανονες....αυτο δε σημαινει οτι ολοι πρεπει να πηγαινουν με τους κανονες....ετσι ειναι χτισμενη και η κοινωνια μας,ετσι δεν ειναι?τωρα για τα αλλα νικς θελω να δω τί ψαρια πιανει ο καθενας....ο μικρος παντως το ενα το βρηκε.....δεν ξερω αν του το σφυριξε καποιος ή οχι(δεν εννοω απο τους φιλους του σαιτ) παντως εγω προσωπικα νομιζω οτι το καταλαβε μονος του επειδη κατα τα αλλα ειναι πολυ εξυπνος!για να δουμε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom