Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Τώρα που είμαι κολημένος μέσα αρχίσαν τα καλα ???

ετοιμάζω σχέδιο απόδρασης καλύτερο από το prison break ...!!!
 

Επισκέπτης
Τώρα που είμαι κολημένος μέσα αρχίσαν τα καλα ???

ετοιμάζω σχέδιο απόδρασης καλύτερο από το prison break ...!!!

Τα ίδια κ τα ίδια είναι....ξεκόλλα....μη κάνεις σα 15χρονο που βλέπει 1 στις 10 στριγκιά....

ΗΜΑΡΤΟΝ....

Βγαίνει ένας...λέει μια μαλακία....κ πετάγεστε 10...κ λέτε 100 μαλακίες....

Λες κ δεν ξέρουμε τη Μαρίνα...κ την κάθε Μαρίνα....κ όλο το συνάφι στο Γκολντ...

ΗΜΑΡΤΟΝ Χ2....

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Τα ίδια κ τα ίδια είναι....ξεκόλλα....μη κάνεις σα 15χρονο που βλέπει 1 στις 10 στριγκιά....

ΗΜΑΡΤΟΝ....

Βγαίνει ένας...λέει μια μαλακία....κ πετάγεστε 10...κ λέτε 100 μαλακίες....

Λες κ δεν ξέρουμε τη Μαρίνα...κ την κάθε Μαρίνα....κ όλο το συνάφι στο Γκολντ...

ΗΜΑΡΤΟΝ Χ2....
εμενα θα με μαθει κανις τι παιζι στο Γκολντ ή θα μινο με το μονοποντο τσουτσουνακι μου στο χερι,ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΦΡΑΠΕ,ΣΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Οχι ρε να μη πατε γιατί ζηλεύω ...
να πάτε στο κότερο να πηδήξετε, να ρουφήξετε, και να περάσετε καλά ...
Αφήστε τους πουταχορους ήσυχους ...

Φεύγω ... έχουμε να κάνουμε κοινωνική επίσκεψη με την οικογένεια ...  :headbang:
σου περισευει κανα καλαμακι???
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κανα χρυσονε χεις????
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καλησπερα....λεω να κανω ενα περασμα σημερα απο το μαγαζι -να ριξω ενα βλεφαρο στο λοκο  :rockon: :rolleyes:της λυδιας και να φυγω..........ξερετε αν γυρισε στην ενεργο δραση?απο διακοπες?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλησπερα....λεω να κανω ενα περασμα σημερα απο το μαγαζι -να ριξω ενα βλεφαρο στο λοκο  :rockon: :rolleyes:της λυδιας και να φυγω..........ξερετε αν γυρισε στην ενεργο δραση?απο διακοπες?

εχει επιστρεψει εδω και αρκετο καιρο(πανω απο 10 μερες)
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Προς ΙnaCcessible..Την διαβασα την κριτικη σου, αλλα δεν καταλαβα αυτα που γραφεις περι Πατρικ..Δηλαδη δεν σου αρεσε το σοου του στην πιστα η' τον πηρες πριβε και δεν "φτιαχτηκες"..

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Προς ΙnaCcessible..Την διαβασα την κριτικη σου, αλλα δεν καταλαβα αυτα που γραφεις περι Πατρικ..Δηλαδη δεν σου αρεσε το σοου του στην πιστα η' τον πηρες πριβε και δεν "φτιαχτηκες"..
πατρικ ειναι ο ξανθοσφικτης???
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Κατεβαίνω αύριο Πεμπτη Αθήνα θα μεινω τρεις μέρες κάτω .
Πεμπτη αξιζει να πας στο BG ή εχει πολλές απουσίες. Και απο κόσμο τι λέει παρα πολύς όπως Παρ. Σαββ. ?
Εναλλακτικα σκεφτομαι και Alctraz ειναι καλα και εκει? Δεν ξερω δεν εχω ξαναπαει.

Ευχαριστω. 
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Κατεβαίνω αύριο Πεμπτη Αθήνα θα μεινω τρεις μέρες κάτω .
Πεμπτη αξιζει να πας στο BG ή εχει πολλές απουσίες. Και απο κόσμο τι λέει παρα πολύς όπως Παρ. Σαββ. ?
Εναλλακτικα σκεφτομαι και Alctraz ειναι καλα και εκει? Δεν ξερω δεν εχω ξαναπαει.

Tι ακριβως ψαχνεις ?
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Κοιτα ο φραπες δεν με χαλαει αλλα ουτε και ειναι πρωτη επιλογη.Απλα δεν μου αρεσει η πολυκοσμια που εχει το BG τα Παρασκευοσαββατοκυριακα.Στην επαρχια ειμαστε μαθημενοι αλλιως απο θεμα συμπεριφορας προσωπικου και γυναικων ιδιαιτερα αν εισαι ταχτικος και κανεις καλη καταναλωση.
Στην Αθηνα που κατεβαινω μονος μου για διημερα δουλειας 2 με 3 φορες τον χρονο εχω παει μονο στο BG γιατι ειχα ακουσει καλες κριτικες στο FORUM αλλα τελαευταια μου την σπασανε ημουνα φορτωμενος και ηθελα να χαλασω λεφτα και παντελης αδιαφορια. Βεβαια εφταιγε που  ειχα παει Παρασκευη και δεν βρηκα να κατσω.
Θελω να δω ενα καλο SHOW με ωραια μωρα και αν με κερασουν και καφεδακι δεν θα με χαλασει.

Ευχαριστω απο Δραμα.
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητε Δραμινε Τρικαβλε..

Οπου και να ας Π-Σ θα εχει κοσμο..Το Αλκατραζ θα σου φανει πιο γεματο λογω μικροτερου εμβαδου.

Show με φραπε = ΒG
Show χωρις..  = Αλκατραζ

Καλο φραπο μπανιστηριακο Π-Σ.. ;) ;)

Σε ευχαριστω φίλε !!!

Για Πεμπτη  το BG τι λέει αξιζει ή εχει απουσιες πολλες?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Κοιτα ο φραπες δεν με χαλαει αλλα ουτε και ειναι πρωτη επιλογη.Απλα δεν μου αρεσει η πολυκοσμια που εχει το BG τα Παρασκευοσαββατοκυριακα.Στην επαρχια ειμαστε μαθημενοι αλλιως απο θεμα συμπεριφορας προσωπικου και γυναικων ιδιαιτερα αν εισαι ταχτικος και κανεις καλη καταναλωση.
Στην Αθηνα που κατεβαινω μονος μου για διημερα δουλειας 2 με 3 φορες τον χρονο εχω παει μονο στο BG γιατι ειχα ακουσει καλες κριτικες στο FORUM αλλα τελαευταια μου την σπασανε ημουνα φορτωμενος και ηθελα να χαλασω λεφτα και παντελης αδιαφορια. Βεβαια εφταιγε που  ειχα παει Παρασκευη και δεν βρηκα να κατσω.
Θελω να δω ενα καλο SHOW με ωραια μωρα και αν με κερασουν και καφεδακι δεν θα με χαλασει.

Ευχαριστω απο Δραμα.

άμα θες να δεις καλά μουνιά πέρνα και από το Ερώτικα στην Αχαρνών άνευ φρα-πέως....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom