Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Όσοι ξέρουν τη Μαρίνα απ'το γκολντ....κ τη δουν έξω μαζί σου...το λιγότερο που θα σου ρίξουν είναι κανένα ξυνισμένο αυγό....

Οσοι δεν τη ξέρουν όμως ?

Αγέλαστη είναι για άλλους λόγους....που προφανώς δεν θες να καταλάβεις όσες φορές κ να τους πούμε...

Θες να με διαφωτίσεις ? με πμ αν δε θες δημοσίως ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866

Επισκέπτης
Αρκεί να το κάνουν όλοι.......
Όλοι το κάνουν....χρόνια τώρα....

όταν πήγες ήταν διαποπές......
Είχα ξαναπάει...κ πριν μήνες...κ πάλι κάτι αξιόλογο δεν είδα...5 άντε να σου τις κάνω 7 αυτές που είναι A/B-Class....

Οσοι δεν τη ξέρουν όμως ?
Nα πάνε να μάθουν τι "σούργελο" είναι...

Θες να με διαφωτίσεις ? με πμ αν δε θες δημοσίως ...
Διάβασε το θρεντ καλά...κ θα καταλάβεις...τα γράφω απο τότε που με λέγαν mclein....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε....
Αυτή είναι η νέα μόδα που λανσάρει ο Μέφι... ακολουθήστε τη ΔΕ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ.
Tελείωσε ο χρόνος...μωρό μου....
Βασικά δεν θα πω όχι στο παραμύθι...στο καλό παραμύθι,εεεεε.....κ θα τρέξω με το λαγό πολύ αν γουστάρω....
Όμως με τις πολυ-φορεμένες...δεν είναι για παραπάνω...τίμιες συναλλαγές...2-3 επισκέψεις στις νέες/άγνωστες...κ μετά μαθαίνεις τι προσφέρει το κατάστημα...
Όσο για τις παλιές...απλά ζητάς τα συνηθισμένα....
 

Επισκέπτης
Μεφι μου ριχνεις το ιθικο,δηλαδη εγο που με φοναζουν στη δουλια βρομιλο δεν εχει φραπε,γαμοτο ,αν πλυθω θα εχει,πως ζιτουνε το φραπε????

κάθεσαι στην καρέκλα σου, σταυρώνεις τα πόδια, σηκώνεις το χέρι, φωνάζεις το γκαρσόνι και του λες.... Μήπως είναι εύκολο ένα caramel maciato with extra caramel ; :cool2: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μεφι μου ριχνεις το ιθικο,δηλαδη εγο που με φοναζουν στη δουλια βρομιλο δεν εχει φραπε,γαμοτο ,αν πλυθω θα εχει,πως ζιτουνε το φραπε????
Η Αίγλη θα σου πει: "Θέλεις να κάνουμε πριβέ ??? "....με το που θα της πεις ναι...ξέρεις τι θα πάρεις....ακόμη κ στους απλούς χορούς παρασύρεται κ ξεκινάει το τρίψιμο....

Ένα βασικό πρόβλημα έχει....σε μεγαλύτερο βαθμό απ'τις άλλες.....ΚΟΙΤΙΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ...Κ ΑΚΟΜΗ Κ ΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ...ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ......ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κάθεσαι στην καρέκλα σου, σταυρώνεις τα πόδια, σηκώνεις το χέρι, φωνάζεις το γκαρσόνι και του λες.... Μήπως είναι εύκολο ένα caramel maciato with extra caramel ; :cool2: :2funny: :2funny: :2funny:
αστα τα πορτογαλικα,κοψε το δουλεμα αν ινε μαθε και με,αμα του πο το παραπανο θα μαρχισι το γκαρσονι στις μπουφλες!!!!!!!!!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Η Αίγλη θα σου πει: "Θέλεις να κάνουμε πριβέ ??? "....με το που θα της πεις ναι...ξέρεις τι θα πάρεις....ακόμη κ στους απλούς χορούς παρασύρεται κ ξεκινάει το τρίψιμο....

Ένα βασικό πρόβλημα έχει....σε μεγαλύτερο βαθμό απ'τις άλλες.....ΚΟΙΤΙΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ...Κ ΑΚΟΜΗ Κ ΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ...ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ......ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ....
αφου ιπες οτι δε πλισιαζι τους βρομιλους,πες μου κανα καλο αρομα να γορασω απο το Σχιστο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom