Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sledge

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα πρέπει να είναι καλά στο BG. Λογικά δεν θα έχει κόσμο! Θα πάει κανείς;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
η μισελ θειε δεν σταματησε.......εκει ηταν προχτες......τωρα για την εμμανουελλα ποια εννοεις δεν ξερω.......μια μουναρα ξανθια με μακρυ σπαστο μαλλι μετριο αναστημα που ηταν παλια αφροδιτη και πιο παλια μουσσες?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πήγα BG μετα από Βaby-O που ήταν για τον ύπνο του δικαίου. Βίκυ από Μολδαβία. Πολύ μουνάρα. Πήρα μόνο ποτά γιατί είχε ωραίο χαμόγελο. Το μετάνιωσα. Ερώτηση για πάσα υπεύθυνο: Είναι ύποπτη[sup]ΤΜ[/sup];
Μαρίνα με το boyfriend. To γέλιο της αρκούδας. Παλληκάρι από τα πρώτα.
 

Επισκέπτης
Η αδυναμια σου δεν ηταν εκει leo ? Kαι αρχισες αμεσως τις απιστιες με την Βικυ ?
 

Επισκέπτης
Λεο, εκτος απο Μαρινα & Βικυ, ποιες αλλες δουλευανε εχθες ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Η αδυναμια σου δεν ηταν εκει leo ? Kαι αρχισες αμεσως τις απιστιες με την Βικυ ?

Αν λές για τη ψηλή αδυναμία μου είμαστε καλοί φίλοι και δεν ήταν. Ήταν μια άλλη κ@υλοαδυναμία μου όμως. Ειλικρινά προσέχω μόνο τις προτιμήσεις μου και δεν τσεκάρω τις υπόλοιπες. Λυδία, Αντζέλικα και μια άλλη ψιλοκυριλέ, σωματάρα με ανταύγειες δεν ήταν. Charlie(άλλη φιλικά διακείμενη) δεν έχω δει καιρό. Ελπίζω να ήταν κατανοητό ότι με τη Vicky μετάνιωσα που πήρα ποτά μόνο. Η κοπέλα είναι μια χαρά αλλά τον κώλο της κάτω τον έβαλε μόνο μαζί μου (σε θέση) :2funny:
 

Επισκέπτης
μια άλλη ψιλοκυριλέ, σωματάρα με ανταύγειες δεν ήταν. Charlie(άλλη φιλικά διακείμενη) δεν έχω δει καιρό.
Ποια ειναι αυτη η ψιλο-κυριλε...σωματαρα...με ανταυγειες ???

Η τσαρλι...οντως που χαθηκε.....ξερει κανεις ??? Μηπως ξερει ο στουντιαν που ειναι θαμωνας γκολντ ??? :):):):):):):):):):)....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ποια ειναι αυτη η ψιλο-κυριλε...σωματαρα...με ανταυγειες ???

Η τσαρλι...οντως που χαθηκε.....ξερει κανεις ??? Μηπως ξερει ο στουντιαν που ειναι θαμωνας γκολντ ??? :):):):):):):):):):)....

Αααααααα!!!! μικρέ δεν θα τα πάμε καλά! Γιατί με διασύρεις ότι εγώ πάω σε αυτό το σκατοκωλάδικο; Έχω και ένα επίπεδο! Μια Αλφα αισθητική!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Είναι μια καθαρά φάτσα και attitude Κηφισιά - Γλυφάδα. Περιποιημένη, με τα κομηματάκια και πελατολόγιο ανάλογο (δ θ ο)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αααααααα!!!! μικρέ δεν θα τα πάμε καλά! Γιατί με διασύρεις ότι εγώ πάω σε αυτό το σκατοκωλάδικο; Έχω και ένα επίπεδο! Μια Αλφα αισθητική!

Δηλαδή που πας ρε studian στη χασαποταβέρνα της Βάρης το Princess;  :2funny:
 

Επισκέπτης
Είναι μια καθαρά φάτσα και attitude Κηφισιά - Γλυφάδα. Περιποιημένη, με τα κομηματάκια και πελατολόγιο ανάλογο (δ θ ο)
καμια εξτρα ινφο ????

Δηλαδή που πας ρε studian στη χασαποταβέρνα της Βάρης το Princess;  :2funny:

οχι κ χασαποταβερνα...το πρινσες....ειναι για διανοουμενους...μπουατ  σα να λεμε......:):):):):)....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Δηλαδή που πας ρε studian στη χασαποταβέρνα της Βάρης το Princess;  :2funny:

Που το ξέρεις ότι τρώνε παϊδάκια στο Princess οι κοπέλλες;  :2funny: :2funny: Σοβαρολογώ τώρα έτσι. είναι ένας καψούρης ιδιοκτήτης ψησταριάς που τους πάει παϊδάκια και τηγανητές πατάτες.

Όσον αφορά το BG δεν μπορώ ρε Λεό την πολυκοσμία. Rubbing shoulders with beggars... που λέει και το τραγούδι!
 

Επισκέπτης
Όσον αφορά το BG δεν μπορώ ρε Λεό την πολυκοσμία. Rubbing shoulders with beggars... που λέει και το τραγούδι!
Aσε.....σε τα μας...???

Πες οτι ειναι τιγκα στα πιτσιρικια....μες τη ζωη....μες τα νιατα...κ συ...διανυεις....τα δν ξερεις κ συ ποσα χρονια σου.....
Κανε τοπο στα νιατα.....αντε να παιξεις καμια πρεφα....κανα χαμομηλακι...κ υπνο....

εισαι κ λιβερπουλ τρομαρα σου.....

:):):):):):):):):)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
καμια εξτρα ινφο ????

Αναστήμα μετρίο, μαλλιά ξανθά ίσια με ανταύγειες, σώμα γαμάτο με ελαφρές καμπύλες

οχι κ χασαποταβερνα...το πρινσες....ειναι για διανοουμενους...μπουατ   σα να λεμε......:):):):):)....

Ναι, παίζει και ο Ζωγράφος ελαφρά ακομπανιάροντας τις εμβρυθείς συζητήσεις

Που το ξέρεις ότι τρώνε παϊδάκια στο Princess οι κοπέλλες;  :2funny: :2funny: Σοβαρολογώ τώρα έτσι. είναι ένας καψούρης ιδιοκτήτης ψησταριάς που τους πάει παϊδάκια και τηγανητές πατάτες.

Όσον αφορά το BG δεν μπορώ ρε Λεό την πολυκοσμία. Rubbing shoulders with beggars... που λέει και το τραγούδι!


Α τον κακομοίρη
Συμφωνώ, αλλά προτιμώ το χαρούμενο κλίμα και εκεί που κάθομαι συνήθως, δεν έχω (ανεπιθύμητα) τριψήματα
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Aσε.....σε τα μας...???

Πες οτι ειναι τιγκα στα πιτσιρικια....μες τη ζωη....μες τα νιατα...κ συ...διανυεις....τα δν ξερεις κ συ ποσα χρονια σου.....
Κανε τοπο στα νιατα.....αντε να παιξεις καμια πρεφα....κανα χαμομηλακι...κ υπνο....

εισαι κ λιβερπουλ τρομαρα σου.....

:):):):):):):):):)

Ωωωωωωχ Α ρε κωλόπαιδα! που αποσπάσατε τη προσοχή και ξέχασα τη Λίβερπουλ!!  :headbang:

Σιγά ρε γαμιάδες που μαζευτήκατε όλα τα τζόβενα στο BG!!!!  :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
studian juventus είναι ο mclein. Εγώ ανήκω στο target group της αγνώστου παραπάνω κυρίας. Απλά το (ξανά)ζούμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom