Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
4 ρε θηρίο? Λάστιχο στον κάνανε? :lol:
 

Επισκέπτης
4 ρε θηρίο? Λάστιχο στον κάνανε? :lol:

Oχι βρε..απλη αναφορα εκανα για το τι ειδα..!

Παντως εχθες που εκανα μια βολτα κατα τις 4 το πρωι και το βρηκα κλειστο, οπως και κλειστο ηταν Λολιτα και Ανατολη.

Λετε να εκανε κανενα ντου η αστυνομια για ωραριο ?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Oχι βρε..απλη αναφορα εκανα για το τι ειδα..!

Παντως εχθες που εκανα μια βολτα κατα τις 4 το πρωι και το βρηκα κλειστο, οπως και κλειστο ηταν Λολιτα και Ανατολη.

Λετε να εκανε κανενα ντου η αστυνομια για ωραριο ?

Αφού κέρδισε η ΑΕΚ ρεεεεεεε..... Ποια κωλάδικα τώρα.... Τα έκλεισαν και πήγαν στο γήπεδο όλες μαζί.... (Σιγά μην κάνανε και σόου στον Τσιρίλο)...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Eρώτηση:είναι κάποια από τις  μαρια , τζεσικα, μαρινα , βικτωρια μαύρη?
Πείτε με ρατσιστή πείτε με ό,τι θέλετε αλλά οι μαύρες στριπτιτζούδες μου τη σπάνε,ειδικά επειδή γίνονται φορτικές.Προτιμώ φυσικά τις βόρειες χώρες :-)
Τις προάλλες είχα πάει Lolita και επειδή είπα σε μια μαυρούλα πως δεν την θέλω κάνει το εξής ωραίο :σκύβει,μου τουρλώνει τον κώλο της και ανοίγει τα κωλομάγουλα  μπροστά στη μούρη μου (ως ένδειξη διαμαρτυρίας)

ετσι το εξελαβες?μαλλον αλλο ηθελε να σου πει η μαυρουλα............
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αφού είναι κόκαλα οι μαύρες πρώτα από όλες, όσο πίνουν όλες οι λευκές πίνει μια μαύρη. Βγάζεις άκρη με μαστουρωμένη αν εσύ είσαι καθαρός? Δεν βγάζεις.. Εμένα μια κάρια στο Λολίτα με έγδαρε επειδή της είπα ότι δεν μου αρέσουν οι μαύρες. 5 γδαρσίματα με αίμα η άκυρη και έτρεχα μετά με τα betadin...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
για πεμπτη βραδυ παντως τα πραγματα ειναι πιο κουλ.μολις ειχε σταματησει η βροχη και ντουυυυυυ για μεσα.το μαγαζι ουτε αδειο ουτε γεματο...χαλαρα και ολοι καθημενοι.τωρα δεν ξερω πως μας ειδε ο σερβιτορος(αμερικανακια) παροτι ειχε αδεια τραπεζια μας εχωσε σε καναπε-λες και εμεις ειμαστε περαστικοι.
πιανω γωνια καναπε και αφου την απεριψα ολες σχεδον σταθηκα σε μια αντζελικα......μια ψιλογεματουλα με ματι αστερατο.....αφου την ποτησα ηρθε η ωρα του φραπε......γλυκος με γαλα :jerking: :dancing:
 

kitharistas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
οταν λετε φραπε, κανονικα το βγαζει εξω το σεικερ και το χτυπα;
και αν χυθει το γαλα,που χυνεται;
 

Επισκέπτης
για πεμπτη βραδυ παντως τα πραγματα ειναι πιο κουλ.μολις ειχε σταματησει η βροχη και ντουυυυυυ για μεσα.το μαγαζι ουτε αδειο ουτε γεματο...χαλαρα και ολοι καθημενοι.τωρα δεν ξερω πως μας ειδε ο σερβιτορος(αμερικανακια) παροτι ειχε αδεια τραπεζια μας εχωσε σε καναπε-λες και εμεις ειμαστε περαστικοι.
πιανω γωνια καναπε και αφου την απεριψα ολες σχεδον σταθηκα σε μια αντζελικα......μια ψιλογεματουλα με ματι αστερατο.....αφου την ποτησα ηρθε η ωρα του φραπε......γλυκος με γαλα :jerking: :dancing:

Το οτι σας εβαλε σε καναπε, ηταν καλο. Συνηθως τους ξενερες τους βαζουν σε τραπεζια. Οποτε μια χαρα ησουνα.

Η Ατζελικα κτυπησε κανονικο φραπε, η' πανω απο το παντελονι ?
 

Επισκέπτης
Γιατι αυτη η αποχη καλοι μου φιλοι ?

Τα βαρεθηκατε και τα  κοψατε τα στριπτηζαδικα ?

Και οι mclein,cpt mac, war, panos...ολοι αφαντοι..

Ακομα και ο vasos απεχει ?

 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Γιατι αυτη η αποχη καλοι μου φιλοι ?

Τα βαρεθηκατε και τα  κοψατε τα στριπτηζαδικα ?

Και οι mclein,cpt mac, war, panos...ολοι αφαντοι..

Ακομα και ο vasos απεχει ?

Εγω ειμαι εδω φιλε μου / ολοι τους ειναι εδω / εχω να παω τουλαχιστον 3 εβδομαδες σε στριπ και εχω αρχισει να αισθανομαι τρεμουλο ...... / την Παρασκευη που ερχεται θα παω σε στριπ ή θα γινει Δευτερα Παρουσια .....
 

Επισκέπτης
μην γραφετε λεπτομερειες για το τι γινεται στα μαγαζια και για τις κοπελλες!!!
 

Επισκέπτης
γιατι δεν ειναι στουντιο τα στριπ και αυτα που γραφετε για φραπεδες ειναι παρανομα!!αν τα διαβασεις κανεις απο την αστυνομια εδω ,μπορει να κλεισουν τα μαγαζια και να μπουζουριασουν τις κοπελλες!!!γι αυτο!
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Και δεν μπορούν οι αστυνομικοί να πάνε να φραπεδιαστούν μόνοι τους; Περιμένουν εμάς να το μάθουν; Για άλλους λόγους κλείνουν τα μαγαζιά ή κάνουν ντου (και το ξέρουμε ΟΛΟΙ πολύ καλά)!
 

Επισκέπτης
εγω σας λεω να σταματησετε να γραφετε λεπτομερειες!!θα εχουμε προβλημα!!θα κλεισουν τα μαγαζια!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
εγω σας λεω να σταματησετε να γραφετε λεπτομερειες!!θα εχουμε προβλημα!!θα κλεισουν τα μαγαζια!

Παιδια ετσι ειναι / μπορει ο φιλος war να ειναι υπερβολικος οταν λεει οτι θα κλεισουν μαγαζια αλλα ποτε δεν ξερετε τι γινεται / αλλα αυτο που μπορει να γινει σιγουρα ειναι οι μαγαζατορες να πουνε στα κοριτσια να ειναι πιο cool με οτι συνεπαγεται αυτο / επομενως δεν χρειαζεται να λεμε ποιες φραπεδιαζουν, ποιες δινουν τηλεφωνα για να βγουμε για καφε και μετα τις πηδ@@με κ.τ.λ. / γραφουμε τις εντυπωσεις μας σε αδρες γραμμες και περναμε ωραια ........
 

Επισκέπτης
Προχθεσινη επισκεψη στο μαγαζι.

Λιγα κοριτσια, λιγος κοσμος και αρκετα ζευγαρακια.

Εαν δεν εβλεπες την πιστα, ανετα θα ελεγες οτι ησουν σε καποιο club στου Ψυρη.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Προχθεσινη επισκεψη στο μαγαζι.

Λιγα κοριτσια, λιγος κοσμος και αρκετα ζευγαρακια.

Εαν δεν εβλεπες την πιστα, ανετα θα ελεγες οτι ησουν σε καποιο club στου Ψυρη.

Δευτεριατικα πηγες ρε Παπαζογλου  >:( >:( >:( >:( / αφου ξερεις οτι τετοια μερα ολες οι γκομενες εχουν ρεπο / κατ' εμε καλες ημερες ειναι Τεταρτη και Πεμπτη  και Παρασκευη / Σαββατο γινεται μαζωξη / Κυριακη νομιζω οτι ειναι η καλυτερη ημερα / να σας ρωτησω ρε παιδια : επειδη εχω να παω Gold μπορει και 1 χρονο την Παρασκευη γινεται χαμος απο κοσμο ???? / καλα Σαββατο δε το συζηταω / γενικα Παρασκευη λεει να πας Gold ?????
 

Επισκέπτης
1 χρονο εχεις να πας ?

Καλα τι υπουργος Κωλομπαρων και Συγγρου εισαι ?

Τεσπα, Παρασκευη εχει ενα ψιλοχαμο, αλλα καμμια σχεση με παλαιωτερα. Ο κοσμος και η δουλεια εχει σπασει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom