Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
συγγνωμη στουντιαν αλλα σε αυτην την σελιδα που με παραπεμπεις δεν βλεπω σε πιο σημειο ειχαμε συνομιλια.....αν θες διευκρινισε μου για να δω...

Στο τέλος της σελίδας 12. Ποστς 187 και 188 όπου και ζητάς συγγνώμη.

Στην σελίδα 9, πόστ 130 με βρίζεις (καλα εσυ και αν πινεις?γιατι δεν μας δινεις?απο πουθε παιρνεις τα χαπια ρεεεεεεεεεε ε?απο κανα μεταξουγειο?πες το μερος να ξερουμε αν θελουμε να γινουμε μαπες σαν εσενα!) και δεν επανέρχεσαι για να ζητήσεις συγγνώμη. Σημειωτέον ότι δεν άνοιξα διάλογο μαζί σου ως MAIDES στο συγκεκριμένο θρεντ.
 

Επισκέπτης
ρομπα?δεν τα ξερεις ολα μικρε..

τι λες.....σοβαρα ????? Ελα πες μου πριβε τι δν ξερω.....κ αν λεω μαλακιες....κανω επι τοπου αυτο-διαγραφη.....κ δν θα ξαναμπω με κανενα νικ εδω μεσα....
Πες μου για το θεμα που επ'αυτου χαλαστηκε η φιλικη μεχρι τοτε σχεση μας τι δν ισχυει ή κατι εξτρα που ισχυει κ εγω χανομαι....δν ξανα-γραφω ουτε κ ξανα-ενοχλω....
Κ αν γουσταρεις εμπλεκω κ τριτους κ τεταρτους ακομη κ απο κοντα.....εισαι πολυ ''μικρος'' κ ''αθωος'' μπροστα μου στη ζωη....ειναι κριμα να μπλεκεις.....γιατι εισαι καλο παιδι....απλα μπλεκεις κ δν ξερεις που.....(ειδικα το τελευταιο σου πριβε μηνυμα ξερεις περι ποιου ατομου....ηταν το απογειο για εμενα,οι μαλακιες δλδ εφτασαν κορυφη...δν θα ανεχτω πλεον κατι τετοιο ξανα....)....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στο τέλος της σελίδας 12. Ποστς 187 και 188 όπου και ζητάς συγγνώμη.

Στην σελίδα 9, πόστ 130 με βρίζεις (καλα εσυ και αν πινεις?γιατι δεν μας δινεις?απο πουθε παιρνεις τα χαπια ρεεεεεεεεεε ε?απο κανα μεταξουγειο?πες το μερος να ξερουμε αν θελουμε να γινουμε μαπες σαν εσενα!) και δεν επανέρχεσαι για να ζητήσεις συγγνώμη. Σημειωτέον ότι δεν άνοιξα διάλογο μαζί σου ως MAIDES στο συγκεκριμένο θρεντ.

εχεις δικιο στουντιαν,ειμαι υποχρεωμενος να σου ζητησω δημοσια συγγνωμη για αυτο που αναφερεις αλλα δεν ειμαι κομπλεξικος και αυτο οφειλεις να το ομολογησεις!βεβαια ασχετα απο αυτο και εσυ αντιστοιχα θα επρεπε να ζητησεις συγγνωμη απο ολο τον κλαδο της ψυχολογιας!τα λεμε
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
εχεις δικιο στουντιαν,ειμαι υποχρεωμενος να σου ζητησω δημοσια συγγνωμη για αυτο που αναφερεις αλλα δεν ειμαι κομπλεξικος και αυτο οφειλεις να το ομολογησεις!βεβαια ασχετα απο αυτο και εσυ αντιστοιχα θα επρεπε να ζητησεις συγγνωμη απο ολο τον κλαδο της ψυχολογιας!τα λεμε

Περί των προσωπικών σχολίων σε παραπέμπω και πάλι εδώ:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τι λες.....σοβαρα ????? Ελα πες μου πριβε τι δν ξερω.....κ αν λεω μαλακιες....κανω επι τοπου αυτο-διαγραφη.....κ δν θα ξαναμπω με κανενα νικ εδω μεσα....
Πες μου για το θεμα που επ'αυτου χαλαστηκε η φιλικη μεχρι τοτε σχεση μας τι δν ισχυει ή κατι εξτρα που ισχυει κ εγω χανομαι....δν ξανα-γραφω ουτε κ ξανα-ενοχλω....
Κ αν γουσταρεις εμπλεκω κ τριτους κ τεταρτους ακομη κ απο κοντα.....εισαι πολυ ''μικρος'' κ ''αθωος'' μπροστα μου στη ζωη....ειναι κριμα να μπλεκεις.....γιατι εισαι καλο παιδι....απλα μπλεκεις κ δν ξερεις που.....(ειδικα το τελευταιο σου πριβε μηνυμα ξερεις περι ποιου ατομου....ηταν το αποθωτικο για εμενα....)....

πολλα θες να ξερεις,αλλα περα απο αυτο για πιο τελευταιο πμ αναφερεσαι?σχετικα με την κοπελα που ξερουμε?ή σε κατι αλλο?γιατι τα σβηνω τα παλια πμ για να μην μου πιανουν χωρο.Τωρα οσο για απειλες και τετοια πραγματα δεν θα δωσω συνεχεια και σαν ενδειξη καλης θελησης(για ακομη μια φορα) θα κανω διαγραφη ολα τα νικνειμς μου εκτος του vasos και ζητω συγγνωμη και απο τον alexx για την αναστατωση!
 

Επισκέπτης
Λοιπον..τι εχουμε εδω τωρα ?

Εχουμε μπει σε ενα απο τα πιο δημοφιλη threads των στριπτηζαδικων και διαβαζουμε αντιπαραθεσεις αντι για νεα "hot" συμβαντα...

Vaso...η αξια / γνωση σου ειναι γνωστη και αναγνωρισμενη..

Μclein..εισαι το νεο αιμα που θα παραλαβει το "χομπυ" μας και θα το πας πιο ψηλα...

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνεχιζεται αυτη η ενταση χωρις να υπαρχει καποιο κερδος..

Ειμαι σιγουρος οτι εαν τυχει να βρεθειτε παρεα εξω, θα κανετε φοβερη παρεα ...

Αντε λοιπον ας ηρεμησουμε ολοι μας και ας γραψουμε για το 'Χομπυ" μας ...δεν εχουμε χρονο για εντασεις...

Με φιλικους χαιρετισμους στους vaso, mclein και σε ολους τους "παικτες"....
 

Επισκέπτης
πολλα θες να ξερεις,αλλα περα απο αυτο για πιο τελευταιο πμ αναφερεσαι?σχετικα με την κοπελα που ξερουμε?ή σε κατι αλλο?γιατι τα σβηνω τα παλια πμ για να μην μου πιανουν χωρο.Τωρα οσο για απειλες και τετοια πραγματα δεν θα δωσω συνεχεια και σαν ενδειξη καλης θελησης(για ακομη μια φορα) θα κανω διαγραφη ολα τα νικνειμς μου εκτος του vasos και ζητω συγγνωμη και απο τον alexx για την αναστατωση!

Kοιταξε....επειδη ειμαι 20 χρονων ???....δν σημαινει οτι ειμαι κ μαλακας....γκεγκε....?????
Τι εννοεις με το πολλα θελω να ξερω ????
Αν ειναι πολλα αυτα που με αφορουν....θα πρεπει κ να τα ξερω...για τα υπολοιπα δν μ'απασχολει....
Αναφερομαι σχετικα με την κοπελα....(για ποιο φανταζοσουν...μηπως για τις μαλακιες περι ρασπουτιν ? )....
Οσο για απειλες....δν σ'απειλησα....ουτε κ μ'απασχολεις εκτος ιντερνετ....απλα σου ειπα οτι μπορω να μαζεψω τα ατομα που ξερουν αυτα που λες κ ξερουν κ τις καταστασεις οι ιδιοι κ θα λυσουμε το θεμα μας απο κοντα....(απλα το μυαλο σου παει στους μπραβους κλπ που λεγαμε με τον φιλο σου τον warhol)!!!!
 

Επισκέπτης
Ημαρτον βρε παιδια..Ελατε να κανουμε ενα Τime-Out..

Make love..not internet war...!!!



 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ημαρτον βρε παιδια..Ελατε να κανουμε ενα Τime-Out..

Make love..not internet war...!!!

Aυτο ειναι ας ακουστουν και λιγο οι λογικες φωνες του site.......ας μιλησουμε για αυτο που μας φτιαχνουν και οχι αυτα που μας χαλανε..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
40)κατριν(μαλλον αλβανιδα ή γυφτοβουλγαρομπιφτεκο)
 

Επισκέπτης
41) Aναστασια ( αδελφη της Νο 11 )..

Και πιστευω πως κλεινει η λιστα..
 

bojos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ωραία η λίστα, αλλά παρακαλώ βγάλτε και μια βαθμολογία με άριστα το 10 και δίπλα το μεγάλο ατού της κάθε μίας, π.χ Βικτώρια 5/10 - Τα μεγαλύτερα βυζιά
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Σωστός ο νέος, γιατί νόμιζα ότι διάβαζα εκλογικό κατάλογο. Γνώστες οι κυρίες αλλά αι απόψεις σεβαστές
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ωραία η λίστα, αλλά παρακαλώ βγάλτε και μια βαθμολογία με άριστα το 10 και δίπλα το μεγάλο ατού της κάθε μίας, π.χ Βικτώρια 5/10 - Τα μεγαλύτερα βυζιά

μεγαλε τρισμεγιστε τί ειπες?καντε τον κυριοι μοντς τιμημενο απο μενα!ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ʼντε, αυτές που πέρνουν τα πάθη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom