Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Βρε παιδιά , θαμόνες το Baby Gold ! Να ρωτησω κάτι. Ειμουν θαμόνας στο Baby (στο υπόγειο) προ 3ετίας και βαλε.  Τότε δούλευε εκεί μιά Ουκρανέζα , ξανθιά, μικροκαμομένη, με απίστευτο κολαρακι ονόματι Svetlana (πραγματικό ονομα) και με καλυτεχνικό Μαργαρίτα και χόρευε συνήθος ένα γερμανικό κομάτι. Μήπως ΄την έχει δεί κανείς πρόσφατα ??????

φιλτατε αυτη η απιστευτα καυλοχορευτρια μαργαριτα εχει σταματησει εδω και πολυ καιρο...........δουλευε ενα διαστημα λουλουδου στην πεγκυ ζηνα αλλα μετα τα ιχνη της εχαθησαν.......
 

atr7

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Κι εγώ σύχναζα προ 3ετιας στο υπόγειο Baby O. Θέλω να μου πει κάποιος που ξέρει ποιο από όλα αυτα είναι η ας πούμε φυσική του συναίχια. Αυτο στην Πειραιός ή αυτό ψιλά στην συγγρού?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ʼλλος(η) για Χίο τράβηξε και άλλος για Μυτιλήνη
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.458
Κριτικές
5
Like
67.602
Πόντοι
12.056
Σουβαλας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες BG. Γκριζάρησε ο Βαγγέλης τελείως. Kόσμος και κοσμάκης. Γύρισαν και οι favorites από εκδρομή στο abroad ανανεωμένες και πολύ κ@ύλα. Marta, Alexandra βουρ στο πατσά και ότι κάτσει. Anastasia έξυπνη κοπέλα - δεν τον ήπιαμε. Δεν πρόσεξα Grace, Sabina, Yioulia
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αφου τις ξέρεις papazoglou.
Την είδα πολύ εργατική χθες
 

Επισκέπτης
Εγω παλι εχω μια αλλη απορια,στην Ηρα υπαρχει κανενα σημειο πανω στο σωμα της που να μην εχει κανει πλαστικη ?
(τα χειλη της,δν μοιαζουν με ψαριου ή σαν βεντουζα που θελει να ρουφηξει ?  :think: :think: :think: :think:)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
BG just before. Ωραία ατμόσφαιρα και κόσμος. Lana, Kathy, Lydia, Alexandra πολύ κ@ύλα. Νέο show Marta. Μήπως είναι ψ..α  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ολίγον;
 

Επισκέπτης
BG just before. Ωραία ατμόσφαιρα και κόσμος. Lana, Kathy, Lydia, Alexandra πολύ κ@ύλα. Νέο show Marta. Μήπως είναι ψ..α  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ολίγον;
Λανα - δν εχω αναφερθει,(μονο σε πμ)
Καθυ - τα ειπαμε (σε πμ)
Λυδια - δν εχω αναφερθει.
Αλεξανδρα - καποτε θα πω!
Μαρτα = ψωλα εννοεις με ψ..α ? Αν ναι,ποιος εβαλε το ολιγον ? :):):)
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ποια ειναι η αδερφη της μαρτας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom