Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
1 χρονο εχεις να πας ?

Καλα τι υπουργος Κωλομπαρων και Συγγρου εισαι ?

Στο Gold εχω να παω 1 χρονο επειδη συνηθως μαζευει πολυ κοσμο και δεν γουσταρω ...... >:( >:( >:( / αλλα μαγαζακια τα εχω στην εβδομαδιαια ατζεντα μου  :dancing: :dancing: :dancing:

Τεσπα, Παρασκευη εχει ενα ψιλοχαμο, αλλα καμμια σχεση με παλαιωτερα. Ο κοσμος και η δουλεια εχει σπασει.

Οποτε θα παω καμια Παρασκευη να δω τα κοριτσια μου μετα απο πολυ καιρο .......  :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
αλητες ειναι τα ματ και οι ασφαλιτες!!!κατω τα χερια απο τα στριπ!!!!σεβασμος στους μπουρδελιαρηδες!!!!!!!!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
παλι τα στριπ τους πειραξανε....!!!
προφανως  θα ειναι η πιο ευκολη λεια γι αυτους και θελουν να λενε οτι κατι κανουν...
αντε να βγουν και καμια βολτα εξω απο τα γραφεια τους , να δουν τι συμβαινει

 

Επισκέπτης
αντι να πιασουν κανενα εμπορο κοκας τα βαλαν με τα στριπ!!
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Έχω πετύχει τέτοιες καταστάσεις στο παρελθόν (Aphrodite...), πότε ξανάρχισε πάλι αυτό, έχω χάσει επεισόδια...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Επειδή γίνεται πολύ συζήτηση για τη σχέση αστυνομίας και στριπ, ή γενικότερα μαγαζιά της νύχτας, ας συμβάλω και εγώ με τις μικρές μου γνώσεις. Ειδικός σε αυτό το θέμα βέβαια είναι ο mclein, λόγω οικογενειακής παράδοσης!

1. Στ' αρχίδια του κάθε αστυνομικού ατομικά αλλά και της αστυνομίας ως σώμα αν ο καθένας φραπεδιάζεται ή όχι στα στριπ. Από ηθικής και νομικής απόψεως εννοώ.
2. Για να κάνει ντου η αστυνομία σε κάποιο μαγαζί τα εξής πιθανόν συμβαίνουν. α) έχουν προηγούμενα με τους ιδιοκτήτες. Σε ντου πριν μερικά χρόνια στο Rasputin που ήμουν παρών, έμαθα μετά από εργαζόμενη εκεί ότι ο επικεφαλής αστυνομικός του ντου είχε προηγούμενα με τον ιδιοκτήτη για θέματα άσχετα με προστασία. β) Λόγω δημοσιότητας στα κανάλια για την ηθική κατάπτωση της κοινωνίας. Κάνουν κανένα ντου για ξεκάρφωμα. γ) Αντίστοιχη δημοσιότητα για παράνομη μετανάστευση. δ) Επίδειξη ζήλου για θέματα εσωτερικά δικά τους (κρίσεις στο σώμα, μεταθέσεις κλπ) ε) Αναλαμβάνει κάποιος επικεφαλής στην αντίστοιχη διεύθυνση που είναι καβλωμένος. Μέχρι να ξεκαβλώσει τους τρέχει λίγο. στ) Αυτό που ευρύτερα ονομάζεται "διαπλοκή μιάς μικρής μειοψηφίας επίορκων αστυνομικών με τους επιχειρηματίες της νύχτας".
3. Το όλο ζήτημα είναι θέμα ημερών.

Όσον αφορά τώρα στην υποκριτική στάση της κοινωνίας γενικότερα απέναντι στην πορνεία πρέπει να πω ότι είναι συμβατή με την υποκριτική στάση της κοινωνίας μας σε μια σειρά από άλλα πιο σοβαρά ζητήματα. Για μερικές ιερές αγελάδες έχουμε μιλήσει σε αυτό το σάιτ (δημόσια παιδεία, δημόσια υγεία). Ιερές αγελάδες που ενώ έχουν πεθάνει δεν τις πειράζουμε. Το ίδιο με την νομοθεσία για την πορνεία. Ενώ πρέπει να αναγνωρίσουμε ότι η πορνεία είναι νόμιμη σε αντίθεση με άλλες χώρες, από την άλλη υπάρχει υποκρισία σε μορφές πορνείας που ξεφεύγουν από το νομικό μας πλαίσιο. Έτσι δεν το εκσυγχρονίζουμε και υφιστάμεθα όλοι την προστασία των ιερών αγελάδων.

Σε μια χώρα που δεχόμαστε τον περιορισμό της ατομικής ελευθερίας έκφρασης στο όνομα υψιπετών ιδανικών, δογμάτων και επαϊόντων που δεν θίγουμε ποτέ, μην περιμένετε ποτέ να έχετε πλήρη ελευθερία της σεξουαλικής σας έκφρασης. Όταν αποδέχεστε (όσοι το αποδέχεστε) ότι πρέπει να υπάρχει μόνο δημόσια παιδεία (αποδοχή της κρατικής ρύθμισης δηλαδή) μην σας ενοχλεί ότι η πορνεία ρυθμίζεται από το κράτος εξίσου μονοδιάστατα.
 

cool25

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετω τους συναγωνιστες ,
διαβαζω οτι ειστε ειδημονες στο Baby Gold, και θα ηθελα μια πληροφορια. Μηπως ξερετε αν η κοπελα που κανει το σωου με το φιδι(νομιζω Αουωρα την λενε η καπως ετσι) κανει φραπεδακι??
Προσφατα που πηγα ελειπε, ξερετε αν εχει αλλαξει μαγαζι???
THANXXX
 

Επισκέπτης
Χαιρετω τους συναγωνιστες ,
διαβαζω οτι ειστε ειδημονες στο Baby Gold, και θα ηθελα μια πληροφορια. Μηπως ξερετε αν η κοπελα που κανει το σωου με το φιδι(νομιζω Αουωρα την λενε η καπως ετσι) κανει φραπεδακι??
Προσφατα που πηγα ελειπε, ξερετε αν εχει αλλαξει μαγαζι???
THANXXX
Σταματησαν οι φραπεδες στο μαγαζι....Τα κερασματα μονο εξω...Στα φλο..στα σταρμπαξ κ τα ρεστα...Οι νυχτερινοι καφεδες κανουν κακο στην υγεια καθοτι δν μπορει να κοιμηθει κανεις μετα...Για εμας φροντιζουν τα στρουμφ...Ξεκινησαν τα γλεντια λεμεεεεεεεε..............:):):):):):)!!!!!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Μάλιστα.. συνεπώς, το πρόβλημα είναι γενικευμένο? Δεν πρόκειται απλά για το Lido αλλά για γενικά 'διωγμό' των στριπ?
 

Επισκέπτης
Μάλιστα.. συνεπώς, το πρόβλημα είναι γενικευμένο? Δεν πρόκειται απλά για το Lido αλλά για γενικά 'διωγμό' των στριπ?
Θελει προσοχη το θεμα...Απ ολους μας...Κ απ τη μερια των μαγαζιων...κ απ τις κοπελες...κ φυσικα απ τους πελατες...
Τα στρουμφ εχουν κανει πολλες μαλακιες τελευταια κ ειναι συνεχως στο προσκηνιο μονο για μαλακιες τους...(φοιτητες κλπ...)...Μαλλον εχουν αρχισει μια μικρη επιθεση που ισως ενταθει για να δειξουν οτι κατι καλο κανουν κ προσφερουν...Απλα,εκει που προσεχαμε μια φορα,τωρα θελει λιγο προσοχη παραπανω...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Καλά, το 'χουμε δει το έργο πολλές φορές... Ορμάνε πριν τις γιορτές για το δήθεν και κανά "μπόνους" και ως δια μαγείας στις γιορτές γίνεται της ανωμαλίας λόγω του χριστογεννιάτικου πνεύματος! Δεν πιστεύω ότι τέτοια περίοδο εορταστική θα τους κάνουνε σοβαρό χουνέρι. Μια από τα ίδια. Σε καμιά βδομάδα, θα είναι όλα back in business as usual...
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Θελει προσοχη το θεμα...Απ ολους μας...Κ απ τη μερια των μαγαζιων...κ απ τις κοπελες...κ φυσικα απ τους πελατες...
..........................Απλα,εκει που προσεχαμε μια φορα,τωρα θελει λιγο προσοχη παραπανω...
Τί είδους προσοχή εννοείς mclein?
 

Επισκέπτης
Εχετε παει ποτε στην Θυρα 7 του Ολυμπιακου για ενα ντερμπυ ?

Εχετε φυγει απο το παιχνιδι απογοητευμενοι ?

Καλοι μου φιλοι, ακριβως το ιδιο θα νιωθατε εαν πηγαινατε εχθες στο gold.....!!!!

Παρα πολυ κοσμος και ουσια μηδεν.....

 

Επισκέπτης
Εχετε παει ποτε στην Θυρα 7 του Ολυμπιακου για ενα ντερμπυ ?
Εχετε φυγει απο το παιχνιδι απογοητευμενοι ?
Καλοι μου φιλοι, ακριβως το ιδιο θα νιωθατε εαν πηγαινατε εχθες στο gold.....!!!!
Παρα πολυ κοσμος και ουσια μηδεν.....
Κλασσικη παρασκευη....κονέ για θεση κ κανα δυο γκομενες αλλα μηδεν ευχαριστηση!!!!!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Εχετε παει ποτε στην Θυρα 7 του Ολυμπιακου για ενα ντερμπυ ?

Εχετε φυγει απο το παιχνιδι απογοητευμενοι ?

Καλοι μου φιλοι, ακριβως το ιδιο θα νιωθατε εαν πηγαινατε εχθες στο gold.....!!!!

Παρα πολυ κοσμος και ουσια μηδεν.....
χοροί έπαιζαν?
 

Επισκέπτης
Eφτασε στα αυτια μου οτι εχθες Σαββατιατικα, εκανε ντου η αστυνομια το gold και μαζεψε τις γυναικες.

Ξερει κανεις κατι ? Ηταν εκει κανενας να μας πει την φαση ?

 

Επισκέπτης
πανο απο μαλακια πολλων γιναν ετσι τα πραγματα!!
 

Επισκέπτης
Τα είπαμε και θα τα ξαναλέμε war.Τα στρίπτ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ να λέει ο καθένας η τάδε μου έκανε αυτό και εκείνο. Αλλά επειδή αρκετοί τους είναι αδύνατον να το καταλάβουν βγάζουν πάλι λίστες ονομαστικές και αναφέρουν τι γίνεται στο τάδε μαγαζί με την τάδε κοπέλα. >:(
+10000
 

Επισκέπτης
Τα είπαμε και θα τα ξαναλέμε war.Τα στρίπτ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ να λέει ο καθένας η τάδε μου έκανε αυτό και εκείνο. Αλλά επειδή αρκετοί τους είναι αδύνατον να το καταλάβουν βγάζουν πάλι λίστες ονομαστικές και αναφέρουν τι γίνεται στο τάδε μαγαζί με την τάδε κοπέλα. >:(

ελα ντε!!!!!!!!αλλα μεσα σε αυτους που γραφατε ειστε και εσεις....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom