Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
λαμπρο εγω ποτε δεν εδωσα ονοματα και το τι κανουν!!!
 

Επισκέπτης
λαμπρο εγω ποτε δεν εδωσα ονοματα και το τι κανουν!!!

ναι δεν αναφερομαι αποκλειστικα σε σενα αλλα γενικα σε οσους το εκαναν και συνεχιζουν να το κανουν και κυριοτερα στους νεοτερους που δεν καταλαβαινουν απο λογια!!!!!
 

Επισκέπτης
Αυτό ισχύει όντως! Κυρίως στις αρχές! Μετά όμως εξηγήσαμε τι παίχτηκε. Και τώρα αν παρατήρησες δεν αναφέρουμε το παραμικρό. Και ενημερώσαμε αρκετό κόσμο τι παίζει η φάση με τα στρίπτ. Εγώ δεν υπάρχει βδομάδα που να μην πάω σε στρίπτ. Λές να περιμένω λίστες απο δω? 10 χρόνια τραβιέμαι σ'αυτά τα μαγαζιά απο την εποχή million dollars,diamonds and pearls,sirroco,tessera,prelude κλπ Όπως και συ εξάλλου απ'ότι κατάλαβα είσαι στη γύρα. Οι λίστες εδώ οι ονομαστικές μόνο προβλήματα μπορούν να φέρουν. Δεν τις βλέπουν μόνο παιδιά σαν εμάς που γουστάρουμε την φάση. Μπαίνουν ένα σορό περίεργοι μέσα. Και μετά είμαι σίγουρος ότι οι μπάτσοι παρακολουθούνε το σάϊτ για να συλλέγουν πληροφορίες. Αυτό είναι δεδομένο και αν νομίζει κάποιος το αντίθετο είναι αφελής. Θέλουν όλα τα πράγματα προσοχή φίλε Λάμπρο ;)

you have right πανο!!!!!!
 

Επισκέπτης
Christmas time........Καθε χρονο τα ιδια γινονται...Τα δωρακια περιμενουν τα παιδια....Μαλλον ψαχνουν τον Αη Βασιλη μεσα στα μαγαζια...απλα τα αδειαζουν κ παιρνουν ατομα μαζι για εξακριβωση...μηπως κ ειναι ο Αγιος εκει κ κρυβεται για να μη δωσει δωρο....Σε καμια 1-2 αντε το πολυ 3 βδομαδουλες ολα θα ναι καλα...Το δωρακι πανω απ ολα ....μη ξεχνιωμαστε....Ελλαδα βλεπετε....κ ζειτε..
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι, σχετικά με το θέμα που προέκυψε, γεγονός είναι ότι γίνανε πολλά λάθη ακόμα και από έμπειρους πόστερς. Από την άλλη 'όσο ζούμε μαθαίνουμε'... Συμφωνώ κι εγώ ότι τα πεσίματα από τους μπάτσους είναι παροδικό φαινόμενο, και ελπίζω ότι, πέρα από το γενικότερο ξενέρωμα κανένας φίλος ή κοπέλα δεν έιχε σοβαρά τρεχάματα...
Από εδώ και πέρα βέβαια καλό θα είναι να ακολουθήσουν όλοι το παράδειγμα των γουώρ, πάνου, μακ και σια και να μην δημοσιεύονται ονόματα ή περιγραφές παράνομων πράξεων. Καλό θα είναι επίσης οι συντονιστές να εφαρμόζουν τον κανόνα που εφαρμόζεται στη δημοσίευση τηλεφώνων ή ονομάτων ξενοδοχείων και να σβήνονται συγκεκριμένα ποστς που 'καίνε' φάσεις και κόσμο...
- Φιλικά πάντα...
J.
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Μεγάλα παιδιά είμαστε! Πιστεύετε αλήθεια οτι έγινε πέσιμο και φταίει το site;
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πιστεύω ότι φταίει το site αυτό καθε αυτό, αλλά γιατί να κάνεις την ζωή των μπάτσων πιο εύκολη? Έστω και ένα μέρος να τράβηξε την προσοχή λόγω του site, μαλακία είναι...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καλησπερα
την πεμπτη 7|12 μηπως ηταν κανεις μπεμπυ γκολντ?σε τραπεζι με παρεα?.το γραφω αυτο γιατι καθομουν σε προνομιακη θεση καναπε με παρεα και εβλεπα ολο το μαγαζι.αυτο που θυμαμαι ειναι οτι ηταν μια μεγαλη παρεα (10 ατομα)σε τραπεζι διπλα στην πιστα και εκανε πολυ χαβαλεεεεεεεεεε.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Εγώ παντως παιδια, 1 φορα πηγα στο Baby Gold και δεν ξαναπαω. Ηταν ακόμα αδειο το μαγαζι και μας εβαλαν να κθησουμε αναγκαστικα στο χειροτερο τραπεζι. Αγκαλιά με μια κολώνα, δίπλα από έναν πάγκο με...ποτήρια! Το show απογοητευτικό, κρύες οι γκόμενες, πολύς κόσμος, μπάχαλο. Μπάμια το εργαλείο μ' όλα υτά που είδα εκεί. Φιλιά!
 

Επισκέπτης
... Το show απογοητευτικό, κρύες οι γκόμενες, πολύς κόσμος, μπάχαλο. Μπάμια το εργαλείο μ' όλα υτά που είδα εκεί....

..Και με το που κλεισει το FEVER, ολα τα 17-18αρικα, βουρ για μεσα...Χαμος..Δεν λεει με τιποτα...

Εεε, τωρα οι γυναικες, πως να μην ειναι κρυες ? Μετα απο τοσα χρονια τα ιδια κια τα ιδια και αυτες βαρεθηκαν.

Τεσπα, μακρια και αγαπημενοι με το Gold, γιατι και η υπομονη εχει τα ορια της....Οταν αλλαξουν προγραμμα/κοπελλες τοτε θα αλλαξω και εγω.
 

Επισκέπτης
..Και με το που κλεισει το FEVER, ολα τα 17-18αρικα, βουρ για μεσα...Χαμος..Δεν λεει με τιποτα...
Εεε, τωρα οι γυναικες, πως να μην ειναι κρυες ? Μετα απο τοσα χρονια τα ιδια και τα ιδια και αυτες βαρεθηκαν.
Τεσπα, μακρια και αγαπημενοι με το Gold, γιατι και η υπομονη εχει τα ορια της....Οταν αλλαξουν προγραμμα/κοπελλες τοτε θα αλλαξω και εγω.
Νομιζω φιλε μου....θα περιμενεις πολυυυ ακομη....αφου το μαγαζι τιγκαρει ως το ταβανι ακομη κ καθημερινες....
Στα νυχτερινα μαγαζια (καθε ειδους)....λενε::Συνταγη που πετυχαινει....δν αλλαζει.....Και επειδη θυματα οπως ξερεις υπαρχουν πολλα...
Επισης,κατι πολυ βασικο....αν δν παθεις δν θα μαθεις λενε...κ εδω ισχυει...1000%....
Η νυχτερινη ζωη της Αθηνας....εχει ποικιλια (απο στριπ-κωλομπαρα μεχρι μπουζουκια κ οτι φανταζεσαι...)...οχι ομως μεγαλη...για να κανει το καθε αφεντικο οτι γουσταρει κ οποτε του καυλωσει...συν η ανανεωση...
Καποτε τα πραγματα ηταν αλλιως....καποτε τα στριπ ηταν τοπ (σιγουρα καποιοι το ξερετε καλυτερα απο μενα...)....τωρα εχουν παρει φθινουσα πορεια...αν κ 2-3 μαγαζια ακομη παρουσιαζουν υπερογκα κερδη (τα νομιμα κερδη λεμεεε)....
Καποτε τα μπουζουκια ηταν τοπ..ομως σιγα σιγα..επεφταν...κ επεφταν...κ επεφταν....καποτε επιασαν πατο...εμειναν εκει για 2-3 χρονια...καποια στιγμη εβαλαν μυαλο καποιοι μαγκες κ τωρα αρχιζουν κ παλι να γ@μ@νε...κ να μαζευουν 500-1500 ατομα Π-Σ-Κ για πλακα...
Καποια στιγμη ελπιζω τα στριπ-αφεντικα να βαλουν μυαλο....γιατι τωρα εχουν φτασει καποια μαγαζια να δινουν εξτρα εντολη στους πορτιερηδες να κανουν τα γλυκα ματια στους πελατες καθε ειδους...(απο ποτε οι τρεντυ κλανιες ειναι καλοδεχουμενες κ υποδεχουμενες σαν βασιλεις στα στριπ???...απο τοτε που απεκτησαν τ'αφεντικα νοοτροπια...δν γαμιεται...10-15 ευρω ειναι αυτα..μπας τον μεσα τον τρεντα κ ας κατσει ορθιος κ δν θα κουρασει κ τη γκομενα που ζηταει παραπανω!!!...)...
Μαγκες...οδευετε στον πατο...χανετε τα καλα παιδια κ τους καλους πελατες...γιατι πολυ απλα ξενερωνουν...
Ξ_Υ_Π_Ν_Α_Τ_Ε....!!!!!
 

Επισκέπτης
Για να το λες mclein Κατι ξερεις....Ισψς θα ηταν καλυτερα να μας διαφημισεις  το δικο σου μαγαζι....
Αλιμονο σε οποια δεν κανει φραπε δωρεαν στον ΦΥΡΕΡ
1.δν εχω δικο μου μαγαζι.
2.no comment...(γιατι οι καθαροαιμοι φασιστες πεθαναν προπολου...η δημοκρατια εφερε τους δικους της....!!!)!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ένα από τα κορίτσια της ομάδας, δυστυχώς μας άφησε χρόνους την Κυριακή ξημερώματα σε δυστύχημα... Κρίμα. Ας αναπαυθεί η ψυχούλα της. RIP.
 

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Εκεινο το βραδυ ειχα παει στο μαγαζι.... Ποια ειναι αυτη η κοπελα ???????
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
...για το τροχαιο το ακουσα και εγω στις ειδησεις.
κοπελλα 35 χρονων απο λευκορωσια,οδηγουσε ενα κοκκινο χιουνται κουπε και καρφωθηκε σε μια κολωνα(οπως εδειξε το σχετικο ρεπορταζ).και μαλιστα εγινε ξημερωματα κυριακης στο κατεβασμα της συγγρου 8 ωρα το πρωι.εγω με το που το ακουσα πηγε το μυαλο μου σε κανενα κοριτσι των στριπ(τετοια ωρα αναχωρουν συνηθως) αλλα τωρα επιβεβαιωνομαι .δουλευε στο γκολντ??ποια ηταν παιιδια?
ασχημο παιχνιδι που σου παιζει η μοιρα ρε γαμωτη μου.
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Φιλοι στριπτιτζακιδες λεω να παω γκολντ αποψε. Οι χοροι καλα κρατουν εκει μεσα? Εχω να παω κανενα μηνα. Ποιος πηγε αυτες τις μερες?
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Φιλοι στριπτιτζακιδες λεω να παω γκολντ αποψε. Οι χοροι καλα κρατουν εκει μεσα? Εχω να παω κανενα μηνα. Ποιος πηγε αυτες τις μερες?

Πήγα την Κυριακή και θύμιζε κωλόμπαρο. 6,7 γκόμενες και οι περισσότερες ήταν άγνωστες, άδειο το μαγαζί απο πελάτες και απαλή μουσική στα όρια που σου ερχότανε να σε πάρει ο ύπνος πάνω στο τραπέζι. (Ήταν ο dj που λέει συνέχεια "thank you very very baby" μέχρι και στον Κασπερ  :grin: )

Μπορεί να έφταιγε και η μέρα.. αλλά και πάλι όλες τις άλλες Κυριακές που έχω πάει δεν ήταν τόσο χάλια. ʼν πάς γράψε μας τι έπαιζε γιατί σκοπεύω να πάω και αύριο  :)
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Απο κοπελες οι γνωστες? Παολα Μαρινα κ.τ.λ?
Δεν μπορει καποιος θα ξερει.
Παντως εγω θα παω νωρις λογο δουλειας αυριο αλλα θα γραψω μολις επιστρεψω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom