Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
όχι, μοιάζει με την Κατερίνα
 

Επισκέπτης
Ποιο καλο παιδι πηγε Σ/Κ στο μαγαζι και θελει να μας ενημερωσει περι της συνθεσεως ?
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Λοιπον μαγκες χθες επισκεψη στο μαγαζακι.Κλασικα πραγματα ολες οι καλες κυριες.Κατριν, Μαρινα, Βιβιαν κ.τ.λ.
Ολα καλα στο μαγαζι χωρις αλλαγες γενικοτερα.
Αλλα εγω θελω την Τσιλα ρε παιδια και δεν μπορω να την βρω με τιποτα!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ολα καλα στο μαγαζι χωρις αλλαγες γενικοτερα.
Αλλα εγω θελω την Τσιλα ρε παιδια και δεν μπορω να την βρω με τιποτα!!!

Πάρε ένα κουβά πίσσα, βρες το ραμολί το γνωστό του BG και ρίξτης τον! Σίτεψε ρε συ. Σαν τον Ντρογμπά ένα πράγμα με στήθος.
 

adaldizmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
1
H Σειλα το τουρμπο των ασταματητων χορων ειναι ακομα στο BG ρε μαγκες?Εχω να παω αρκετο καιρο...
 

andys13

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Παιδία την βικτώρια την έχει δει κανείς τελευταία? Έχω πολυ καιρό να την δω και ήταν απο τους βασικότερους λόγους που πήγαινα στο μαγαζί. Πότε την είδατε τελευταία φορά?
 

adaldizmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
1
περιεγραψε την μου λιγο
Ξανθια οχι πολυ ψηλη(αν και με τις τακουναρες ειναι ολες θηρια εκει μεσα),τρομερο προσωπο,μεγαλο στηθος,φοραει συνηθως ενα φωσφοριζε γαλαζιο ή το ιδιο σε ροζ
 

Επισκέπτης
Παιδία την βικτώρια την έχει δει κανείς τελευταία? Έχω πολυ καιρό να την δω και ήταν απο τους βασικότερους λόγους που πήγαινα στο μαγαζί. Πότε την είδατε τελευταία φορά?

Απο οτι γνωριζω, σταματησε πριν απο 2-3 μηνες περιπου για οικογενειακους λογους. Δεν ειναι σιγουρο εαν επανελθει στην δουλεια.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ριβιου απο προχτες..το μαγαζι ειχε μετριο κοσμο για τα δεδομενα του.μοντεστα πολυ καλη σε πριβε χουρο,καλυτερη η σειλα.η πρωτη φραπεδιαρα ..η δευτερη πολυ καλη κινηση στη μεση της.καλο κουνημα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ποιο καλο παιδι πηγε Σ/Κ στο μαγαζι και θελει να μας ενημερωσει περι της συνθεσεως ?

θειε μου ελειψες.......αλλα πειραζει που θα πω ροστερ για χθες?λιγες κοπελες οι κατωθι.......1)βιβιαν 2)εμμα(μπατσινα) 3)σονια(εσπρεσσο douwel) 4)βερονικα(shake me coffee) 5)sheila(same) 6)ηρα(same) 7)λυδια(no shake unfortunately) 8)βικυ λετονια 9)ελενη απο καλο λαδι καλαματιανο 10)κλεοπατρα(πως λεμε ελιζαμπεθ τειλορ της αλβανιας?) 11)τριξυ(με πολιτικη περιβολη) 12)μαρινα με new entry κοκκινο φορεμα της καυτης και αρρωστης καυλας(μιλαμε η γυναικα χθες δεν παιζοταν) 13)angel(οπως λεμε ξεπεσα απο τον φραπε στην χοβολη) και μια νεα απο τα παλια μελαψη(καπτεν με ακους?)14)αλεξανδρα(λεγε με μιλφ μικρη ολλανδεζα) με το ονομα melissa που καπου επαιζε παλια αλλα δεν θυμαμαι που...ισως στο παλιο baby o του υπογειου!Το κορυφαιο σκηνικο ηταν ομως οταν κατα τις 02.00 και κατι ψιλα εσκασε ενα πουλμανακι με οπαδους της λιβερπουλ και εγινε της ταναπου!πολλες γυναικες επισης,μεγαλες γυναικοπαρεες αλλα λιγες γυναικες και παλι οι ιδιες....ηχηρες απουσιες....μπιανκα,μαρια,μαρτα,μονικα,γκρεις,κατερινα,αιγλη,σαμπινα,ωρορα,κατριν,παολα,ντενιζ,εμμυ,μιρελλα(καλα οχι και τοσο ηχηρη...αλλα τεσπα....),νικολ,καθυ,τζοανα,εσπερα,αντζελικα,μοντεστα(εκτος αν καθοταν παλι μονιμως σε κανενα καναπε!)αληθεια αυτη τη λυδια πως μπορουμε να την παρουμε απο κωλο?θειε....για πες μου εναν τροπο!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ριβιου απο προχτες..το μαγαζι ειχε μετριο κοσμο για τα δεδομενα του.μοντεστα πολυ καλη σε πριβε χουρο,καλυτερη η σειλα.η πρωτη φραπεδιαρα ..η δευτερη πολυ καλη κινηση στη μεση της.καλο κουνημα.

οταν λες μοντεστα πολυ καλη σε πριβε what do you mean exactly?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χθες παντως πολυ λιγες κοπέλες αλλα παρα πολλές γυναικοπαρέες :headbang:
Μαλλον λογω του τελικου και με τους αντρες μεσα ,το ριξαν εξω τα κορίτσια
το κλου της βραδυας τα 2 πουλμανακια με οποδους της Liverpool που σκασαν μυτη :2funny:

(H ενημερωση δεν ειναι δικια μου, αλλα ενος καλου φιλου)


ποιου αραγε?ποιου?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Tου ενα και μοναδικου καβλέουμπα συγγρου και καναπεκαθιστου χορευτη των ατακτων stripers :2funny:
Kαλα αυτα που λες για gold αλλα ριξε τωρα και μια ενημερωση για την μετα το gold στουντιακη σου τσαρκα στους πολυτελεις οικους της αμετρητης ηδονης και αφθονου πιτσιλίσματος :2funny:

μολις την ελαβες!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
θειε μου ελειψες.......αλλα πειραζει που θα πω ροστερ για χθες?λιγες κοπελες οι κατωθι.......1)βιβιαν 2)εμμα(μπατσινα) 3)σονια(εσπρεσσο douwel) 4)βερονικα(shake me coffee) 5)sheila(same) 6)ηρα(same) 7)λυδια(no shake unfortunately) 8)βικυ λετονια 9)ελενη απο καλο λαδι καλαματιανο 10)κλεοπατρα(πως λεμε ελιζαμπεθ τειλορ της αλβανιας?) 11)τριξυ(με πολιτικη περιβολη) 12)μαρινα με new entry κοκκινο φορεμα της καυτης και αρρωστης καυλας(μιλαμε η γυναικα χθες δεν παιζοταν) 13)angel(οπως λεμε ξεπεσα απο τον φραπε στην χοβολη) και μια νεα απο τα παλια μελαψη(καπτεν με ακους?)14)αλεξανδρα(λεγε με μιλφ μικρη ολλανδεζα) με το ονομα melissa που καπου επαιζε παλια αλλα δεν θυμαμαι που...ισως στο παλιο baby o του υπογειου!Το κορυφαιο σκηνικο ηταν ομως οταν κατα τις 02.00 και κατι ψιλα εσκασε ενα πουλμανακι με οπαδους της λιβερπουλ και εγινε της ταναπου!πολλες γυναικες επισης,μεγαλες γυναικοπαρεες αλλα λιγες γυναικες και παλι οι ιδιες....ηχηρες απουσιες....μπιανκα,μαρια,μαρτα,μονικα,γκρεις,κατερινα,αιγλη,σαμπινα,ωρορα,κατριν,παολα,ντενιζ,εμμυ,μιρελλα(καλα οχι και τοσο ηχηρη...αλλα τεσπα....),νικολ,καθυ,τζοανα,εσπερα,αντζελικα,μοντεστα(εκτος αν καθοταν παλι μονιμως σε κανενα καναπε!)αληθεια αυτη τη λυδια πως μπορουμε να την παρουμε απο κωλο?θειε....για πες μου εναν τροπο!

Και πάλι ασυναγώνιστος ο βαρώνος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom